Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar brankica09

    brankica09

    Broj poruka: 747

    Prijavi adminu

    Lunina_mama

    Evo mene iz Vinogradske.
    Upis trajao cca 2 h..puna čekaonica u predrađaone..Danas valjda je dan za rađanje. Nekako su sve trudnice nabrijane..što sam i ja postala kad sam vidila da je jedna kraljica ostavila laptop na stolici i otišla na CTG a mi da stojimo.😁

    Znala sam da ću biti razočarana sa smještajem ali još je jadnije nego sam zamišljala. Nas 4 u sobi. Nemaš ormar, već mali ormarić..WC dijeli 6 soba a u njemu su začepljeni odvodi 🤦🏻‍♀️. Ali šta sad da radim. Tu smo gdje smo. Možda je kod rodilja bolje 😊.
    Loša vijest je da nema posjeta. 😟. Muž će mi danas donijeti sve što sam zaboravila ili vidim.sada da trebam.
    https://i.ibb.co/GWGx82Q/20200221-140338.jpg [i.ibb.co]
    https://i.ibb.co/GWGx82Q/20200221-140338.jpg [i.ibb.co]


    Izdrzi 💪 mene je probala pripremit prijateljica koja je ujedno i medicinska sestra na stanje u bolnici , ali 🤷‍♀️ strah me 😋🤦‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar brankica09

    brankica09

    Broj poruka: 747

    Prijavi adminu

    Cure bravo za dobre preglede , ja odradila briseve i urinokulturu , zadnji pregled kod svog ginekologa i od sad u bolnicu kad stignu nalazi 👀🤞 sigurna sam da me opet napalo nesto jer ovaj iscjedak je sve gori i gori 🙇‍♀️ 
    Mozda malo glupo pitanje ali molim cure koje su prosle klistiranje da mi objasne jel grozno 😱 ja imam neke lude paranoje 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Majuska

    Majuska

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Skoljka  a valjda od uzbudenja nemam pojma ,malo je i pretoplo bilo 🤭 
     Kad sam vidjela njega zelenog reko ojoj neces ti moc na porod 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar brankica09

    brankica09

    Broj poruka: 747

    Prijavi adminu

    Majuska

    Skoljkaa valjda od uzbudenja nemam pojma ,malo je i pretoplo bilo 🤭
    Kad sam vidjela njega zelenog reko ojoj neces ti moc na porod 😂


    Bude se pripremio sad bolje 🤭 nije ni njima lako , bas su neki dan svi portali pisali o onom muzu koji se srusio a zena rodila i smije se 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    brankica09

    Cure bravo za dobre preglede , ja odradila briseve i urinokulturu , zadnji pregled kod svog ginekologa i od sad u bolnicu kad stignu nalazi 👀🤞 sigurna sam da me opet napalo nesto jer ovaj iscjedak je sve gori i gori 🙇‍♀️
    Mozda malo glupo pitanje ali molim cure koje su prosle klistiranje da mi objasne jel grozno 😱 ja imam neke lude paranoje 😂


    Meni je to koma! Onako ispod svakog dostojanstva, a neke mame pričaju da bi one jednom tjedno takvo čišćenje. 😂
    Ne boli ništa, samo je glup osjećaj i nikako da se makneš iz WC-a. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Lunina_mama - pa mogli su malo renovirat tu kupaonicu, baš izgleda otužno.
    Ajde, ti barem nemaš dosadne žene koje ti ne daju mira kao što su se neke forumašice žalile. Neka ti je sa srećom!
    LaLuna - baš mi je drago da vam sve ide po planu.
    Curke, čestitam na urednim pregledima! 😍
    Kaj ste vi sve opsjednute čišćenjem kolica? Pa nitko se u njima nije vozio. Ja sam to samo prebrisala i ozračila. Nakon toga ionako unutra ide tetra i obućena beba. 😁

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar brankica09

    brankica09

    Broj poruka: 747

    Prijavi adminu

    Vaki

    brankica09

    Cure bravo za dobre preglede , ja odradila briseve i urinokulturu , zadnji pregled kod svog ginekologa i od sad u bolnicu kad stignu nalazi 👀🤞 sigurna sam da me opet napalo nesto jer ovaj iscjedak je sve gori i gori 🙇‍♀️
    Mozda malo glupo pitanje ali molim cure koje su prosle klistiranje da mi objasne jel grozno 😱 ja imam neke lude paranoje 😂

    Meni je to koma! Onako ispod svakog dostojanstva, a neke mame pričaju da bi one jednom tjedno takvo čišćenje. 😂
    Ne boli ništa, samo je glup osjećaj i nikako da se makneš iz WC-a.


    A isuse kolko budem ja na wc-u s obzirom da ne kakam redovito 👀 jel postoji mogucnost da ne stignem na wc? 😱

    [lilypie.com]

  • Avatar Lunina_mama

    Lunina_mama

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Vezano za klistir..Nije tako strašno. Stići ćeš na wc ne brini. 😁 Mene je vise strah jer inače imam problema sa stolicom pa nema šanse da idem ovdje na wc..I kod kuće bi se mučila.. Tako da ne znam šta ću s tom
     Možda budem zamolila neki laksativ..


  • Deleted user

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Lunina mama joj izdrzi takvi su vecinom svagdje uvjeti nije to nista puno bolje, dobro da vas nema jos vise u sobi. To mi je malo brzv da nepricate, ali srela sam i takve, drzim ti samo fige da nehrcu sve 😂
    Super svima za dobre preglede 👏👏
    Brankica i mene to zanima jer sam prvi put zavrsila na hitnom carskom i uopce neznam jesu mi to odradili, ali pretpostavljam da nije bilo vremena za to 🙈
    Vaki mi smo dobili kolica za prvu i tad su bila oprana od strane od koga smo ih dobili, a sada koristim ista kolica opet i ostalo je nesto flekica a i da se malo osvjeze. Da su nova ne bi ih prala nego samo prebrisala, ali eto to nam je jedan trosak manje pa ipak nista od novih premda bi ja htjela 😳 kako mucnine je li ista bolje?

  • Avatar happyivy

    happyivy

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Da i ja prijavim svoje hodocasce na hitnu jutros. U 3 krenuli bolovi i pritisak kao da cu svaki cas dobit i nikako nisu popustali do 5 h cak bi rekla sa su se pojacali i malo mi se u ledima osjetilo. Zvama hitnu i rekli da moram doc. Radili mi cudo svega i sve savrseno osim urina. Moja mrva vise nije bas mrva 🤣 ima 1675g i šiša skoro za dva tjedna unaprijed. Nasmijavala doktoricu jer joj cjelo vrijeme sutirala ultrazvuk. Na kraju otpusteni i cekam nalaz utinokulture i odmah se javit ako me nastavi bolit tj pojacava se ili dobim temp. Ili primjetim da se beba primirila. One koje radaju na Sv Duhu, cjeli odjel radaone je svemirski, bas su super sredili.
    Curke koje se brinu za klizmu 🤣, iskreno ja mogu trpit al budite blizu wc a, jer bude nekome i naknap. Meni su radili prije op i rekla sestra izdrzite sto duze a ja cupkala ispred wc a par min al duze nisam mogla dok seki bilo bez beda. 

    https://lbdf.lilypie.com/Zhjup1.png [lbdf.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.