Proljetno - ljetnje bebe 2020.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Brankica nadam se da nisi gadljiva a i ostale, evo opist cu 🙈😂.. Skines se, degnes na stol slican ginekoloskom sa podignutim nogama, sestra ti gurne gumenu cjevcicu u guzu 🙈, to ti nista ne boli, niti ne osjetis, e onda ispusti mislim litru te neke tekucine, a ti moras stisnut guzu jer imas osjecaj da ce sve van izletiti, izvuce tu cjevcicu, obuces se, i ides setat bar 10 min, cekas da te dobro zasarafi, i onda na wc, pa mozda jos koji put, ovisi koliko su crijeva puna. Ja sam se toga bojala, dok nisam dozivjela, nista strasno, samo glup osjecaj da ti si raskoracen i neko ti nesto gura tam dole, neugodno se oajecas, al nema boli niti nista.
    Vaki da sam kupila nova kolica ne bi ih prala, samo bi ih mozda pospricala sa onim za dezinfekciju. Ja sam kupila polovna, mada mi je zenska rekla da su kemijski ociscena, sta ja znam jel to istina, al izgledaju kao da su nova koliko su cista i uredna. 🤷🏻‍♀️

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Mellorine - nije ništa bolje… To će mi biti veliki plus kad rodim, konačno bez mučnina i još jedan ljepotan u kući. 😄
    happyivy - nisu otkrili zbog čega su se javili ti bolovi? Lažni trudovi? 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Danas mi je bio zadnji radni dan na poslu prije porodiljnog i baš sam se na radila. Ostavila sam si previše papirologije za kraj! 🙃
    Skroz sam smušena. Prvo idem kod ginekologa s papirima i tek onda na Hzzo? 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    happyivy

    Da i ja prijavim svoje hodocasce na hitnu jutros. U 3 krenuli bolovi i pritisak kao da cu svaki cas dobit i nikako nisu popustali do 5 h cak bi rekla sa su se pojacali i malo mi se u ledima osjetilo. Zvama hitnu i rekli da moram doc. Radili mi cudo svega i sve savrseno osim urina. Moja mrva vise nije bas mrva 🤣 ima 1675g i šiša skoro za dva tjedna unaprijed. Nasmijavala doktoricu jer joj cjelo vrijeme sutirala ultrazvuk. Na kraju otpusteni i cekam nalaz utinokulture i odmah se javit ako me nastavi bolit tj pojacava se ili dobim temp. Ili primjetim da se beba primirila. One koje radaju na Sv Duhu, cjeli odjel radaone je svemirski, bas su super sredili.
    Curke koje se brinu za klizmu 🤣, iskreno ja mogu trpit al budite blizu wc a, jer bude nekome i naknap. Meni su radili prije op i rekla sestra izdrzite sto duze a ja cupkala ispred wc a par min al duze nisam mogla dok seki bilo bez beda.


    Ajme bas si me uplasila da se nije nesto lose desilo. Super da je s bebicom sve super. Sigurno je neka jaka upala cim ti je takva reakcija. Jesi se dr javila?
    Super za odjel bas mi je drago da cemo bar u lijepim radjaonama radjat, nadam se da ce i osoblje bit ljubazno 🙈😂

  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

    Curke slabije se  javljal ali posto sam kupila novi stan cekamo sada predaju kljcueva da bi mogli raditi stan polako. Uzimati mjere za kuhinjuni tako,racunati kada bebi bude nmala oko 2-3 mjeseca i preseliti se do tada.
    Prijavljujem pregled 28.02 :)

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar happyivy

    happyivy

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Nije rekla da su lazni trudovi neg valjda jer je curka dobrano dolje s glavicom i lupa, da je sve tetivama povezano a da malena raste pa se rasteze i jos k tome urin nije bajan. Nije kao strasno, cekamo jos urinokulturu koju ce mi dr u srijedu priopcit kad sam i narucena na kontrolu. Iskreno malo sam se prepala jer mi frendica rekla da su njoj pocetni trudovi bili kao kad joj menga krece ali ctg nije nis ocitao. Bogu hvala sve je super ali rekli su mi da je dobro uvijek provjeriti

    https://lbdf.lilypie.com/Zhjup1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar Jahanara

    Jahanara

    Broj poruka: 1963

    Prijavi adminu

    Happyivy dok sam citala mislila sam da su te uhvatili trudovi. Ocito je bas jaka upala. 

    Vaki super za zadnji radni dan. Prvo malo odmora pa onda pripreme polako.
    .
    Lunina mama drzi se. Ako nisu cimerice pricljive, uzmi nesto za citati da ti vrijeme brze prodje.
    .
    Meni klistir nije bio strasan. Jako sam se bojala poroda jer sam samo slusala neke horor price. Tako da o klistiru nisam ni razmisljala. 


  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Čestitam svima na urednim pregledima! Bome bebice rastu ko gljive, sve veće i veće! 🤗
    Ja ću s kolica skinut što se da i proprat pa kako bude. 
    Vaki, sad uživanje doma! Ideš kod dr po doznake koje onda nosiš u firmu i hzzo..iz firme ti treba obrazac s prosjekom plaća..za hzzo  još kopija osobne i kopija tekućeg. 
    Htjela sam još nešto komentirati, ali nemam pojma što 🤦

  • Avatar happyivy

    happyivy

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    skoljka

    happyivy

    Da i ja prijavim svoje hodocasce na hitnu jutros. U 3 krenuli bolovi i pritisak kao da cu svaki cas dobit i nikako nisu popustali do 5 h cak bi rekla sa su se pojacali i malo mi se u ledima osjetilo. Zvama hitnu i rekli da moram doc. Radili mi cudo svega i sve savrseno osim urina. Moja mrva vise nije bas mrva 🤣 ima 1675g i šiša skoro za dva tjedna unaprijed. Nasmijavala doktoricu jer joj cjelo vrijeme sutirala ultrazvuk. Na kraju otpusteni i cekam nalaz utinokulture i odmah se javit ako me nastavi bolit tj pojacava se ili dobim temp. Ili primjetim da se beba primirila. One koje radaju na Sv Duhu, cjeli odjel radaone je svemirski, bas su super sredili.
    Curke koje se brinu za klizmu 🤣, iskreno ja mogu trpit al budite blizu wc a, jer bude nekome i naknap. Meni su radili prije op i rekla sestra izdrzite sto duze a ja cupkala ispred wc a par min al duze nisam mogla dok seki bilo bez beda.

    Ajme bas si me uplasila da se nije nesto lose desilo. Super da je s bebicom sve super. Sigurno je neka jaka upala cim ti je takva reakcija. Jesi se dr javila?
    Super za odjel bas mi je drago da cemo bar u lijepim radjaonama radjat, nadam se da ce i osoblje bit ljubazno 🙈😂


    Osoblje je izvrsno, ja sam osobno odusevljena. Kak sam gore isla na trudnicku tecaj izmjenjivali su se i zaista su svi predivni. Svi su njezni i puni podrske, ja se uvijek bojim sad kad me operu jer sam dosla al oni naglase da ne se ustrucavat da je bolje provjerit ako nes nije kako treba. I ono sto mi je super sto se duh drzi one prakse da je beba na mami sat vrenena nakon poroda, beba se ne kupa odmah, beba je s mamom ali ako je mama umorna uzmu ju bez osude. Kod carskog nes malo drugacije al ja sam jako sretna 🤗

    https://lbdf.lilypie.com/Zhjup1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar happyivy

    happyivy

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Jahanara

    Happyivy dok sam citala mislila sam da su te uhvatili trudovi. Ocito je bas jaka upala.
    .
    Vaki super za zadnji radni dan. Prvo malo odmora pa onda pripreme polako.
    .
    Lunina mama drzi se. Ako nisu cimerice pricljive, uzmi nesto za citati da ti vrijeme brze prodje.
    .
    Meni klistir nije bio strasan. Jako sam se bojala poroda jer sam samo slusala neke horor price. Tako da o klistiru nisam ni razmisljala.


    To je i mene scimalo da nisu trudovi. Bas je osjecaj bio kao kad ti tetka taman treba krenut. Bilo mi tako i prije par dana al me brzo pustilo al ovo me drzalo. cak sam odspavala malo al cjelo vrijeme u snu osjetila i kad sam se probudila reko ne popusta, tu i tamo osjetim leda iden radije nazvat hitnu pa pitat za savjet da nebi bilo… 

    https://lbdf.lilypie.com/Zhjup1.png [lbdf.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.