Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar moonika

    moonika

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! 
    Meni se jutros pokazao plus. To mi je prvi put ikada! :D
    Kakve su preporuke koliko brzo se mora na pregled pošto u ponedjeljak putujem na godišnji ?

    💁🏼‍♀️32god
    💁31god

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, ja bih se isto pridružila, ako me primate
    Nisam inače aktivna na forumu ali sam bila malo pratila u prvoj trudnoći 2020. Sa začećem nismo imali problema ni prvi ni drugi put, plusić sam dobila u subotu, pregled će biti oko 10.8.
    Jedino, što nam ova druga trudnoća predstavlja veliki izazov, s obzirom na to sam rhD negativna i sensibilizirana na kraju prve trudnoće, iako je sve bilo uredno, pa će ova trudnoća biti visokorizična. Kako o tome nema puno za pročitati bit će mi drago ako moje iskustvo može nekome pomoći  
    Idemo pozitivno i nadamo se najboljem


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • RioRio96

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ja bih se isto pridružila 
    Poradi svojih PCOS i dugih nepravilnih ciklusa napravila test kad ono + U petak idemo na prvi pregled!

  • Mimi_21

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Cestitke novim plusevima, kao i curama na dobrim pregledima..🥰🥰
    Ja sam danas privatno vadila betu, bila je 760 na 4+6( nadam se da je to ok) u petak idem na drugo vađenje pa 1.8. Na pregled. 
    Nekako zadnjih dana imam pritisak u donjem dijelu trbuha, i umor naravno ne prolazi, ostalo je sve ok.
    Moonika ne moras se zuriti sa pregledom, najbolje ga je uciniti nakon 6.-7. tjedna. 


    👩 33g
    🧔33g
    👧 2g
    7/24 +

  • MandM

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Lejla97

    little baby

    Lejla97

    Curke, meni moja ginekologica premjesta termin za kraj kolovoza jer je na godisnjem, pa planiram otic privatno na prvi pregled, imate preporuke za Zagreb?
    Dr.Kosec,radi u Eljugi. Sve preporuke za nju!
    Hvala! Ako ne uspijem dobiti termin, zvati cu, jer sam trebala ici 12.8, pa 6.8, pa 2.8.. sad na kraju ipak hoce 12.8 da dodem a htjela sam 2.8 prije mora da se potvrdi.. no ne zelim da me pregledavaju i 2.8 i 12.8, premali je to razmak..

    Hej mislim da nije premali razmak ne moraš se brinuti pregled ne šteti bebici. Ako se ne možeš strpiti do 12.8. Napravi pregled prije, ali ako mogu samo pitati, koliko si tjedan trenutno? Možda ti je beta dovoljna za sigurnost...

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • MandM

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    I da naravno čestitam curama na pozitivnim testovima ♥️♥️♥️ 

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Cure, pitanje, je li koja je od vas planirala raditi Nifty/Panoramu ili neki drugi test? Znate li koje su razlike ili je otprilike to tu negdje?


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • MandM

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Meni je osobno doktor preporučio Veritas da je on trenutno najtocnjji... No iskreno to pitanje raditi ili ne me isto dosta muči... Kako vaše misli idu po tom pitanju? 🥹

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    U prvoj trudnoći nisam radila, imala sam onaj kombinirani probir kod svoje ginekologice i to mi je bilo dovoljno
    Sada s obzirom na moju negativnu krvnu grupu i rhD senzibilizaciju  se savjetuje da se napravi, da znamo da je sve ok s bebom, jer će ovu drugu trudnoću vj. biti teško iznjeti do kraja. Tako da ću napraviti.
    Hvala za info. Pitam još i svoju gineko na prvom pregledu.


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1413

    Prijavi adminu

    Poudtav cure, cestitam vam 🤩 i ja bi se pridruzila, danas mi je 6+5. Obavljen je prvi pregled i srce nam kuca, malo smo se namucili da dodemo do ovog i nek samo nastavi bit sve u redu😊😊


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.