Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sadiegreen

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Pozdrav, evo i mene. Danas 7+3. Od simptoma mučnine, zadihanost i bolne grudi ukratko. Odradila sam prvi pregled, imamo srce, idući mi je 31.7.

    🙎‍♀️ (35g) nizak amh, 5,3 pmol/L
    🙎‍♂️ (35g) loš spermiogram (hipospermija, astenozoospermija, teratozoospermija)
    5/2024 Beta+, aspiracija 9 js, 8 oplođenih, 1 ET, 4 ❄️ test 31.5. ❌
    6/2024 FET, 26.6. Beta1 310, 28.6. Beta2 855, 12.7. UZV ❤️ it's a (low risk) boy 💙

  • Avatar Lejla97

    Lejla97

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Dobro jutrooo! Evo i mene🤗🤗
    Prvi pregled 12.8
    https://ibb.co/Gn4GdNYPo kalendaru ispada 6+0

    27👱🏻‍♀️ 44🧔🏽‍♂️
    16.07➕❤️

  • MandM

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Hej i mene lagano mučnine hvataju i umor ali navečer ne zaspim baš najlakše... Zadisem se brzo i muka mi je kad sam gladna i muka mi je kad nešto pojedem. Čitala sam zimske bebe tako cure kažu da mineralna pomaže i bome meni je isto pomogla da mi trenutno smiri želudac.
    Ja sam danas 4+4 i imam kontrolu za 2 dana. 

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Mimi_21

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Cestitke svima. Mi smo danas 4+2, nemamo jos termin za pregled jer nam je dr. na go, a kad se ona vrati mi idemo na more pa planiram obaviti prvi pregled privatno kad prodemo 6 tjedana. 
    Od simptoma je najizrazeniji umor,  ucestalo mokrenje i lagana mucnina. 


    👩 33g
    🧔33g
    👧 2g
    7/24 +

  • MandM

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Bok cure. Javljam se ja nakon pregleda danas vidi se točkica (gestikulacijska vrećica) ... Izreceno mi je mirovanje i prepisane vaginalete i Duphaston. Tako da odmor sada i dragi me lijepo tetoši ♥️ kako vama ide, kako se osjećate? 

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️

  • Samka

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Zdravo cure.
    Imali smo pregled kod ginekologa.Plod se vidi tu je gdje treba biti.Za dva dana ulazimo u 6 nedjelju.
    Od simptoma samo stalno spavanje .
    S tim da smo dobili Utragestan 3*1 imala sam blage bolove ovih dana .Nadam se da ce biti sve dobro do iduce kontrole ☺️🥰

    Samka

  • Avatar blondie

    blondie

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke, evo i mene mi smo danas 6+6, termin nam je sredinom 3 mj :)

    👩🏼 30 god adenomioza, PCOS
    👦🏼 37 god nalazi uredni
    Pokušavamo 4 god
    Prvi pregled Petrova 11 mj 22
    Od 4 mj 23 stimulacija ovulacije i planiranje odnosa
    23.4 aspiracija, freeze al
    29.4 4 blastice sve❄️❄️❄️
    ⏳ 18.6 transfer jedne ❄️ blastice 6 dpt + test
    27.6 beta 206,7 29.6 beta 392.1 beta 1.7 997.3
    11.7 prvi UZV ❤️ 31.7 drugi UZV ❤️
    22.8 Qualified low risk it’s a boy 💙💙💙

  • Avatar Lejla97

    Lejla97

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Curke, meni moja ginekologica premjesta termin za kraj kolovoza jer je na godisnjem, pa planiram otic privatno na prvi pregled, imate preporuke za Zagreb?

    27👱🏻‍♀️ 44🧔🏽‍♂️
    16.07➕❤️

  • Avatar little baby

    little baby

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Lejla97

    Curke, meni moja ginekologica premjesta termin za kraj kolovoza jer je na godisnjem, pa planiram otic privatno na prvi pregled, imate preporuke za Zagreb?

    Dr.Kosec,radi u Eljugi. Sve preporuke za nju!

    Hvala Ti sto sam stvoren tako čudesno,sto su Tvoja djela predivna!🙏❤

  • Avatar Lejla97

    Lejla97

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    little baby

    Lejla97

    Curke, meni moja ginekologica premjesta termin za kraj kolovoza jer je na godisnjem, pa planiram otic privatno na prvi pregled, imate preporuke za Zagreb?
    Dr.Kosec,radi u Eljugi. Sve preporuke za nju!

    Hvala! Ako ne uspijem dobiti termin, zvati cu, jer sam trebala ici 12.8, pa 6.8, pa 2.8.. sad na kraju ipak hoce 12.8 da dodem a htjela sam 2.8 prije mora da se potvrdi.. no ne zelim da me pregledavaju i 2.8 i 12.8, premali je to razmak..

    27👱🏻‍♀️ 44🧔🏽‍♂️
    16.07➕❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.