Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Dunja123

    tera_

    Aribari pa da samo stomak raste i naravno sise su odjednom otisle skoro za dva broja i stale su🤣
    Dunja123 mislim da sam vise normalne tezine bila prije nego mrsava, 168cm sam visoka i zatrudnila sam sa 63kg..
    za mene je to mršavo. Cure ako imate vremena za objašnjave za budale (znam da vas većina radi a neke imate već i djecu), ja bi isto stavila ispod onu traku, mislim da sam je uspješno skinula s tickerfactory.com ali ne znam kako bi ovdje zalijepila

    Odeš na svoj profil i kopiraš u potpis 😀

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 279

    Prijavi adminu

    Dunja moraš si kopirati BBCode što dobiješ kad kreiraš ticker, i onda zalijepiš to u potpis. Probaj pa vidi ako ti je ok, najgore što ti se može dogoditi da ti se ne pojavi sličica nego piše neki url😊 super mi je da to imamo pa je baš lakše za pratiti😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Dunja123

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Meni je isto puno ljepše kad sve piše pa odmah sve znaš, na sreću previše nas je da se može sve zapamtiti. Hvala vam na pomoći, ali slabo ja kopčam 


    ab. sp. hbd. 6/22, 11/22, 6/23

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 279

    Prijavi adminu

    Ma sve pet😊pa evo uspjela si😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Dunja123

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    AriBari

    Ma sve pet😊pa evo uspjela si😊

    Da, bile su odlične upute. Ja idem na ultrazvuk 16.10 i ako sve bude dobro kao što očekujem upotpuniti ću tablicu sa spolom. Za sada se čini da ću se svrstati na stranu većine 


    ab. sp. hbd. 6/22, 11/22, 6/23

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 279

    Prijavi adminu

    Dunja123

    AriBari

    Ma sve pet😊pa evo uspjela si😊
    Da, bile su odlične upute. Ja idem na ultrazvuk 16.10 i ako sve bude dobro kao što očekujem upotpuniti ću tablicu sa spolom. Za sada se čini da ću se svrstati na stranu većine

    Dunja te dodam na listu? Sad sam taman mislila ažurirat😊
    Minnieus imaš novi termin?
    Mimi je kod tebe sve prošlo ok?


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar žuži1808

    žuži1808

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Dunja123

    AriBari

    Ma sve pet😊pa evo uspjela si😊
    Da, bile su odlične upute. Ja idem na ultrazvuk 16.10 i ako sve bude dobro kao što očekujem upotpuniti ću tablicu sa spolom. Za sada se čini da ću se svrstati na stranu većine

    Ja idem 17.10. tad cu biti vec 20+ i jednako se nadam da cu saznati sta bude 😁 mislim meni je sasvim svejedno jer imam i curu i decka,ali partneru je prvo pa vise navija za djecaka. 

    👩🏼 2012.
    👨🏼2015.
    🧔‍♂️🫶👩 2022.
    🧔‍♂️27
    👩32
    ➕❤️ 24.6.24'

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.