Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • daja12

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Dunja123

    daja12

    Ja sam 12tjedan od sutra a do sad sam dobila 3-4kg svaki pegled 1kg vise. Mislim da ce do kraja oborit sve rekorde
    Meni je doktor rekao da bi trebalo dobiti svaki mjesec jednu kilu, a pretpostavljam da je kod blizanaca i više. Tako da mi se cini da ti odlično ide. Ja gubim kile i špotaju me

    Nije mi nista komentirao kile. Ja sam imala „srecu“ da imam mucnine Al ne povracam pa valjda onda ne gubim like. A budem glanda u trenutku kad mi nije mucno najedem se pa mi se sve smuci. Koliko sam se namicila za ova dva misa tako da mi ne smeta vjerovatno dok budem kasnije trcala za njima cu ih skinuti 🥰

    🙍‍♀️32 PCOS
    🙎‍♂️39 ✔️
    05/2023 spontani 💔
    02/2024 gebärmutterspiegelung
    07.05. Beta ➕ 580
    16.05. uzv ❤️ poslije spontani😞
    05.08. transfer 19.08. beta 600 🥰
    28.08. kucaju 2 srca ❤️❤️ sreca ogromna

  • Minnieus

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Daja12 kod tebe su duple brige i dupla sreca 🤭. Moja prijateljica ima blizanke, predivne curice. U biti se od malena animiraju medusobno. Njoj je bilo lakse s njih dvije dok su bile bebe nego meni s mojom. Nadam se da ce i kod tebe tako biti.
    Sto se kila tice, meni na zadnjem pregledu i danas, tocno u gram. Nisam eto ni grama dobila. Tako mi je bilo i u prvoj trudnoci, tek sam kasnije pocela dobivati kile, do 7mj. Sam dobila 4-5kg, a kasnije sam morala mirovati i kile su isle rapidno gore. Rodila skoro mjesec ranije s +13kg. 

    22.08. +

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1426

    Prijavi adminu

    Ja sam ispicetka dobila 1,5kg, sad sam na +6kg😱 uglavnom izgledam mrsavo samo stomak raste🤣


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️dečko🩵

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 277

    Prijavi adminu

    Cure mislim da je s kilama to sasvim individualno, ali dok god to nisu neke jako velike oscilacije ja mislim da je sve normalno, ja sam u prvoj dobivala nekako u kontinuitetu svaki pregled kila do dvije gore. Na kraju sam bila +13, beba je bila skoro 4 i pol, dok maknes plodnu vodu, cice mlijeko i veći obujam krvi, kad je sve to otišlo došla sam na svoju težinu 3 mj od poroda. Možda kila više. Sada sam do 12 tjedna dobila 5 kila, al ja sam u 12 tjednu izgledala kao 5-6 mj trudna, trbuh iskočio skroz, tako da me tih 5 kila nije ni najmanje brinulo. A i vidim se sva sam vitka samo mi je trbuh vani, jasno mi je da su to cice, krv, plodna voda itd. Sada kad sam bila prošli tjedan, nisam dobila niš od zadnji put. Tako da Tera meni tvoj dobitak izgleda sasvim pristojno. A naročito ako i sama vidiš da se nisi ubucila nego da si dobila trbuščić samo. Drugo važno, kile dosta odlaze dok dojite. A ako ne budete dojile ćete kasnije trčkarat za djdcom. Nemojte se zamarat time. Ja doma ni nemam vagu😅neki dan kad sam došla na pregled sestra me pita ste se vagali jutros ja kažem ne, nemam vagu, ja se važem kod samo kod vas i samo kad sam trudna😅
    Minnieus super za dobar pregled😊 vjerujem da je sada lakše😊
    Za zaleđivanje, ja zaleđujem maneštre razne, fažol s kobasicama - grah, gulaše razne, šnicle u saftu, razne umake za pašte isto (ali one na crveno),bolonjez, čak znam i ove pripreme što sam pričala, recimo mi nabavimo friške lignje pa napravim recimo dosta kao za tri rižota, onda to zaledim odvojeno, i onda suprug može samo to odlediti zagrijati i na to dodati rižu. Sve ovo što sam navela je odlično nakon odleđivanja, ja sam onako gurman volim da mi je hrana ukusna. Nikako ne zzaledujem ako je nesto pripremljeno s necim sto je iz leda. Moja prijateljica koja je u istoj situaciji kao ja, posao i djeca, zaleđuje čak i guste juhe koje skuha na veliko pa za nekoliko puta ima.


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    AriBari hvala 😀 ja nemam iskustva sa zanrzavanjem, znam samo da se sarna, punjena paprika i grah m

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Pobjegla mi poruka, uglavnom znam samo za to da se može zamrznuti...
    Inače što se tiče kila, ja to uopće ne pratim, bitno da nije previše...

  • Dunja123

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    daja12

    Dunja123

    daja12

    Ja sam 12tjedan od sutra a do sad sam dobila 3-4kg svaki pegled 1kg vise. Mislim da ce do kraja oborit sve rekorde
    Meni je doktor rekao da bi trebalo dobiti svaki mjesec jednu kilu, a pretpostavljam da je kod blizanaca i više. Tako da mi se cini da ti odlično ide. Ja gubim kile i špotaju me
    Nije mi nista komentirao kile. Ja sam imala „srecu“ da imam mucnine Al ne povracam pa valjda onda ne gubim like. A budem glanda u trenutku kad mi nije mucno najedem se pa mi se sve smuci. Koliko sam se namicila za ova dva misa tako da mi ne smeta vjerovatno dok budem kasnije trcala za njima cu ih skinuti 🥰

    Meni nije bilo mučno ni jedan dan trudnoće, ali imam inzulinsku rezistenciju pa ne smijem jesti nista sto deblja, kao npr slatkise, kruh, krumpir ili rižu

  • Dunja123

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    tera_

    Ja sam ispicetka dobila 1,5kg, sad sam na +6kg😱 uglavnom izgledam mrsavo samo stomak raste🤣

    Velika je razlika u tome s kojom tezinom krenes ja sam krenula s prekomjernom na granici pretilosti pa nije cudno da ne dobivam, ali vi mršavi morate dobivati 

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1426

    Prijavi adminu

    Aribari pa da samo stomak raste i naravno sise su odjednom otisle skoro za dva broja i stale su🤣
    Dunja123 mislim da sam vise normalne tezine bila prije nego mrsava, 168cm sam visoka i zatrudnila sam sa 63kg..


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️dečko🩵

  • Dunja123

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    tera_

    Aribari pa da samo stomak raste i naravno sise su odjednom otisle skoro za dva broja i stale su🤣
    Dunja123 mislim da sam vise normalne tezine bila prije nego mrsava, 168cm sam visoka i zatrudnila sam sa 63kg..

     za mene je to mršavo. Cure ako imate vremena za objašnjave za budale (znam da vas većina radi a neke imate već i djecu), ja bi isto stavila ispod onu traku, mislim da sam je uspješno skinula s tickerfactory.com ali ne znam kako bi ovdje zalijepila 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.