Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 546

    Prijavi adminu

    Zelena123

    Pozdrav svima. Rodila sam prije cca 3 mj na carski i dobila danas zeleno svjetlo od ginekologa za povratak vjezbanju. Imate li preporuku za neke online treninge? Sve sto sam nasla placa se unaprijed po 200-300 eur za par mj, a to mi je previse (platila bih do 50 eur mjesecno max). Hvala


    Kutak za mame by Diana Hajdo grupu pogledaj na fb. 
    Zelena, ti nam se nebi pridružila u wapp grupi ove generacije? 🙂

    2020. 👦🏻

  • Mrva1104

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, nije me bilo otkad sam rodila a vidim da ste se prebacile na waa. Pridruzila bi vam se i ja, lakse je tamo komunicirati 🥰


    💙

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 546

    Prijavi adminu

    Mrva1104

    Pozdrav cure, nije me bilo otkad sam rodila a vidim da ste se prebacile na waa. Pridruzila bi vam se i ja, lakse je tamo komunicirati 🥰

    Javi se 12345M na mail s brojem da te ubaci avangardi.mia@gmail.com

    2020. 👦🏻

  • Amadeus

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Zelena nemam pojma
    Dobro ti se da
    Ja sam skroz bez energije
    Tj sve sta imam trosim na Dite
    Ostatak vremena samo zelim ispruzena lezatCure kad ste se ako ste se posexale nakon poroda, dojmovi? 

  • Avatar Zelena123

    Zelena123

    Broj poruka: 565

    Prijavi adminu

    Amystiqa, hvala na pozivu ali ipak ne bih. Samo se vi druskajte.
    Amadeus, ne stanem ni u sta, zao mi kupovat novu robu :(. Seksala se nisam, u losim sam odnosima s muzem zadnji par mj i sad je bas eskaliralo. Nikako ne nalazimo zajednicki jezik. Oko bebe je sve super ali on i ja ne funkcioniramo. Inace dobila sam zeleno svjetlo od ginekologa

    👩 1994 god. PCOS, endometrioza. AMH 14.5
    🧑 1991. Sve ok
    Poliklinika IVF
    12/22 AIH ❌, 02/23 AIH ❌
    Ivf postupak -->07.07. - FET, vraćena 1 morula (ostalo 8 smrzlića)
    19.07. - beta 700, 21.07. beta 1424
    Panorama low risk - Boy 💙

  • Amadeus

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Najbolje da sjednete i iskreno si kazete sta koga smeta..Tako je i nama bilo kroz babinje dok nije eskaliralo pa je ispalo da je rijec o nerazumijevanju tj manjku komunikacije. Kad se stavi na stol, uvazi, krene na bolje jer pazimo jedan na drugog u skladu s tim feedbackomSori ak je konfuzno receno umorna samUgl nemoj da se nastavi jer moze to postat novo normalno a nis dobro iz toga nemreA djetetu trebate skladni, i sebi najvise

  • Laraimama92

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    amystiqa

    Laraimama92

    Hvala ti na odgovoru. Krvna slika je bila u redu, a imala sam taj umor bas zadnja 3mjeseca. A i pijem.heferol za zeljezo dodatno, tako da ne bi trebalo da je to. Ovo mi je druga beba. I bas me nervira ova nemoc, bukvalno sam mrtvo tijelo nakon sto podojim bebu, izdojim se…a sa prvom bila kao cigra. Ali ova trudnoca mi ie uzela zadnji atom snage i porod slag na tortu. A mama i muz su tu, postedjena ssm svega trenutno sem dojenja, presvlacenja bebe, izdajanja, njege svoje rane…dosle smo kuci prekjuce iz bolnice, a ja sam tako razocarana sto se tako osjecam, jer sam mislila bicu kao i prvi put
    Ne znam jel ti se riješilo ono buđenje iz sna i lovljenje zraka, ali vjerujem da je jer sam ja isto imala nakon carskog jedno tjedan dana cca i rekli su mi sa više strana da je to neki odgovor tijela na anesteziju (jesi li bila na carskom u općoj?) i da traje do max 10 dana, 2 tjedna.Za umor, chekiraj si željezo, taj umor ti je definitivno moguć zbog manjka, posebno ako je bio carski.
    Nema veze što piješ Heferol, očito treba tijelu puno da vrati. Isto je meni bilo u prošloj trudnoći. U ovoj sam ga naboostala prije poroda, a i u porodu sam dobila doze krvi pa je ovaj put bolje puno.

    Tek sada vidim odgovor tvoj. Nije, kod mene je bio prirodan porod. Zeljezo provjerila, a i zalihe zeljeza i imam ga dostaa. Nije ni stitna. Radila UZV srca, uredno. Na kraju dijagnoza post partum anksiozno stanje. Ali toliko da zaustavim disanje potpuno, grc ogroman u stomaku, dijafragma se digne, ma prosto zaborabim disati, a sve kao posljedica toga sto mi je nos zacepljen potpunoo cijelu trudnocu bio i ostao i sad i sad ne znam disati pravilno jer i kad ga otcepim kapima, mozak automatski krene na usta da disem, pa predisem pa se uspanicim pa disem na nos brzo pa vrti se jako. Dobila i visok pritisak bas od tog, ja koja sam uvijek imala 90 sa 55, pa dobila tablete i za to i morala naglo prestati dojiti. Etoo..bas sam u bedaku😒. Taj nos stvarno ne znam kako se desilo, ja nikad u zivotu nisam imala probl3m, ni devijaciju ni alergiju, ma nista i trudnoca mi napravi to.

  • 12345M

    Broj poruka: 327

    Prijavi adminu

    Zelena123

    Amystiqa, hvala na pozivu ali ipak ne bih. Samo se vi druskajte.
    Amadeus, ne stanem ni u sta, zao mi kupovat novu robu :(. Seksala se nisam, u losim sam odnosima s muzem zadnji par mj i sad je bas eskaliralo. Nikako ne nalazimo zajednicki jezik. Oko bebe je sve super ali on i ja ne funkcioniramo. Inace dobila sam zeleno svjetlo od ginekologa


    I ja bi te rado pozvala da se pridruzis, ako budes trebala podrsku i razgovor tu smo. 

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;54;28/st/20240220/dt/6/n/Arton/k/253f/age.png

  • Avatar mateamm

    mateamm

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene! Počela sam vas čitati negdje pred kraj trudnoće ali se nisam stigla uključiti, rodila sam 06.05. 🙂
    Ukoliko još uvijek postoji neka aktivna grupa, rado bih se pridružila ako me primate!

  • 12345M

    Broj poruka: 327

    Prijavi adminu

    mateamm

    Pozdrav žene! Počela sam vas čitati negdje pred kraj trudnoće ali se nisam stigla uključiti, rodila sam 06.05. 🙂
    Ukoliko još uvijek postoji neka aktivna grupa, rado bih se pridružila ako me primate!


    Možes mi poslati broj mobitela na avangardi.mia@gmail.com

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;54;28/st/20240220/dt/6/n/Arton/k/253f/age.png

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.