Proljetne bebe 2021 pt. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dora2021

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Jagodica125

    Izgleda da je buđenje joggiranjem zaista djelovalo - mali toliko udara po mjehuru i trbuh mi je sav izoblicen, da decko pita “zakaj je tak nemiran?!?!😳”… tak mi i treba, kad provociram…😏 nek on samo lupa😌


    😍😍😍😍😍😍😍

  • Avatar nikac

    nikac

    Broj poruka: 560

    Prijavi adminu

    Jagodice ja sam Darli pocela pustati muziku da vidim ako reagira…ne znam da li je slucajnost ali javlja se.. Kako na sta, mozda vec u trbuhu ima odredjen glazbeni ukus 😊
    Nadam se da ce biti na mamu, ja sam stara dusa u mladom tijelu 😃
    A citala sam da bebama najvise lezi klasika pa da skroz ne poludim uz Mozarta i Bethovena krenula sam sa 2 Celos….
    Joj kako stekam sa jogom zadnje vrijeme, bas mi bude krivo ali bas se tesko natjeram… Nadam se da cu cesce za 2 tjedna kad ostanem na porodiljnom…. 

    Pula, 33 god, prvo dijete, curica Darla rođena 24. 04.2021. 💕

  • Dora2021

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Emmie

    Dora2021 zar bademi!?!?!? Wow! To sam čula i prije! Znači istina je! Pitam se da li se ukus mlijeka mijenja zavisno o hrani koju jedemo? 🤔
    .
    EmEn9, pitala si ranije…znači sada mogu sve jesti! Šećer se povukao kao da ga nikada nije bi bilo. Muž mi savjetuje sa se malo prošetam do grada, da uzmem malo vremena za sebe, što zvuči predivno. Osjećam se dovoljno dobro da to i napravim. Znači pravac idem Krispy Kreme po krafne. Ima da vam ih slikam iz svih mogućih poza hahahaha.
    .
    Pupetta koja lijepa slika mora i sunca. Uslikala bih i ja vama London, ali neću da vas bacam u depresiju. Možda ako ikada budemo imali sunčan dan🙄.
    .
    Bebolinka mislimo na tebe! Drži se! Možeš ti to!
    .
    Mom_of_4 ti baš imaš dara opisati situaciju do zadnjeg detalja🙂🙂🙂 Imam sada mentalne slike tebe “roštiljanja” i “puzanja po kući” pred porod. Stvarno si legenda❤❤❤❤❤


    Gle, nemam pojma, mlatila sam po bademima obih dana, te kapljice mi na prvu imale taj razređen okus badema, sad više neznam 😂😂😂 uzbuđenost hihi

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Cure moja beba se navecer kad legnem toliko pocne micat, i udarat i danas bas nisko da sam jedva to izdrzala. Bas me zaboli i imam neki pritisak dole, cak sam morala ustati iz kreveta. Ne znam jel to normalno. 33+2. Kad  se smiri bude mi lakse

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Nadam se da to nisu kontrakcije, ne bude mi tvrd trbuh. Osjetim bebu kako se pomice i tad boli

  • Dora2021

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    avama

    Nadam se da to nisu kontrakcije, ne bude mi tvrd trbuh. Osjetim bebu kako se pomice i tad boli


    Normalno… Bar kod mene.. Znalo mi i sijevnut kroz maličku 🙈

  • Avatar Jagodica125

    Jagodica125

    Broj poruka: 1751

    Prijavi adminu

    nikac

    Joj kako stekam sa jogom zadnje vrijeme, bas mi bude krivo ali bas se tesko natjeram… Nadam se da cu cesce za 2 tjedna kad ostanem na porodiljnom….


    Ja Nikac evo radim 3. dan zaredom radim asane za olaksavanje boli i zatezanja u donjem dijelu leda i hvala Bogu da djeluje🙏 prilagodila sam si u potpunosti vjezbanje, probudim se sva ukocena, jedva se uspravim nakon dugog sjedenja/lezanja, da ne radim ovo, puzala bih na sve 4, majke mi ✌
    .
    Mi stucamo🤗🥰

  • Avatar Elly94

    Elly94

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Da malo skrenem misli od podivljalih hormona.. Jagodice znam kako je 🤦🏻‍♀️

    Kaj vi mislite o patronaznim.. I kad uopce dođe nakon poroda.. Sta radi kad dođe u posjetu? 

  • Avatar mateja91

    mateja91

    Broj poruka: 457

    Prijavi adminu

    Vidim da vas se dosta pita kako cete prepoznati da su poceli pravi trudovi i znam da smo vam vec dosadne sa tom izjavom “znati cete”, al kad je stvarno tako 😅
    Osjetit cete da ne prestaje, da postaje redovito kroz dan, da sve jace boli… ne dode to onako u 10min na razmak od 3min pa da morate trcati u rodiliste, traje nekad i dan dok se trudovi izreguliraju i postaju sve intenzivniji. 
    Meni su recimo kod prvog poroda krenuli u noci, shvatila sam oko 3 da se stalno nesto steze na svakih 12-13min, al to jos nije bilo jako bolno pa sam malo spavala, malo setala itd do jutra kad sam ionako imala pregled u trudnickoj. Cijeli taj dan sam provela u sve bolnijim i cescim trudovima u predradaoni, ali tek sam oko 11 navecer bila otvorena 4cm i stavili me u box, busili vodenjak i onda je tek krenuo pravi show program s trudovima. Rodila sam tek oko 5 ujutro. Znaci od pocetka nekih redovnih trudova do poroda je proslo vise od 24 sata..
    Drugi puta su mi lagano krenuli kroz dan i cijeli dan bili na 10ak min i ne prejako bolni, ali su se pojacavali. Uspjela sam skuhati rucak, otusirati se, oprati kosu, sve jos pripremiti itd i tek navecer oko 9 otisla prema rodilistu kad su bili na nekih 6-7min. Sad vidim da sam i tad mozda prerano otisla jer su me stavili u box tek oko 3 u noci, busili ponovno vodenjak, a rodila sam u 8 ujutro. Opet skoro 24 sata, koji sat manje ovaj put.
    Poanta price - imate vremena kad trudovi krenu i ne mozete ih fulati, one filmske scene gdje zena odjednom bez ikakvih naznaka pocne vristati od bolova trudova i trcati u rodiliste di odmah tiska uz vojsku publike su samo Hollywood 😅
    Sve ovo prije sto povremeno bolucka steze i zateze je potpuno normalno i tijelo se priprema, samo trebate osluskivati pojacava li se i postaje li nekako pravilnog razmaka. 
    Eto takvo je barem bilo moje iskustvo, nadam se da pomaze barem malo 😅😅

    [lilypie.com]

  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Izgleda da smo svi u nekim bolovima veceras, mene od 21 h pa do sad malo malo pa zaboli, tolko mi se izboci ta desna strana da ne znam jesu li to kontrakcije ili se beba namjesta. Pa me dolje krene stiskat sve i kuk me boli i donji dio ledja, nisu pravilni razmaci i nisu to sad neki bolovi al dosta su neugodni i dosadni. Budu mi na 10 min, pa na 7 min, pa na 15 min i tak sve nekak nepovezano, malo prodisem kad me zaboli i dobro je. Nju bas ne osjetim kad se smirim , ne znam jel se ona smirila il sta se desava,inace.mi se preljeva preko trbuha. Sad sam malo u brizi 😟

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.