Proljetne bebe 2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Bubica1

Broj poruka: 710

Prijavi adminu

PREGLEDI 1.MJESEC
    NevaEva 15.01.
    Valkris 15.01.
    Bebolinka 15.01.
    Emmie 15.01.
    AnaAn 15.01.
    Gita_kc 15.01.
    Lavica13 15.01.
    MissGraz 19.01.
    Tea2807 19.01.
    Thera 21.01.
    Girl1234 22.01.
    Bubica1 22.01.
    Zabica 22.01.
    Nikac 25.01.
    Ines 25.01.
    Mom_of_4 26.01.
    Ninnach 26.01.
    EmEn9 26.01.
    PREGLEDI 2. MJESEC
    Iva111 02.02.
    Petra982 02.02.
    Avama 02.02.
    Bubica1 03.02.
    Lunica 09.02.
    Kety992 23.02.

[lilypie.com]

Jagodica125

Broj poruka: 826

Prijavi adminu

Girl1234

Gdje kupiti povoljan grudnjak za dojenje?

Meni je to kao potraga za svetim gralom😅 ili potfutrani, a ne treba mi futra 😌 ili premale kosarice ili pancirke…  definitivno najtezi komad trudnicke opreme za pronac… meni barem🙅‍♀️

[lilypie.com]

Lonmi

Broj poruka: 1299

Prijavi adminu

Jagodica125

Girl1234

Gdje kupiti povoljan grudnjak za dojenje?

Meni je to kao potraga za svetim gralom😅 ili potfutrani, a ne treba mi futra 😌 ili premale kosarice ili pancirke… definitivno najtezi komad trudnicke opreme za pronac… meni barem🙅‍♀️

Ako imas vece grudi onda je def problem nac bas idealnog. Pogle si u HM, mozda nađes, nisu sad bas sexy, ali dobri su 😂🥰.

E da, prijavljujem pregled 02.02. 🥰

[lilypie.com]

Petra982

Broj poruka: 645

Prijavi adminu

https://ibb.co/fdN9jVC [ibb.co] ja ću ove uzet online u H&M, 15€ 

[whenmybaby.com]

• EmEn9

Prijavi adminu

Ja sam 2 grudnjaka za dojenje naručila s aliexpressa i ok su mi vec sad ih nosim i jedan sam uzela u bubamari i isto mi je ok samo što ja nemam baš velike grudi inače sam B košarica i sad sam i dalje B samo puna 🤣 a sad neznam kakvi bi bili vama ako imate veće grudi.
    .
    Emmie hvala ti puno mislim da sam sad malo skužila, bar malo 🤣🤣
    .
    Lonmi nebi ni mi pazile da je sve ok i da nam nisu gin rekli da moramo na dijetu ne brini slobodno jedi dok možeš i mi bi da smijemo 🤗🤗
    .
    Evo da vam se pohvalim danas sam napravila ovo za mog bebača. 🤗🤗🤗
    https://ibb.co/yVSFN90 [ibb.co]

[lilypie.com]

Jagodica125

Prijavi adminu

EmEn9, ajme predivnooooo 🥰🥰🥰
    .
    Cure, ja si upravo instalirala aplikaciju Hello Belly, bas je fora, ima razne kategorije “pogled unutar trbuha”, razne meditacije i trudnicka yoga, sve kratko i sazeto, abeceda simptoma i mogucih uzroka i rijesenja, nutricioniaticki plan, predstojeci pregledi, puno mi je bolja od ove koju sam dosad koristila What to expect😌

[lilypie.com]

Jagodica125

Prijavi adminu

E da, zaboravila sam napisati - mislim da se polako i ja pridruzujem grupi one koje se upiske kad se smiju ili kihnu 🤭 nekak imam feeling da je samo pitanje vremena kad ce mi… “pobjec”🤭

[lilypie.com]

• EmEn9

Prijavi adminu

I da još sam i privjesak za torbu napravila 🤗
    https://ibb.co/NYXSbdf [ibb.co]

[lilypie.com]

Lavica13

Broj poruka: 83

Prijavi adminu

EmEn9 - preslatko 😍
    Evo cure od sutra u Plodinama ležaljke za bebe free on: https://ibb.co/qNJY5rz [ibb.co]

Emmie

Broj poruka: 518

Prijavi adminu

EmEn09 možeš ti to! Tu smo da jedna drugu podržavamo. Nadam se da ćeš vidjeti pozitivnu razliku slijedeći put kao rezultat svoje dijete i truda. 🌷 Predivne stvarčice za Lukasa! Bravo! 🥰🥰🥰

Ja nemam neku nadu da će moja curka biti “normalnije” težine u petak. Njeno “guranje” je postalo moćnije, osjećam da je znatno veća pa me čak i boli kad se miče, što prije nije nikada. Vidjet ćemo. 

Stvarno se trudim sa dijetom. Šećer mi je pod kontrolom. Ako ne bude nikakvog efekta na težinu bebe u Petak, kad dođem kući najest ću se kolača i bijelog kruha i paštete.

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.