Proljetne bebe 2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kety992

    kety992

    Broj poruka: 1164

    Prijavi adminu

    NevaEva

    Nedaj se, mozes ti to! 😂
    .
    Iskusne zene - kolko dugo se beba treba micat? Evo mene moj rice sat i pol u komadu. 27 tjedana. Nisu svi udarci jednako jaki ali miga se stalno. Jel ne treba napravit pauzu nekad? 😅 Jel to nest kaj moram dr.rec?


    Pa ja stvarno neznam…moja curka,1.trudnoca nekad sam ju trebala tjerat da mi se javi…al je bila aktivna…pa onda sin- on je bio bas miran bebac…a sad ova trudnoca…evo udara me vec pol h…jos je posteljica iza..doslovno sve osjetim…gura nogicama…cim ja otvorim oci i on je budan…noc mu je glavna za aktivnost..jedva zaspim..jos smo se vratili doma…tak mi je nelagodno navecer…valjda ce me proc taj neki “strah” i onda on kad krene…nece san na oci…

    https://lb1f.lilypie.com/sLAfp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Ja drmusam trbuh kad je mirnija kao danas ali nista, di je to do onih udaraca zadnja 2 dana. Kod ginekologa je bila divlja. 
    Sad se malo meskolji. 
    NevaEva veli moj doktor da nema veze, da sto su aktivniji tim bolje. Znaci da su dobro i zdravi.
    Naravno ima i mirnih beba. 
    U svakom slucaju u mojoj okolini nema zene koja ne panicari cim se malo umire, i ja skupa s njima. Nek ne treska idem ja po baby watcher 😂.
    Bit ce i ljetnih beba, 2 kolegice su mi trudne 🤗

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Petra982

    Petra982

    Broj poruka: 1904

    Prijavi adminu

    Curke, kako rješavate glavobolju? Prvi put da me ćopila u trudnoći. Prije bih popila ibuxin jer ju baš ne trpim, a sada sam na 100 čuda. Ne želim tablete.

  • ertzui

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    I ja lagano panicarim jer se danas jako slabo javlja. 🙈  ove dane se javljala u svoje vise-manje odredeno doba..a danas sipak, nesto skroz lagano i jako malo…mozda sutra nadoknadi. 😃

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    ertzui

    I ja lagano panicarim jer se danas jako slabo javlja. 🙈 ove dane se javljala u svoje vise-manje odredeno doba..a danas sipak, nesto skroz lagano i jako malo…mozda sutra nadoknadi. 😃


    Sutra ima da nas tuku od rane zore 😂

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2246

    Prijavi adminu

    Ma to mi je koma dok mi se duze ne javi, nagovaram ga na sve nacine i panicarim. Ali mi je sad i ovo cudno 😂 ok.. necu dramit, valjda se zaigrao nesto. Sutra u 5 imam pregled pa cu vidjet sve.. trebalo bi bit ok jer smo bili 29.i 30.na izvanrednim pregledima nakon nesrece. I meni je posteljica iza a on lezi poprecki tak da osjetim i rucice i nozice i dok okrene glavu i guzu i sve. 🙈

  • Avatar Ines

    Ines

    Broj poruka: 1331

    Prijavi adminu

    NevaEva

    Nedaj se, mozes ti to! 😂
    .
    Iskusne zene - kolko dugo se beba treba micat? Evo mene moj rice sat i pol u komadu. 27 tjedana. Nisu svi udarci jednako jaki ali miga se stalno. Jel ne treba napravit pauzu nekad? 😅 Jel to nest kaj moram dr.rec?


    Ja sam svoju osjetila uglavnom jednako u odredeno doba dana, skuzila sam vec koji joj je ritam i kada je najaktivnija. Sada ima dana da je bas ful aktivna, a nekad je mirnija ovisi..mada se ja ne zamaram s time, dokle god se ona meni javlja bar u jedno doba dana ja se ne brinem, ni ne zelim si stavljat takve misli u glavu 🤷‍♀️

    Nea 💗
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2246

    Prijavi adminu

    U pravu si.. dobro je sve dok se javi. Pokusat cu se opustit. Sutra bude umoran od tolke tijelovjezbe pa se mozda ne javi do navecer pa cu se onda brinut, sad smo ok. Laku noc drage mame! :)  

  • Avatar Girl1234

    Girl1234

    Broj poruka: 1176

    Prijavi adminu

    Uhh.. Svekrve.. Moja je friška al me već počela zivcirat.. Ja trazim neki lijepi kompletić za iznijeti bebu iz rodilista, kaze ona sta ce ti to, nek se u tome krsti.. I takve stvari.. Vidjet cemo dokad cu trpit 😂

    Blighted ovum, 6/2020, 10. tt 💔
    Rainbow baby 🌈🙏 7/2020 ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar Elledanse

    Elledanse

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    Lussi cestitam na curici 😊 
    Mi zivimo sa muzevim roditeljima i sveki mi izlazi u susret koliko moze. Inace ja ne kuham, nego pocistim wc i slicno. Sad sam i to prestala jer se zelim sto manje saginjati. 
    A vidis Ines ja vise volim kad me ne pita nista i ne mjesa se. Eto jos da i to sveki smanji valjalo bi 😂, ali tesko. Imas muza koji ti moze pomoci oko djeteta npr kupanje bebe i slicno nakon posla. 
    Ja cu svog ukljuciti sto vise, nek se i on uci i veze za bebu! 
    Ali komentiranje opcenito mi nije jasno… Bolje im je da sute. Zato kazem bolje da te pusti ☺️ Mir, mir i samo mir i sloboda hehe

    https://lb1f.lilypie.com/pi8fp2.png [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.