Proljetne bebe 2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Saramala

    Saramala

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Sto se tiče bete to je stvar izbora i ja iskreno razmišljam da odem da je izvadim posto nisam planirala zuriti na pregled nego kada bude 7 tt jer tada vec srce bi trebalo kucati🙏🏻A sto se tiče teškog uh tu se treba paziti madavjebsve stvar od osobe do osobe prije 10 mj sam izgubila u 7 tt jer se nisam dovoljno pazila 

  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Cure, ja sad placem jer sam citala o onom blighted ovum i ne mogu si pomoc koliko me strah da ce i meni to biti. Znam da ne smijem tako misliti, ali ne znam kako da prestanem, ja cu se sutra onesvijestiti tamo dok dodjem

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    Saramala

    Sto se tiče bete to je stvar izbora i ja iskreno razmišljam da odem da je izvadim posto nisam planirala zuriti na pregled nego kada bude 7 tt jer tada vec srce bi trebalo kucati🙏🏻A sto se tiče teškog uh tu se treba paziti madavjebsve stvar od osobe do osobe prije 10 mj sam izgubila u 7 tt jer se nisam dovoljno pazila


    Ajme… Ja se uopće baš ne pazim kao što sam u prvoj trudnoći. Sve sam nekako podredila bebaču od 2god i stalno hopsam za njim i rijetko mirujem. Morati ću se i ja pripaziti. Žao mi je da ti se to dogodilo… Ali sad je sasvim druga priča i sve će biti super🍀🍀🍀

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    malamarelica

    Cure, ja sad placem jer sam citala o onom blighted ovum i ne mogu si pomoc koliko me strah da ce i meni to biti. Znam da ne smijem tako misliti, ali ne znam kako da prestanem, ja cu se sutra onesvijestiti tamo dok dodjem


    Sad sm i ja išla pročitati o tome i ukomirala se. Moj savjet:što manje istraživanja po internetu, a što više se posveti samoj sebi i bebici u tebi koja lijepo raste i uživa. ❤️

  • Avatar Saramala

    Saramala

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Ej Malamarelica nemoj to sebi raditi , realno to se događa moja prva trudnoća prije 17 godina je tako završila i za to nema obrazloženja sve mi se bojimo takvih stvari ali nemoj se tako stresirati ako želiš Odi izvadi betu da budes mirna 

  • ZeZe

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Bok svima, ja sam prekjučer saznala za trudnoću. Prva mi je pa sam malo u panici. Ugl, 8.7. sam naručena kod doktora. Već 2mj pijem Prenatal od Almagea. Sretno nam svima!😁😁

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    ZeZe

    Bok svima, ja sam prekjučer saznala za trudnoću. Prva mi je pa sam malo u panici. Ugl, 8.7. sam naručena kod doktora. Već 2mj pijem Prenatal od Almagea. Sretno nam svima!😁😁


    Čestitam od ❤️! Moja prva kontrola je 7.7. Treba to dočekati… 

  • ZeZe

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hvalaaaa, Vama svima također čestitke! Drago mi je da sam prodirala i vidjela da postoji ovakav forum. Bit će lakše iščekivati! Ali imaš pravo, ne znam kako iščekati prvi pregled, samo da potvrdimo da je sve ok. 🍀

  • MissGraz

    Broj poruka: 1317

    Prijavi adminu

    malamarelica

    Pa da, bitno da se ne naprezes.
    Ma nisu grcevi, uopce nije bol nego zatezanje nekakvo… ne znam kako bih bolje objasnila. Da… sutra. Umirem od straha


    Ja to osjecam stalno. Zato sam i radila test prije nego mi je uopce izostala menga, jer su me brinuli ti grcevi. I uglavnom ih osjecam navecer. 

    [lilypie.com]

  • MissGraz

    Broj poruka: 1317

    Prijavi adminu

    ZeZe

    Bok svima, ja sam prekjučer saznala za trudnoću. Prva mi je pa sam malo u panici. Ugl, 8.7. sam naručena kod doktora. Već 2mj pijem Prenatal od Almagea. Sretno nam svima!😁😁


    Dobrodosla❤

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.