Proljetne bebe 2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Saramala

    Saramala

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Da i ja vec se vidim kako osluskujem simptome non stop🤦🏻‍♀️

  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Bas mi je drago da imamo nasu temu. Lakse mi je malo

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Saramala

    Saramala

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Pisite dalje sve sto se događa ovako nam je lakše 😍

  • MissGraz

    Broj poruka: 1317

    Prijavi adminu

    Prijateljica mi je rekla da uzmem prenatal Almagea prije pregleda, je l' vi mislite ista uzimati? Strah me na svoju ruku, a opet strah me ne uzimati… ipak je ljeto, vruce, itd. Dobro bi bilo imati neki dodatak prehrani. Citam o tim Almagea tabletama, cine se okej. Sta vi mislite, da sacekam pregled ili? 

    [lilypie.com]

  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Ja pijem Solgar Folat vec mjesecima. Za to ti ne treba recept i preporuka je da se pije i ranije. Ako te bas strah, cekaj pregled, ali nemas razloga za brigu, stvarno. Najbolje, nazovi pa pitaj doktora, zbog svog mira, sigurna sam da ce ti reci da mozes.

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • MissGraz

    Broj poruka: 1317

    Prijavi adminu

    malamarelica

    Ja pijem Solgar Folat vec mjesecima. Za to ti ne treba recept i preporuka je da se pije i ranije. Ako te bas strah, cekaj pregled, ali nemas razloga za brigu, stvarno. Najbolje, nazovi pa pitaj doktora, zbog svog mira, sigurna sam da ce ti reci da mozes.


    Ma meni je ovo prvi plusic ikad zato sam nekako cijela uplasena i oprezna. Mozda cu ovdje ponekad pitat gluposti, al' eto… 'ko pita ne skita :) hvala ti na odgovoru! 

    [lilypie.com]

  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Ma kakve gluposti. Vjeruj, ja mogu nadmasiti 🙂 zato smo tu, da si pomazemo

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    Saramala

    Pozdrav , ima li tko da je tek otkrio da je trudan ja sam prije 2 dana tj termin mi treba biti 8.3 🍬🧸🙏🏻🤍


    Heh termin ti treba biti na moj rođendan🎂🎂☺️☺️🍀🍀❤️, a moj 2.3.😊❤️

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    Drage moje trudnice, drago mi je da imamo svoju temu! Evo ja kad stignem ću se uključiti tu i tamo. Meni simptomi isti, jedino kao da manje idem piškit, a više zadržavam vodu u organizmu. Ne znam..tijelo se priprema☺️ nadam se i želim nam svima samo da bude sve u redu i bebači živi i zdravi. Meni po kalendaru ispada termin 2.3. Tako da ako prenesem kao što sam prvu trudnoću moglo bi bit oko mog ročkasa. Hehe! Pravi poklon❤️

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    Pratimo se i pomažemo si… Pozdrav svima🥰

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.