Proljetne bebe 2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Saramala

    Saramala

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Ninnach

    Saramala

    Pozdrav , ima li tko da je tek otkrio da je trudan ja sam prije 2 dana tj termin mi treba biti 8.3 🍬🧸🙏🏻🤍

    Heh termin ti treba biti na moj rođendan🎂🎂☺️☺️🍀🍀❤️, a moj 2.3.😊❤️


    Čestitam 🍼🙏🏻🍬

  • Avatar Saramala

    Saramala

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Sto se tiče vitamina oni se počinju piti u nekom pravilu cim kreneš s pripremama za bebu ja sam moje pocela piti prošli mjesec i uzela sam pre mama 

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    Imam pitanje… Naručena sam na prvi pregled 7.7. Da li bi ja prije tog  trebala vaditi betu. Sad mi je 5 tjedana kako sam trudna. Inače  obavila bi to u synlabu,… I onda s tim nalazom išla na yaj pregled. Šta vi mislite, je li to potrebno ili nije? 

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    Imam još jedno pitanje! Ja npr nosim kolica s bebom uz 10ak stepenice ier takva nam je zgrada. I onda dalje liftom no, zaoitala sam se da li smiijem takav teret sad dizati uopće ili je to zabranjenno?? Ako netko ima odg… Hvala! 

  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Ne znam za betu, mislim da je to stvar odluke, kad dodjes tamo, ionako ces na pregled. Za kolica bih ti ja rekla da ne dizes nista tesko i ne naprezes se. Ako ikako mozes da ti netko drugi odradi te stvari. Ne mora nista znaciti, naravno, znam zene koje su radile na teskim fizickom poslovima. Ali to ti je nekako moja preporuka… ako mozes, ti izbjegni teret

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Inace, bila sam budna od 2 30 do 4. Vidim nisam jedina 😆 
    Mene je sinoc nekih pola sata bolio trbuh. Tj….. nije me bas bolio nego nekakav osjecaj kao da mi je sve zategnuto, kompletan trbuh i dolje i oko pupka i na donji dio leda i kao da je tako istegnuto, da je pod vibracijom.. evo, ne znam kako da objasnim. Tako mi je vec jednom bilo, par dana prije nego sam rsdila test. Je li koja od vas osjetila takvu “bol”?

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    malamarelica

    Inace, bila sam budna od 2 30 do 4. Vidim nisam jedina 😆
    Mene je sinoc nekih pola sata bolio trbuh. Tj….. nije me bas bolio nego nekakav osjecaj kao da mi je sve zategnuto, kompletan trbuh i dolje i oko pupka i na donji dio leda i kao da je tako istegnuto, da je pod vibracijom.. evo, ne znam kako da objasnim. Tako mi je vec jednom bilo, par dana prije nego sam rsdila test. Je li koja od vas osjetila takvu “bol”?


    Ja zasad nisam osjećala jake grčeve, osim kad pretjeram s aktivnostima oko sina. Ali vjerojatno je to normalno. Pitat ceš na pregledu. I, da, obavezno se probudim ko sova u gluho doba noći haha🤣🤣

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    malamarelica

    Ne znam za betu, mislim da je to stvar odluke, kad dodjes tamo, ionako ces na pregled. Za kolica bih ti ja rekla da ne dizes nista tesko i ne naprezes se. Ako ikako mozes da ti netko drugi odradi te stvari. Ne mora nista znaciti, naravno, znam zene koje su radile na teskim fizickom poslovima. Ali to ti je nekako moja preporuka… ako mozes, ti izbjegni teret


    Budem susjede angažirala da mi pomognu, tnx😊

  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Pa da, bitno da se ne naprezes.
    Ma nisu grcevi, uopce nije bol nego zatezanje nekakvo… ne znam kako bih bolje objasnila. Da… sutra. Umirem od straha

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    malamarelica

    Pa da, bitno da se ne naprezes.
    Ma nisu grcevi, uopce nije bol nego zatezanje nekakvo… ne znam kako bih bolje objasnila. Da… sutra. Umirem od straha

    Navodno, gdje sam god čiyala ačitala sam svuda… To zatezanje je normalna pojave. U svakom slučaju budeš vidla na pregledu. Ja sam u prvoj trudnoći isto pitala dal su ta zatezanja normalna i ginekologica mi je potvrdila. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.