Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Cure,
    Ja osobno bas ne citam na netu, clanke i to jer vise manje sam sve procitala !
    Odem even.pogledati crl weeks velicinu, i jucer je Ikyri dala ideju da gledam uzv na youtubu…
    Vec sve znam….nazalost ! Mislim sto se tice rane T i sl ..ono kasnije mi je neistrazeno!
    A ovdje i na forumima, postavljam pitanja jer me zanim, upravo sto su i cure rekle da li je nekome tako bilo ili sl…jer se onda tjesim…haha, makar. Nije kod svih jednako, jer po ovoj mojoj sadasnjoj T ja bi si vec odavno dijagnosticirala spontani, koliko sam puta krvarila…a recimo prosli put, znaci u 3.T nisam uopce krvarila nego imala neki ali bas oskudno smedji iscjedak, mislim da je to bilo od priraslica koje su pucale kako se maternica sirila…tada nisam ni znala da ih imam, nit sam na histero tad bila….to sam kasnije povezala….a opet je bio spontani !
    Jedva cekam kad cu moci bez problema naci otkucaje bebine na, watcheru, probati cu mozda iduci tjedan, jer se od 12 treba jasno cuti….a i u 11 bi onda trebalo. To ce me svakako umiriti…
    Bila sam smirenija kad bi mi ocitalo one otkucaje na ekranu, makar to nisu bili otkucaji…ali cim sam ja znala da su “ kao ” tu, mirnija bi bila.
    Tako da cure, koje su u panici, pogotovo vi koje ste preko 12 tt, ako zelite kupite si watcher….
    Ja sam prije koristila magnezij od Dietpharma, 20kom od 400 mg ili 375 mg, ne sjecam se tocno…oko 60 kn 
    I onda sam presla na neki iz DM - a…20 kom 15kn ! I taj mi je super ! Ima i dodatak b6 i b12 ali nesto jako sitno..
    Miumau, mislim da se moze koristiti magnezij klorid, ali nisam tocno sigurna…najbolje da pitas dokt…ili nekoga !
    Ja sam malo razmisljala, i mozda ipak necu vaditi krv za taj triple, tj.kombinirani….poznavajuci sebe, jakocu se zabrinuti ako mi dodje visoki rizik za neku krom gresku, a to je samo statisticki !
    A moguce da ce mi doci visoki rizik radi visoke bete….a samo cu se brinuti….jps cu razmisliti, pricati cu s dokt.koja ce mi raditi taj uzv u Petrovoj….
    Ikyri, javi nalazee cim dodju !

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Dobila ginekologicu. Super nalazi. Više od 1:10 000 za trisomije 13 i 18 
    1:6000 za Down… još ne vjerujem čekat cu svoj da dobijem na mail pa vam slikam kako to izgleda.
    S curom su mi nalazi bili 1:2500 i to je bilo super. 
    Uf uf… super! 

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Mono a što da ti nalazi pokažu kao meni? 
    I nemaš brige oko barem nekih poremecaja. 

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    ikyri

    Mono a što da ti nalazi pokažu kao meni?
    I nemaš brige oko barem nekih poremecaja.


    Ja idem na uzv kod Kosa, koji uzv pregledom iskljucuje u pravilu sve krom.greske osim Down - a..jer kod svake greske nesto nije u redu, i to se vidi na uzv !
     Down se jedini moze prikriti, tj.moze na uzv sve biti ok a ipak moze biti Down…

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Super Ikyri za dobar nalazzz !! Jejjjjj

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    mono1111

    Super Ikyri za dobar nalazzz !! Jejjjjj


    Ma ja sam ovako mirnija. Da nemam bi digla kredit za Harmony ili Nifty pa bi znala točno, da su nalazi došli loši. Treba se pripremit za te stvari. Kad sam ja rodila da su rekli da maloj stoji dlaka na glavi krivo ja bi plakala. 

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Miumau tako i mi cekamo 12 mj.kada ce biti akcije i vec znam koja zelim kolica i kolijevku..Ikyri super za nalaze..ja idem na triple test u Petrovu..kad je najbolje ici? Znam da izmedu 15-18 tjedna ali ja sam mislila ici na nekoj sredini sa 16 +5 ili tako nekako..Mono ja sam jedva cekala 12 tt i mislila sam da cu se iza toga smiriti pa eto…jucer kad.sam vidjela krv sam skoro umrla od straha..i sada citam da moze biti od posteljice ovoga onoga ali mislim da bi to vidjeli na pregledu?? Zvala sam i svog ginica rekao je da je moguce da je pukla zilica ali to sam sve vec napisala..sad me samo strah da se ne ponovi..iskreno se nadam da je to bilo od pregleda samo

    [lilypie.com]

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Mono mozes mi napisati koji je to tocno magnezij iz dm-a? Ja nisam ni pitala ginica dal smijem piti magnezij..nekako si mislim da smijem 

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ma sve magnezije možete. Ja sad idem na pramenove i frizuru. Frizerka je obecala da nece dirat tjeme. Ma ja cu bas s guštom kupovat i više nego što mi treba ali vecinom jer imam glavne stvari. Trebaju mi samo robice i sitnice. Za Božić bi mogla ozbiljno bankrotirat…jedva čekam.

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    ikyri

    Ma sve magnezije možete. Ja sad idem na pramenove i frizuru. Frizerka je obecala da nece dirat tjeme. Ma ja cu bas s guštom kupovat i više nego što mi treba ali vecinom jer imam glavne stvari. Trebaju mi samo robice i sitnice. Za Božić bi mogla ozbiljno bankrotirat…jedva čekam.


    Super ikyri..uzivaj :) ja si bojim kosu..rjede nego prije sada rastegnem na mjesec i 10 dana i duze i pazim koju boju kupujem

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.