Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Hvala cure..bas sam odahnula mada nece me dugo drzati..stalno brinem oko necega ali to je valjda normalno

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Elvira,
    Super !  Bas mi je drago da je sve super !!! Neka samo tako nastavi !!
    Moram pitati, da li si ti vidjela otkucaje?? Bas vidjela kako trepere?

    [lilypie.com]

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Iskreno bas sam to prvo trazila i jedva sam vidjela..ne vidi se vise ko prije..a i beba se jako micala pa smo ju lovili..ali da..ne treperi to ko prije jer ipak je sad ispod par slojeva a prije je prakticki bilo samo srce 😀😀

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ja ponekad pogleda koji youtube filmic ultrazvuka u određenom tj. da znam točno kako ce to izgledat ili bi trebalo izgledat. 

  • Avatar nina1312

    nina1312

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Ja sam nekako prestala tražiti i gledati bilo sta na tom
    Internetu, gdje god krenem piše sta se ne smije i sta  smije, i na kraju ispadne da ne smijem nista.. od hrane , pića, pa do simptoma, i onda sva isprepadana jadna gledam.. 😰 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    ikyri

    Ja ponekad pogleda koji youtube filmic ultrazvuka u određenom tj. da znam točno kako ce to izgledat ili bi trebalo izgledat.


    Stvarno????? I ja to radim..ahahahah..mislila sam da sam jedina ja tolika ludakinja

    [lilypie.com]

  • Avatar Bjgirl

    Bjgirl

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Ej cure meni su danas dosli nalazi krvi sve ok osim hormona stitnjace…dala mi je neke tablete i to je to.. posto mi je prva T neznam jel to s stitnjacom opasno ili ne.. mislim nikad nisam.imaala s tim problema… bas sam zabrinuta sad

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Elviramagistic

    ikyri

    Ja ponekad pogleda koji youtube filmic ultrazvuka u određenom tj. da znam točno kako ce to izgledat ili bi trebalo izgledat.

    Stvarno????? I ja to radim..ahahahah..mislila sam da sam jedina ja tolika ludakinja


    Ma sad vise ne gledam ovi rani su mi bili bitni. Sad vec znam kako izgleda. Najlijepše je gledat 3d utz oko 25tj. sve se predivno vidi i beba liči na bebu… prije toga je beba neki štrkljavi kostur…malo za preplašit a nakon se ne vidi više lijepo jer je zgurana cijela…pa se.vidi samo glava ili ruka ili nešto.

    BJ kakvi su ti bili nalazi? 
    Ne može bit jako loše jer da su veca odstupanja nebi došlo do trudnoće. Kontrolirat ces hormone tokom trudnoce i sve ce bit ok. 

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Ja citam za svaki tjedan nadolazeci sve i gledam uzv..odn.gledala sam za prosli uzv i za ovaj..ali nista se ne moze mjeriti s tim kada sam danas vidjela kako se mice 😍😍😍😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Bjgirl

    Bjgirl

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    ikyri

    Elviramagistic

    ikyri

    Ja ponekad pogleda koji youtube filmic ultrazvuka u određenom tj. da znam točno kako ce to izgledat ili bi trebalo izgledat.

    Stvarno????? I ja to radim..ahahahah..mislila sam da sam jedina ja tolika ludakinja

    Ma sad vise ne gledam ovi rani su mi bili bitni. Sad vec znam kako izgleda. Najlijepše je gledat 3d utz oko 25tj. sve se predivno vidi i beba liči na bebu… prije toga je beba neki štrkljavi kostur…malo za preplašit a nakon se ne vidi više lijepo jer je zgurana cijela…pa se.vidi samo glava ili ruka ili nešto.

    BJ kakvi su ti bili nalazi?
    Ne može bit jako loše jer da su veca odstupanja nebi došlo do trudnoće. Kontrolirat ces hormone tokom trudnoce i sve ce bit ok.


    Neznam sve.  ja sam malo dalje od Bjelovara pa sam se s dr. cula samo.telefonski … ma mislim da previse citam po internetu izludit cu … 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.