Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zrinchy

    Zrinchy

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    Bok curke!
    Došla mi je zamjena na obuku na posao pa malo štrajkam sa pisanjem…
    Male blizančice dobrodošla!! Blizankeeee
    Mono <3 čitala sam na fejsu i mene je isto baš potreslo… samo da sve bude i dalje ok, ti prijevremeni porodi nisu više ni toliko rijetki.
    Bila sam jučer u Vinogradskoj i nisu me ni pregledali ultrazvučno pa sam malo ljuta. Rekli su samo da sam zatvorena, da srce kuca i to je to. Da dođem na ultrazvuk za 2 tjedna. Ja ne znam ništa, ni kolko je dugačak moj hahar ni kolko je težak, ništa! Poludila sam i dogovorila 4d u ponedjeljak privatno. Pa možda iskamčim koju normalnu slikicu konačno.
    Pando kolica su zakon! 
    Proudy, stvarno možeš biti ponosna na Maksića! Rastopila sam se kad sam vidjela pozivnicu:)
    Honey, saga sa sveki me baš nasmijala:))
    Dare pa ja tak ne izgledam u najmršavijoj fazi, svaka čast ženo!

    I ja razmišljam kupiti Aventov koferčić! Mislim da imamo popust na njega u onoj knjižici Dm-a za trudnice. Isto dođe onda oko 200 kuna!
    Baš sam nekako bljakasta cijeli dan:/ Ne mogu se sjetiti više tko je što pisao ali šaljem puse svima…

    [/url [lilypie.com]

  • LilyVanily

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Male Blizancice

    LilyVanily

    Frajla hvala! Nadam se da kad dođe vrijeme da ćemo biti u stanju to sve ispoštovati. 😅
    Male blizančice dobrodošla! 😁
    Ja u trećem planiram početi to sve prati, peglati…

    Hvala na dobrodošlici!
    Kad ti je termin? Pitam zbog pranja i peglanja robice…
    Meni je po ZM 23.5.no nadam se da će moje curice izdržati bar do 20.04. (jako sam niska pa doktori baš ne predviđaju dočekati nešto više od 36. tjedna jer mi je i sada maternica već kao da sam 34,tj )…. a ja nisam još doslovno ništa ni prikupila….


    Termin mi je 7.5.  ali htjela bih što više toga riješiti do početka četvrtog pa da sam mirna. To je neki plan, a kako će ići realizacija vidjet ćemo. 😁 tko zna, možda budemo tu negdje ako tvoje curice odluče malo požuriti. Najbitnije je da sve bude u redu. ☺

  • Avatar kathryn

    kathryn

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    I ja sam si pomislila da je od slatkog,al ak jedem slatko to je uglavnom navecer tak da nije…uzela sam si i popila vec par boca jamnice, nisam jos sa donatom probala, njega ostavljam za problem zatvora! 😃 Probala sam i sa hladnim mlijekom al ga ne mogu toliko popiti tokom dana kad me uhvati! 


    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    kathryn

    I ja sam si pomislila da je od slatkog,al ak jedem slatko to je uglavnom navecer tak da nije…uzela sam si i popila vec par boca jamnice, nisam jos sa donatom probala, njega ostavljam za problem zatvora! 😃 Probala sam i sa hladnim mlijekom al ga ne mogu toliko popiti tokom dana kad me uhvati!


    Nemora biti da je od hrane, meni se isto oko 25 tj pocela javljat zgaravica neovisno o dobu dana, al povezala sam to s tim da maternica pritisce zeludac prema gore i kiselina se jednostavno dize.
    Nekad je gore, nekad bolje, nekad dva dana nista, a nekad bi plakala. 
    Mene po danu zvake spasavaju, obicne orbit, valjda kako gutam vise sline tako se kiselina ne dize, al preko noci nema spasa osim 2 jastuka. 
    I jedino sta sam bas ekstra skuzila da mi smeta - ako pojedem nesto sa zaprskom, ja ju ne stavljam, al ak rucamo kod nekog i nesto je radjeno sa zaprskom znam da sam gotova

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Gumbek probaj s reflustatom, barem za noc, to bas pise da smiju trudnice, jer se ne upija u organizam, nego samo reagira s kiselinom i neda da se dalje dize.


  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Frajla

    Gumbek probaj s reflustatom, barem za noc, to bas pise da smiju trudnice, jer se ne upija u organizam, nego samo reagira s kiselinom i neda da se dalje dize.


    Budem probala, hvala. Prvi put cujem da to i postoji. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Cure s fejsa, jel se javljala mono jos? 
    Znam da joj nije ni do fejsa ni foruma sad, da joj je to zadnje na pameti, al ciszo me zanima kako je malicka i kako se ona drzi. 

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Ja bas ne volim ljekove i trpim koliko mogu, ali nekih dana bude bas lose, da sam se pocela bojati da mi ta kiselina ne napravi stetu na jednjaku. Ugl, pitala sam dr sto mogu uzeti kad bude bas jako, pa mi je to preporucila. Ide bez recepta, oko 60 kn je 20 vrecica.


  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    [lilypie.com]

  • Avatar kathryn

    kathryn

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Eto Gumbek,tocno to…nema veze dan no sto jela…malo je ima malo ne…od kad sam trudna ovo su mi prve prave tegobe al i to ce proci…
    Joj Panda,pa tu se pravo opremas..ja cekam da me netko pita sta.mi treba da si narucim Tiny love 3u1! 😃 Mislim da ju netko od vas cak i ima..🤔


    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.