Produljenje porodiljnog dopusta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Bori


    Moj K ima distoni..Ugl. ako ja tražim produljenje porodiljnog nakon 6 mj. što to znači na plaći? Ostaje mi plaća kakva je prvih 6 mj. ili ide na slavnih 2600?

    Ako se sjećam ti bi se vratila na posao nakon šest mj. jel da? Ako bi išla na produljenje porodiljnog radila bi samo 4 h ali mislim da bi ti se onda računala kao cijela plaća jer onda dio plaća poslodavac a dio HZZO, ali moral bi se raspitati, ne mogu tvrditi sa sigurnošću jer sam ja koristila njegu za dijete nakon onih klasičnih 12 mjeseci porodiljnog.  Ali ako se vraćaš na posao mislim da bi to tako bilo.

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    renata


    Bori


    Moj K ima distoni..Ugl. ako ja tražim produljenje porodiljnog nakon 6 mj. što to znači na plaći? Ostaje mi plaća kakva je prvih 6 mj. ili ide na slavnih 2600?
    Ako se sjećam ti bi se vratila na posao nakon šest mj. jel da? Ako bi išla na produljenje porodiljnog radila bi samo 4 h ali mislim da bi ti se onda računala kao cijela plaća jer onda dio plaća poslodavac a dio HZZO, ali moral bi se raspitati, ne mogu tvrditi sa sigurnošću jer sam ja koristila njegu za dijete nakon onih klasičnih 12 mjeseci porodiljnog.  Ali ako se vraćaš na posao mislim da bi to tako bilo.

    Meni je najgore što ja radim u školi pa ne mogu radit pola radnog vremena. Jedna moja kolegica je tako pa je imala pola plaće i pola porodiljnog. To dođe skoro kao plaća, U svakom slučaju hvala. Morat cu se malo raspitati.

  • Avatar mayathequeen

    mayathequeen

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    adidas1991


    Drage mameee.. ja sam nova ovdje sve mi je malo nejasno … ovako moja beba 9 mj ima isto distoni sindrom ima hiper i idemo na goljak svaka dva tjedna otprilike ja sam doma nezaposlena primam porodiljni muz radi… svi govore da imam pravo trazit produljenje porodiljnog ili njega djeteta kako se se to vec zove.. ali citajuci malo po netu i ovdje skuzila sam da to imaju samo mame koje su u radnom odnosu sada dali se varam ili…. pa koja mam zna neka se javi …super steeee :)
    Ima jedino ona opcija roditelj-njegovatelj ali neznam koje sve dijagnoze su potrebne..

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mayathequeen

    mayathequeen

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    Bori


    Moj K ima distoni..Ugl. ako ja tražim produljenje porodiljnog nakon 6 mj. što to znači na plaći? Ostaje mi plaća kakva je prvih 6 mj. ili ide na slavnih 2600?

    Nažalost plaća pada na 2600 nakon prvih 6 mj..

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Zvala sam jučer i žena kaže da tata i ja trebamo doći sa zdravstvenima za produljenje

  • antonija2

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Ako si nezaposlena nemas pravo na to produljenje, mene je teta u Vinogradskoj koja je vjezbala mog malog uvjeravala da imam pravo, al ispostavilo se da ipak nemam!

    [lilypie.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Antonija…ak meni kažeš,ja sam u stalnom radnom odnosu već 10 g.beba sve ok,napisala sam to za one kojim se pitaju što im od papira treba za takvu situaciju,odnosno neko klasično produljenje,jer mi je dosta toga da ko majmum hodam okolo po poštama i fotokopirkama, jer njima treba 654 kopije za svaki drek,a neće kopirati kod sebe jer bi im kruna s glave otpala

  • antonija2

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Ma ne, samo sam htjela odg. na Adidasino pitanje…

    [lilypie.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    A kako rješavamo godišnji?Meni će mala 23.12.godinu dana,a imam 3 tjedna godišnjeg kojeg moram iskoristiti u tekućoj godini

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Nalah


    A kako rješavamo godišnji?Meni će mala 23.12.godinu dana,a imam 3 tjedna godišnjeg kojeg moram iskoristiti u tekućoj godini

    Ovisi kakva ti je politika firme. Kod mene se u slučaju porodiljnog dopusta, godišnji može iskoristiti do 30.9. naredne godine.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.