Prestanak dojenja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Sanjolino


    ima….al taj zakon ne vrijedi kod mene na poslu,ako bi to trazila dobila bi otkaz …trazili bi dlaku u jajetu i aj bok….nazalost al eto…mnoge zene su radile nocne i svi sutimo jer nemamo izbora…mada ja trazim dr posao al u danasnje vrijeme znamo da je tesko…nemam dobrih veza nigdje i eto. Inace bi dojila dokle god moj beban bude htio…vec mi je sad muka da mora prestati…:-(

    generalno ne trebaš ti prestat dojit, žene koje kreću radit npr ujutro ne prestaju dojit zbog posla, dođu doma pa doje, tako budeš i ti, ako budeš htijela.. bebe su male mustre bez brige i tko god ga bude čuvao neće se ni sjetit cice i bilo bude sve ok a čim te vidi bude se prištekao ;) i nakon nekog vremena budete imali takav ritam

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Sanjolino

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Ok,vidjet cemo kako ce to ispasti…hvala na savjetu :-)

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    mmama2


    Sanjolino


    ima….al taj zakon ne vrijedi kod mene na poslu,ako bi to trazila dobila bi otkaz …trazili bi dlaku u jajetu i aj bok….nazalost al eto…mnoge zene su radile nocne i svi sutimo jer nemamo izbora…mada ja trazim dr posao al u danasnje vrijeme znamo da je tesko…nemam dobrih veza nigdje i eto. Inace bi dojila dokle god moj beban bude htio…vec mi je sad muka da mora prestati…:-(
    generalno ne trebaš ti prestat dojit, žene koje kreću radit npr ujutro ne prestaju dojit zbog posla, dođu doma pa doje, tako budeš i ti, ako budeš htijela.. bebe su male mustre bez brige i tko god ga bude čuvao neće se ni sjetit cice i bilo bude sve ok a čim te vidi bude se prištekao ;) i nakon nekog vremena budete imali takav ritam

     tako je ikod nas bilo, dojila sam ujutro i popodne  i navečer. ako imaš mlijeka ne treba prestati dojiti radi posla, ionako jede kašice tokom dana a ostalo može cicati dok god imaš volje i dok hoće

  • Sanjolino

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    ma znam…to preko dana nije problem,nego po noci jer se budi 2/3 puta,a kad ja budem nocne radila kako ce…to me najvise brine,a dobro mozda izbaci te nocne podoje hihi…ja se nadam :-)

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Ja sam ocajnicki pokusavala malca odviknut od dojenja..tjekom prve godine zivota nikad se nismo odvajaki duze od sat dva i on nije cicao zbog gladi nego stalno..svakih pola sata..sto za utjehu,sto za mazenje..kad sam ga probala odviknuti plakao je stalno..odustala sam..sad radim vec tri mjeseca i kad sam doma cicamo sve u sesnaest,a kad me nema vele tata i baka da ni ne pokazuje nekakve znakove da mu fali cica..zaspi im bez brige..dok meni nece bez cice..nema sanse..dobro..ja hvala bogu ne radim nocne..po noci jos cica po 3-4 puta..nemre zaspat bez cice.sretno

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    medsr znači i ti u radne vode natrag :D moj se sam nekako odviknuo i od noćnih podoja i podnevnih pa nadalje. Sam je izbacio pa nisam imala nekih problema, ustvari začuđujuče prirodno i bezbolno je to prošlo .
    Moram iskreno reći da sumnjam da se dojena beba neće buditi po noći i tražiti jesti ako već sa godinu dana nije sam odbacio noćne podoje . Možda bi mu ih sama trebala ukinuti već sada polako odvikavati od noćnog cicanja ..

  • Sanjolino

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Ja se isto nadam da ce sam ukinuti te nocne podoje,a ako ne morat cu sama…pustit cu sad jos do 10 og mj njegove starosti,a onda cemo morat lagano ukinuti nocne…neznam sto cu mu drugo ponuditi hihi jer bocicu nece…a mozda se promjeni za jos mj i pol hihihi.

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Za sad mu ih necu ukidati..meni nije tesko,a nekak imam griznju savjesti i tesko mi je sto ga svaki dan moram ostavit radi posla pa sad da mu jos idem to ukidat..nekako bi mi to doslo kao da ga kaznjavam a bez razloga..dudu nema,flasicu nece i ovak mi je najlakse..dva tri put povuce i spava dalje..racunam da ce sam prestat trazit

  • ana1234

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Mame, cisto zelim cuti vase misljenje. Ja dojim, maleni ima 6 mjeseci. Uveli smo lagano dohranu (kasice od jabuke, kruske)… al nije lud za njom. Uredno dojim i maleni super napreduje. Svekrva da uvedem adaptirano mlijeko, da ga lagano skinem sa svog mlijeka. Molim vase misljenje na njeno misljenje.
    Meni ne pada na pamet uvoditi ad mlijeko i micati ga sa svoga kad nemam problema sa dojenjem.

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    ana1234


    Mame, cisto zelim cuti vase misljenje. Ja dojim, maleni ima 6 mjeseci. Uveli smo lagano dohranu (kasice od jabuke, kruske)… al nije lud za njom. Uredno dojim i maleni super napreduje. Svekrva da uvedem adaptirano mlijeko, da ga lagano skinem sa svog mlijeka. Molim vase misljenje na njeno misljenje.
    Meni ne pada na pamet uvoditi ad mlijeko i micati ga sa svoga kad nemam problema sa dojenjem.

    ako nemate problema, ako oboje guštate ne vidim razlog zašto bi trebali prestati. Ionako većina dojenih beba teško prihvaća adaptirano što zbog drugačijeg okusa što zbog težine koje stvara. Beba je tek 6 mjeseci i normalno je da polako starta s dohranom, samo neka papa ono najzdravije a svekrvine misli i savjete zanemarite.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.