Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dodo87

    Dodo87

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Tratinčice, kako je ovo lijepo za pročitati, i začas ćemo saznati je li curka ili dečko ❤️
    Koalice, nažalost, sve opcije su moguće, ali ajmo vjerovat u onu najbolju, da će se zadržati sve do petka i da ćeš imati i za transfer i smrzliće 🤗
    Korni, tnx, ja imam onaj primarijus+, ali radi kičme i gastritisa sam ispucala već nešto, baš čekam mail da mi jave koliko mi je preostalo
    Utrogestan oralno - može se, ali meni je bilo toliko loše da sam požalila pa se samo pripremi, da te ne iznenadi slabost, ali i ne mora biti - ovo je samo da znaš da je moguće

    Ja 1987, MM 1987
    1. postupak Petrova 2020, ET 2 embrija, trudnoća - stigla curica <3
    FET 2023., Petrova/VV - 2x neuspjeh, bez trudnoće
    AMH 3,5 - FSH 14, on - normo, sve ok
    IVF klinika, 3/24, aspiracija 5js, 4 oplođene, ET 2 3dnevna embrija, bez smrzlića
    +test 5.4., missed ab u 6tt.
    dodo87.forum@gmail.com

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3109

    Prijavi adminu

    Sani, Čokoladice žao mi je cure, ne znam što vam više pametno reći osim da vam L I ja šaljem veliki hug utjehe ❤️❤️
    Tinker mislim da sam dobro zapamtila nick, metformin se ne ukida u trudnoći i nije mi jasno kod kojeg si ti endo, ja sam ga pila cijelu trudnoću i to najjače doze plus uzimala sam i myoinositol, metformin je jedino zapreka za dojenje, pa našima, u Americi ga dojilje normalno uzimaju, tako da ako već nemaš metformin onda si nastavi uzimati myoinositol da ti barem malo olakša IR I pazi na klopu, sretno 🤞
    Kormi divno cura napreduje još malo I tu je 🤭❤️
    Rolice žao mi je nadam se da je sve uskoro iza tebe ❤️
    Aries hug za tebe i tvoju curku 🤗❤️❤️
    Sretno svima 🤗❤️❤️❤️

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 835

    Prijavi adminu

    TraTincica baš mi je drago da je sve super. Vjerujem da će i Nifty rezultati biti super 🥰
    Ti si iz Zg? Javljam se za Prolutex i Cyclogest 🥰
    Stavljam mail u potpis pa se javi.. ❤️

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1305

    Prijavi adminu

    Anice tako je! Treba uzivati u zivotu pored ovih muka. Probati nekako izaci iz te kolotecine folikulometrija, pikanja, prckanja dolje od strane ginica, gledanja je li menga ili se mozda ipak primilo. Naravno da nam je ovo fokus zivota trenutno, ali moramo pripaziti da ne postanemo ku-ku😬
    Mi smo sad na pauzi 3 mjeseca i mogu ti priznati sa se veselim ovom bezbriznom razdoblju i odnosima iz gusta🤭
    Sadiegreen mislim da nije lose uzeti pauzu i malo odahnuti. Zelim ti da od ovih smrzlica barem jedna postane tvoja beba❤️
    Zuzi sretno! Neka se mrve prime!🥰 i zelim ti da upadnes u takvu guzvu od druzenja da zaboravis na cekanje bete🤭 i bravo na smrzlicu!!🥳🥳
    Koalice bravo! Zelim ti da se sve pretvore u blastice❤️❤️
    TraTincice bravo! Cestitam na urednoj trudnoci i bebici❤️

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed ⏳

  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 223

    Prijavi adminu

    Cureee hvala svima na podršci 🥰🥰🥰 truditi ću se ovaj put šta manje analizirati i naći sto vise distrakcija da ne mislim samo o rezultatu.
    Koalice2 odličan rezultat! Držim fige da se sve održe do petka🍀 Ja sam se ovaj put pomirila da necu ništa znati do dana transfera i tako je kako je, ne mogu ništa promijeniti. Ne može ti nitko dati odgovor sto će biti i koliko će ih opstati, ali vjerujem kako će ih biti za transfer, a i za zamrznuti. Ja se uvik nadam minimumu pa sve ostalo sto bude je bonus. 
    Tratinčice drago mi je da je sve ok i da bebica lijepo napreduje🤗

    👩🏻 34 👦🏻34, od 6/21, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide, 4 js, 1 vraćen 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 (biokemijska)👎🏼, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, beta 0👎🏼
    5/24 ivf, gonal 300, antagonist, 3 js, 3 blastociste, 2 vracene👎🏼, 1 zamrznuta
    7/24 FET 👎🏼

  • Avatar IKAR0808

    IKAR0808

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    dreamer ❤

    Cure, jel koja zna kako se piše Prolutex na latinskom?


    Dreamer
    Pozdrav, evo ja ću ti točno objasniti kako ide s prolutexom u Mađarskoj. Pisalo se već par puta ali evo ti 100% provjereni info. Ne znam od kuda su, ja sam iz okolice Čk I do Letinja mi je 20 min. Prvo nazovi danas na ovaj broj 003693343035 i traži gospođu Ritu, ona priča hrvatski. Naruči koliko kutija želiš i sutra poslije 9 možeš po njih. NE TREBA ti ni latinski naziv, ni 100 pečata, bitno je da samo imaš recept s količinom koju s naručila. Recept može biti žuti/plavi/rozni bitno da piše PROLUTEX I KOLIČINA. Može biti privatni ili od soc. ginekologa. Sigurno je tako jer ja redovito tamo kupujem prolutex i sama sam osobno provjeravala cijene lijekova za IVF. Isto tako ukoliko ideš autoputom , skini se za GORIČAN kako bi izbjegla Mađarsku vinjetu jer nema smisla. Ljekarna ti je od Goričanu starom cestom cca 8 minuta. Ukoliko trebaš detalje javi pa ti natipkam. 

    Vinogradska 🏥 since 05/2013
    ▪️jajovodi ✂️
    1. IVF 11/13❌️2. IVF 11/14❌️ 3. IVF 05/15 - ET 2 x 3dnevna, beta 10dpt 57,8 ➡️ 12dpt 101,7 ➡️ 01/16 🩷
    11/17 prirodna trudnoća, vanmaternicna 4.IVF - 10/22 🐧🐧🐧, 1. fet beta ❌️, 2.fet beta ❌️, 3.fet beta ❌️ 5. IVF - 4/23 ❌️, 🐧🐧, 4. fet beta ❌️, 5.fet ❌️ 6.IVF -2/24 ❌️, 🐧🐧6. fet beta ❌️7.fet❌️

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 575

    Prijavi adminu

    IKAR0808

    dreamer ❤

    Cure, jel koja zna kako se piše Prolutex na latinskom?
    Dreamer
    Pozdrav, evo ja ću ti točno objasniti kako ide s prolutexom u Mađarskoj. Pisalo se već par puta ali evo ti 100% provjereni info. Ne znam od kuda su, ja sam iz okolice Čk I do Letinja mi je 20 min. Prvo nazovi danas na ovaj broj003693343035 i traži gospođu Ritu, ona priča hrvatski. Naruči koliko kutija želiš i sutra poslije 9 možeš po njih. NE TREBA ti ni latinski naziv, ni 100 pečata, bitno je da samo imaš recept s količinom koju s naručila. Recept može biti žuti/plavi/rozni bitno da piše PROLUTEX I KOLIČINA. Može biti privatni ili od soc. ginekologa. Sigurno je tako jer ja redovito tamo kupujem prolutex i sama sam osobno provjeravala cijene lijekova za IVF. Isto tako ukoliko ideš autoputom , skini se za GORIČAN kako bi izbjegla Mađarsku vinjetu jer nema smisla. Ljekarna ti je od Goričanu starom cestom cca 8 minuta. Ukoliko trebaš detalje javi pa ti natipkam.

    Hei. Ja sam iz okolice Čakovca tako da mi je poznata cesta ☺️ Jedino što meni ne piše na receptu iz poliklinike broj kutija pa zato sad naganjam ginekologa koji će mi izaći u susret da se ne vozim u Samobor. Kolko si ti uzmeš kutija? 

    👧 32, pcos like, 👦 38, oligoasthenozoospermia
    04/22 1.ICSI Petrova: Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ; ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    05/24 2.ICSI pol. Škvorc: Ovaleap,Orgalutran, Ovitrelle~5 bc
    1. ET ➡️ 1 blastica ~ beta 0
    4❄️❤️

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 420

    Prijavi adminu

    TraTinčica

    Drage moje, evo mi smo obavili UZV i uzeli krv za Nifty. Sve je uredu ❤️🍀 beba je super, srceko je uredu tako da sam sretna. Iduci pregled imam 25.06. sto je za 4 tjedna. Rezultate Nifty testa cu dobiti za 7-10 dana.
    Sto se tice terapija sve mi je maknuo osim Duphastona. Pa, kako mi je ostalo: 6 ampula prolutexa sa spricama, 1 kutija cyclogesta i 2 kutije estrofema slobodno neka se netko javi ukoliko Vam treba. Cyclogest i Estrofem poklanjam, a Prolutex sa spricama prodajem za 20€.
    Veliki pozdrav svima ❤️

    Tratinčice super! Jako mi je drago da je sve u redu!🤗🥰🥰 Neka bude tako i dalje.🙏🙏❤️❤️ Ti si još kod profesora?


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 420

    Prijavi adminu

    dreamer ❤

    IKAR0808

    dreamer ❤

    Cure, jel koja zna kako se piše Prolutex na latinskom?
    Dreamer
    Pozdrav, evo ja ću ti točno objasniti kako ide s prolutexom u Mađarskoj. Pisalo se već par puta ali evo ti 100% provjereni info. Ne znam od kuda su, ja sam iz okolice Čk I do Letinja mi je 20 min. Prvo nazovi danas na ovaj broj003693343035 i traži gospođu Ritu, ona priča hrvatski. Naruči koliko kutija želiš i sutra poslije 9 možeš po njih. NE TREBA ti ni latinski naziv, ni 100 pečata, bitno je da samo imaš recept s količinom koju s naručila. Recept može biti žuti/plavi/rozni bitno da piše PROLUTEX I KOLIČINA. Može biti privatni ili od soc. ginekologa. Sigurno je tako jer ja redovito tamo kupujem prolutex i sama sam osobno provjeravala cijene lijekova za IVF. Isto tako ukoliko ideš autoputom , skini se za GORIČAN kako bi izbjegla Mađarsku vinjetu jer nema smisla. Ljekarna ti je od Goričanu starom cestom cca 8 minuta. Ukoliko trebaš detalje javi pa ti natipkam.
    Hei. Ja sam iz okolice Čakovca tako da mi je poznata cesta ☺️ Jedino što meni ne piše na receptu iz poliklinike broj kutija pa zato sad naganjam ginekologa koji će mi izaći u susret da se ne vozim u Samobor. Kolko si ti uzmeš kutija?

    Dreamer oprosti ako sam te zbunila, nije mi to bila namjera. Ja sam samo napisala svoje iskustvo iz njihove ljekarne i što su sve mene tražili. Prije mjesec dana sam prvi put išla tamo po prolutex i svaki put mi gledaju taj recept i sve provjeravaju, pa nisam htjela da na kraju ti ništa ne obaviš. 


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 607

    Prijavi adminu

    Dreamer krasan rezultat, bravoo, nek ih se što više oplodi🍀 🥰♥️ja sam imala embryoglue, mislim da ne može odmoći💪🏻
    Čokoladice bravo, dobar plan imaš. Samo hrabro naprijed💪🏻❤️🥰😘
    Jurky drago mi je da si dobro♥️🥰🍀🫂😘
    Matajči svu sreću ti želim od ♥️🫂🍀😘
    Sanjushka do kraja ćeš se ufurat valjda🤣🤣💪🏻♥️😁🙈 vidim da uskoro kreće i bockanje, sretno od ♥️ 🍀
    Rolice♥️♥️♥️😘držim 🤞🏻 da se sve što prije i bezbolnije završi ♥️🍀🤞🏻ja ti nemam pametan savjet, nadam se da će ti curke pomoći kao i uvijek♥️😘
    Wildflower lijepo da si popričala sa dr., nadam se da te malo umirio. Bit će sve u redu, sretno od ♥️🍀🤞🏻😘😘
    Boogie žao mi je zbog stresa na poslu, hoćeš otvoriti bolovanje nakon pozitivne bete? Misliš piškiti testiće?🍀🤞🏻♥️😘
    Lola moja draga sigurna sam da ćeš ovdje dobiti puno pametnih savjeta🥰♥️😘
    Korni baš si me nasmijala sa ovim beba je htjela pizzu🤣🤣🥰drago mi je da ste se lijepo podružile i da je sve ok🥰😘♥️
    Tratinčice žao mi je zbog mučnina i migrena, nadam se kako i sama kažeš da je najgore iza tebe, drago mi je da je sve u redu sa bebicom😘🥰♥️🍀🤞🏻
    Aries teško je pročitati što si proživjela😔uživaj sa svojom curicom i ljubi je puno😘🥰♥️
    Sadiegreen jako mi je žao🫂😔❤️
    Žuži sjajne vijesti, nek se mrvice čvrsto prime🍀🤞🏻♥️
    Koalice super vijesti, sretno dalje🍀🤞🏻♥️
    Cure sorry ako sam koga preskočila, stranice lete brzinom munje, sretno svima❤️🍀😘🥰
     


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- uredan♥️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.