Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Pebbles Flintstones

Broj poruka: 106

Prijavi adminu

dreamer ❤

Hypnoticpoison

dreamer ❤

Javili iz poliklinike da danas krenem sa Cyclogestom i decortinom pošto je on 2 put na dan, a flobellu i aspirin uključim sutra. Moram sad to sve rasporediti kad ću koje 😃Hypnoticpoison meni piše na nalazu od transfera na dalje 😘
    Super, ti ćeš onda još malo pričekati sa pikanjem.😊❤️💪💪 Ja sam morala idući dan nakon aspiracije i to sam najprije čekala da mi jave rezultate oplodnje i nakon toga se bocnula.🤭 Taj prolutex prije nisu toliko davali, sad u posljednje vrijeme su ga skoro svi MPO liječnici počeli uvoditi.
    Baš je, meni nije uopće niti u mislima bilo da bi i ja to dobila kao terapiju. Ali dobro, što je tu je 🙂
    Sad se do transfera moram odlučiti da li želimo embrioglu ili ne. Uopće nismo pametni 🤷‍♀️
    Cure koja su vaša razmišljanja?

Ja sam za, sve sta moze pomoc zasto ne. Meni su ga stavili i evo uspjesno je Bogu hvala. Pa sad jel zasluzno ljepilo ili neke druge njihove metode ko ce to znat 😄

👩🏼‍💼🧑🏼‍💼 ‘90
    01/2023 - vanmatericna (prirodno)
    2 x IVF (kbc split)✖️bez oplodnje
    3. IVF (cito) 🤍

Bebolina2024

Broj poruka: 1698

Prijavi adminu

Sanjuška jesu tvoji ciklusi inače duži pa su te 11.dc naručili?
    Ja znam ovulirati između 12. i 14.dc, tu i tamo se oduži na 16.dc, pa baš ne bi htjela se pikati a na kraju da mi bude prekasno i sve propadne.
    Matajči sretno u odabiru klinike i neka vam nova klinika donese sreću🤞🤞
    Dobrodošla u naš čopor 🤗

Pokušavamo od 06/22
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera
    06/24 Repromed (Supercur, Pergoveris), 1 js, transfer trodnevne mrve ❤️🙏

Dodo87

Broj poruka: 251

Prijavi adminu

Dreamer, ja sam isto uzela embryoglue, završilo je kako je završilo, ali se beba primila 
    Uzet ću sigurno i u sljedećem postupku.

Ja 1987, MM 1987
    1. postupak Petrova 2020, ET 2 embrija, trudnoća - stigla curica <3
    FET 2023., Petrova/VV - 2x neuspjeh, bez trudnoće
    AMH 3,5 - FSH 14, on - normo, sve ok
    IVF klinika, 3/24, aspiracija 5js, 4 oplođene, ET 2 3dnevna embrija, bez smrzlića
    +test 5.4., missed ab u 6tt.
    dodo87.forum@gmail.com

Giselle

Broj poruka: 277

Prijavi adminu

Embrioglue se može uzeti i u FET-u?

Svi nalazi uredni
    Pokušavamo od 9.mj 2022.
    1.ivf 4/24 neuspješan, 5❄️
    7/24 FET

wildflower

Broj poruka: 716

Prijavi adminu

Sani i Cokoladice zao mi je zbog negativnog testa.. drzite se🫂

Mene je dr R nazvao, malo smo popricali. Kaze da ne moze biti alergija na progesteron, da je to isti progesteron ko sto jajnici proizvode.
    Da sam to nesto pojela pa na taj nacin unijela u organizam.. Ili mozda detergent, omeksivac. Moze biti bilo sto.. ali da je nesto sto sam unijela u organizam. Da se alergije mogu pojaviti i nestati bilo kad tokom zivota... Da sada pratim sto jedem, postepeno uvodim ove velike skupine namirnica koje sad ne uzimam i da pratim..
    Nema se tu sto vise za reci zapravo...

Sada cekam uzv iduci tjedan i nadam se najboljemu🤞🏻🙏🏻

Sretno cure🍀 

'91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

Slee

Broj poruka: 2571

Prijavi adminu

Matajci ja cu ti samo reci da sam ja s istim mutacijama imala 4 neuspjele trudnoce, kao sto pise u potpisu i tek nakon andola i kasnije uvodjenja heparina uspjela imati i uspjesnu trudnocu. Je li slucajnost ili ne, ne znam, ali eto, mozda da probas iduci put.
    Rolice jesi ti iz Ri, ne mogu se sjetiti?

👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀🆕7.2024. fet ❄️🌷
    🪄🌈

Hypnoticpoison

Broj poruka: 404

Prijavi adminu

Saniii, Čokoladice lavice naše, neopisivo mi je žao.😔😔 Ali sigurna sam da su ovi smrzlići koji vas čekaju, dobitni.🙏🙏🍀🍀❤️❤️ Držite mi se!❤️ Ne znam što bih rekla osim da je strašno nepravedno to sve skupa.😔😔 Grliiiiimmmm najjače što mogu!🫂
    Rolice drži mi se!🫂 Začas će to biti iza tebe i onda se lijepo odmori.❤️ Ne znam što biste ti i suprug još mogli provjeriti, ali sigurno će cure znati reći.
    Wildflower kako si? To sam i ja isto pomislila da ne može biti od progesterona, jer kao što si i rekla, naši jajnici ga proizvode, samo smo mi sada zbog MPO dobile pojačanje u obliku tableta, vaginaleta i injekcija.

🧔 37
    👩 37
    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ 9-i tjedan missed ab - medikamentozni pobačaj 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    1. ultrazvuk 17.05. ❤️ 🌈 🙏 🙏
    2. ultrazvuk 03.06. ❤️ ❤️ 🌈 🌈 🙏 🙏
    3. ultrazvuk 24.06. ❤️🌈🙏🙏 💔 🤍 👼
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

sanjushka

Broj poruka: 761

Prijavi adminu

Bebolina2024

Sanjuška jesu tvoji ciklusi inače duži pa su te 11.dc naručili?
    Ja znam ovulirati između 12. i 14.dc, tu i tamo se oduži na 16.dc, pa baš ne bi htjela se pikati a na kraju da mi bude prekasno i sve propadne.

Ne, nije me ni pitao za cikluse. Koliko sam shvatila, uzv ide nakon 6 dana bockanja. Tako mi je bilo i u B+. 
    Ugl. na pregledu smo bili prošli utorak, rekao mi je da počnem taj dan sa sprejem i da popijem još dvije tablete. I onda sa pergoverisom počinjem ovaj četvrtak, 7 dana nakon zadnje tablete. I uzv nakon 6 dana pikanja. 
    Znam da je u stimulaciji to sve naštimano lijekovima, nije kao prirodni ciklus, pa se nadam da će taj sprej izvršiti svoju funkciju i da folikuli neće prebrzo buknuti kad se krenem bockat.. 

👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 31, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

Rolica

Broj poruka: 678

Prijavi adminu

Slee mi smo Zg, a vi? 🥰
    HypnoticP hvala ti draga 🥰😘😘
    .
    Nisam napisala da sam neki dan zvala Podobnik za vakuum aspiraciju, oni pritom ipak šire vrata maternice i koriste kiretu pa sam odustala... jos bi morala raditi i cijelu krvnu sliku... patit cu se tabletama i super 😄😆🫣🫣

👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    1. 04/24 Beta+, 1 🐧 👉 FET 👉 missed abb 6 tt

Rolica

Broj poruka: 678

Prijavi adminu

Giselle

Embrioglue se može uzeti i u FET-u?

Moze da. Mi smo se raspitivali pa su iskreno rekli da to samo zvuci dobro 😅

👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    1. 04/24 Beta+, 1 🐧 👉 FET 👉 missed abb 6 tt

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.