Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1496

    Prijavi adminu

    Wildflower izašli smo od tamo pod pozitivnim dojmom. Sve je prošlo u nekoj šali i zezanciji.
    Vidjet ćemo sada moje nalaze ali muž i ja smo mišljenja i prije prospavane noći i nakon, da ćemo probati. Ne želimo jednog dana imati grižnju savjesti da nismo probali. Možda uspijemo, moguće da i nećemo ali znamo da smo dali sve od sebe.
    Sanjuška štitnjača, AMH i B12 samo to je tražio. Onda mu šaljem nalaze i dogovaramo se za dalje. Ako bude sve u redu mogli bi ubrzo krenuti a ako ne onda se malo sve odgađa.
    Srculence bravo za malu krijesnicu, sada neka se čvrsto primi.
    Giselle nema predaje. Taman da i sada nema uspjeha imaš 5 smrzlića i možeš biti mirna po tom pitanju.
    Nama su dali jako malu šansu za uspjeh, ali neću se predati pa taman da aspiriraju samo jednu dobru jajnu stanicu ona može biti i više nego dovoljna ako nam se sve zvijezde poklope. Sretno 🤞🙏

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    Srculence cestitaaam PUPOOO ❤️ imas slikicu koju ces jednog dana uokviriti uz rodjenu bebicu. ❤️❤️
    I super za godisnji!
    Marisha super mi zvuce tvoji simptomi 😍
    Znam da je rano, ali ja nemam nikakvih simtoma 😒 jutros vozim na posao i veselim se kako super guram i onda skuzim da su prosla tek 2 dana od transfera 😂 pas mater! Tko ce jos 10 izdrzati🙈

    👱🏻‍♀️31 🧔🏻‍♂️32
    Svi nalazi uredni
    AMH 17

    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2&3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🥚beta 18.5. 🤞🏻

  • Avatar Saniii

    Saniii

    Broj poruka: 958

    Prijavi adminu

    Bebolina doktor ti je rekao realno i činjenično stanje, nema se tu što uljepšavati i davati ti lažnu nadu, ostaje samo da se nadamo da ces biti u ovih 5% 🙏, nije da nemate šanse uopće ❤️. 
     I kod mene je bio dugi protokol, sprej Suprecur od 22dc I onda Pergoveris od 3dc 225iu još danas, a sutra 150iu. Vidjet ćemo rezultat. Al evo i meni je doktor rekao jučer da situacija izgleda super trenutno, ali idemo UZV po UZV do krajnjeg rezultata, najviše bi volio da ste mi sve trudne i da će on napraviti sve što je u njegovoj moći a ostalo je viša sila.
    Ja sam realist i volim takav komentar više nego da mi je rekao e sad si trudna 100%, bice tu braci i seki blabla bljuc truc, zapravo me ovakav drugi komentar može samo iznervirati..
    Pixi, Tanjanja danas sam 7i dan pikanja , sutra opet UZV pa računam stopericu pon ili uto i onda aspiracija dal sri ili cet, ako bude išlo sve glatko naravno 🙏..
    Rolica ako ti je to rekla hematologica onda nemam riječi 🙄, postoje jasne upute za sve terapije. Mm je bio na antikoagulantnoj terapiji 3mj pa je njemu dr dao čak pisane upute o terapiji i prehrani, a kako sam heparinka sam i sama istrazivala, no dobro, očito moramo biti sami svoji doktori a i odavno se ne uzdam samo u dr 😏..
    Srculence PUPO sretno nek se mrvica primi 🤞
    Hvala vam svima ❤️

    🙋‍♂️1982 normo
    🙋‍♀️1988 2020 jajovodi ✂️ amh 18, pai 4g/4g, mthfr
    1.Ivf Petrova 07/2020 gonal 10js ET 1bc❌️
    2.Ivf 01/2021 gonal 13js ET 2bc❌️
    FET 03/2021 2bc❌️
    3.Ivf 06/ 2021 pergoveris/gonal 14js ET 1bc❌️
    FET 01/2022 1bc beta 9dnt 55, 131, 66 biokemijska❌️
    4.Ivf Skvorc 06/2022 Ovaleap 13js ET 2 trod 8st❌️
    FET 12/2022 2bc ❌️
    5.IVF prirodni 02/2023 ET 1trod 8st ❌️
    6.IVF 05/23 Alea fertility Gonal/Menopur 7js 2bc
    FET 06/23 ❌️
    FET 09/23❌️

  • Avatar Srculence

    Srculence

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Hvala vam drage moje! ❤️
    I ja se nadam ja ovaj put to to ☺️❤️
    Dreamer kako je proslo? ☺️

    🙋🏻‍♀️31god. (endometrioza koja nije operativna)🙋🏻‍♂️36god. (sve uredno)

    PODOBNIK 2/2023 prvi postupak,aspiracija,transfer,biokemijska ❌
    6❄️
    07/2023 transfer,pozitivan test,beta 505, nakon dva dana beta 1100 u 7tj spontani 😔💔
    9/2023 konzultacije
    04.10. Transfer + embryoglue⏳
    16.10. Beta 🤞🏼🍀 rezultat prve 440.9 rezultat druge bete 724.2
    28.11. Spontani u 7 tjednu 💔
    •01/2024 Trombofilija/Heparin💉
    •⌛️ 2mj. Konzultacije ŠKVORC i u nove pobjede
    07.03. Transfer/20.03. Beta /Beta❌

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 527

    Prijavi adminu

    Srculence PUPO bravoooo čestitammm! Nek se čvrsto primi kod mamice 
    Marisha super to se bebica smješta, mene je isto stalno pikalo i boluckalo 
    Pixi ponovi sutra odmah ujutro, držimo figeee!
    Bebolina super, drago mi je da su vam se svidjeli i neka vam donesu sreću 
    Marice lijepo samo papaj, nek raste bušica 
    Sanii da jučer doktorica hematologica na Merkuru… imam osjećaj da se bzvz pikam uopće s time… ali to ti je moja čudna sudbina da sve moram sama istražiti, pronaći grešku pa mijenjati, u poslu i privatno… Mislila sam ići na 2.mišljenje za heparin, ali neću, nemam živaca, a i znam da sam ovako dala sve od sebe… Pronašla sam upute za prehranu, naravno da sam se šopala sa svime što se ne preporučuje  Pa slažem se da bi uz sve terapije trebalo dati upute i sve bitno vezano… ali čini se da je to previše za očekivati.  Tebi želim svu sreću i samo hrabroooo 
    .
    Ja sam se počela uspuhivati kod hodanja kao neka baba  Osobito ako idem uz brijeg, a hvala Bogu živimo na brijegu hehe… I onda me počne dolje boluckati pa se moram sjesti ili stati, smiriti… Jel to sad normalno? Mislim ne mogu stalno izbjegavati hodanje  Po kući recimo nemam taj problem već vani, valjda kad krenem dulje i brže bez stajanja. Prošla sam sad već 6 tjedana. 

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    🔮 Beta+, 1 👶 👉 FET 🥰, Beta = 86, Beta 2 = 204, 1. uzv 💔

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Srculence čestitam pupo-ice! Drago mi je da ti je sve proslo opušteno, nadam se da je ta mrva dobitna! 🍀🤞🏻❤️
    Bebolina da, to je i mene tražio, osim amh-a jer sam to imala od ove godine. Nadam se da će ti svi nalazi bit super i da ćete moć i htjeti krenut. 🤞🏻🥰❤️
    Rolica, joj ja bi se uspuhala svaki put kad bi se penjala stepenicama na kat. Za sve sam okrivila progesteron 🤣
    .
    Ja sam danas bila kod svoje gin, nije mi htjela radit uzv jer da ga je dr.R radio prije tjedan dana, uzela mi je samo briseve i papu da imam friške. Čudna žena, još se predomišljam preselit se ili ne.. 🙄

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 31, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 04/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 5.3. ➕, 6.3. beta 403, 730, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6.⏳

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Cureeee čestitke svimaaa koje ste ugledale plusiće i velike bete 🤩 
    Vama “starijim” trudnicama želim baš dosadnu trudnoću, toliko dosadnu da se upitate jeste li uopce trudne 🤣 naravno i vama tek pečenim trudnicama 🤞
    Čitam vas svaki dan redovito ali se rijetko javljam jer sam ja još uvijek “početnik” i nemam toliko toga za pisati osim da je moja menstruacija toliko redovita i točna da ne znam šta reći 🤣 No dobro, evo da vam kažem da smo bili na konzultacijama. Doktorica mi je napravila briseve za HSSG. Moram joj se javiti sljedeci mjesec, 7.dan ciklusa da napravimo taj HSSG ako su mi brisevi ok. Ako nisu prvo moram liječiti upalu ili sta vec bude, ako bude, a nadam se da neće. I ako su mi prohodni jajovodi idemo u postupak IUI ali u Puli, pa za sve cure iz Rijeke, i dalje ništa od postupaka kod njih. 
    Kawa ti si najfriža u inseminaciji. Jesi ti krenula odmah s pregledom prohodnosti jajovoda? Jesu ti brisevi bili ok? I jesi li odmah isti ciklus isla na inseminaciju? 

    💁(31) - spolni hormoni 👌 (suplementi: Catafertyl+ D vital 25 000 + CoQ10 + omega 3 + crveni Maca prah)
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    🧒 (32) - oligoasthenozoospermia (suplementi: FH PRO for man Fairhaven health) ➡️ asthenozoospermia
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *prve konzultacije: 5.3.2024.
    *druge konzultacije: 29.3.2024.
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia
    *treće konzultacije: 6.5.2024. (uzeti brisevi i PAPA; izolirana E.coli (Efox + Omnibiotik flora plus)

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Rolica ja sam sad 5 tjedana i isto primjecujem da se brze uspusem i vise umorim nego prije
    Iduci tj mi je prvi uzv🥰
    Jedno mozda glupo pitanje, ali je li prvi uzv bude vaginalni ili? Smeta li to ista plodu?😬

    Takoder, sto se tice vodenja trudnoce…
    Koliko je ok da te vode 2 doktora
    U smislu, ljeti nisam u Zg… ok nije problem doci na pregled svaki put.. ali sam planirala mozda ici na preglede kod drugog gin, pa kad se na jesen vratim u Zg kod dr R (ako ce mi uopce htjeti voditi t)😶
    Naravno, to cu sve iskomunicirati s njim iduci tj ali da vidim sto vi mislite i jel netko imao takvo iskustvo…

    💃🏻'91 | PCOS (anovulatorni ciklusi) | AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    🕺🏻'86 | oligozoospermia
    🏩 Repromed
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - 10 oplođenih | 🐣 BC SET | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️

  • Avatar Giselle

    Giselle

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    wildflower

    Rolica ja sam sad 5 tjedana i isto primjecujem da se brze uspusem i vise umorim nego prije
    Iduci tj mi je prvi uzv🥰
    Jedno mozda glupo pitanje, ali je li prvi uzv bude vaginalni ili? Smeta li to ista plodu?😬

    Takoder, sto se tice vodenja trudnoce…
    Koliko je ok da te vode 2 doktora
    U smislu, ljeti nisam u Zg… ok nije problem doci na pregled svaki put.. ali sam planirala mozda ici na preglede kod drugog gin, pa kad se na jesen vratim u Zg kod dr R (ako ce mi uopce htjeti voditi t)😶
    Naravno, to cu sve iskomunicirati s njim iduci tj ali da vidim sto vi mislite i jel netko imao takvo iskustvo…


    Jedna moja prijateljica je vodila trudnoću kod svoje ginekologice, ali bi otišla i kod dr R jer je njemu vjerovala više nego svojoj soc.ginekologici tako da je kombinirala preglede.. To je bilo prije par godina, njemu tad nije smetalo što kombinira..

    👩37 god
    👨42 god
    Svi nalazi uredni
    Pokušavamo od 9.mj 2022.
    Repromed 25.4 aspiracija
    30.4.transfer. 10.5.beta❌️

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 527

    Prijavi adminu

    Sanjushka hehe možda je i progić, šopaju nas na sve strane s time, tko će znati 🤣 Bzvz ovo da ti ginicka nije napravila uzv, a ulazila je dolje za ostalo… ne znam možda ima neke extra razloge 😅 Sretnooo draga 🥰💪
    Wildflower jelda, baš se osjeti umor pomalo 🤣 I ja imam 1.uzv tek iduci tjedan, bome su mi ga kasno stavili… isto me zanima da li je vaginalni ili izvana, cula sam da ovisi o ginicu kako tko radi, iako bi isto radiie da sto manje kopaju dolje 🤐 Mislim da mozes kombinirati ginice ako im vjeruješ, imat ces svu dokumentaciju…ne vidim prepreke 😊

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    🔮 Beta+, 1 👶 👉 FET 🥰, Beta = 86, Beta 2 = 204, 1. uzv 💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.