Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Giselle

    Giselle

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    Pixi

    Giselle, Bless pupice kako ste? Hoćete raditi još testova prije bete?


    Ja sam sigurna da nije uspjelo. Trbuh i grudi su mi se skroz ispuhale, po noći se probudim kompletno znojna,to mi se nikad nije dogodilo. Uglavnom, nemam niti jedan simptom koji bi upućivao na trudnoću, baš suprotno. 
    Mislim da ću sutra ići izvaditi betu prije posla samo da završim agoniju i da onda mogu prestati koristiti prolutex i cyclogest. 
    Kako si ti?

    👩37 god
    👨42 god
    Svi nalazi uredni
    Pokušavamo od 9.mj 2022.
    Repromed 25.4 aspiracija
    30.4.transfer. 10.5.beta❌️

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 408

    Prijavi adminu

    angel eyes

    Marisha hvala na odgovoru, ja sam te pitala. I moj djecak je iz spontane trudnoce a nadam se da ce uspjeti dobiti braca ili seku iz ivf-a ❤️ želim ti svu sreću, nadam se da se to mrva namješta 😘😘
    Tanjanja koje hormone moras vaditi?


     I ja tebi to želim od sveg srca ❤️🌸 Kada krećeš u novi postupak?
    [miss7mama.24sata.hr]Tanjanja27 držim fige da nalazi budu dobri, javi nam sve 🍀

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza –> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex: 5🥚ožujak ET✖
    05.2024. prirodni ciklus:1🥚, beta 18.05.🤞🏻⏳🌸

  • Ania

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Srculence, Čokoladica, Dreamer sretno danas 
    Cure, provjeriti progesteron na dan transfera, da ili ne? Nisam ulovila ako ste već pisale o tome., pa vas molim za savjet. 

    Ja 1987., endometrioza, AMH 9,8pmol/L, euthyrox.
    On 1982., normozoo., sve ok.
    10/23. 1.IVF, sv. Duh, 4 js., ET 1 trodnevni, beta 0
    5/24. 2.IVF, sv. Duh, ET 1 trodnevni,

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 524

    Prijavi adminu

    Nicaivo vidim da si i ti u Beta+ moraš ih sama podsjetiti na heparin, ja sam doslovno nakon transfera pitala “a što s terapijom” i onda je bilo s njihove strane “aha, da… pa možeš prolutex”. Nakon toga sam pitala za heparin, jel žele opet pogledati nalaze, kao ne treba, kreni odmah od danas. Tako da nemoj zaboraviti pitati jer se oni neće sjetiti 

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    🔮 Beta+, 1 👶 👉 FET 🥰, Beta = 86, Beta 2 = 204, 1. uzv 💔

  • Avatar Pixi

    Pixi

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Marisha Ja sam dobro, bez ikakvih simptoma, pa me sada to brine 
    Kako se ti osjećaš? Koji si danas dan?
    Jeste skužile da smo nas par u istoj klinici i slične dane čekamo betu. 
    Ja sam 7dnt i planirala sam danas raditi test, ne znam jel rano…
    Srculence sretno još jednom. 

    👩🏻‍🦰35, Hasimoto, 👩🏻‍💻42, OAT,
    pokušavamo od 8/22
    1.ICSI➡️2mj/2024: 9 js/3 🥚oplođeno/vraćena 2, trodnevna, osmostanična/ 1❄️,Beta ❌

    5mj/2024 FET, beta❌

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 408

    Prijavi adminu

    Ania

    Srculence, Čokoladica, Dreamer sretno danas
    Cure, provjeriti progesteron na dan transfera, da ili ne? Nisam ulovila ako ste već pisale o tome., pa vas molim za savjet.

    Moj transfer je bio u subotu i nisam stigla otići privatno pa samo otišla u utorak ujutro (čekala sam autorizaciju jer imam dodatno osiguranje pa da ne plaćam bezveze). Iskreno ne znam što bih ti rekla, ja do sada nisam ali me ovaj put vuklo da vidim kakav je da ne kupujem Prolutex ako nije nužno 
    Giselle zašto tako misliš?

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza –> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex: 5🥚ožujak ET✖
    05.2024. prirodni ciklus:1🥚, beta 18.05.🤞🏻⏳🌸

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 408

    Prijavi adminu

    Pixi

    MarishaJa sam dobro, bez ikakvih simptoma, pa me sada to brine
    Kako se ti osjećaš? Koji si danas dan?
    Jeste skužile da smo nas par u istoj klinici i slične dane čekamo betu.
    Ja sam 7dnt i planirala sam danas raditi test, ne znam jel rano…
    Srculence sretno još jednom.


    Pa ti bi već mogla danas/sutra ako si vraćala blasticu? Jesi spremna?  
    Ja sam super, meni dani lete evo jutros me počelo štreckati i pikati a danas je “odlučujući dan” s obzirom da sam u subotu vraćala dvodnevnu krijesnicu  Mene će tek oko ponedjeljka/utorka krenuti vući da piškim test.
    Daaaa nadam se da će nam svima donijeti sreću 🌸 Danas su Srculence i Dreamer tamo, možda se i one sretnu 

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza –> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex: 5🥚ožujak ET✖
    05.2024. prirodni ciklus:1🥚, beta 18.05.🤞🏻⏳🌸

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 524

    Prijavi adminu

    Srculence, Čokoladice, Dreamer sretno danas curkee! 🤞🤞
    .
    Sanii hvala ti, da baš smo to jučer komentirali dragi i ja, da ćemo postupno pomicati unazad vrijeme pikanja, po pola sata unazad svaki dan, on me pika naime hehe…iako su mi svi napisali da nema veze, i ginićka i Beta+… onda su me tu cure poljuljale pa smo tako odlučili. Jučer sam taman bila i na Merkuru na kontroli za heparin pa je i tamo doktorica rekla da nema veze vrijeme pikanja hahah… kao možeš kada hoćeš, jedan dan ujutro, drugi navečer… Nisam znala ovo za vitamine i hranu da je kontradiktorno… logično zapravo… jooooj nema kraja, nitko ti naravno ne kaže  Morati ću proguglati, sada se normalno hranim i uzimam Novalac prenatal svaki dan 
    .
    Sretno svimaaaa curke i super dan vam želim!

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    🔮 Beta+, 1 👶 👉 FET 🥰, Beta = 86, Beta 2 = 204, 1. uzv 💔

  • Avatar Pixi

    Pixi

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Marisha da vraćala sam blasticu. Iskreno me jako strah neuspjeha jer nemamo više smrlića, no kako bude.
    Možda je kod tebe taj dan D. Neka je sa srećom

    Giselle i moje sise su ispuhane, zezam se da nikad manje nisam imala. Koji si ti dan? Jesi vraćala blasticu?

    👩🏻‍🦰35, Hasimoto, 👩🏻‍💻42, OAT,
    pokušavamo od 8/22
    1.ICSI➡️2mj/2024: 9 js/3 🥚oplođeno/vraćena 2, trodnevna, osmostanična/ 1❄️,Beta ❌

    5mj/2024 FET, beta❌

  • Avatar Giselle

    Giselle

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    Pixi

    Marishada vraćala sam blasticu. Iskreno me jako strah neuspjeha jer nemamo više smrlića, no kako bude.
    Možda je kod tebe taj dan D. Neka je sa srećom

    Giselle i moje sise su ispuhane, zezam se da nikad manje nisam imala. Koji si ti dan? Jesi vraćala blasticu?


    Ja sam danas danas 9.dan. Da, vraćala sam blasticu. Možda još poslije posla napravim test, ali nemam uopće volje kad sam sigurna da nije uspjelo. Radije bih onda sutra betu jer ne mogu prestati prolutex i cyclogest koristiti samo na temelju testa, moram klinici javiti betu. Iako su mi rekli da tek u ponedjeljak radim, ali sutra bi definitivno trebalo pokazati.
    Nadam se da će kod tebe biti pozitivno🤞🤞🤞🤞

    👩37 god
    👨42 god
    Svi nalazi uredni
    Pokušavamo od 9.mj 2022.
    Repromed 25.4 aspiracija
    30.4.transfer. 10.5.beta❌️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.