Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Kawa, da to mi je i doktor kod kojeg radim folikulometrije rekao da postoji mogućnost da se u slucaju previse folikula ili odustane ili ide na ivf jer me dr.Maricic pripremio kao za ivf. Iako nisam ja to tako shvatila da je, jer citam šta sve cure uzimaju pa mi nije baš jasno jer mi se ovo čini preblaga stimulacija za ivf. Ne znam, sve mi je to još friško i novo pa ne znam sta je blaga a sta jača stimulacija. I da, ja ni en znam jesu li mi prohodni jajovodi jer sam na zadnjem nalazu brisa cerviksa imala jos malu dozu bakterije e.coli pa je rekao doktor da ne moram na HSSG nego da idemo na blef jer nema smisla da se brinem dal ce se bakterija prenijeti. 
    Lunolina citala sam da ti folikuli mogu biti i prazni pa da se zato ne dogodi oplodnja a kao mislimo da imamo vece sanse sto ih je vise u igri. Prava lutrija.

    💁(31) - spolni hormoni 👌
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia
    *treći spermiogram (16.7.) asthenozoospermia
    19.9. konzultacije Poliklinika IVF
    Dogovoren IUI (stimulacija ovulacije uz Femaru i Menopur; Ovitrelle)

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 243

    Prijavi adminu

    Ej curke. Tek sam sad uspjela pročitati sve od danas.
    Čokoladice čestitam 🤗❤️ 
    Sanjushka, Lunolina bit će sve ok I od subote ste trudne 🤗😘
    Super za cure koje su imale punkcije i cekale rezultate oplodnje,sorry što nisam zapamtila sve nadimke, danas sam sva smusena ( trudna sam 😉🤞) sretno dalje ❤️
    Slee sretno sutra 🤞 i kad si odlučila da ces se bockat?
    Lunolina ja ti imam pai mutaciju i rekao je da prvo neću dobivati heparin jer po njemu netreba. Ali jučer s obzirom na situaciju s embrijima mi je rekao da idemo sa svime što može pomoći 🤷‍♀️ 

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Čokoladica joooj super, čestitam na ❤️! 🥰🥰❤️
    Lunolina hahaha to bi bilo divno 🥰😂😂..
    Deb pa to, borimo se da se ta jedna uhvati, di smo mi od blizanaca.. 🙄😁
    Libo ❤️

    👩🏼 36, endometrioza, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, sve ok
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Sage

    Sage

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Cokoladice bas mi je drago, cestitaaam 💕
    Cure meni folikuli na jednom jajniku ne rastu bas, od prekjucer su na 8mm unatoc terapiji. Od sutra mi je uveo i Pergoveris. Je li netko imao takvo iskustvo, ima li nade da se probude?

    👩 28 (AMH 22,5 pmol/L); 👨28 (01/24 normo)
    3/2023 biokemijska
    7/2023 vanmaternična (jajovod ✂️)
    12/2023 biokemijska
    9/24 prirodni IVF (neg aspiracija)
    9/24 stim IVF ⏳(drV)

  • Verbena11

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Drage cure,
    nažalost ne stižem previše pratiti, ali vidim da ima puno lijepih vijesti pa vam čestitam svima na uspjesima i nadam se da će vam sve ići lijepo i bez komplikacija i dalje 🤞🤞☺️
    Draga Deb, žao mi je i nadam se da će idući postupak biti bolji.. 🍀🍀
    Sada jedno glupo pitanje, nova sam u ovome i ovo je prvi put da se pikam. Ovaleap sam si dala bez problema, ali s Menopurom sam se namučila - em dok sam to smiksala, pa nikako izvući sve iz bočica, em dok sam se pikala dosta peče.. Imate kakav savjet? 
    Inače, u svim videima koje sam pogledala kažu da  se pika u trbuh ili bedra, a meni je rečeno da se pikam u nadlakticu pa se nadam da to ne može nešto utjecati na pravilost primjene..
    Hvala vam unaprijed i sretno nam svima ❤️

    🤷🏼‍♀️ 39 g, perimenopauza - AMH 1.7 pmol/L, FSH 19.6, Hashimoto tireoiditis bez terapije - TSH 2.14 ; 🧔 38 g, uredan spermiogram, ED
    1. 10/24 Sv Duh - 1. IVF: Ovaleap + Menopur

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.