Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Libo1415

    Plavušanisi valjda plaćala cyclogest,decortin i ostalo? To ti soc.ginekolog daje uputnice.

    A kao da jesam, otisla sam odmah u ljekarnu sa njegovim receptima, kasnije sam se sjetila da sam trebala traziti od svojeg gin

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    09/24 Škvorc 🤞(gonal+menopur+cetrotide)
    5🥚, 1 🐣, 0❄️
    Cyclogest, folbella, decortin, aspirin

  • Avatar Tanjanja27

    Tanjanja27

    Broj poruka: 220

    Prijavi adminu

    Lunaa93

    Cokoladice,
    Hvala ti puno. 🥰❤️
    Tebe nastavljam pratiti.
    Deb,🥰❤️Tanjaanja,
    Kad planiras ici? Muz mi govori javi se odmah. Ali ovaj put planiram bolju pripremu. Moram uraditi dodatne analize, nasla sam neke stavke koje trebam uradiiti. Prvo kariogram, pa onda Torch. Histeroskopiju sam radila prosle godine i bilo je sve ok.
    Ostajemo u kontaktu, pa cemo se dopunjavati sa informacijama i iskustvima.
    Negdje sam procitala da je zaista super, ali da se trebamo dobro pripremiti, jer su prezauzeti.
    Libo,
    Hvala ti puno i sretno ti! 🍀🤞🏼


    U ovom momentu je svakako vazno da se oporavis i da sve ovo bude sto manje stresno za tvoje tijelo..nakon toga lagano u nove pobjede.. Klinika je FertiCare, na njihovoj stranici imas opciju da popunis kontakt formular, neke osnovne stvari o sebi, uz obaveznu napomenu da zelis kod dr Lazarovski, nakon toga ti se javlja  kordinator koji te vodi tokom cijelog postupka,ali prvo sto salju je spisak nalaza koji su za prvi mpmenat neophodni, za tebe i partnera..mislim da je to nesto sto svima traze..ja mail imam i spisak potrebnih nalaza, pa kada budes spremna samo se javi.. ❤🫂

    👩 '85 nalazi uredni, amh 1.02
    👦'82 los spermogram
    1 IVF 12/23,menopur, cetrotide, 6 folikula.
    3 jc,oplodjena 1 ,beta ➖
    2 IVF 05/24 Gonal 225,cetrotide..5 folikula
    3 jc, oplodjena 1,beta ➖
    ZA SREĆU OD SVEGA VEĆU...

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    plavuša

    Libo1415

    Plavušanisi valjda plaćala cyclogest,decortin i ostalo? To ti soc.ginekolog daje uputnice.
    A kao da jesam, otisla sam odmah u ljekarnu sa njegovim receptima, kasnije sam se sjetila da sam trebala traziti od svojeg gin

    Jooj 🙈 nemoj više trošiti. Ako će ti trebati decortina slučajno, imam ja pa ti mogu dati. Al ginekolog će ti sigurno pustiti sve recepte. 

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Avatar Molly8

    Molly8

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    sanjushka

    Molly joj baš mi je žao.. Valjda će ti oni dat neko objašnjenje zašto je tako kako je.. Ali nikad ne znaš, možda se te dvije uspiju izboriti na kraju, znalo se i to događati.. 🤞🏻❤️
    Medena da, jako nestrpljivo.. 😂 Hvala ti ❤️
    Ivy u ivf-u se računa od dana aspiracije + 2 tjedna. Tako je u većini poliklinika.. Naučila sam to na teži način.. 🙈 Drago mi je da za sad sve štima, nadam se da će prokucati do sljedećeg pregleda.. 🤞🏻🥰
    Plavuša supeeeer brojka!❤️ Sad izdrži do poziva.. 😂🤞🏻
    Cyclogest sam stavila isti dan navečer. Odnosno sinoć. S tim da sam legla već u krevet i ne znam ni sama kako mi je palo na pamet da sam zaboravila stavit vaginaletu. U ponoć i pol.. 🤦🏻‍♀️ Pa sam se opet dizala, tražila di sam ih uopće spremila i tako.. 🙄
    Lunaa jako mi ježao… 😔 Šaljem zagrljaj.. 🫂❤️
    Libo super! Imat ćete lijepi broj smrzlića.. 🥰 Nemoj mi sad davat nadu s pozivima. Opet ću dezurat na mobu prerano. 😂

    Nekako se ne nadam s obzirom na razgovor cini mi se vise ne nego da i to sto je rekao da zaustavim terapiju. Al eto mozda me iznenadi necu se žalit 😅
    Hvala vam svima na podršci i lijepim riječima ne znam sta bi bez ovog foruma ❤️

    🙋🏻‍♀️33-AMH 8.2 - catafertyl, umbiqunol 100, vitamin D 3000🙋🏼33 - Oligoasthenozoospermia - terapija catafertyl, bioastin, umbiqunol
    9/2024 - ICSI - 4 js - 0 oplodenih

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Libo1415

    plavuša

    Libo1415

    Plavušanisi valjda plaćala cyclogest,decortin i ostalo? To ti soc.ginekolog daje uputnice.
    A kao da jesam, otisla sam odmah u ljekarnu sa njegovim receptima, kasnije sam se sjetila da sam trebala traziti od svojeg gin
    Jooj 🙈 nemoj više trošiti. Ako će ti trebati decortina slučajno, imam ja pa ti mogu dati. Al ginekolog će ti sigurno pustiti sve recepte.

    Hvala ti libo 😊 a sad imam zalihu, a za ubuduce prvo zovem svog gin ra rcp.. A sad sam bas poslala mail u madarsku jer imaju na stanju prolutex? Ako je na receptu napisano 7x1ml, to je jedna kutija, ja ne mogu kupiti dvije? 🙈

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    09/24 Škvorc 🤞(gonal+menopur+cetrotide)
    5🥚, 1 🐣, 0❄️
    Cyclogest, folbella, decortin, aspirin

  • Avatar Molly8

    Molly8

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Imam pitanje jos jedno, koliko je normalno da te boli dan nakon aspiracije. Imam dosta jake bolove u području maternice i jajnika. Cijeli dan je pritisak dosta velik al u zadnjih par sati su sve jaci bolovi i probadanja. 

    🙋🏻‍♀️33-AMH 8.2 - catafertyl, umbiqunol 100, vitamin D 3000🙋🏼33 - Oligoasthenozoospermia - terapija catafertyl, bioastin, umbiqunol
    9/2024 - ICSI - 4 js - 0 oplodenih

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1712

    Prijavi adminu

    Čestitam svima na dobrim berbama. Sretno svima da imate i smrzliće. 🤞🤞
    Molly drži se, možda se bar jedna izbori. 🤞🙏
    Luna prošla sam i ja to sad nedavno. Kod mene je krenulo samo, ali smo dovršavali tabletama. Na kraju kako nije htjelo sve van onda su radili vakuum aspiraciju i nije bilo nimalo ugodno.
    Kod mene su odmah svi rekli da kiretaža ne dolazi u obzir baš zbog toga što radimo već duže na trudnoći. Drži se, znam da nije lako. Nadam se da nas nakon ovih ružnih iskustva čeka sreća. 🫂

    Pokušavamo od 06/22
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera
    06/24 5.stimulirani postupak (Supercur, Pergoveris), 1 js, transfer trodnevne mrve
    08/24 💔💔

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    plavuša

    Libo1415

    plavuša

    Libo1415

    Plavušanisi valjda plaćala cyclogest,decortin i ostalo? To ti soc.ginekolog daje uputnice.
    A kao da jesam, otisla sam odmah u ljekarnu sa njegovim receptima, kasnije sam se sjetila da sam trebala traziti od svojeg gin
    Jooj 🙈 nemoj više trošiti. Ako će ti trebati decortina slučajno, imam ja pa ti mogu dati. Al ginekolog će ti sigurno pustiti sve recepte.
    Hvala ti libo 😊 a sad imam zalihu, a za ubuduce prvo zovem svog gin ra rcp.. A sad sam bas poslala mail u madarsku jer imaju na stanju prolutex? Ako je na receptu napisano 7x1ml, to je jedna kutija, ja ne mogu kupiti dvije? 🙈

    Oni ti mogu naručiti za drugi dan da pokupis, tako su meni u letenye. I da. To ti je samo 1 kutija onda na recept, ne daju bez recepta. Pitala sam ja i rekla mi je da nemogu bez recepta. 35eura sam ja platila u mađarskoj za 7 dana.

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Ivy19

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Molly8

    Imam pitanje jos jedno, koliko je normalno da te boli dan nakon aspiracije. Imam dosta jake bolove u području maternice i jajnika. Cijeli dan je pritisak dosta velik al u zadnjih par sati su sve jaci bolovi i probadanja.

    Dal normalno mozes mokrit i dal ti volumen trbuha velik...mene 3 dan nakon aspiracije isto jako boljelo,kod hodanja se nisam od boli mogla ispravit,vec pognuto hodala,otisla na hitnu,bila sam u hiperu...mozda da i ti odes,za svaki slucaj...

    👱🏻35-sve ok
    👱🏻‍♀️35-PCOS,mala kilaža,nizak secer,nesp.neplodnost🤷🏻‍♀️
    2014 u mpo vode
    2015,2016 AIH-❌
    1.IVF "17-18 oocita-4 blastice
    11.17.stim.FET-2 blastice❌
    05.18.prirodni FET-2 blastice,beta 1265,decko
    2.IVF "21.-15 oocita-6 blastica,hiper,5 dana bolnice
    02.21-stim.FET,2 blastice,spontani 5tj
    09.21-stim.FET,2 blastice❌
    04.22.-stim.FET,2 blastice,💔💔10tj.
    3.IVF "23-15oocita - 6 blastica,blagi hiper
    3xstim.FET❌
    04.24.-FET uz Femaru⏳

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2633

    Prijavi adminu

    Luna jako mi je zao i znam taj osjecaj kad si vec pripremljen na takve vijesti pa ne mozes ni plakati jer si odradio to ranije. Drzi se i nadam se da ce samo otici.
    Molly koju terapiju ti je ukinuo doktor i sto je rekao zasto prekida? Ja se nadam da ce se ta dva izboriti, ma evo moze i jedan, koji ce onda rasti u tebi narednih 9 mjeseci! 
    Cure ajme kad se sjetim tog iscekivanja telefonskog poziva Patrikovog. Neka sutra donese jos dobrih vijesti!
    Lunolina meni je za prosli fet bio planiran heparin od potvrde trudnoce, do tad sam bila na andolu. U zadnjoj ostvarenoj trudnoci su mi ga isto uveli i odobrili kasnije. Sad planiram traziti od transfera, bas sutra idem svojoj gin molit da mi ga prepise

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.