Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lunaa93

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Lunaa93

    Čokoladica 🍀

    Cure, imam malo roskaste sluzi kad se obrisem, oprostite na detaljima. Sta mislimo? 🫣🧐😵‍💫
    Meni je doktor napisao da roskati, smeckasti iscjedak apsolutno nije opasan i normalan je u trudnoci. To je svjeza informacija, samo dva dana stara. 😂
    Ne brini se. ❤️🥰
    Lunaa hvala ti, bojim se 🫣 jesi ti imala isto ili?
    NanaJ imamo iste testove, dobro ti tamne 🤞 ja sam danas 11dnt

    Ja sam imala 7 dan nakon tranfera blastociste i neki dan nakon papa testa. S obzirom da sam ja digla paniku, moj IVF doktor mi je posao upustvo za trudnice u kojem stoji da su rozi i smedji iscjedak normalni, sve dok nisu jacine intenzite menstruacionog ciklusa. Opusti se, sve je ok. Moguce je da je to ostatak implatacijskog koje je tek sad izbacilo. U svakom slucaju budi opustena, jer beba je tu i sigurna je. ❤️

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182 23dpt 4692

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 586

    Prijavi adminu

    Evo update sa uzva: endometrij trolinijski, vodeci folikul 12mm. Ponovo idem u utorak, pa ćemo vidjeti kad će ići štoperica i fet. Zbog moje mutacije V faktora dr. Lana preporučuje heparin od transfera. Rekla nek idem do hematologa da mi da na uputnicu jer imam kao pravo. E sad, ja se sjećam da su ovdje bile priče da nisu baš svi hematolozi zainteresirani za suradnju. Budemo vidjeli kakve ću biti sreće 🤞

    👧 32, pcos like, 👦 38, oligoasthenozoospermia
    04/22 1.ICSI Petrova: Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ; ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    05/24 2.ICSI pol. Škvorc: Ovaleap,Orgalutran, Ovitrelle~5 bc
    1. ET ➡️ 1 blastica ~ beta 0
    4❄️❤️

  • Avatar 💜Medenko

    💜Medenko

    Broj poruka: 258

    Prijavi adminu

    NanaJ

    Angel eyes žao mi je što ti nije uspjelo, ali glavu gore držim fige da Božić donese malo čudo 🫂Čokoladice Čestitam na plusiću 🥰Loli2020 Sretno 💪🏻 i mi smo kod Alebića 😅
    Medenko sjećam te se od prije 2 godine dok sam i ja bila tad u postupku i aktivna na formu, sretnoo 🥰
    Zaboravila sam kak se zove cura koja je hospitalizirana u 34 tjednu, samo da joj kažem ja sam rodila malca u 34 tt evo ga zživ zdrav veseo dječak od skoro 2 godine, sve će biti uredu drži se 🫂Cure ja sam bila nestrpljiva i napravila test 5 dan nakon transfera blastice i pozitivan je je da sam morala dobro škiljiti da vidim crtu na kinezu ali je tu dok je na mullerovom bila vidljiva bez škiljenja 😂
    Jucer sam opet ponovila test i danas s kinezom i crta je u odnosu na 5 dan puuuno jaca danas bas se lijepo vidi porast dok ovaj mullerom malo zeza je on tamniji ali sam ja ocekivala za takav test jacu crtu 😂
    Koliko ste se dugo piskile na testiće jer mislim da budem prolupala od toga svega, ostao mi je jos jedan kinez a iskreno nemam volje ici u muller po nove 😂

    NanaJ

    Angel eyes žao mi je što ti nije uspjelo, ali glavu gore držim fige da Božić donese malo čudo 🫂Čokoladice Čestitam na plusiću 🥰Loli2020 Sretno 💪🏻 i mi smo kod Alebića 😅
    Medenko sjećam te se od prije 2 godine dok sam i ja bila tad u postupku i aktivna na formu, sretnoo 🥰
    Zaboravila sam kak se zove cura koja je hospitalizirana u 34 tjednu, samo da joj kažem ja sam rodila malca u 34 tt evo ga zživ zdrav veseo dječak od skoro 2 godine, sve će biti uredu drži se 🫂Cure ja sam bila nestrpljiva i napravila test 5 dan nakon transfera blastice i pozitivan je je da sam morala dobro škiljiti da vidim crtu na kinezu ali je tu dok je na mullerovom bila vidljiva bez škiljenja 😂
    Jucer sam opet ponovila test i danas s kinezom i crta je u odnosu na 5 dan puuuno jaca danas bas se lijepo vidi porast dok ovaj mullerom malo zeza je on tamniji ali sam ja ocekivala za takav test jacu crtu 😂
    Koliko ste se dugo piskile na testiće jer mislim da budem prolupala od toga svega, ostao mi je jos jedan kinez a iskreno nemam volje ici u muller po nove 😂


    Sjecam se i ja tebe👋🏽..ajme divno…zelim ti još jednu predivnu srecu uskoro 💪🏼💫🙏🏽🤞🏽💜

    🙋🏽‍♀️-40.g. 🙋‍♂️-43.g.
    jajovodi✂️,
    Prvi postupak ivf-2023-stigla najveća ljubav ikada❤️‍🔥

  • Avatar NanaJ

    NanaJ

    Broj poruka: 712

    Prijavi adminu

    💜Medenko

    NanaJ

    Angel eyes žao mi je što ti nije uspjelo, ali glavu gore držim fige da Božić donese malo čudo 🫂Čokoladice Čestitam na plusiću 🥰Loli2020 Sretno 💪🏻 i mi smo kod Alebića 😅
    Medenko sjećam te se od prije 2 godine dok sam i ja bila tad u postupku i aktivna na formu, sretnoo 🥰
    Zaboravila sam kak se zove cura koja je hospitalizirana u 34 tjednu, samo da joj kažem ja sam rodila malca u 34 tt evo ga zživ zdrav veseo dječak od skoro 2 godine, sve će biti uredu drži se 🫂Cure ja sam bila nestrpljiva i napravila test 5 dan nakon transfera blastice i pozitivan je je da sam morala dobro škiljiti da vidim crtu na kinezu ali je tu dok je na mullerovom bila vidljiva bez škiljenja 😂
    Jucer sam opet ponovila test i danas s kinezom i crta je u odnosu na 5 dan puuuno jaca danas bas se lijepo vidi porast dok ovaj mullerom malo zeza je on tamniji ali sam ja ocekivala za takav test jacu crtu 😂
    Koliko ste se dugo piskile na testiće jer mislim da budem prolupala od toga svega, ostao mi je jos jedan kinez a iskreno nemam volje ici u muller po nove 😂

    NanaJ

    Angel eyes žao mi je što ti nije uspjelo, ali glavu gore držim fige da Božić donese malo čudo 🫂Čokoladice Čestitam na plusiću 🥰Loli2020 Sretno 💪🏻 i mi smo kod Alebića 😅
    Medenko sjećam te se od prije 2 godine dok sam i ja bila tad u postupku i aktivna na formu, sretnoo 🥰
    Zaboravila sam kak se zove cura koja je hospitalizirana u 34 tjednu, samo da joj kažem ja sam rodila malca u 34 tt evo ga zživ zdrav veseo dječak od skoro 2 godine, sve će biti uredu drži se 🫂Cure ja sam bila nestrpljiva i napravila test 5 dan nakon transfera blastice i pozitivan je je da sam morala dobro škiljiti da vidim crtu na mkinezu ali je tu dok je na mullerovom bila vidljiva bez škiljenja 😂
    Jucer sam opet ponovila test i danas s kinezom i crta je u odnosu na 5 dan puuuno jaca danas bas se lijepo vidi porast dok ovaj mullerom malo zeza je on tamniji ali sam ja ocekivala za takav test jacu crtu 😂
    Koliko ste se dugo piskile na testiće jer mislim da budem prolupala od toga svega, ostao mi je jos jedan kinez a iskreno nemam volje ici u muller po nove 😂

    Sjecam se i ja tebe👋🏽..ajme divno…zelim ti još jednu predivnu srecu uskoro 💪🏼💫🙏🏽🤞🏽💜

    Hvala 🙏🏼 nadam se da bude ovaj put malo mirnija trudnoca 🙏🏼

    👩🏼 28 AMH 17,6 PAI-1 5G/4G, MTHER: C677T C/T
    👦🏻 30 psorijatični artritis, asthenozoospermia/ oligozoospermia
    11/20 blighted ovum 7 tt 💔(klasična kiretaža)
    03/21 missed ab 7+2 tt 💔 ( vakuum kiretaža)
    3/22 ICSI, 2 🐧🐧, ET jedan trodnevni ➕
    UZV 5+5; srceko kuca, miny anatomy ✅, Panorama ✅ Stiže dečko 💙
    8.11.2022. Dosao A💙🙏🏼
    9/2024 FET 🐧 5dnt +

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 412

    Prijavi adminu

    Lunaa93

    Čokoladica 🍀

    Lunaa93

    Čokoladica 🍀

    Cure, imam malo roskaste sluzi kad se obrisem, oprostite na detaljima. Sta mislimo? 🫣🧐😵‍💫
    Meni je doktor napisao da roskati, smeckasti iscjedak apsolutno nije opasan i normalan je u trudnoci. To je svjeza informacija, samo dva dana stara. 😂
    Ne brini se. ❤️🥰
    Lunaa hvala ti, bojim se 🫣 jesi ti imala isto ili?
    NanaJ imamo iste testove, dobro ti tamne 🤞 ja sam danas 11dnt
    Ja sam imala 7 dan nakon tranfera blastociste i neki dan nakon papa testa. S obzirom da sam ja digla paniku, moj IVF doktor mi je posao upustvo za trudnice u kojem stoji da su rozi i smedji iscjedak normalni, sve dok nisu jacine intenzite menstruacionog ciklusa. Opusti se, sve je ok. Moguce je da je to ostatak implatacijskog koje je tek sad izbacilo. U svakom slucaju budi opustena, jer beba je tu i sigurna je. ❤️

    Lunaa hvala ti ❤️ 

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5
    👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    Poliklinika IVF
    '23. 2 x IUI ❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prir. FET (Ovitrelle) - 1 blastica, beta ❌️
    09/24 stim. FET ⏳️

  • Avatar Srculence

    Srculence

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Jurky nek si ti nama na sigurnom ni nek malac izdrzi jos bar dva tjedna 🥰 ❤️  super za injekciju da si primila!
    Dreamer ja ti dajem sebi heparin u svakom postupku,nazvala sam vinogradsku objasila da idem na transfer za koji dan,rekli su mi da dodem izvadit krv preuzet heparin i pocela sam sa pikanjem dva dana prije transfera. Ja sam kod doktora Rinčića covjek je prekrasan i razuman, odma mi je odobrio. Samo sto se pripremi da si tamo cijelo jutro 1 tjedno…ujutro vađenje krvi a onda cekanje doktora da pogleda nalaze,i dobivanje novih pikica.(jer heparin moze utjecat na enzime u bubrezima tako nesto mi je objasnjavao) ako grijesim nek me netko ispravi ☺️
    Plavušica mi sko u Škvorcu, na dan transfera ti u sobu muž van! 😂 salim se al mog svaki put posalju na kavu.
    Prije smo bili u Podobniku u svojoj sobi pa je mogao ostajat,a ovdje je velika soba sa 4/5 kreveta di su samo zene pa vjerujem da je zbog toga.Sad koliko ces vracat stvarno je tvoj izbor,ali ako te sta tjesi i ja sam sad u dilemi imamo jos dva ❄️❄️ pa kako bude bude.Htjela sam ja i prije al me uvijek Lana odgovorila rekla bi mi necemo riskirat sa velikom trudnocom,ja onak a dobro blizance bi mogla hendlat, a ona meni a trojke i cetvorke? Haha i onda uvijek bude: ma vratite vi meni jednu. ☺️😅 A sad sam opet u toj dilemi…ili samo dok ne dodem kod nje 😂

    🙋🏻‍♀️31god. (endometrioza koja nije operativna)🙋🏻‍♂️36god. (sve uredno)PODOBNIK 2/2023 prvi postupak,aspiracija,transfer,biokemijska ❌
    6❄️
    07/2023 transfer,pozitivan test,beta 505, nakon dva dana beta 1100 u 7tj spontani 😔💔
    9/2023 konzultacije
    04.10. Transfer + embryoglue⏳
    16.10. Beta 🤞🏼🍀 rezultat prve 440.9 rezultat druge bete 724.2
    28.11. Spontani u 7 tjednu 💔
    •01/2024 Trombofilija/Heparin💉
    •⌛️ 2mj. Konzultacije ŠKVORC i u nove pobjede
    07.03. FER /Beta❌ 09.05 FET/beta❌

  • Avatar Srculence

    Srculence

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Uriroyal najbolji za infekcije dole,e.coli i ostale probleme i smiju trudnice. Preporuka je jedu vrecicu otopit u 100ml vode navecer i na prazan zeludac popit.i nakon toga ic spavat nista ne jest i ne pit,da on odradi svoje i ujutro piskit. Sretno svimaaa koliko vas ima! 🥰🍀🙃

    🙋🏻‍♀️31god. (endometrioza koja nije operativna)🙋🏻‍♂️36god. (sve uredno)PODOBNIK 2/2023 prvi postupak,aspiracija,transfer,biokemijska ❌
    6❄️
    07/2023 transfer,pozitivan test,beta 505, nakon dva dana beta 1100 u 7tj spontani 😔💔
    9/2023 konzultacije
    04.10. Transfer + embryoglue⏳
    16.10. Beta 🤞🏼🍀 rezultat prve 440.9 rezultat druge bete 724.2
    28.11. Spontani u 7 tjednu 💔
    •01/2024 Trombofilija/Heparin💉
    •⌛️ 2mj. Konzultacije ŠKVORC i u nove pobjede
    07.03. FER /Beta❌ 09.05 FET/beta❌

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.