Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 375

    Prijavi adminu

    Cokoladice i ja sam imala smeckasto - roskasto rijetki iscjedak skupa sa cyclogestom (sorry na tmi), imala sam osjecaj da nije nista strašno ali isto sam otišla kod svog soc.gin., pogledao me i sve je bilo ok, vidjeli smo i titraje  na 6+0. Nekidan sam opet na ulosku vidjela par smeđih niti ali to je bilo odmah nakon pregleda na kojem je bilo sve ok. Ako ti je panika svakako otidi za svoj mir, ali vjerujem da nije strasno dok nije svjeza krv popracena bolovima. 

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC
    ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰
    6+0 ❤️🙏🏼

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    Hvala cure, sad opet nema nista, jedna svijetlo smeckasta kapljica na ulosku. A naravno da me sad strah svake sitnice. Imam lagani pritisak dole stalno, kao laagani grcevi, ne znam kako opisat.. 🍀🤞🤷🏼‍♀️

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5
    👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    Poliklinika IVF
    '23. 2 x IUI ❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prir. FET (Ovitrelle) - 1 blastica, beta ❌️
    09/24 stim. FET ⏳️

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Srculence

    Jurkynek si ti nama na sigurnom ni nek malac izdrzi jos bar dva tjedna 🥰 ❤️ super za injekciju da si primila!
    Dreamer ja ti dajem sebi heparin u svakom postupku,nazvala sam vinogradsku objasila da idem na transfer za koji dan,rekli su mi da dodem izvadit krv preuzet heparin i pocela sam sa pikanjem dva dana prije transfera. Ja sam kod doktora Rinčića covjek je prekrasan i razuman, odma mi je odobrio. Samo sto se pripremi da si tamo cijelo jutro 1 tjedno…ujutro vađenje krvi a onda cekanje doktora da pogleda nalaze,i dobivanje novih pikica.(jer heparin moze utjecat na enzime u bubrezima tako nesto mi je objasnjavao) ako grijesim nek me netko ispravi ☺️
    Plavušica mi sko u Škvorcu, na dan transfera ti u sobu muž van! 😂 salim se al mog svaki put posalju na kavu.
    Prije smo bili u Podobniku u svojoj sobi pa je mogao ostajat,a ovdje je velika soba sa 4/5 kreveta di su samo zene pa vjerujem da je zbog toga.Sad koliko ces vracat stvarno je tvoj izbor,ali ako te sta tjesi i ja sam sad u dilemi imamo jos dva ❄️❄️ pa kako bude bude.Htjela sam ja i prije al me uvijek Lana odgovorila rekla bi mi necemo riskirat sa velikom trudnocom,ja onak a dobro blizance bi mogla hendlat, a ona meni a trojke i cetvorke? Haha i onda uvijek bude: ma vratite vi meni jednu. ☺️😅 A sad sam opet u toj dilemi…ili samo dok ne dodem kod nje 😂

    A tak si i ja mislim, blizanci mi oduvijek bili zelja, ali kad znas da se to moze podijeliti, ufff 🙈😅😅
    Ja rijesila prvo pikanje danas, cak i nije tak strasno kak sam ja mislila da bude.. 
    E a da vas pitam, da li je moguce da se na uzv izmijenjuju skvorc i lana.. Npr.ja sam u utorak kod skvorca, da li je moguce onda slijedeci uzv kod lane, ili kome krenes s njim zavrsis..?
    Jer na konzultacijama sam bila kod njega, a na uzv i dogovoru za protokol kod lane, sad na prvi uzv opet k njemu... Mislim znam da su oboje strucni, ali kaj nije bolje za sve ako krenes k jednom da s njim i zavrsis postupak... 🤔

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    05/24 konzultacije škvorc
    13.9. Škvorc uzv, dobila gonal i čekam M

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 867

    Prijavi adminu

    Libo super brojčica 🥰🤞🏻
    Nanaj čestitam, crtice super izgledaju 🥰🤞🏻
    Čokoladica super test, bit će to lijepa beta sutra 😁🤞🏻
    Luna nadam se da će sljedeću srijedu biti super vijesti 🥰🤞🏻
    Molly ja krenem pit čašu soka od cikle na dan kad mi je krvarenje pri kraju. Ananas volim pa njega tamanim kad se sjetim (i kad ga kupim). 🙃
    MiliPe super, neka je sljedeći dobitan.. 🤞🏻🥰

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.