Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Jurky, sad si na sigurnom, bit ce to sve okej! Ja sam se sa svojim gospodinom dogovorila da mora pričekati do 1.10., a s obzirom da se pratimo onda će i tvoj tak 🤞🏼🍀❤️🩵
    Ja danas bila u TA, uzeli mi bris i naručili me sljedeći tjedan za uzv 🥰

    👩🏼 - '94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - '93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗➡️ stiže dječak 💙

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 865

    Prijavi adminu

    Lunaa93..

    Hvala puno Sanjushka. 🥰
    Mozes li mi samo reci da li si ti isla na UZ prije spontalnog? Jer i tvoje su bete bile nepravilnih duplanja, ne kriticnih kao mojih, ali bi mi pomoglo i tvoje iskustvo. 🤗

    Ja sam ti imala prvi uzv sa mislim 6+2 po aspiraciji (to je bilo po zadnjoj menstruaciji 5+3). Tada se vidjela pravilna gestacijska i žumanjčana vrećica ali bez otkucaja. Rekli su mi da još ima malo šanse jer je kod mene bio dvodnevni embrij pa je možda bila kasnija implantacija i da ponovim uzv za tjedan dana kod svoje gin ali ako tad ne bude titraja da ni neće. 
    Išla sam kod nje nakon 6 dana i ona nije vidjela ni žumanjčanu, a gestacijska je bila nepravilna (elipsasta). Ona je rekla da možemo još čekati tjedan dana ali da ona sumnja da će se išta dogoditi jer više ni ta gestacijska nije pravilna i da i ona preporuča medikamentozni prekid, a da će mi ionako u bolnici prije pobačaja još napraviti uzv. 
    Nakon 5 dana su mi u bolnici napravili opet uzv, potvrdili isto kao i gin, dali prvu tableticu i rekli da dođem za 2 dana. Za 2 dana opet pregled i ostajanje u bolnici zbog prekida i ono što je meni sad čudno što je na tom zadnjem nalazu pisalo da se vidi i žumanjčana i embrioni odjek ali bez srčane aktivnosti. Ugl, tad sam dobila i te druge dvije tablete i to riješila. 
    Sad samo ne smijem previše razmišljati o tom zadnjem nalazu i tome jesam li trebala još čekati, jel se nešto ipak događalo. Pregledalo me 4 različitih doktora i svi su rekli da ništa od toga pa ćemo im vjerovati.. 🤷🏻‍♀️

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 865

    Prijavi adminu

    Diivnaa elonva je injekcija koju daš jednom i traje 7 dana. Ona se ne preporučuje ženama s visokim amh-om, velikim brojem antralaca i pcos-om. Ako se ne varam, elonva se daje u kratkom protokolu, ne znam dal je kome išla u dugom. Obično su pergoveris i menopur za dugi.. 
    Savjet za prvu aspiraciju: s obzirom na broj folikula nadam se da si uzela anesteziju.. 😁 Ugl, super brojka, držim fige da ih što više bude zrelih i spremnih za oplodnju.. 🤞🏻❤️ 
     
    Lunolina ne brini, ja vjerujem da će dr.R sve napraviti kako treba i u pravo vrijeme.. 😉❤️
    Pergoveris ti je najjednostavniji mogući. Staviš novu iglu, namjestiš dozu koja ti treba i pikneš. S tim nemaš problema.. 😊 
     
    Jurky pa ti nikako na zelenu granu.. Ajde drži se, brzo će taj malac van pa će gnjaviti mamu na razne druge načine.. 🥰❤️ 
     
    Libo, ja sam u zadnjoj stimulaciji imala kratki protokol i počela se pikat 1dc. Bilo je najuspješnije do sad.. 😊

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 628

    Prijavi adminu

    Plavuša sretno u postupku🤞🏻super ti je ginekolog, drago mi je da će ti izaći u susret🎉🍀🥰😘
    Molly super, drago mi je 🥰🥰😘
    Lunolina neka bude sve po planu, sretno sa bockanjem🍀 vjerujem da te strah, samo hrabro i nek ovaj bude dobitan. Super za uredne kariograme🥰😘
    Slee sretno i javi nam što si odlučila 🍀 ♥️😘
    Sanjushka sretno s bockanjem, neka ovaj bude dobitan🎉🎉🍀🤞🏻♥️🥰😘
    Angeleyes nek ti se san ostvari, jedva čekam tvoj testić ♥️ 😘 🍀 🤞🏻 
    Čokoladice sretno, držim 🤞🏻 🍀 ❤️ 🥰 
    Luna čestitam, neka se nastavi sve u dobrom tonu. Čekamo s tobom 02.10.🍀🤞🏻❤️🥰😘
    Deedee sretno s histero 🍀🤞🏻🥰😘
    Libo sretno s bockanjem i neka postupak bude dobitan 🍀🤞🏻🥰😘
    Divna uff prava si koka, to je baš puno folikula, nadam se da ćeš uspjeti ipak izbjeći hiper🙏🏻🍀🤞🏻sretno na aspiraciji i neka prođe sve odlično. Ivy ti je dala super savjet, svakako mirovanje i puno izotonika, ja sam ih pila i za vrijeme bockanja, mi smo uzeli embryoglue samo ❤️🥰😘
    Dreamer drago mi je da je većina nalaza uredna🎉 držim 🤞🏻 za FET 🍀 🤞🏻 ♥️ 😘 
    Ivy čekamo testić, nadam se da je lijepo potamnio🍀🤞🏻♥️😘
    Jurky nek si ti na sigurnom, neka beban izdrži još malo, bit će sve u redu🙏🏻🩵💙🫂😘
    Jabukice super, čekamo UZV s tobom sljedeći tjedan 🍀🤞🏻♥️😘
    Sretno svima cure ❤️ 🍀🤞🏻🙏🏻🫂


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- uredan♥️

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1221

    Prijavi adminu

    Dreamer, hvala ti ❤️ baš ste brzo dobili nalaze kariograma.. mi smo svoje čekali više od dva mjesca 🤦‍♀️
    Luna, hvala ti ❤️ prva noć u bolnici je uvijek najgora, evo nikako zaspati.. nadam se da će sutra biti bolje 🤞
    Lunolina, hvala ti ❤️ ah da, od prvog dana problemi neki.. obavezno ću mu to naplatiti 🤗 iako nije on jadnik kriv, to mene moje tijelo izdaje 😔 sa Pergoverisom nemaš brige, jednostavno je 🤗 i bravo za kariograme 💪
    Čokoladica, hvala ti ❤️
    Libo, hvala ti ❤️
    Jabukica, joooj da mi je doći do 1.10., divno bi bilo.. ali bit ću zadovoljna ako to bude i 26.9. i punih 36tt 🙏🙏 sretno idući tjedan na uzv ❤️
    Sanjushka, a vidiš, zašto bi bilo jednostavno kad može biti komplicirano 🤷‍♀️🤷‍♀️ hvala ti, valjda ćemo izgurati još malo ❤️
    Leona, hvala ti ❤️
    ----
    Sretno cure svima 😘🫂

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Dreamer super za nalaze, neka ti fet bude uspješan 🥰🥰
    Jurky bolje da si na sigurnom, drago mi je da je beba dobro. Cuvaj se i javljaj nam se 🤗🤗
    Lunolina super za nalaze 🥰🥰 Pergoveris je jednostavan za korištenje, samo okrenes na propisanu dozu i stavis iglicu . Sretno 😘
    Libo nemoj brinuti, doktori znaju sto rade. Sretno 😘
    .....
    11dnt trodnevnog test negativan, nema nikakve sjenice, nista. Dat cu jos sansu sutra testu i petak beti, ali znam da nije uspjelo. A tako je lijepo sve islo pozitivno, sve sam radila po p.s.-u, ali kad ne ide, ne ide...

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 865

    Prijavi adminu

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️     
    RUJAN 2024. 
    17.9. uto
    KAWA - ultrazvuk
    18.9. sri
    SADIEGREEN - ultrazvuk 
    HYPNOTICPOISON - ultrazvuk 
    DIIVNAA__ - aspiracija
    20.9. pet
    ANGEL EYES - beta
    DREAMER - ultrazvuk fet
    21.9. sub
    ČOKOLADICA - beta
    23.9. pon
    MARISHA - konzultacije 
    24.9. uto
    SANJUSHKA - ultrazvuk ivf 
    25.9. sri
    LEONA89 - anomaly scan
    30.9. pon
    TERA_ - ultrazvuk 
      
    LISTOPAD 2024.
    2.10. sri
    LEONA89 - ultrazvuk 
    LUNAA93 - ultrazvuk
       
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite… 
        
    _________________________________
      
    Kawa sretno danas na druškanju! 🤞🏻❤️
    Leona ❤️ 
    Angel eyes žao mi je.... 😔

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Saniii

    Saniii

    Broj poruka: 1043

    Prijavi adminu

    Teushka dobrodošla I sretno 🤗
    Ivy29 i ja vidim crticu na testićima, nek tamni dalje 🤞 
    Slee nadam se da ćeš sanirati gljivice čim prije, moja preporuka je i za Lactogyn kapsule, ali ako si se već obezbjedila svime nema potrebe za ičim više. Btw suosjećam sa tobože spontanosti 🙄, i ja želim bit spontana a uhvatim se gdje planiram i najmanji mogući detalj 🤦‍♀️😂..
    Mala odnosi su prvenstveno zabranjeni zbog mogućih kontrakcija maternice koje stete implantaciji, a u svježem ETu zbog toga što su jajnici izranjavani pa može doći do infekcije a i uvecani pa može doći do torzije. U svim mojim postupcima bili su zabranjeni do bete a ako je beta pozitivna i do prvog UZVa. Ali suosjećam, i ja znam imati povećan libido upravo u postupcima 🫠, moguce zbog svih hormona kojim smo natrpane 🤪🤭.
    Lunolina screenala sam tvoje preporuke zlu ne trebalo 🤭. Sretno ti ,pratim 🤞🙏, i Pergoveris se drži u hladnjaku 👍
    Libo sa pikanjem se može krenuti 1-5dc i to sve spada u kratki protokol, a ni ja nisam vadila krv prije početka postupka, ni u jednom postupku, to dr na osnovu klinicke slike i stanja na UZVu procijeni i indicira, to je taj individualni pristup prema svakoj od nas..Btw za sva pitanja i nedoumice možete pisati mail I tražit objašnjenje i dobit ćete odgovor ili pitati dr osobno pa će vam objasniti. Sretno, prepusti se i ne brini jer sad ništa nije u tvojim rukama a kortizol lose utjece na sve🤞🤗..
    Jurky drži se , u mislima si mi ❤️
    Angeleyes baš baš mi je žao 😔❤️
    Sretno svima 🤞

    🙋‍♂️1982 normo
    🙋‍♀️1988 2020 jajovodi ✂️ amh 18, pai 4g/4g, mthfr
    1.Ivf Petrova 07/20 10js ET 1bc❌️
    2.Ivf 01/21 13js ET 2bc❌️
    FET 03/21 2bc❌️
    3.Ivf 06/21 14js ET 1bc❌️
    FET 01/22 1bc beta 9dnt 55, 131, 66 biokemijska❌️
    4.Ivf Skvorc 06/22 13js ET 2 trod 8st❌️
    FET 12/22 2bc ❌️
    5.IVF prirodni 02/23 ET 1trod 8st ❌️
    6.IVF 05/23 Alea fertility 7js 2bc
    FET 06/23 ❌️
    FET 09/23❌️
    7.Ivf 05/24 Repromed 9js 3bc Et 1bc❌️

  • sadiegreen

    Broj poruka: 108

    Prijavi adminu

    Luna, baš mi je drago, držim fige za dalje 🥳
    Jurky, nadam se da će bebica još malo pričekati, drži se!
    Angel eyes, žao mi je draga...😞 Nekako sam si baš mislila da je ovaj put to to za tebe.

    🙎‍♀️ (35g) nizak amh, 5,3 pmol/L
    🙎‍♂️ (35g) loš spermiogram (hipospermija, astenozoospermija, teratozoospermija)
    5/2024 Beta+, aspiracija 9 js, 8 oplođenih, 1 ET, 4 ❄️ test 31.5. ❌
    6/2024 FET, 26.6. Beta1 310, 28.6. Beta2 855, 12.7. UZV ❤️ it's a (low risk) boy 💙

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1781

    Prijavi adminu

    Jurky neka ste na sigurnom ❤️ nadam se da si uspjela nešto odspavati. Dan po dan i biti će sve to okej 🥰 
    Jabukice ide i tvoja trakica 🤭❤️
    Sanjushka sretnooo ❤️ drzimo ti fige na najjače 🤞
    Angel eyes žao mi je 😔 ali nadam se da je ipak još rano... 🍀🤞❤️
    Luna sretno i nek se mala mrva izbori 💞
    Nove cure, dobrodošle i sretno svima ❤️

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.