Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 865

    Prijavi adminu

    inka8


    U kojoj ljekarni u Sloveniji si kupila lijek elonvu. Imaš možda njihov tel. broj i njihov mail.

    U Ilirskoj Bistrici Kraške lekarne. Mail je bistrica@krl.si
    Imaju i web stranicu pa piše negdje i broj telefona.. 
      
    Luna super vijesti! 🥰 Samo neka se nastavi lijepo razvijati pa da 2.10. čuješ i srce.. 🤞🏻❤️🥰 Pišem te na listu.. 

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 865

    Prijavi adminu

    Libo1415

    Cure koje ste koristitile pergoveris, u koliko sati ste se bockale njime? Obično su mi uvijek rekli u koliko sati uzimam stimulaciju, a sad mi je samo rekla sestra da nek si dam kad god želim? 🤔

    Ja sam uvijek oko 19-19:15. 
    U Ri su mi rekli između 18 i 20, u B+ između 19 i 19:30, u Repromedu kako želim.. (pergoveris je bio samo repromed, ostalo je bio menopur ali dođe na isto..)

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    sanjushka

    Libo1415

    Cure koje ste koristitile pergoveris, u koliko sati ste se bockale njime? Obično su mi uvijek rekli u koliko sati uzimam stimulaciju, a sad mi je samo rekla sestra da nek si dam kad god želim? 🤔
    Ja sam uvijek oko 19-19:15.
    U Ri su mi rekli između 18 i 20, u B+ između 19 i 19:30, u Repromedu kako želim.. (pergoveris je bio samo repromed, ostalo je bio menopur ali dođe na isto..)

    Hvala, onda cu i ja u 19... i još mi danas 1 dan menstruacije i rekli mi da već danas krenem sa pikanjem. Pa sam sva zbunjena...nadam se da će se Lunolina javiti da vidim kako je kod nje...

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Lunaa93

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    sanjushka

    inka8


    U kojoj ljekarni u Sloveniji si kupila lijek elonvu. Imaš možda njihov tel. broj i njihov mail.
    U Ilirskoj Bistrici Kraške lekarne. Mail je bistrica@krl.si
    Imaju i web stranicu pa piše negdje i broj telefona..Luna super vijesti! 🥰 Samo neka se nastavi lijepo razvijati pa da 2.10. čuješ i srce.. 🤞🏻❤️🥰 Pišem te na listu..

    Hvala puno Sanjushka. 🥰
    Mozes li mi samo reci da li si ti isla na UZ prije spontalnog? Jer i tvoje su bete bile nepravilnih duplanja, ne kriticnih kao mojih, ali bi mi pomoglo i tvoje iskustvo. 🤗

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Luna93 to je to...💜 Lijepo je započeo tjedan nadam se da ce se tako i nastaviti🤗

    👸32.g. AMH - 25, jajovod✂️
    🤵 44g. oligoasthenozoospermia
    kariogrami ✔️
    11/23 missed ab 9tt💔
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 ET - missed ab💔
    6/24 FET✖️
    7/24 FET✖️

  • Lunaa93

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Teich56

    Luna93 to je to…💜 Lijepo je započeo tjedan nadam se da ce se tako i nastaviti🤗

    Hvala puno. 💝💕💝💐

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182

  • Diivnaa__

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Sorry cure imala sam dosta hektican vikend pa nisam ništa pratila...
    Ivy, meni to izgleda da lijepo tamni, onda sutra ponavljaš ? Imaš kakvih simptoma?
    Čokoladica, Angeleyes, jedva čekam vidjeti testice!!
    Čokoladice, ja sam kod doktorice B, divniju od nje nisam upoznala, baš je duša od čovjeka.
    Mala nadam se da će ti ovaj rujan kao i svim ostalima donijeti sreću!
    Plavuša, ovo bolovanje uopće ne zvuči loše...mislim da ću i ja nakon aspiracije produljiti dan dva.
    Lunolina, u potpunosti te razumijem oko organizacije između posla i mpo obaveza, toliko se posvetis jednom i onda želiš dati sve od sebe u postupku i naravno da se uvijek poklope dvije stvari...bas je to jedan intenzivan period. Držim ti fige i da tebi ova jesen donese sreću. Zaslužila si!!
    Luna, od srca ti čestitam i drago mi je da je bebi na mjestu, neka od sad na dalje bude školski sve! Drži se!
    Sanjuska, u čemu je Elonva drugačija? Nisam proučavala duge protokole pa nisam baš uhvatila detalje. Ima li kakve razlike u razvoju i kvaliteti folikula?
    Jurky, jel sve spremno za dolazak princa pa to je tako brzo prošlo! Ideš! Nisam zapamtila gdje budeš išla na porod?Evo da se i ja javim opet jureći dan, ugl, dosta folikula, najveći su oko 19.5mm, uvijek na desnom više, ali danas ih je bilo dosta i ovih što su kasnije krenuli na lijevom kaže dr oko 20folikula,  Štoperica i aspiracija u srijedu 🙏  endometrjj na 8.5, ne znam što to točno u ovom trenutku znači, ali ima i rizik od hipera...pa ćemo vidjet nakon aspiracije ako bude ičega za vratiti hoćemo li ipak freeze all...uhhh.
    Ako netko ima praktičan savjet za prvu aspiraciju, tips & tricks, bila bih zahvalna od srca 🩷

    29👸🏻36🤠
    Pokusavamo od 10/2022, unexplained
    Ja - uredni hormonski status, eutireoza (uz povišeni anti tg - 382)
    ovulacija 16-18 dc, amh 20.87 pmol/L, ponovljeni amh 6/2024 22.14, ciklusi 29-32 dana
    On - normozoospermija 2x, morfologija 7%✅️
    HSG 11.12.2023 - prohodni jajovodi ✅️
    Letrozol 5mg 1./2024 folikulometrija 1 js ❌️
    Letrozol 5mg 3./2024., 5./2024. ❌️❌️
    9/2024 poliklinika ivf - prvi postupak 🔜

  • Diivnaa__

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Štoperica danas*

    29👸🏻36🤠
    Pokusavamo od 10/2022, unexplained
    Ja - uredni hormonski status, eutireoza (uz povišeni anti tg - 382)
    ovulacija 16-18 dc, amh 20.87 pmol/L, ponovljeni amh 6/2024 22.14, ciklusi 29-32 dana
    On - normozoospermija 2x, morfologija 7%✅️
    HSG 11.12.2023 - prohodni jajovodi ✅️
    Letrozol 5mg 1./2024 folikulometrija 1 js ❌️
    Letrozol 5mg 3./2024., 5./2024. ❌️❌️
    9/2024 poliklinika ivf - prvi postupak 🔜

  • Ivy19

    Broj poruka: 260

    Prijavi adminu

    Diivnaa__

    Sorry cure imala sam dosta hektican vikend pa nisam ništa pratila…
    Ivy, meni to izgleda da lijepo tamni, onda sutra ponavljaš ? Imaš kakvih simptoma?
    Čokoladica, Angeleyes, jedva čekam vidjeti testice!!
    Čokoladice, ja sam kod doktorice B, divniju od nje nisam upoznala, baš je duša od čovjeka.
    Mala nadam se da će ti ovaj rujan kao i svim ostalima donijeti sreću!
    Plavuša, ovo bolovanje uopće ne zvuči loše…mislim da ću i ja nakon aspiracije produljiti dan dva.
    Lunolina, u potpunosti te razumijem oko organizacije između posla i mpo obaveza, toliko se posvetis jednom i onda želiš dati sve od sebe u postupku i naravno da se uvijek poklope dvije stvari…bas je to jedan intenzivan period. Držim ti fige i da tebi ova jesen donese sreću. Zaslužila si!!
    Luna, od srca ti čestitam i drago mi je da je bebi na mjestu, neka od sad na dalje bude školski sve! Drži se!Sanjuska, u čemu je Elonva drugačija? Nisam proučavala duge protokole pa nisam baš uhvatila detalje. Ima li kakve razlike u razvoju i kvaliteti folikula?
    Jurky, jel sve spremno za dolazak princa pa to je tako brzo prošlo! Ideš! Nisam zapamtila gdje budeš išla na porod?Evo da se i ja javim opet jureći dan, ugl, dosta folikula, najveći su oko 19.5mm, uvijek na desnom više, ali danas ih je bilo dosta i ovih što su kasnije krenuli na lijevom kaže dr oko 20folikula, Štoperica i aspiracija u srijedu 🙏 endometrjj na 8.5, ne znam što to točno u ovom trenutku znači, ali ima i rizik od hipera…pa ćemo vidjet nakon aspiracije ako bude ičega za vratiti hoćemo li ipak freeze all…uhhh.
    Ako netko ima praktičan savjet za prvu aspiraciju, tips & tricks, bila bih zahvalna od srca 🩷

    Da,da sutra ponavljam...simptomi,svi mogu bit od lijekova,cicke bolne,trbuh napuhan,pa ne napuhan...nesjecam se bas feta u kojem bila trudnoca,al sad imam ceste grceve nekakve,tad legnem,smirim se i ok...
    Sto se tice mogucnosti hipera,moj savjet,nakon aspiracije dan,dva bas miruj i pij puno,al puno iso sporta da si elektolite nadomiris,prati izmokravanje i naravno bolove...meni uspjela 3 aspiracija od 15oocita da sam izbjegla s tim hiper,mozda i 2 aspiracija nebi tako zavrsila da sam znala za iso sport...sretno😀

    👱🏻35-sve ok
    👱🏻‍♀️35-PCOS,mala kilaža,nizak secer,nesp.neplodnost🤷🏻‍♀️
    2014 u mpo vode
    2015,2016 AIH-❌
    1.IVF "17-18 oocita-4 blastice
    11.17.stim.FET-2 blastice❌
    05.18.prirodni FET-2 blastice,beta 1265,decko
    2.IVF "21.-15 oocita-6 blastica,hiper,5 dana bolnice
    02.21-stim.FET,2 blastice,spontani 5tj
    09.21-stim.FET,2 blastice❌
    04.22.-stim.FET,2 blastice,💔💔10tj.
    3.IVF "23-15oocita - 6 blastica,blagi hiper
    3xstim.FET❌
    04.24.-FET uz Femaru⏳

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1327

    Prijavi adminu


    Luna ma toooo! Cijelu dan bacam oko na forum da vidim jesi li se javila 🙈 drzim palceve da se bebuska izbori!
    .
    Sanjuska ja sam se totalno pogubila u njihovoj tablici, Skvorc je to meni sve bolje objasnjavao 😂🙈
    U svakom slucaju, rekla mi je sestra da preko vikenda sigurno nece biti uzv jer oni vikendom rade samo u iznimnim situacijama - ja se nadam da to ne znaci da ce mi forsirati aspiraciju ranije da ne bi morali dolaziti za vikend…moram ih to pitati cim dođem na pregled. Jer sudeci po prosloj stimulaciji, aspiracija mi pada na iducu subotu. To nisu mali novci i ne zelim da mi se sve zezne jer moja aspiracija njima nije dovoljno bitna.
    Uglavnom, plan je da sutra vadim krv i tad cemo se dogovoriti krecem li sutra ili prekosutra s pikanjem. Bas cemo se pratiti! Veselim se tome ❤️
    .
    Libo kako danas vec kreces? A jesi vadila krv? Meni su rekli da sutra vadim 🤷🏼‍♀️ i doktor ti je rekao da se kreces pikati 1. dan?
    Ja cu si davati svaki dan u 20.00 jer mi je tako najlakse izorganizirati da sam doma.
    I mi se pratimo ❤️🥳 bas dobro!
    .
    Divna hvala ti ❤️
    Da, bas je tesko balansirati izmedju posla i MPO. Uvijek vazem jer sto ako ne uspije, moram se vratiti na posao.
    Za aspiraciju, samo odmori par dana nakon aspiracije da ti se jajnici smire. Pij izotonicne napitke, oni pomazu ako dođe do hipera. Drzim palceve da sve bude dobro i da ti vrate mrvu i da uskoro s busom hodas po svijetu🥰

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.