Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Lunolina zvala sam danas iza 12 i sestra je rekla da pričekam da ide pitati doktora dali moram vaditi krv i onda mi je rekla da se danas piknem i u petak dođem na uzv. I 3 puta sam je pitala dali sigurno danas moram jer mi je 1.dan i rekla je da nema to veze. Da se piknem danas, u petak u pola9 na uzv i da donesem orgalutran pa će me oni odma piknuti ako će trebati 🤷‍♀️ uglavnom,zbunjena sam skroz al pikla sam se malo prije i vidjet ću u petak što će biti. Ja sam u prijašnja 4 postupka imala 14 ili 15 dan aspiraciju pa me baš zanima kad će biti sad. U petak ću ga sve ispitati jer mi trenutno ništa nije jasno 🤷‍♀️

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 399

    Prijavi adminu

    Libo sretno sa pikanjem 🤞
    Diivna drago mi je da si zadovoljna sa dr. B. Ako imas kakva pitanja slobodno pitaj, i ja sam kod njih. Ne brini nista za aspiraciju, bit ce sve ok. Imas bas dosta folikula, pa se raspitaj o anesteziji. Sretno 🍀🍀
    Ivy danas nisi radila test? Koji si dnt? Ja stalno imam neko zatezanje u maternici, ali moze bit i dobro i lose 🤭 🫣
    Lunolina mislim da ti aspiraciju sigurno nece odgadati, ali znaju bolje cure koje su u Repromedu. Sretnoo 🍀🍀🍀
    Kawa tebi je vec 6dnt bio plus, svaka cast! Mene iskreno strah testirat jer mislim da ce bit negativan test..ali morat cu prije ili kasnije 🤣 

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5
    👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    Poliklinika IVF
    '23. 2 x IUI ❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prir. FET (Ovitrelle) - 1 blastica, beta ❌️
    09/24 stim. FET ⏳️

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Libo sretno s pikanjem 🥰
    Divna odličan broj, sretno na aspiraciji i da ne dođeš do hipera 😘😘
    Čokoladica ja ću sutra pa kud puklo da puklo 💪

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 582

    Prijavi adminu

    Mali update od mene. Danas stigao i zadnji nalaz koji su nam dali da napravimo. Kariogrami uredni, mikrodelecije y kromosoma uredne, ja imam heterozigot mthfr i fv leiden. Tako da dr. Lana veli da smo genetske uzroke neuspjeha isključili. Nadam se da će nam ovaj fet donijeti više sreće konačno. Samo se prvo moram obraniti od svih bolesti koje haraju oko mene🤞🥰

    👧 32, pcos like, 👦 38, oligoasthenozoospermia
    04/22 1.ICSI Petrova: Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ; ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    05/24 2.ICSI pol. Škvorc: Ovaleap,Orgalutran, Ovitrelle~5 bc
    1. ET ➡️ 1 blastica ~ beta 0
    4❄️❤️

  • Diivnaa__

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Čokoladice, lunolina, Ivy, hvala vam puno!
    Čokoladice, neki savjet što ponijeti/obuci osim spavaćice i muza?  jesi uzimala nešto dodatno npr embryoglue, zymot? Time lapse, da ili ne? 

    29👸🏻36🤠
    Pokusavamo od 10/2022, unexplained
    Ja - uredni hormonski status, eutireoza (uz povišeni anti tg - 382)
    ovulacija 16-18 dc, amh 20.87 pmol/L, ponovljeni amh 6/2024 22.14, ciklusi 29-32 dana
    On - normozoospermija 2x, morfologija 7%✅️
    HSG 11.12.2023 - prohodni jajovodi ✅️
    Letrozol 5mg 1./2024 folikulometrija 1 js ❌️
    Letrozol 5mg 3./2024., 5./2024. ❌️❌️
    9/2024 poliklinika ivf - prvi postupak 🔜

  • Diivnaa__

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Angel hvala i tebi sretno, da docekamo dvije crtice :)

    29👸🏻36🤠
    Pokusavamo od 10/2022, unexplained
    Ja - uredni hormonski status, eutireoza (uz povišeni anti tg - 382)
    ovulacija 16-18 dc, amh 20.87 pmol/L, ponovljeni amh 6/2024 22.14, ciklusi 29-32 dana
    On - normozoospermija 2x, morfologija 7%✅️
    HSG 11.12.2023 - prohodni jajovodi ✅️
    Letrozol 5mg 1./2024 folikulometrija 1 js ❌️
    Letrozol 5mg 3./2024., 5./2024. ❌️❌️
    9/2024 poliklinika ivf - prvi postupak 🔜

  • Ivy19

    Broj poruka: 255

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Libo sretno sa pikanjem 🤞
    Diivna drago mi je da si zadovoljna sa dr. B. Ako imas kakva pitanja slobodno pitaj, i ja sam kod njih. Ne brini nista za aspiraciju, bit ce sve ok. Imas bas dosta folikula, pa se raspitaj o anesteziji. Sretno 🍀🍀
    Ivy danas nisi radila test? Koji si dnt? Ja stalno imam neko zatezanje u maternici, ali moze bit i dobro i lose 🤭 🫣
    Lunolina mislim da ti aspiraciju sigurno nece odgadati, ali znaju bolje cure koje su u Repromedu. Sretnoo 🍀🍀🍀
    Kawa tebi je vec 6dnt bio plus, svaka cast! Mene iskreno strah testirat jer mislim da ce bit negativan test..ali morat cu prije ili kasnije 🤣

    Nisam dns radila test...sutra cu...dns 8dnt...da,znam da moze bit jedno i drugo...al ja se nadam da je i kod tebe dobro,a i da ce se kod mene nastavit dobro🤞🙏

    👱🏻35-sve ok
    👱🏻‍♀️35-PCOS,mala kilaža,nizak secer,nesp.neplodnost🤷🏻‍♀️
    2014 u mpo vode
    2015,2016 AIH-❌
    1.IVF "17-18 oocita-4 blastice
    11.17.stim.FET-2 blastice❌
    05.18.prirodni FET-2 blastice,beta 1265,decko
    2.IVF "21.-15 oocita-6 blastica,hiper,5 dana bolnice
    02.21-stim.FET,2 blastice,spontani 5tj
    09.21-stim.FET,2 blastice❌
    04.22.-stim.FET,2 blastice,💔💔10tj.
    3.IVF "23-15oocita - 6 blastica,blagi hiper
    3xstim.FET❌
    04.24.-FET uz Femaru⏳

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 399

    Prijavi adminu

    Diivnaa__

    Čokoladice, lunolina, Ivy, hvala vam puno!
    Čokoladice, neki savjetšto ponijeti/obuci osim spavaćice i muza?jesi uzimala nešto dodatno npr embryoglue, zymot? Time lapse, da ili ne?

    Diivnaa jesam embrioglue prva dva puta, sad treci nisam. Za zymot me nije nitko ni pitao 🤣 znaci nisam. Ne treba ti nista osim spavacice i muza 🤣 sta se aspiracije tice. 

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5
    👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    Poliklinika IVF
    '23. 2 x IUI ❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prir. FET (Ovitrelle) - 1 blastica, beta ❌️
    09/24 stim. FET ⏳️

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 399

    Prijavi adminu

    dreamer ❤

    Mali update od mene. Danas stigao i zadnji nalaz koji su nam dali da napravimo. Kariogrami uredni, mikrodelecije y kromosoma uredne, ja imam heterozigot mthfr i fv leiden. Tako da dr. Lana veli da smo genetske uzroke neuspjeha isključili. Nadam se da će nam ovaj fet donijeti više sreće konačno. Samo se prvo moram obraniti od svih bolesti koje haraju oko mene🤞🥰

    Dreamer bravo za dobar kariogram 😊 koliko dugo ste cekali rezultate?

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5
    👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    Poliklinika IVF
    '23. 2 x IUI ❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prir. FET (Ovitrelle) - 1 blastica, beta ❌️
    09/24 stim. FET ⏳️

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 582

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    dreamer ❤

    Mali update od mene. Danas stigao i zadnji nalaz koji su nam dali da napravimo. Kariogrami uredni, mikrodelecije y kromosoma uredne, ja imam heterozigot mthfr i fv leiden. Tako da dr. Lana veli da smo genetske uzroke neuspjeha isključili. Nadam se da će nam ovaj fet donijeti više sreće konačno. Samo se prvo moram obraniti od svih bolesti koje haraju oko mene🤞🥰
    Dreamer bravo za dobar kariogram 😊 koliko dugo ste cekali rezultate?

    Točno za tjedan dana smo dobili nalaze.

    👧 32, pcos like, 👦 38, oligoasthenozoospermia
    04/22 1.ICSI Petrova: Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ; ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    05/24 2.ICSI pol. Škvorc: Ovaleap,Orgalutran, Ovitrelle~5 bc
    1. ET ➡️ 1 blastica ~ beta 0
    4❄️❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.