Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Jabukica, Žuži sve isto kao kod Čokoladice, ti simptomi su tako čudni. Noćas sam sanjala plusić, tako me strah. Možda se ujutro testiram da više ne razmišljam, 11dnt trodnevnog, moglo bi se vidjeti ako ima što.

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Jurky32

    Jabukica, 🤞🤞 da ne čekaš dugo 🥰 baš je divno vidjeti da nam je iščekivanje palo ispod 40 dana 🤗🤗

    Bome vrijeme leti i stoji u isto vrijeme 🤣🤣 ja sam isto malo usporila tempo zadnjih dana, skuzila sam da mi je sve postala teško, a i ovo pravo jesensko vrijeme ne ide u prilog 🙈🙈 još malo pa neke druge slatke muke s našim dečkima 🩵🩵Čokoladica, držim fige da te iznenadi test. Ja sam isto bila skroz u fazi da nije uspjelo, čak sam one 3 minute što se čeka kao da test odradi otišla iz kupaone da ne gledam 🤣🙈 a na kraju iznenađenje, nisam ni znala kak bi reagirala kad sam vidjela drugu crticu. Bit će to dobro, baš nekako mislim da je ova jesen tvoja i od AngelEyes i da nam dolaze kasne proljetne bebe 🤞🏼🍀🤞🏼🍀🤞🏼❤️❤️❤️❤️

    👩🏼 - '94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - '93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗➡️ stiže dječak 💙

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 407

    Prijavi adminu

    jabukica

    Jurky32

    Jabukica, 🤞🤞 da ne čekaš dugo 🥰 baš je divno vidjeti da nam je iščekivanje palo ispod 40 dana 🤗🤗
    Bome vrijeme leti i stoji u isto vrijeme 🤣🤣 ja sam isto malo usporila tempo zadnjih dana, skuzila sam da mi je sve postala teško, a i ovo pravo jesensko vrijeme ne ide u prilog 🙈🙈 još malo pa neke druge slatke muke s našim dečkima 🩵🩵Čokoladica, držim fige da te iznenadi test. Ja sam isto bila skroz u fazi da nije uspjelo, čak sam one 3 minute što se čeka kao da test odradi otišla iz kupaone da ne gledam 🤣🙈 a na kraju iznenađenje, nisam ni znala kak bi reagirala kad sam vidjela drugu crticu. Bit će to dobro, baš nekako mislim da je ova jesen tvoja i od AngelEyes i da nam dolaze kasne proljetne bebe 🤞🏼🍀🤞🏼🍀🤞🏼❤️❤️❤️❤️

    Jabukica iz tvojih usta u bozje usi 🤞🤞🤞 vidim da si ti dosta ranije radila betu, mozda bi i ja mogla, a ne cekati 12dnt kako su mi rekli 🫣 jesi ti imala kakve simptome ako se mozes sjetit sad? 
    Angel eyes, ti bi mogla sutra vec 🍀 Drzim ti fige na  najjace ako odlucis radit test 🤞🤞🤞 javi nam!! ❤️

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5
    👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    Poliklinika IVF
    '23. 2 x IUI ❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prir. FET (Ovitrelle) - 1 blastica, beta ❌️
    09/24 stim. FET ⏳️

  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    jabukica

    Jurky32

    Jabukica, 🤞🤞 da ne čekaš dugo 🥰 baš je divno vidjeti da nam je iščekivanje palo ispod 40 dana 🤗🤗
    Bome vrijeme leti i stoji u isto vrijeme 🤣🤣 ja sam isto malo usporila tempo zadnjih dana, skuzila sam da mi je sve postala teško, a i ovo pravo jesensko vrijeme ne ide u prilog 🙈🙈 još malo pa neke druge slatke muke s našim dečkima 🩵🩵Čokoladica, držim fige da te iznenadi test. Ja sam isto bila skroz u fazi da nije uspjelo, čak sam one 3 minute što se čeka kao da test odradi otišla iz kupaone da ne gledam 🤣🙈 a na kraju iznenađenje, nisam ni znala kak bi reagirala kad sam vidjela drugu crticu. Bit će to dobro, baš nekako mislim da je ova jesen tvoja i od AngelEyes i da nam dolaze kasne proljetne bebe 🤞🏼🍀🤞🏼🍀🤞🏼❤️❤️❤️❤️
    Jabukica iz tvojih usta u bozje usi 🤞🤞🤞 vidim da si ti dosta ranije radila betu, mozda bi i ja mogla, a ne cekati 12dnt kako su mi rekli 🫣 jesi ti imala kakve simptome ako se mozes sjetit sad?
    Angel eyes, ti bi mogla sutra vec 🍀 Drzim ti fige na najjace ako odlucis radit test 🤞🤞🤞 javi nam!! ❤️

    Ma sve mi je bilo simptom 🤣🤣🤣 ne sjećam se baš nešto specijalno, napravila sam test 7dnt jer sam ga taj dan kupila, inače sam imala u planu napraviti 9dnt. Betu sam izradila odmah idući dan, ali sam njima javila na 12dnt kako su mi rekli 😊

    👩🏼 - '94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - '93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗➡️ stiže dječak 💙

  • Lunaa93

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Drage moje,
    Vidjela sam aminonsku supljinu, mala je. 🤞🏼😁
    Doktorica kaze da je svakako rano da bi se bilo sta vidjelo. Bitno je da je embrij u materici. ❤️ Ona smatra da sam vise 4+5, nego 5+3, mislim da je to zbog onog nepravilnog duplanja Beta HCG, vjerovatno kaskamo. Imam zakazan termin za 02.10., pa ko prezivi do tad. 🍀🤞🏼
    Imam jednu cistu, endometrij je 19,5 cm. 

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182

  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Lunaa93

    Drage moje,
    Vidjela sam aminonsku supljinu, mala je. 🤞🏼😁
    Doktorica kaze da je svakako rano da bi se bilo sta vidjelo. Bitno je da je embrij u materici. ❤️ Ona smatra da sam vise 4+5, nego 5+3, mislim da je to zbog onog nepravilnog duplanja Beta HCG, vjerovatno kaskamo. Imam zakazan termin za 02.10., pa ko prezivi do tad. 🍀🤞🏼
    Imam jednu cistu, endometrij je 19,5 cm.

    Čekala sam teee! Bravo! Ajmo beba, ne daj se! 🦸

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

  • Lunaa93

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Boogie

    Lunaa93

    Drage moje,
    Vidjela sam aminonsku supljinu, mala je. 🤞🏼😁
    Doktorica kaze da je svakako rano da bi se bilo sta vidjelo. Bitno je da je embrij u materici. ❤️ Ona smatra da sam vise 4+5, nego 5+3, mislim da je to zbog onog nepravilnog duplanja Beta HCG, vjerovatno kaskamo. Imam zakazan termin za 02.10., pa ko prezivi do tad. 🍀🤞🏼
    Imam jednu cistu, endometrij je 19,5 cm.
    Čekala sam teee! Bravo! Ajmo beba, ne daj se! 🦸

    Hvala puno. ❤️🥰❤️
    Sve vrijeme si mi slala pozitivu. 🥰

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    luna, to su super vijesti, neka se nastavi sve skolski razvijati 
    cokoladica, angeleyes, ajmo, piskenje  ja sam na 6dp5dt imala najmanju sjenicu ali bila je tu, dan kasnije vec nije bilo sumnje. betu sam vadila 9 i 11dpt blastice. i već sam pisala da su mi realni snovi bili prvi simptom, angeleyes nadam se da je i kod tebe tako 
    jabukice sretno 

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC
    ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰
    6+0 ❤️🙏🏼

  • Avatar DeeDee_543

    DeeDee_543

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,
    dok čekam pregled u KBC-u ST za dogovor oko histeroskopije molim vas za info treba li za taj zahvat napravit neke pretrage (papa test, urin...)? Da ja to pripremim i ubrzam, ako se bude moglo...:)
     Vidim da se par zadnjih dana spominjao ostanak u bolnici  nakon ovog zahvata, tako je i meni dr. rekla kad mi je predlagala ovu pretragu (3 dana ukupno), pa evo ako ima cura koje su obavljale zahvat u Splitu da jave svoje iskustvo :)@Lunaaa93 čestitam....nek je sretno maloj mrvi i samo hrabro dalje <3 

    👩🏽 93.god AMH 19,5
    🧔🏻 91.god oligoasthenoozospermia
    🏥KBC Split
    12/22 IVF, 12 js, 5 oplođenih, 1🐧, 1 ET, beta 0👎🏽
    2/23 FET, beta 0 👎🏽
    3/23, 4 js, 2 🐧🐧, prekinut postupak(opasnost od hipera)
    5/23, FET, 2 🐧🐧, beta 0👎🏽
    2/24, ICSI, 7 js, 5 oplođenih, 2 🐧🐧, 1 ET, beta 0👎🏽
    8/24 FET...beta 0👎🏽

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Luna jeeeee ❤️❤️❤️ neka se mrvica izbori 🙏🙏

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.