Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Sunce žao mi je što ipak preskačete, brzo ozdravljenje ti želim. 
    Nadam se da nisam nikoga izostavila, svima sretno🍀🤞🏻♥️🥰


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- uredan♥️

  • Avatar Sunce12

    Sunce12

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Leona89

    Suncežao mi je što ipak preskačete, brzo ozdravljenje ti želim.
    Nadam se da nisam nikoga izostavila, svima sretno🍀🤞🏻♥️🥰

    🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️

    🧏‍♀️30, 🧏‍♂️32
    PCOS, endometrioza
    Brisevi ✅️ papa✅️histeroskopija✅️ nk
    stanice✅️ kariogram✅️
    2024; AMH 13,5
    Fet 6/23 ⭐️ spontani-kiretaza 💔
    Fet 2/24⭐️spontani💔
    Fet 6/2024 ⭐️spontani 💔
    Čekamo novi FET 🙏

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Cure ja danas radim zadnju nocnu smjenu. Ocekujem mengu oko srijede, cetvrtka i planiram otic kod gin da mi sa srijedom otvori bolovanje, obzirom da se lijepo ponudio i rekao da nema problema uopce. Jer u srijedu mi pada da radim dnevnu, a iskreno ne da mi se vise.. Cekat cu pocetak i lagano krenut s pikanjem...
    Nadam se da ce sve proc glatko i da se gin nije predomislio hehe, ner cu sefu rec ujutro da me nema  sad jedno vrijeme na poslu.. Cca mj dana ako ce ic sve kako treba, a u slucaju pozitivne bete i puuuuno duze... 

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    05/24 konzultacije škvorc
    13.9. Škvorc uzv, dobila gonal i čekam M

  • Avatar Molly8

    Molly8

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Leona hvala ❤️ ide napokon na bolje i nisam nikako imala temperaturu pa se nadam da je to to 🤞🏻😅

    🙋🏻‍♀️33-AMH 8.2 - catafertyl, umbiqunol 100, vitamin D 3000🙋🏼33 - Oligoasthenozoospermia - terapija catafertyl, bioastin, umbiqunol
    9/2024 - ICSI - ⏳

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2602

    Prijavi adminu

    Sunce hvala na preporuci! 
    Osjecam neki pritisak i zelim to suzbiti sto god da je za skucaj da odkucimo ovaj mjesec u fet. Mislite da bi mogli ti probiotici i canesten utjecat na nesto? 
    -
    Zao mi je sto odgadjate, al mozda bolje tako kad se vec ne osjecas dobro. Nadam se i da nije bronhitis! 
    -
    Plavusa drzim fige da sve bude po planu kako si zamislila! Super je imati dobrog ginekologa koji je voljan izaci u susret

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1328

    Prijavi adminu

    Slee probaj kupiti gyno pro, to ti je potpuno prirodno (bazna i etericna ulja), pomaze kod gljivica, a dobro je i kao prevencija od upala mjehura jer isparavanje etericnih ulja dezinficira mjehur (tako sam si ja to objasnila😬) - smiju koristiti trudnice i doilje. Mozes pricnuti bas unutra, a mozes i izvana. Ja sam mislila da je to glupost dok mi ga nekidan nije nestalo🙈
    Inace, ako dobijes bas bas gljivice i ako ode bas u crveno, ja ti tad namocim tampon u kokosovo ulje i nakapam 2-3 kapi ulja cajevca i stavim ga na 5 min i izvucem van i tako mehanicki maknem hrpu njih i onda opet ponovim isto i ostavim tampon par sati ili samo iznutra namazem kokosovim uljem u koje umjesam etericno ulje cajevca (mora biti pravo etericno, recimo Pranarom).
    Omni biotic flora - obavezno. To ti super moze pomoci. Pij u jutro i navecer po jednu mjesec dana i onda samo u jutro po jednu. To ti jaca sluznicu. Super stvar! 😊Za upalu mjehura preventivno mozes piti netom prije spavanja 1 vrecicu UriBlock, a ako ti se pojaca upala onda mozes i vrecicu - 2 vise jer je baza d manoza. Ako je upala jaca onda te mozda moze spasiti Cystinol, a ako on ne pomaze onda ti ne ginu antibiotici.Meni obicno kada je bas drama s upalom mjehura i ne pomaze apsolutni nista onda skuham vodu i dodam lavandu i ruzmarin. To kuham jos par minuta i onda to stavim na stolicu i sojim iznad toga - te pare opustaju uretru i smanji se osjecaj pecenja. Nadam se da ti to nece trebati, ali evo da imas i to na pameti.Sretno!❤️

    Ja sam neocekivano dobila M 3 dana ranije. Malo je sranje jer u subotu moram na UZV, a tad sam na team buildingu koji ja organiziram - jedva cekam danas reci direktoru da cu otici s pola team buildinga u Zagreb. A samo sam se nadala da danas ne dobijem da mogu to odraditi kako spada…
    No tako je kako je. Prijavljujem M i pocetak pikanja sutra ili prekosutra 😬😬😬 Boze kak me strah!  😂🙈

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1328

    Prijavi adminu

    Slee probaj kupiti gyno pro, to ti je potpuno prirodno (bazna i etericna ulja), pomaze kod gljivica, a dobro je i kao prevencija od upala mjehura jer isparavanje etericnih ulja dezinficira mjehur (tako sam si ja to objasnila😬) - smiju koristiti trudnice i doilje. Mozes pricnuti bas unutra, a mozes i izvana. Ja sam mislila da je to glupost dok mi ga nekidan nije nestalo🙈
    Inace, ako dobijes bas bas gljivice i ako ode bas u crveno, ja ti tad namocim tampon u kokosovo ulje i nakapam 2-3 kapi ulja cajevca i stavim ga na 5 min i izvucem van i tako mehanicki maknem hrpu njih i onda opet ponovim isto i ostavim tampon par sati ili samo iznutra namazem kokosovim uljem u koje umjesam etericno ulje cajevca (mora biti pravo etericno, recimo Pranarom).
    Omni biotic flora - obavezno. To ti super moze pomoci. Pij u jutro i navecer po jednu mjesec dana i onda samo u jutro po jednu. To ti jaca sluznicu. Super stvar! 😊Za upalu mjehura preventivno mozes piti netom prije spavanja 1 vrecicu UriBlock, a ako ti se pojaca upala onda mozes i vrecicu - 2 vise jer je baza d manoza. Ako je upala jaca onda te mozda moze spasiti Cystinol, a ako on ne pomaze onda ti ne ginu antibiotici.Meni obicno kada je bas drama s upalom mjehura i ne pomaze apsolutni nista onda skuham vodu i dodam lavandu i ruzmarin. To kuham jos par minuta i onda to stavim na stolicu i sojim iznad toga - te pare opustaju uretru i smanji se osjecaj pecenja. Nadam se da ti to nece trebati, ali evo da imas i to na pameti.Sretno!❤️

    Ja sam neocekivano dobila M 3 dana ranije. Malo je sranje jer u subotu moram na UZV, a tad sam na team buildingu koji ja organiziram - jedva cekam danas reci direktoru da cu otici s pola team buildinga u Zagreb. A samo sam se nadala da danas ne dobijem da mogu to odraditi kako spada…
    No tako je kako je. Prijavljujem M i pocetak pikanja sutra ili prekosutra 😬😬😬 Boze kak me strah!  😂🙈

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1328

    Prijavi adminu

    Sve se spojilo, a ja sam tako lijepo odvajala odlomke u novi red😑

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Sunce zao mi je sto preskacete i nadam se da nije bronhitis, imam kronicni, znam kako ti je 🤗 nadam se da ces brzo ozdraviti!
    Plavusa odlicno, neka si na bolovanju. Sretno s postupkom 🥰 
    Jurky, Tratincica, Divna, Luna sretno danas ❤️

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Lunolina sretno 🥰🥰

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.