Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar NPelica

    NPelica

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Marisha zao mi je da se kuja vratila 😪 nadam se da ce biti sve okej i da uskoro krecete🩷 
    Rolica sretno u novom postupku🤗🥰

    👩91.god. op endo. desni j. dio✂️ AMH- 1.43 ug/L
    🧑86.god. normo➡️OAT
    pokusavamo od 04/2019
    ●Podobnik ➡️ICSI 02/23- 6JS - 2 bc
    02/23- ET 1 bc- BO 💔
    FET 06/23 ❌️
    ●Repromed➡️ ICSI 10/23- 5JS - 2 bc 1❄️ ET-29.10.UZV-24.11. ✔️ 11.12.✔️ ❤️ NIFTY-low risk- It's a girl 🩷 anomaly ✔️ 18.07. Baby N.

    "Bože, neznam kamo me vodiš, ali ti vjerujem."

  • Avatar NPelica

    NPelica

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Tanjanja27

    Jurky divna beta! ❤🎉🤰
    Svim curama zelim punoooo srece u kojoj god fazi bile..💪❤🤞
    Ja trenutno privodim kraju nalaze..nadam se postupku u martu, samo nisam sigurna kakav ce biti nalaz mom suprugu.. ne znam cure, ali ja bas nisam optimisticna.. na poslednjoj kontroli on je imao 15 komada, koji nisu bili bas najbolji..jeste li imale i takve situacije?

    Kako je meni embriolog rekao, dovoljno nam je da nađemo dobrih, onoliko koliko ja dobijem stanica❤️ nadam se da će se sgram popravit do postupka 🤗 sretno 🥰

    👩91.god. op endo. desni j. dio✂️ AMH- 1.43 ug/L
    🧑86.god. normo➡️OAT
    pokusavamo od 04/2019
    ●Podobnik ➡️ICSI 02/23- 6JS - 2 bc
    02/23- ET 1 bc- BO 💔
    FET 06/23 ❌️
    ●Repromed➡️ ICSI 10/23- 5JS - 2 bc 1❄️ ET-29.10.UZV-24.11. ✔️ 11.12.✔️ ❤️ NIFTY-low risk- It's a girl 🩷 anomaly ✔️ 18.07. Baby N.

    "Bože, neznam kamo me vodiš, ali ti vjerujem."

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Jurky čestitam za betu! Wooow! Nek bude dalje sve super i školski 😍🥰 Hvala ti za lijepe riječi, i ja se nadam da nam Beta brzo donese betu 😄😁🥰
    Bebolina super da krećete! Držim vam fige velike kao kuća ♥️ Naručena sam 01.03 na uzv, tako nekako se računa početak menge pa ću dobiti plan pikalica i krenuli bi s kratkim ciklusom ili kako to oni već zovu. Ako ne uspije onda su rekli idući puta probati dugi ciklus, da se onda jajca razvijaju sinkroniziranije. Vidjet cemo 😃 Plaćam konzultacije (dns) i idući puta taj plan pikanja pa dalje sve preko uputnice. Dosta dobro se čini sve skupa.
    Sreća divna je curkica 😃🥰 Sretnooo dalje! 😍
    Korni a ti radiš još, kad planiraš na čuvanje 😃 počasti se s mirnim danima, zaslužila si 🥰🥰
    Anii kako ide, ima li znakova i promjena 😁
    Razumna kako si, ima novosti?
    .
    Puse svim curama i sretno! 🥂♥️

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    1. 04/24 Beta+, 1 🐧 👉 FET 👉 missed abb 6 tt

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Npelice kako se ti držiš, sve dobro? Brzo vrijeme leti 😍👏
    Tikvice daj koju fotku bebolinca 🤩😁

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    1. 04/24 Beta+, 1 🐧 👉 FET 👉 missed abb 6 tt

  • Avatar Sreca3

    Sreca3

    Broj poruka: 640

    Prijavi adminu

    Rolica

    Jurky čestitam za betu! Wooow! Nek bude dalje sve super i školski 😍🥰 Hvala ti za lijepe riječi, i ja se nadam da nam Beta brzo donese betu 😄😁🥰
    Bebolina super da krećete! Držim vam fige velike kao kuća ♥️ Naručena sam 01.03 na uzv, tako nekako se računa početak menge pa ću dobiti plan pikalica i krenuli bi s kratkim ciklusom ili kako to oni već zovu. Ako ne uspije onda su rekli idući puta probati dugi ciklus, da se onda jajca razvijaju sinkroniziranije. Vidjet cemo 😃 Plaćam konzultacije (dns) i idući puta taj plan pikanja pa dalje sve preko uputnice. Dosta dobro se čini sve skupa.
    Sreća divna je curkica 😃🥰 Sretnooo dalje! 😍
    Korni a ti radiš još, kad planiraš na čuvanje 😃 počasti se s mirnim danima, zaslužila si 🥰🥰
    Anii kako ide, ima li znakova i promjena 😁
    Razumna kako si, ima novosti?
    .
    Puse svim curama i sretno! 🥂♥️

    Hvala i tebi zelim isto, da uskoro delis fotkice🥰

    Ja 36-on Savršen Amh 2pmol BETA +VTO X 3 = Biohemijske svaki put
    09.2023.Histeroskopija-septum 1cm.Mikrobiologija E. Uredna , NK cells E. Uredne,ERA test-u okviru na 124 sata receptivnost Fet - FERTICARE Prag -27.11.blastica,14dpt 1840,06 12+2 61mm.❤️🙏 Verified✅ devojčica

  • Avatar bajadera2

    bajadera2

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Ciao curke :) nije me bilo neko vrijeme. Prijavljujem današnji transfer, 2 blastice. Sad čekanje, terapija… 
    Pitanjce, s obzirom da sam bliže 40 ima, kolika je vjerojatnost da se oba “prime”? Ili je mogućnost za tako nešto podosta manja nego u ranim 30ima?

    👩🏻‍🦱37 AMH 12,9
    👨🏻‍🦱36
    12/2023 VV - Femara, Ovitrelle

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Bebolina2024

    Rolica kad krećeš, kakav je plan? Neka bude sa srećom!
    Jurky predivna beta, neka se lijepo nastavi duplati. Baš mi je drago zbog tvog prvog plusića, sad još da budu blizanci i super. Mi smo se dosta pratile na Svetom Duhu nekako smo u istim mjesecima imale postupke i sad smo bile u isto vrijeme.
    Sreća predivna slikica 💓
    Tera PUPO neka je sa srećom, da za 2 tjedna i tebe razveseli plusić 🤞🤞
    .
    Meni danas stigla M, ciklus bio 26 dana. Mislila sam krajem 3 mj da idem na konzultacije i po pikalice.Do tada boostamo i jajne stanice i plivače i u 4.mj akcija. Rekli su mi da se čujemo jer je najviše upitno kad će doći ova M s obzirom na visoke doze hormona, na kraju je čak i 2, 3 dana uranila. Sad samo da na vrijeme dođu i sljedeća i ona iza i nemam brige.

    Bebolina, ti i ja ćemo se pratiti, jer i mi ćemo u četvrtom mjesecu u novi postupak.🙏 Ja sam za ovaj mjesec riješila menstruaciju, došla mi je dan ranije, ali to je to. Ja još ne znam ni sama da li ću koristiti kakve suplemente, jer sad kad sam ih koristila, rezultat je bio grozan, nije ni došlo do oplodnje za razliku od prvog postupka u kojem sam koristila samo ulje noćurka i novalac kapsule.🤷‍♀️ Ne znam što napraviti, baš sam u dilemi.😔 Suprug koristi fertil up i njemu je sad za ivf spermiogram bio savršen.


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar Tanjanja27

    Tanjanja27

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    NPelica hvala ti sto si pisala..i meni su tako rekli, ali isto tako su mi posle rekli da moj prvi pokusaj vrlo vjerovatno nije uspio zbog loseg spermograma..iako mislim da to nije moguce znati sigurno 

    👩 '85 nalazi uredni, amh 1.02
    👦'82 los spermogram
    1 IVF 12/23,menopur, cetrotide, 6 folikula.
    3 jc,oplodjena 1 ,beta ➖
    2 IVF 05/24 Gonal 225,cetrotide..5 folikula
    3 jc, oplodjena 1,beta ➖
    ZA SREĆU OD SVEGA VEĆU...

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1806

    Prijavi adminu

    Jurky čestitam 🥰. Tako sam sretna zbog tebe 🥳🥳🥳🥳

    👩‍❤️‍💋‍👨38g
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 😭
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf - transfer 1BC😮‍💨
    7/24-fet 1BC ☹️

  • Avatar NPelica

    NPelica

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Rolica

    Npelice kako se ti držiš, sve dobro? Brzo vrijeme leti 😍👏
    Tikvice daj koju fotku bebolinca 🤩😁

    Sve divno i krasno, osim što sam umorna 😅 najpametnija stvar što sam napravila je uzela komplikacije.  Nikad više neće bit ovako kao sada, tako da uživam trenutno 😅  
    Još malo I kreces i ti ❤️ držimo fige na najjace❤️

    👩91.god. op endo. desni j. dio✂️ AMH- 1.43 ug/L
    🧑86.god. normo➡️OAT
    pokusavamo od 04/2019
    ●Podobnik ➡️ICSI 02/23- 6JS - 2 bc
    02/23- ET 1 bc- BO 💔
    FET 06/23 ❌️
    ●Repromed➡️ ICSI 10/23- 5JS - 2 bc 1❄️ ET-29.10.UZV-24.11. ✔️ 11.12.✔️ ❤️ NIFTY-low risk- It's a girl 🩷 anomaly ✔️ 18.07. Baby N.

    "Bože, neznam kamo me vodiš, ali ti vjerujem."

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.