Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar noor1994

    noor1994

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Marisha

    noor1994

    Marisha

    Jurky32 veselimo se tvojoj beti, nadam se da će cijela ova godina biti pozitivna za sve💪🤞
    Hypnoticpoison imaš prekrasan citat u potpisuEvo mene sa UZV-a, vratila mi se endometrioza a nije ni godina prošla od operacije i uz nju i miom
    Ostala sam u šoku ali na desnom jajniku ima poprilično jajnih stanica pa se pouzdamo u njih💪 Muž mora ponoviti urinokulturu i ejakulat i ako bude ok mi smo početkom mjeseca u postupku🤞
    Tocno mogu zamislit tvoj ocaj, meni 2 mjeseca nakon operacije vratila i evo na svakom pregledu je sve veca. A jako sam striktna oko prehrane, izbacivanja toksina, tjelovjezbe, ma svega i svacega i dzabe sve ona roka dalje 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ Ja sam pitala dr kako ce utjecati sad stimulacija na endo, rekla je da mi nece davati Estrofem, a da je tesko unaprijed reci kako ce cista reagirati, nekima se poveca, nekima ne mrdne ni milimetra, mislim da je to bas puka sreca.
    Sjećam se prošle godine prije operacije sva poletna, sretna kao sad će oni to počistiti i beba je tu, pa ipak jajovodi van i sad godinu dana nakon, umjesto bebe opet ona pa to je da prošvikaš. Taman sam se malo oslobodila od svih tih pregleda, nitko ništa ne komentira mislim si super sve je čisto i onda sve padne u vodu. Ali dobro, treba par dana žalovati i onda se fokusirati na ono što slijedi i nadati se najboljemu. Želim ti sreću i neka ti stagnira cista tokom postupka a i nakon njega!

    Doslovno to, a prezivjet cemo mi to i ima da se osuše glupe ciste u trudnoći! Hvala ti, također! 😘

    🙎‍♀️28 - AMH 14,5 pmol/L, endometrioza (laparoskopija)
    🙎‍♂️33 - sve ok, normo
    Pokušavamo od 10/2022
    02/24 IVF - Sv. Duh - 8🥚 - ET jedan 4.dnevni, 2bc🐧

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1225

    Prijavi adminu

    Hvalaaa cure moje na navijanju.. evo mene napokon, znam da čekate.. i ja sam čekala do maloprije 😱
    Hypnoticpoison, od vitamina sam inače pila sve što piše na prvim stranicama foruma.. zadnjih dva mjeseca pila sam samo Proxeed prah i Dheu..to sam prestala piti nakon aspiracije..nakon aspiracije pijem samo folat, ništa drugo.
    Marisha, 🤞🤞 da bude sve oke da možete krenuti 🥰
    Tera, pupo sretnoo 🤞🥰
    Sreca, sličica je pre predivna ❤️
    I za kraj, rezultat jeeee 429.5. U Beti+ kažu da je to odlično. U subotu moram ponoviti, pitala sam danas u bolnici mogu li doći u sub, rekli su da dođem s uputnicom pa da će mi valjda izvaditi iako rade samo hitne slučajeve.. nadam se da hoće, da budem mirna 🤞🤞
    Ljubim vas sve 😘😘😘😘😘

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar noor1994

    noor1994

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Jurky32

    Hvalaaa cure moje na navijanju.. evo mene napokon, znam da čekate.. i ja sam čekala do maloprije 😱
    Hypnoticpoison, od vitamina sam inače pila sve što piše na prvim stranicama foruma.. zadnjih dva mjeseca pila sam samo Proxeed prah i Dheu..to sam prestala piti nakon aspiracije..nakon aspiracije pijem samo folat, ništa drugo.
    Marisha, 🤞🤞 da bude sve oke da možete krenuti 🥰
    Tera, pupo sretnoo 🤞🥰
    Sreca, sličica je pre predivna ❤️
    I za kraj, rezultat jeeee 429.5. U Beti+ kažu da je to odlično. U subotu moram ponoviti, pitala sam danas u bolnici mogu li doći u sub, rekli su da dođem s uputnicom pa da će mi valjda izvaditi iako rade samo hitne slučajeve.. nadam se da hoće, da budem mirna 🤞🤞
    Ljubim vas sve 😘😘😘😘😘

    Jeeeeejjj 🥳🥳🥳🥳

    🙎‍♀️28 - AMH 14,5 pmol/L, endometrioza (laparoskopija)
    🙎‍♂️33 - sve ok, normo
    Pokušavamo od 10/2022
    02/24 IVF - Sv. Duh - 8🥚 - ET jedan 4.dnevni, 2bc🐧

  • Any13

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Jurky32 napokon smo docekalee odlicna betaa 🤭🤩💕😃

    👸95 AMH 14,5
    🤵90 10/21 Azoospermija ,Micro tesse ✔️ 8 ampula,ploklinika Cito 👌
    1/22 IVF 6 smrzlića
    2/22 FET 2 trodnevna BETA ❌
    9/22 FET 2 trodnevna BETA ❌
    3.4.23 Transfer ⏳ missed ab 8tj
    2/24 cekanje broja oplođenih 🐧 ,aspirirano 10 jajnih stnaica

  • Lola96

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene drage,
    Javljam se prvi put jer po prvi put se susrećem i krećem u IVF postupak. 
    Muž i ja smo u braku godinu i pol, ne ide prirodnim putem, pa smo otišli na kontrole te nam je rečeno sljedeće: moji hormoni i svi nalazi su uredni, osim što imam malo neuredan ciklus, a muž nema ni loš, a ni dobar spermiogram. Doktor je rekao da po tome nije nemoguće prirodnim putem, ali da on savjetuje IVF, jer nam ne može ništa garantirati. Odlučili smo se za postupak, preuzela sam injekcije i sad čekam ciklus koji bi trebao kroz par dana doći da krenem.
    Kroz mene se miješa i strah i znatiželja i sve po malo, ali s vjerom da će sve biti dobro. Puno je pitanja u mojoj glavi i sve mi je ovo novo i nepoznato, ali lijepo je vidjeti vašu podršku na ovoj stranici. ❤️

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1380

    Prijavi adminu

    Hvala cure, pokazali su mi prvi put tockicu kad su je umetnuli😍
    Jurky odlicna beta❤️


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Lola96

    Pozdrav žene drage,
    Javljam se prvi put jer po prvi put se susrećem i krećem u IVF postupak.
    Muž i ja smo u braku godinu i pol, ne ide prirodnim putem, pa smo otišli na kontrole te nam je rečeno sljedeće: moji hormoni i svi nalazi su uredni, osim što imam malo neuredan ciklus, a muž nema ni loš, a ni dobar spermiogram. Doktor je rekao da po tome nije nemoguće prirodnim putem, ali da on savjetuje IVF, jer nam ne može ništa garantirati. Odlučili smo se za postupak, preuzela sam injekcije i sad čekam ciklus koji bi trebao kroz par dana doći da krenem.
    Kroz mene se miješa i strah i znatiželja i sve po malo, ali s vjerom da će sve biti dobro. Puno je pitanja u mojoj glavi i sve mi je ovo novo i nepoznato, ali lijepo je vidjeti vašu podršku na ovoj stranici. ❤️

    Dobrodošla... U kojoj ste klinici?
    Jurkyyy... Jupiiiiii 🤗🥳🥳🥳

    👸32.g. AMH - 25, jajovod✂️
    🤵 44g. oligoasthenozoospermia
    kariogrami ✔️
    11/23 missed ab 9tt💔
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 ET - missed ab💔
    6/24 FET✖️
    7/24 FET✖️

  • Lola96

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Teich56

    Lola96

    Pozdrav žene drage,
    Javljam se prvi put jer po prvi put se susrećem i krećem u IVF postupak.
    Muž i ja smo u braku godinu i pol, ne ide prirodnim putem, pa smo otišli na kontrole te nam je rečeno sljedeće: moji hormoni i svi nalazi su uredni, osim što imam malo neuredan ciklus, a muž nema ni loš, a ni dobar spermiogram. Doktor je rekao da po tome nije nemoguće prirodnim putem, ali da on savjetuje IVF, jer nam ne može ništa garantirati. Odlučili smo se za postupak, preuzela sam injekcije i sad čekam ciklus koji bi trebao kroz par dana doći da krenem.
    Kroz mene se miješa i strah i znatiželja i sve po malo, ali s vjerom da će sve biti dobro. Puno je pitanja u mojoj glavi i sve mi je ovo novo i nepoznato, ali lijepo je vidjeti vašu podršku na ovoj stranici. ❤️
    Dobrodošla… U kojoj ste klinici?
    Jurkyyy… Jupiiiiii 🤗🥳🥳🥳

    U poliklinici Cito - Split, doktor Poljak. 🙏
    Čestitke na beti u komentarima iznad, još se ne snalazim dobro na forumu pa ne znam kako označiti 🙈

  • Any13

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Lola96

    Teich56

    Lola96

    Pozdrav žene drage,
    Javljam se prvi put jer po prvi put se susrećem i krećem u IVF postupak.
    Muž i ja smo u braku godinu i pol, ne ide prirodnim putem, pa smo otišli na kontrole te nam je rečeno sljedeće: moji hormoni i svi nalazi su uredni, osim što imam malo neuredan ciklus, a muž nema ni loš, a ni dobar spermiogram. Doktor je rekao da po tome nije nemoguće prirodnim putem, ali da on savjetuje IVF, jer nam ne može ništa garantirati. Odlučili smo se za postupak, preuzela sam injekcije i sad čekam ciklus koji bi trebao kroz par dana doći da krenem.
    Kroz mene se miješa i strah i znatiželja i sve po malo, ali s vjerom da će sve biti dobro. Puno je pitanja u mojoj glavi i sve mi je ovo novo i nepoznato, ali lijepo je vidjeti vašu podršku na ovoj stranici. ❤️
    Dobrodošla… U kojoj ste klinici?
    Jurkyyy… Jupiiiiii 🤗🥳🥳🥳
    U poliklinici Cito - Split, doktor Poljak. 🙏
    Čestitke na beti u komentarima iznad, još se ne snalazim dobro na forumu pa ne znam kako označiti 🙈


    U istoj smo poliklinici i kod istog doktora :) 😃🤭🤗

    👸95 AMH 14,5
    🤵90 10/21 Azoospermija ,Micro tesse ✔️ 8 ampula,ploklinika Cito 👌
    1/22 IVF 6 smrzlića
    2/22 FET 2 trodnevna BETA ❌
    9/22 FET 2 trodnevna BETA ❌
    3.4.23 Transfer ⏳ missed ab 8tj
    2/24 cekanje broja oplođenih 🐧 ,aspirirano 10 jajnih stnaica

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1783

    Prijavi adminu

    Marisha žao mi je što te opet endometrioza dohvatila, nadam se da će sve biti okej i da ćete nastaviti po planu 🤞
    tera pupo, sretno, nek se mrva čvrsto primi 🤞 🤞 i meni su bili pokazali, na šta sam ja odmah rekla, ahaa, to je moja beba, dr.se naravno nasmijala, ali evo je, lupka me 
    sreca ❤️
    jurky bravooo, top top beta ❤️ nek se lijepo podupla u subotu 🤞

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.