Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Marisha

    Zana43

    noor1994

    Marisha

    Jurky32 veselimo se tvojoj beti, nadam se da će cijela ova godina biti pozitivna za sve💪🤞
    Hypnoticpoison imaš prekrasan citat u potpisuEvo mene sa UZV-a, vratila mi se endometrioza a nije ni godina prošla od operacije i uz nju i miom
    Ostala sam u šoku ali na desnom jajniku ima poprilično jajnih stanica pa se pouzdamo u njih💪 Muž mora ponoviti urinokulturu i ejakulat i ako bude ok mi smo početkom mjeseca u postupku🤞


    Marisha, hvala ti!❤ Stvarno se radujem uspjehu drugih, jer dobro znam kako je to kad se pojavi dugoočekivana i dobrodošla crtica na testiću i preeeeeedivna beta, jedino što je moja trudnoća nesretno završila.💔😭😭🤍
    Jurky, čeeeeeestitam!🥰❤ Super beta!🙏🙏💪💪 Hvala što si odgovorila na pitanje o suplementima.
    Ja kod prvog postupka nisam koristila nikakve suplemente osim ulja noćurka i kapsule Novalac i bolji su bili rezultati oplodnje, nego sad nakon što sam uzimala suplemente. Sad stvarno ne znam da li da uzimam što ili ne. Nisam pametna ni sama.🤷‍♀️🤔🤔


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar Oblutak

    Oblutak

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    tera_

    Hvala cure, pokazali su mi prvi put tockicu kad su je umetnuli😍
    Jurky odlicna beta❤️

    Meni je to bio najljepsi trenutak (ako mislimo na transfer 🙈 ako ne, svejedno cu reci 🤭)
    Tocno sam vidjela taj mali komet, tocno mi je tako izgledalo kada su ga umetali, bas mi je zasjajio, i uspjelo je ☺️ a drugi put sam isto vidjela ali kao da se ‘ugasio’, mozda je sestra pomaknula uzv mozda sam umislila, ali eto taj put nije uspjelo..
    Lola96 dobrodosla 🤗
    Jurky cestitam od srca, cijeli dan refresham stranicu u iscekivanju, ali realno samo smo cifru cekali nakon onih lipih trakica 🫣😄😍
    Ja ovaj ciklus pauziram i trebali smo pratiti endometrij, bila sam na dva uzv i sad je stalo, dr mi se vise ne javlja mozda mu je sve jasno, na posljednjem uzv: 11dc endo 5-5,6 mm, kao ok ali za taj dan ciklusa bi mogao biti malo deblji, u proslom ciklusu mi je bio savrsen skolski, nije uspjelo ali evo imam jos jednu sansu 🤞🏼 voljela bi da me dr nafila s cim god moze samo da se primi, mislite li ako je sve u redu kod mene da bi opet mogla u prirodnom ciklusu na fet?

    👩🏻’88 2021. histeroskopija-pregrada na maternici, sve štima
    👱🏻‍♂️’86 jako loš spermiogram
    2022. IVF Petrova - ICSI = 12 js/8 oplođenih/4 blastociste=1 ET/3 zamrznute => u studenom rođen zdrav dječak 👶🏼
    17.01.2024. FET 1BC u prirodnom ciklusu = beta ❌
    04.03. Novi ciklus - endometrij 6,3mm, odgođen fet
    29.03. Novi ciklus - Estrofem od 1.dc 3x2, od 8.dc 3x4, od 15.dc 3x6 => 17.dc procurila, odgođen fet
    (dodaci - zeljezo, folna, d-vitamin)

  • Avatar Lali28

    Lali28

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Pratim sve, i čitam. Čestitke na beti i eto sada neka sve ide lagano svojim tokom :)Ja sam danas 12. dan nakon trodnevnog, i malo TMI ako smijem, inače imam trag od vaginalete progesterona na ulošku svaki dan i cijeli dan, ali danas sam vidjela da mi je taj trag cijeli malo smećkasti. Ima li šanse da mi je to sada 12. dan od neke implantacije ili je prekasno? Ježim se od pomisli da ipak dobijem menstruaciju. Nisam još kupila testove za pokušati opet jer si ne želim tu patnju sad. 

    👩🏻29 god
    AMH: 0,862µg/L (1,20-9,05)
    🧔🏻‍♂️31 god asthenozoo->normo
    1/2024 - Gonal F
    31.1. aspiracija - 9 st
    3.2. ICSI, 5 oplođenih, ET 3-dnevnog ❌, ostao 1❄️
    11.3. FET blastice—> 8dnt + —> Beta 18dnt 8961, 7+1tj ❤️
    curica🌸

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1380

    Prijavi adminu

    Korni, oblutak, da ja sam se samo smijala i htjela rec de zovnite mi muza da vidi🤣🤣Svjetli ko zvjezdica jos samo da se zakaci🤩


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan

  • Ania

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Marisha

    Ania

    Jurky ima da beta danas razvaliMarisha znam taj šok. Prespavaj i u nove pobjede dalje. Nemamo kaj drugo, nego vjerovati i ostati pozitivni. Neka nam onda 3.mj. donese srećuTera pupo, da se primi i da već za par dana donese plusić

    Ne znam da li si pisala i ako jesi sorry ali evo ako si voljna natipkati svoju priču sa endometriozom.
    Doktorica mi je rekla da se ona sa stimulacijom voli vratiti a kad se sjetim estrofema sa zadnjeg FET-a s kojim sa muku mučila sad si mislim kako sam bila glupa, trebala sam uopće ne piti gabojim se da je pospješio njen rast i sada je i ono malo lijevog jajnika što mi je ostalo pojela.

    Nisam pisala, jer zapravo nemam kaj pisati o tome. Ljetos u pripremama za 1.ivf mi je dr. rekla da imam endom.ciste na oba jajnika. I to je to. Ja nisam imala pojma da ih imam i nikad prije mi ni jedan gin nije ništa rekao. Šokirala se..nisam dalje išla na nikakve pretrage, jer je rekla da su ciste male. I još su takve (zadnji put u 12.mj.bila na uzv). Idem opet prije idućeg postupka, pa ćemo vidjet. I kad čitam sve ovo, pogotovo za estrofem, dođe mi muka. Nisam znala, nije mi ni rekla. Evo ne znam očito ništa. Zato vam hvala na info. Znači idući puta bez estrofema? Što je dobro umjesto njega? Meni su cyclogest smetale, tj.imala sam noćna znojenja.

    Ja 1987., endometrioza, AMH 9,8pmol/L, euthyrox.
    On 1982., normozoo., sve ok.
    10/23. 1.IVF, sv. Duh, 4 js., ET 1 trodnevni, beta 0
    5/24. 2.IVF, sv. Duh, ET 1 trodnev., beta 0
    Čekamo FET...

  • Ania

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Jurky odlična beta, ajmeee super 

    Ja 1987., endometrioza, AMH 9,8pmol/L, euthyrox.
    On 1982., normozoo., sve ok.
    10/23. 1.IVF, sv. Duh, 4 js., ET 1 trodnevni, beta 0
    5/24. 2.IVF, sv. Duh, ET 1 trodnev., beta 0
    Čekamo FET...

  • insomnia

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    wildflower

    wildflower

    insomnia

    Pozdrav svima, nova sam na forumu i razmisljam o inseminaciji u Repromedu. Svi nalazi su nam ok, pokusavamo vec dvije godine ali nazalost nista.Bila sam tamo na konzultacijama i na pregledu prohodnosti jajovoda te nakon toga nam je receno da je sljedeci korak inseminacija kad i ako se odlucimo na to. Nakon toga smo pokusavali ali i dalje nista.Kontaktirala sam Repromed rekla sam da sam zainteresirana za inseminaciju te mi je receno da se javim prvi dan ciklusa, da se dogovorimo za termin koji je 20-i dan ciklusa. Nije mi jasno, to tako ide, bez terapije, bez folikulometrije?🤷🏻‍♀️
    Bok insomnia.
    Ja sam nedavno bila na inseminaciji u Repromedu.
    I postupak je bio sljedeci: javila sam se 1.dc.
    Dosla na pregled i razgovor s dr. 3.dc.
    Tu smo se dogovorili za terapiju.
    Konkretno, ja sam bila u stimuliranom ciklusu jer inace nemam ovulacije.
    I opet sam dosla 12.dc.Budi bez brige, objasniti ce ti sigurno kakav je protokol kada nazoves 1.dc.Sretno!
    I zaboravila sam napomenuti.. Inace sam njihova pacijentica pa je dr. upoznat s problematikom.

    Puno hvala na odgovoru! Ne znam zasto su mi tako rekli da kad se narucim tek 20 dana ciklusa da dodem. Morat cu ih ponovno kontaktirat

  • insomnia

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Insomnia ti inace imas kasne ovulacije? Malo je cudno da te primaju tek 20.dan ciklusa. Moguce da ce ti prvi dan, kad im se javis, reci da dodjes na folikulometriju ranije. One bi obicno trebale krenuti oko 7. Dana ciklusa odnosno nesto kasnije ukoliko imas kasne ovulacije.Jurky crtica je top! Bas se veselim vidjeti tvoju betu😊

    Nazvala sam, pitalala za proceduru i djelatnica koja mi se javila rekla je da je kod njih takva procedura. Nije me apsolutno nista pitala... 

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Hej curkice, evo bila sam danas na konzultacijama u Beti +, doznala sam kako imaju novu doktoricu koja prima još 30 pacijenata preko hzzo-a, ako sam dobro shvatila. Tako da trk tamo tko se još premišlja, primaju na listu. Ja sam se na kraju upisala za 03. mjesec tamo preko hzzo-a. Jako je sve čisto, moderno, prava su mašinerija i doktorica mi se svidjela (A. Sirovec). Pusa svima! 

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    1. 04/24 Beta+, 1 🐧 👉 FET 👉 missed abb 6 tt

  • Avatar Sreca3

    Sreca3

    Broj poruka: 640

    Prijavi adminu

    Jurky32

    Hvalaaa cure moje na navijanju.. evo mene napokon, znam da čekate.. i ja sam čekala do maloprije 😱
    Hypnoticpoison, od vitamina sam inače pila sve što piše na prvim stranicama foruma.. zadnjih dva mjeseca pila sam samo Proxeed prah i Dheu..to sam prestala piti nakon aspiracije..nakon aspiracije pijem samo folat, ništa drugo.
    Marisha, 🤞🤞 da bude sve oke da možete krenuti 🥰
    Tera, pupo sretnoo 🤞🥰
    Sreca, sličica je pre predivna ❤️
    I za kraj, rezultat jeeee 429.5. U Beti+ kažu da je to odlično. U subotu moram ponoviti, pitala sam danas u bolnici mogu li doći u sub, rekli su da dođem s uputnicom pa da će mi valjda izvaditi iako rade samo hitne slučajeve.. nadam se da hoće, da budem mirna 🤞🤞
    Ljubim vas sve 😘😘😘😘😘

    Tooooooooooooop!🎉🧸

    Ja 36-on Savršen Amh 2pmol BETA +VTO X 3 = Biohemijske svaki put
    09.2023.Histeroskopija-septum 1cm.Mikrobiologija E. Uredna , NK cells E. Uredne,ERA test-u okviru na 124 sata receptivnost Fet - FERTICARE Prag -27.11.blastica,14dpt 1840,06 12+2 61mm.❤️🙏 Verified✅ devojčica

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.