Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MARTINA261218

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Cure drage, test beta je za 2 dana i nemogu dočekati, samo me zanima pošto sam 5 dana nakon ET, primila 1500IU Brevatcida i dali će se to vidjeti na testu?
    Koliko je dugo ta količina u organizmu, ima li možda netko od Vas iskustva?
    Inače leđa me bole, iznad bubrega, i lumbalni dio sad neznam dali to ima veze sa dolaskom menge ili plusicem, nadam se ovo drugo…. puse saljem❤️❤️❤️

    🧑 39 normozoospermia
    👩 39 2010. ruptura žuta tijela
    IVF u procesu poliklinika ŠPARAC, menopur, overleap do 5 d.c. 29.1. Folikulometrija
    Folikula 4 desno 20, 19,15 i lijevo14 mm
    Endometrij 12 mm
    05.02 . Punkcija / 4 jajne stanice/ 2 oplođene

  • marica36

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Pozdrav Pandice imaš li kakav savjet što se tiče repromeda? I ja idem tamo a vidim tebi je uspjelo!!! 🙏🩷

    4x sv.duh bezuspješno
    Ja. Sve ok
    On OAT
    ET-29.03./ 1-8stanica i 1 morula
    Beta 10i 12.04.
    Uzv 26.04.
    Imamo 1 ♥️
    Sljedeći uzv 04.06.

  • likbratz

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene.. eh ovako nakon sto smo odradila sonoHSG i ustanovili da su mi jajovodi skoro pa neprohodni skroz,preporucili su mi da razmotrimo vantjelesnu oplodnju. Sa naglaskom da nakon ovog ispitivanja moze doci do trudnoce jer se malo odcepe. Poslije naravno opet ce se zacepiti. Da li je neka ostala trudna prirodnim putem nakon odradjenog hsg?
    Hvala 

  • likbratz

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene.. eh ovako nakon sto smo odradila sonoHSG i ustanovili da su mi jajovodi skoro pa neprohodni skroz,preporucili su mi da razmotrimo vantjelesnu oplodnju. Sa naglaskom da nakon ovog ispitivanja moze doci do trudnoce jer se malo odcepe. Poslije naravno opet ce se zacepiti. Da li je neka ostala trudna prirodnim putem nakon odradjenog hsg?
    Hvala 

  • mg2809

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    PBTAB

    Razumna

    Ja nemam trombofiljiu u nalazima nego zato što sam imala te tri trudnoće koje su propale.
    Hoće dr da pokrijemo sve a ja se slažem iako sam čula da je hrparin grozan za uzimati jer ide pod kožu a ne u salence

    Nemam ti ni ja trombofiliju u nalazima, vec zbog dva spontana sam samoinicijativno otišla na pregled kod hematologa u Vinogradsku i tražila heparin, i odobren mi je. I tocno se sjecam kako me sestra tamo zezala da je super da imam dopunsko koje to pokriva da nisam luda da to kupujem jer kao skupo je. I pitala sam dali nam je besplatno i prije samog feta ili nakon njega, rekle su da, i napisano mi u nalazima da se javim tj dana ranije da ga preuzmem na temelju toga. Tako se nadam da je tako jer suludo je placati, nisu to jeftini lijekovi, pogotovo 9mj. Mislim da mi je rekla dr da je kutija za mj dana oko 300 eura.
    Zaista se nadam da ce i tebi i meni taj heparin biti razlog neuspjeha.
    Kaj se tice pikanja rekla mi hematologica da se uzme samo špekec na trbuhu i pikne i da nije strasno uopce 🤷🏻‍♀️ sad ga ti znaj hehe


    Pozdrav, možeš li, molim te napisati kod kojeg hematologa si bila u Vinogradskoj. Ja bih se trebala naručiti prije sljedećeg feta, kako bi odlučio hoću li uzimati heparin ili ne. Hvala 

    💃36, AMH 116, TSH 4,4 - Euthyrox
    🕴️38, spermiogram: oligo..
    Početak: 11/22, Vinogradska b., 5🥚, sve ❄️ zbog hiperstimulacije (3+2) - blastice
    1. Fet 2/23 ❌; 2.Fet 3/23 - beta pozitivna, 9 tt 💔 -medikamentoz. prekid; 3. Fet 10/23, beta pozitivna, 6tt ♥️, 9tt 💔 - medikamentoz. prekid; 2/24 obrada na trombofiliju, kariogram u najavi

  • Mina24

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim curama!
    FET je odradjen 26.02. Vracene su 2 blastociste. Nemam neke posebne simptome, svi mi se cine zanemarljivima. Jutros 8dnt nisam mogla izdrzati i uradila sam dva testa. Jedan negativan, drugi blijeda crtica. Saljem sliku u sledecem kom. Kasnije sam otisla i uradila betu koja je 117. Jel to uredna vrijednost?
    Prosli FET mi je beta bila 70 11dnt, ali se nije duplirala.. bila je biohemijska, pa sam sada u lude opet.. Sta mislite?

  • Mina24

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    https://i.imgur.com/kfrn1Y3.jpeg [i.imgur.com]

  • Zana43

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Mina24


    Mina24 
    Cure su aktivne na vol.9..
    Ako ti je Beta HCG 117 na dobrom si putu, cak stavise na super si putu. 
    Nemoj sa te opterecuju testovi na urin, jer nisu svi isto osjetljivi. 
    Bitno je dabeta raste, tj dupla se. Sretno dalje i da uspije. Pozz
     

    🧍41 sve u redu
    🧚43 Endometrioza (lap.uklonjene priraslice, ali jos prisutna), prim.sterilitet AMH 1.37 ng/ml
    1. IVF Juni 22 13 JS , oplodjeno 8, stale sve
    2.ICSI Oktobar 22, 8 js, 4 blastociste
    1. TF Nov. 22, beta 0
    2.Kryo TF Febr. 23, beta 0
    3. Kryo TF April 23, beta 0
    August 23 prirodna trudnoca, 5sedmica #
    4. Oktobar 23 , Kryo TF Beta 0
    3. ICSI 1/24 9 js, 8 oplodjeno, 4 bc, 3 zaledjene, 1 vracenena, beta 0
    6. Kryo 3/24 Beta 0

  • Avatar Artig

    Artig

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    insomnia

    Pozdrav svima, nova sam na forumu i razmisljam o inseminaciji u Repromedu. Svi nalazi su nam ok, pokusavamo vec dvije godine ali nazalost nista.Bila sam tamo na konzultacijama i na pregledu prohodnosti jajovoda te nakon toga nam je receno da je sljedeci korak inseminacija kad i ako se odlucimo na to. Nakon toga smo pokusavali ali i dalje nista.
    Kontaktirala sam Repromed rekla sam da sam zainteresirana za inseminaciju te mi je receno da se javim prvi dan ciklusa, da se dogovorimo za termin koji je 20-i dan ciklusa. Nije mi jasno, to tako ide, bez terapije, bez folikulometrije?🤷🏻‍♀️


    Pozdrav :) Slučajno vidim ovo pa da podijelim svoje iskustvo inseminacije u Repromedu. Dobila sam protokol na mail i imala folikulometriju 5 dana i 3 dana pred inseminaciju. Evo moje inseminirano čudo ima skoro 3 mjeseca. Svakako bi trebala imati jednu folikulometriju. Meni je inseminacija bila nakon 17 dana od početka ciklusa s tim da sam krenula 2 dana kasnije (peti, a ne treći dan od menstruacije). Sretno i želim ti isti scenarij😘

    👩30, 👨35
    PCOS, povišen prolaktin
    3/23 AIH = 💓
    Baby H 🩷
    [tickerfactory.com]

  • Maleena

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, upadam nakon dugo vremena i čestitke svima vama koje prolazite kroz ovu najbitniju borbu, borbu za jedan novi život.
    Mi smo se odlučili ići po našeg smrzlića pa imam pitanje: da li je netko nakon feta, uz utriće ili cyclogest, koristio i injekcije Prolutex? Ima li nekih nuspojava od istih?

    Ja 38, hipo/hashi, nizak amh
    On 49, oatz
    1. Icsi- blighted ovum
    2. Isci - ×
    3. Fet - missed ab u 8 tj
    4. Icsi - biokemijska
    5. Icsi 03/22 . 12. dnt Beta 35, 14.dnt 50, 16.dnt 85, 18.dnt 226, 22.dnt 860, 25.dnt 1890., 29.dnt 4350, na uzv gv i žv.. idući uzv 11.04. - KČS + CRL 0,73mm
    Nifty uredan, curica 💕
    16.11. Rodila se naša Marija ❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.