Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 404

    Prijavi adminu

    Faith1509

    Samo da javim, nifty low risk, stiže nam dečko 💙🥰


    Čestitke 
    Baby boy boom na temi 

    Sretno svima, ima vas dosta koje ste na mjerenjima, neka vam punkcije prođu u što većem broju 🥚
    Javljam da mi je TSH u mjesec dana pao sa 5,75 na 3 tako da ne gubim nadu da će do ožujka pasti < 2,5. 
    Vidjet ću sa endokrinologom u četvrtak da pojača terapiju 🤞

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza –> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex: 5🥚ožujak ET✖
    05.2024. prirodni ciklus:1🥚, beta 18.05.🤞🏻⏳🌸

  • Avatar NPelica

    NPelica

    Broj poruka: 1261

    Prijavi adminu

    Cure, nova tema je otvorena. Ova je postala strasno spora.. 
    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/potpomognuta-oplodnja-vol-9-96742?page=4#position_1397260 [miss7mama.24sata.hr]

    Sretno svima !

    👩91.god. op endo. desni j. dio✂️ AMH- 1.43 ug/L
    🧑86.god. normo➡️OAT
    pokusavamo od 04/2019
    ●Podobnik ➡️ICSI 02/23- 6JS - 2 bc
    02/23- ET 1 bc- BO 💔
    FET 06/23 ❌️
    ●Repromed➡️ ICSI 10/23- 5JS - 2 bc 1❄️ ET-29.10.UZV-24.11. ✔️ 11.12.✔️ ❤️ NIFTY-low risk- It's a girl 🩷 anomaly ✔️ OTP 17.7. 🩷
    [tickerfactory.com]

    “Bože, neznam kamo me vodiš, ali ti vjerujem.”

  • Avatar Johicaa

    Johicaa

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Pebbles

    Pozdrav svima

    Pitanje za iskusnije - kad je okej vrijeme za napraviti kineski kućni test visoke osjetljivosti (10) nakon petodnevnog trasnfera?

    Ovo je moj prvi IVF, prirodni ciklus, dvije stanice, obje oplođene, vraćen jedan embrij 5. dan, drugi kriopohranjen, službeni test je kroz 14 dana, ali već sad vidim da neću moći dočekati, a ne bih se htjela razočarati lažno negativnim testom. Kad bi se sigurni trebalo vidjeti, barem kao konkretna sjena?

    Hvala i sretno svima


    Pozdrav Pebbles ja sam u sva tri transfera pocela sa 6. dnt i nakon toga svako deugi dan. U prva dva je bio negativan kao i beta, a na zadnjem pozitivan i pojacavala se crtica pa je i beta bila pozitivna. Testovi su bili iz apoteke osjetljivosti od 25. 
    6. dan mozes vidjeti najtanju tanku liniju sto opet ovisi o vrsti testa koliko je osjetljiv.
    Kako god odlučiš , zadrži mirnu glavu jer ti je navažnija beta iako ti test moze pokazati u kojem smjeru ide čitav proces. 

    🌸'90, AMH 12,10, HSG ✔️, Tsh ✔️, Kariogrami ✔️, Zadebljanje endometrija
    🐝'89, Retrogradna ejakulacija
    1.IVF/ICSI 7/22. 5❄️ Fet 1. 9/22., 2❄️ Beta 0, Fet 2. 6/23., 2❄️ Beta 0
    🌈Fet 3. 12/23., 1❄️ 6dpt +, 11dpt Beta 510, 13dpt 1050, Uzv. 20.12✔️, Uzv. 09.01 ♡, Uzv. 22.01 ♡, Uzv. 14.02 💙👶🏻✔️, 18.03✔️, 22.04 ✔️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3054

    Prijavi adminu

    Hej hej žene Tikvice i Korni dobro smo, prasac je baš dobar spava i papa, malo plače ako je gladan u prosjeku papa svaka 2 do 3 sata i to je to, više je “budan” navečer nego tijekom dana ali u suštini je ko švicarski satić sam se budi kada treba papati 🤭 ja se osjećam stvarno dobro nakon carkog sve ono osnovne po kući si mogu bez bada napraviti tako da se ne mogu žaliti 🤭🤗🥰 
    Tikvice za izlazak iz bolnice smo klasika imali tedy kombinezon ništa posebno obzirom da je bilo hladno, jedini sam ja većinu toga kupila 56 i apsolutno mu je sve veliko pa čak i 50 mu je malo veliko🤣🙈
    Nisam stigla sve pročitati, nemojte zamjeriti od srca svakoj ponaosob želim puno sreće i uspjeha u postupcima 🤞🤞🙏❤️❤️

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔
    [tickerfactory.com]

  • Višnja42

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Cure planiram MPO može li mi neka rec cijene u IVF u Kvaternik plazi i u Hilarusu kod Vrcica? Hvala ❤️

  • Malena1712

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    tinčica1703

    Ninaniksy

    Što se tiče spermiograma vidim da ti u potpisu piše normospermia, a sad si rekla da je loš, uglavnom moj suprug je imao oligoazestonoospermiu, i od svih suplemenata koje je koristio pomogao mu je jedino fertil up, nakon 3 mjeseca koristenja došao je do normospermije.

    Da, tako je bila stvar u početku, međutim kaže da je problem nastao i da nije ok nešto sa partnerove strane. Odradit ćemo neke pretrage vjv sad kad dođemo u neku drugu polikliniku. I sama sam ostala iznenađena. 🥺


    Ej .Dali si ti krenula u polikliniku betaplus ili kod Škvorca ?
    Meni je isto ginekologica preporučila betaplus .Takoder sam ko i ti isla u Os kod doktora Popovića.Ja krenula u 6 mjesecu u 8 renovacija .Neplaniram se vracati tamo.

    Isto mi nije jasno dali mi imamo jos kakvih dodatnih troskova,ili sve ide preko hzzz ?

  • Linda86

    Broj poruka: 344

    Prijavi adminu

    Stela od srca cestitam suprugu i tebi na malenom L, konacno si docekala svoj smotuljak. Isla sam vidjeti kako si i vidila da si rodila. Vrtila sam stranice unazad da nadem slicicu. Bas je slatkica 💙 🥰 tebi zelim brzi oporavak ❤️
    Tikvica i tebi iskrene cestitke. 🥰 
    Cure i ja smo dobro, one su ekstra zahtjevne X 2. 😅❤️❤️Sada 14 mjeseci, trce uokolo, vec im je najdraza rijec “Ne” kada treba dirati nesto sto ne bi smjele… znatizeljne su i pametne. prvu godinu nitko nije spavao duze od dva sata, sada cak i skupimo 3-4 h. Iako nemaju jos niti jednu ni priblizno prospavanu noc. Dnevno spavanje muka, 40 minuta i budenje (male pobjede se slave jer je prije bilo 30 minuta) 🤣 nemam(o) pomoc, tako da ne zamjerite, ne stignem procitati niti stranicu knjige, a kamoli pratiti vijesti, forum… u svakom slucaju, puno vas pozdravljamo i svima zelimo puno srece, zdravlja i uspjeha na ovom putu 🥰🥰🥰

    '86., AMH 8 pmol/L, FSH 13; '83., savrsen
    1. IVF stimulirani u 10/21. ➡️ 4 js, ET 2x3dn; beta hcg 14dnt 42.8; 16dnt 196; 18dnt 695; 20dnt 1933; 22dnt 3648 ➡️ smedarenje, bolovi, hitni gin. prijem 6+1: UZ- ektopicna (beta 21210), lpsc salpingektomija, nema 🐧
    2. IVF stimulirani u 3/22. ➡️ 6 oplodenih, ET 2x3dn ➡️prokrvarila 12dnt, nema 🐧
    Prirodna trudnoca, jednojajcane blizanke rodene s 35+4/7tt u 12/2022❤️❤️

  • Leptirica12

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,danas je 10 dan kako je rađena inseminacija i uradila sam test.Nakon 5 minuta je pokazalo skroz blijedu crtu,a vec nakon 10ak minuta crtica je postajala sve tamnija.Ne znam vise da li ja umisljam tu drugu crticu zato sto je zelim vidjeti ili je uopce nema.

  • insomnia

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, nova sam na forumu i razmisljam o inseminaciji u Repromedu. Svi nalazi su nam ok, pokusavamo vec dvije godine ali nazalost nista. Bila sam tamo na konzultacijama i na pregledu prohodnosti jajovoda te nakon toga nam je receno da je sljedeci korak inseminacija kad i ako se odlucimo na to. Nakon toga smo pokusavali ali i dalje nista.
    Kontaktirala sam Repromed rekla sam da sam zainteresirana za inseminaciju te mi je receno da se javim prvi dan ciklusa, da se dogovorimo za termin koji je 20-i dan ciklusa. Nije mi jasno, to tako ide, bez terapije, bez folikulometrije?🤷🏻‍♀️

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 570

    Prijavi adminu

    Leptirica12

    Pozdrav cure,danas je 10 dan kako je rađena inseminacija i uradila sam test.Nakon 5 minuta je pokazalo skroz blijedu crtu,a vec nakon 10ak minuta crtica je postajala sve tamnija.Ne znam vise da li ja umisljam tu drugu crticu zato sto je zelim vidjeti ili je uopce nema.



    Uploadaj sliku :)
    Jesi jos testova radila?

    💃🏻'91 | PCOS (anovulatorni ciklusi) | AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    🕺🏻'86 | oligozoospermia
    🏩 Repromed
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - Suprecur + Ovaleap | 11 oocita | 10 oplođenih (ICSI) | 🐣 SET | 1 ❄️ | Cyclogest + Prolutex | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. - 5+6 ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.