Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1706

    Prijavi adminu

    Razumna

    Jurky32

    Razumna

    Jurky32

    Teich, Martina,sretno 🤞🥰
    Fashionista, kako će se zvati djevojčica? 🥰
    Emma, sretnoo 🤞🥰
    Korni, Tikvice, 😘Lali, odlično, sretnoo 🤞🥰
    Bebolina, držim 🤞 da sve bude dobro na kraju 🥰
    Minnie, super je to, sretno 🤞🥰
    I ja sam gotova.. večeras štoperica, u srijedu aspiracija ova moja dva junačka folikula 💪💪😁
    Sretno svima 🤞🤞🥰🥰
    Ta dva će biti bebe 💪 terminator bebe 💪🥰💙Nikako ne mogu skuziti kod kojeg si dr u beti.
    Veselim se tvome postupku kao da je o meni riječ 💙
    Hvalaa ti draga ❤️❤️
    Kod dr. Dmitrović sam sad.. ja se bojala da će me ona odmah slati na donaciju, a žena meni kaže da bi bila tragedija mene u ovim godinama na išta slati 💪💪
    Super! Istina je da si stvarno mlada i da imaš puno vremena. Ponekad tijelu jednostavno treba vremena.
    Bebolina2024 samo sam pitala jer mi se učinilo da nisi zadovoljna sa rezultatima. A možda sam te samo krivo skuzila. Oprosti

    Sad nisam zadovoljna jer su očito neki folikuli stali s rastom. Tako da na kraju ću opet možda završiti sa 2 jajne stanice.
    Ja sam tebe shvatila kao da je po tvom mišljenju bolji Gonal, pa zato pitaš zašto nisam na njemu. Sve ok. Tako je kako je, moguće da mi nije suđeno da imam dvoje djece i to je to.
    .
    Jurky koje su veličine danas? Super što je punkcija uskoro i samo neka budu te 2 dobre i kod tebe i kod mene.
    Mene je danas još dodatno stresao mužev nalaz spermiograma, kriptozoospermija. Znači jedva su nešto našli nakon centrifuge i dobili smo jednu ampulu i to su zamrznuli. Svakako na dan punkcije planiramo nositi i svjež uzorak. Ovo je zamrznuto u slučaju da dođe do blokade pa nećemo imati svjež. Očito nam je ona bolest i visoka temp u 12.mj odrazila se na spermiogram.

    Pokušavamo od 06/22
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera
    06/24 5.stimulirani postupak (Supercur, Pergoveris), 1 js, transfer trodnevne mrve
    08/24 💔💔

  • Marty124

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Jurky32

    Teich, Martina,sretno 🤞🥰
    Fashionista, kako će se zvati djevojčica? 🥰
    Emma, sretnoo 🤞🥰
    Korni, Tikvice, 😘Lali, odlično, sretnoo 🤞🥰
    Bebolina, držim 🤞 da sve bude dobro na kraju 🥰
    Minnie, super je to, sretno 🤞🥰
    I ja sam gotova.. večeras štoperica, u srijedu aspiracija ova moja dva junačka folikula 💪💪😁
    Sretno svima 🤞🤞🥰🥰

    Hvalaaaaa😍😍😍

    🧑 39 normozoospermia
    👩 39 2010. ruptura žuta tijela
    IVF u procesu poliklinika ŠPARAC, menopur, overleap do 5 d.c. 29.1. Folikulometrija
    Folikula 4 desno 20, 19,15 i lijevo14 mm
    Endometrij 12 mm
    05.02 . Punkcija / 4 jajne stanice/ 2 oplođene

  • Marty124

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Minnie_25

    Cure drage, evo mene s folikulometrije… Ova 2 folikulića rastu, jedan je 20 mm, drugi sam zaboravila, mislim oko 15.. Endometrij je 6 mm, 9ti dan ciklusa… Sutra navečer štoperica, u četvrtak ujutro aspiracija… 🙌🏻🙏🏻🙌🏻 Što Bog da i to je to… 🫶🏻🥰 Cure koje ste bile danas držim fige za dalje… Bit će to sve ok… 💪🏻💪🏻💪🏻

    Super zvuči. Sve ide kako treba samo tako dalje. Sretno u četvrtak. Držim fige 🥰🥰🥰

    🧑 39 normozoospermia
    👩 39 2010. ruptura žuta tijela
    IVF u procesu poliklinika ŠPARAC, menopur, overleap do 5 d.c. 29.1. Folikulometrija
    Folikula 4 desno 20, 19,15 i lijevo14 mm
    Endometrij 12 mm
    05.02 . Punkcija / 4 jajne stanice/ 2 oplođene

  • Marty124

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Minnie_25

    Cure drage, evo mene s folikulometrije… Ova 2 folikulića rastu, jedan je 20 mm, drugi sam zaboravila, mislim oko 15.. Endometrij je 6 mm, 9ti dan ciklusa… Sutra navečer štoperica, u četvrtak ujutro aspiracija… 🙌🏻🙏🏻🙌🏻 Što Bog da i to je to… 🫶🏻🥰 Cure koje ste bile danas držim fige za dalje… Bit će to sve ok… 💪🏻💪🏻💪🏻

    Draga Minnie25,
    Javi kako je prošla aspiracija? S anestezijom ili bez? Ja bih sa, malo me trta da ne boli ... 

    🧑 39 normozoospermia
    👩 39 2010. ruptura žuta tijela
    IVF u procesu poliklinika ŠPARAC, menopur, overleap do 5 d.c. 29.1. Folikulometrija
    Folikula 4 desno 20, 19,15 i lijevo14 mm
    Endometrij 12 mm
    05.02 . Punkcija / 4 jajne stanice/ 2 oplođene

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1806

    Prijavi adminu

    Bebolina2024

    Razumna

    Jurky32

    Razumna

    Jurky32

    Teich, Martina,sretno 🤞🥰
    Fashionista, kako će se zvati djevojčica? 🥰
    Emma, sretnoo 🤞🥰
    Korni, Tikvice, 😘Lali, odlično, sretnoo 🤞🥰
    Bebolina, držim 🤞 da sve bude dobro na kraju 🥰
    Minnie, super je to, sretno 🤞🥰
    I ja sam gotova.. večeras štoperica, u srijedu aspiracija ova moja dva junačka folikula 💪💪😁
    Sretno svima 🤞🤞🥰🥰
    Ta dva će biti bebe 💪 terminator bebe 💪🥰💙Nikako ne mogu skuziti kod kojeg si dr u beti.
    Veselim se tvome postupku kao da je o meni riječ 💙
    Hvalaa ti draga ❤️❤️
    Kod dr. Dmitrović sam sad.. ja se bojala da će me ona odmah slati na donaciju, a žena meni kaže da bi bila tragedija mene u ovim godinama na išta slati 💪💪
    Super! Istina je da si stvarno mlada i da imaš puno vremena. Ponekad tijelu jednostavno treba vremena.
    Bebolina2024 samo sam pitala jer mi se učinilo da nisi zadovoljna sa rezultatima. A možda sam te samo krivo skuzila. Oprosti
    Sad nisam zadovoljna jer su očito neki folikuli stali s rastom. Tako da na kraju ću opet možda završiti sa 2 jajne stanice.
    Ja sam tebe shvatila kao da je po tvom mišljenju bolji Gonal, pa zato pitaš zašto nisam na njemu. Sve ok. Tako je kako je, moguće da mi nije suđeno da imam dvoje djece i to je to.
    .
    Jurky koje su veličine danas? Super što je punkcija uskoro i samo neka budu te 2 dobre i kod tebe i kod mene.
    Mene je danas još dodatno stresao mužev nalaz spermiograma, kriptozoospermija. Znači jedva su nešto našli nakon centrifuge i dobili smo jednu ampulu i to su zamrznuli. Svakako na dan punkcije planiramo nositi i svjež uzorak. Ovo je zamrznuto u slučaju da dođe do blokade pa nećemo imati svjež. Očito nam je ona bolest i visoka temp u 12.mj odrazila se na spermiogram.


    Nemoj tako. Ne gubi nadu. Jedno si uspjela zašto nebi opet. Ja sam na Gonalu i svaki put dobijem gomilu js a i debela sam a salo apsorbira dosta lijeka.
    Ja sam mislila pitati za neku drugu terapiju jer su ove sve bile mucak. Nisam pametna više. Nadam se da će dr sama znati što će sa mnom.

    👩‍❤️‍💋‍👨38g
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 😭
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf - transfer 1BC😮‍💨
    7/24-fet 1BC ☹️

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Bebolina držim fige da sve ispadne odlično :))
    Anii sretno, nek porod prođe brzo i bezbolno :)
    Svim ostalim curkama sretnooo, malo sam u zaostatku s čitanjem, ali vidim da se svašta događa :))
    .
    Ja sam nekako laganini, ništa više ne prebacujem od obaveza i ne očekujem mengu kao prošli mjesec, baš sam onako laganini pa kako bude. Možda je to najbolje. Pusa svima!

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    1. 04/24 Beta+, 1 🐧 👉 FET 👉 missed abb 6 tt

  • Avatar Minnie_25

    Minnie_25

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    MARTINA261218

    Minnie_25

    Cure drage, evo mene s folikulometrije… Ova 2 folikulića rastu, jedan je 20 mm, drugi sam zaboravila, mislim oko 15.. Endometrij je 6 mm, 9ti dan ciklusa… Sutra navečer štoperica, u četvrtak ujutro aspiracija… 🙌🏻🙏🏻🙌🏻 Što Bog da i to je to… 🫶🏻🥰 Cure koje ste bile danas držim fige za dalje… Bit će to sve ok… 💪🏻💪🏻💪🏻
    Draga Minnie25,
    Javi kako je prošla aspiracija? S anestezijom ili bez? Ja bih sa, malo me trta da ne boli …

    Draga, vidila sam poruku iznad, hvala ti puno... I tebi sretno od srca... Držim fige na najjače... 🥰🥰🥰🥰 Javim sve, naravno... Vidit ću što će mi dati, tražila bi makar nešto za opuštanje... 💪🏻💪🏻🥰🥰 Javim se... 😘😘

    🙆‍♀️ 33 🙆 35 (sve ok, normo) -2015.g operirana cista(endometrioza)
    - AHM 0,55,ostali hormoni✅, papa✅, brisevi✅ kariotip✅
    -03/22 vađenje prvih nalaza, nakon 1,5 g pokušavanja
    -06/22 prve konzultacije, Petrova
    -11/22 prelazak u St, zbog zatvaranja Petrove
    1.IVF kbc Split ⛔ nije došlo do transfera
    2.Inseminacija (došlo do ovulacije, pa da ne propadne ciklus probali) ⛔
    -10/23 dr. Šparac
    *Čuda su moguća, onom koji vjeruje u njih! *

  • MiliPe

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Cao cure , ja sam danas bila na transferu. Vratili smo dve blaste srednje kvalitete. Nije ostalo nista za smrznuti. Malo sam se razocarala al videcemo nadaml se najboljem 🙏
    Vama svina zelim uspjesnu nedelju 🥰

    🙎🏻‍♀️34 god sve uredu Amh 3,4ng
    🙍🏻‍♂️43 god asthenozoteratozo
    1.Icsi 6.23 ▶️ 19 js - 2 ❄️ u pn stadij 5.7Beta ❌
    8.23 Novi postupak ▶️ 16 🥚Nema ❄️ 14.9 Beta ❌
    1.24 Novi postupak ( Elnova, Puregon, Orgalutran) 18 js 6 🥚 Nema ❄️ Beta 8.2 ❌

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1222

    Prijavi adminu

    Sanjushka, hvalaa 😘
    MiliPe, pupice sretno 🤞🥰
    Bebolina, moji su danas na 16 i 15, a endo na 8,5. Ima ih još koji su se naknadno počeli buditi, ali nemamo ih vremena čekati da još narastu. Žao mi je za pogoršanje spermiograma i držim 🤞 da budu dobri za oplodnju. To bi se i kod nas moglo dogoditi, isto smo u 12.mj. bili bolesni 🤦‍♀️ Nadam se da će ipak biti sve oke. Idete vi na ICSI ili? Znam da u bolnici ništa ne govore, al' možda su vam rekli? U svakom slučaju, sretnoo 🤞🥰

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • BikMik

    Broj poruka: 1026

    Prijavi adminu

    Cao svima, ja sam danas isla na operaciju viste i usput su mi nasli malo endometrioze I-II na zidu karlice (u sustini me to bolilo, a ne cista kao sto se mislilo). Sad sam kao prebijema macka, boli stomak, ramen i glava. 
    Mene zanima jel neko imao pocetnu endometriozu i krenuo sa IVF/ICSI? Jel imam neka ogranicenja? Jel iko uspio to uopste? Nekako kako nisam nikako ravunala na ovo, ne znam sta da mislim, sljedece sedmice imam termin sa gin i pregled.
    Hvala Vam, svako iskustvo bi mi znacilo 🤗


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532, djecak 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.