Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Johicaa

    Johicaa

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Lali28

    Jeste kad osjećale u trbuhu nesto? Ne znam kako da se izrazim, ali prvi mi je put i posto sutra idem na tu folikulometriju, i racunam da ce reci, kao sto je prognozirala, da ce mi dati štopericu pa da ce ta aspiracija ubrzo, strah me da ti folikuli ne puknu😆 ste to kad osjetile pa se to stvarno i dogodilo? Il je u redu da osjetim nesto a da sve ide kako treba, tipa da rastu samo. Od jucer imam leptirice u trbuhu od pozitive, a strah me kad nesto osjetim da je to kao “bol od ovulacije” i da ce mi to sve popucat unutra prije vremena 😂

    Lali, ja sam se osjecala kao da je nastupila ovulacija i mislila sam sutra kad dodem pobjegle im sve stanice. Osjecaj je bio kao kad normalno imas ovulaciju pa te boli taj jajnik, ali sve je bilo ok i na vrijeme. Ne brini se, mislim da smo sve strepile oko ovoga. Sretno ti ❤️

    🌸'90, AMH 12,10
    🐝'89, Retrogradna ejakulacija
    1.IVF/ICSI 7/22. - Dobili 5❄️ 1. i 2. Fet Beta 0 (4❄️).
    Fet 3. 12/23., 1❄️ 6dpt +, 11dpt Beta 510, 13dpt 1050, Uzv. 14.02 ...🌈👶🏻 Baby boy R 21.08

  • Avatar Johicaa

    Johicaa

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Stela i Koka čestitam od srca, brzo se oporavite i uzivajte sa svojim bebicama slatkim🥰🥰
    Anii i Bubica  bodrimo vas, jos malo😍
    Nove cure sve najbolje na vašem putu , da brzo dodete do svog cilja.

    🌸'90, AMH 12,10
    🐝'89, Retrogradna ejakulacija
    1.IVF/ICSI 7/22. - Dobili 5❄️ 1. i 2. Fet Beta 0 (4❄️).
    Fet 3. 12/23., 1❄️ 6dpt +, 11dpt Beta 510, 13dpt 1050, Uzv. 14.02 ...🌈👶🏻 Baby boy R 21.08

  • Avatar Emma05

    Emma05

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    Bebolina2024

    Emma sretno da ti ovaj postupak donese plusić na testu.Fashionista čestitam 💗. Imate li ime za nju ili još birate?

    Hvala ti. Također. Vidim da si i ti u postupku 01/24 samo neznam u kojoj si fazi. 
    Probudila sam se i sad ne mogu spavati🥴...

    💁‍♀️38(endo,🧬Mthfr, Pai)🧔36(normo)
    Amh 21
    15 godina radimo na 🐣😊od 2009 u mpo
    2016.vanmat.(d.jajovod✂️)❌
    1.IVF 2017 ❌
    2.IVF 2017; 2BC/ Op.lpsc✂️6dnt❌
    03/18 FET 2BC❌
    2019 FET 2BC;11dnt-122,14 dnt-305 Op.vnm.✂️ ❌
    3.IVF 2021-2BC❌
    4.IVF 2022/ ET 1 3dn❌️
    06/2023 FET 1BC+embryoglue❌️
    10/2023 FET 1BC+embryog.❌️
    01/24 FET 1BC biok.❌️

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1781

    Prijavi adminu

    Fashionista čestitam na curki 🩷
    Stela, lotti nadam se da ste stigle doma, i da je ipak malo lakše kad ste na okupu.. ❤️
    Tikvice držim fige da krene ritam sa spavanjem ☺️
    Emma od srca ti zelim da ti ovaj fet bude dobitan ❤️ držim 🤞 da beta rasturi kao i za sve ostale pupice 🍀 sretno cure!
    Pikalice, nadam se da folikuli lijepo napreduju, nek ih bude puno sa zrelim js, i onda da prođu kroz dobar party 🍀 sretnoooo 🍀🤞

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1706

    Prijavi adminu

    Emma05

    Bebolina2024

    Emma sretno da ti ovaj postupak donese plusić na testu.Fashionista čestitam 💗. Imate li ime za nju ili još birate?
    Hvala ti. Također. Vidim da si i ti u postupku 01/24 samo neznam u kojoj si fazi.
    Probudila sam se i sad ne mogu spavati🥴…

    Ja sam danas 10.dc i imam danas folikulimetriju pa ćemo vidjeti kakvo je danas stanje.
    .
    Hvala svima i naravno sretno svima danas. Mene toliko jajnici bole da si mislim kako ću još izdržati do četvrtka ili petka kad mislim da bi mogla biti aspiracija.

    Pokušavamo od 06/22
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera
    06/24 5.stimulirani postupak (Supercur, Pergoveris), 1 js, transfer trodnevne mrve
    08/24 💔💔

  • Avatar AngelEyes

    AngelEyes

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Emma05

    AngelEyes

    Emma iskreno se nadam da će ovaj put biti uspješan i da ćete nakon toliko godina dobiti napokon malu srećicu ❤️❤️❤️🙏🙏
    Svima sretno, idući tjedan je pun pregleda 😊
    Hvala ti. Odrađujem ovo sve bez emocija jer drugačije nebi mogla. Mehanički.🤖🦾
    Sretno i tebi s klinikom koju god odabereš vidim da si u traženju. 👌

    Hvala. Vjerujem da i ne mozes drugacije nego mehanicki bez puno emocija. Zelim ti svu srecu ❤️ da nam svima ova godina bude najljepša ❤️
    Odlucila sam se za Cito, ali cekam oporavak nakon laparaskopije i odrađujem potrebne pretrage pa ako bude sve ok u 3 mj cemo pokušati.
    Puno mi znaci ovaj forum, hvala vam svima 🤗

    👩83.g. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑82.g. sve ok 2016. tubarna (lapar., ode prvi jajovod)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (prirodna trudnoća)
    2022. spontani u 7tt
    2023. tubarna (lapar., ode i drugi jajovod)
    03/24 IVF, Cito ?

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 866

    Prijavi adminu

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️
    SIJEČANJ 2024.
    29.1.
    GABBY - ultrazvuk
    BEBOLINA2024 - folikulometrija
    JURKI32 - folikulometrija
    LUCKY 🍀 - ultrazvuk fet
    LALI28 - folikulometrija
    MINNIE_25 - folikulometrija 
    30.1.
    TEICH56 - folikulometrija 
    31.1. 
    ANICA! - beta
    BUBICA1 - ultrazvuk
    ANNBOLEYN - folikulometrija
     
    VELJAČA 2024.
    5.2.
    KORNI - ultrazvuk
    SANJUSHKA - dogovor za ivf
    ANERI21 - beta
    6.2.
    FAITH - ultrazvuk
    12.2.
    LUNAA93 - fet
    15.2.
    SRECA3 - ultrazvuk
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite… 
     
    _____________________________________
     
    Dobro jutro i sretno svima danas, a danas vas baš ima.. 😁
    Neka vam folikulići budu lijepi i veliki. 🥰
    I javite rezultate..🤞🏻

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Emma05

    Emma05

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    AngelEyes

    Emma05

    AngelEyes

    Emma iskreno se nadam da će ovaj put biti uspješan i da ćete nakon toliko godina dobiti napokon malu srećicu ❤️❤️❤️🙏🙏
    Svima sretno, idući tjedan je pun pregleda 😊
    Hvala ti. Odrađujem ovo sve bez emocija jer drugačije nebi mogla. Mehanički.🤖🦾
    Sretno i tebi s klinikom koju god odabereš vidim da si u traženju. 👌
    Hvala. Vjerujem da i ne mozes drugacije nego mehanicki bez puno emocija. Zelim ti svu srecu ❤️ da nam svima ova godina bude najljepša ❤️
    Odlucila sam se za Cito, ali cekam oporavak nakon laparaskopije i odrađujem potrebne pretrage pa ako bude sve ok u 3 mj cemo pokušati.
    Puno mi znaci ovaj forum, hvala vam svima 🤗

    Sve moje koje su u Cito išle sad maze svoje bebe kod kuće. Sve najbolje mogu reći za njih. 🥰.
    Ja sam se nakon svake laparoskopije odmarala minimum 3 mj, a nakon laparotomije čak godinu ipo. 6 operacija sam imala. Treba tijelo malo doci k sebi. Ja se trudim sinkronizirati mind, body and soul😎...da sve zacijeli u isto vrijeme😄 😍🥰..
    Puno ti sreće želim 💗

    💁‍♀️38(endo,🧬Mthfr, Pai)🧔36(normo)
    Amh 21
    15 godina radimo na 🐣😊od 2009 u mpo
    2016.vanmat.(d.jajovod✂️)❌
    1.IVF 2017 ❌
    2.IVF 2017; 2BC/ Op.lpsc✂️6dnt❌
    03/18 FET 2BC❌
    2019 FET 2BC;11dnt-122,14 dnt-305 Op.vnm.✂️ ❌
    3.IVF 2021-2BC❌
    4.IVF 2022/ ET 1 3dn❌️
    06/2023 FET 1BC+embryoglue❌️
    10/2023 FET 1BC+embryog.❌️
    01/24 FET 1BC biok.❌️

  • Avatar AngelEyes

    AngelEyes

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Emma hvala ❤️ baš si mi dala nadu. Svaka ti cast na snazi i hrabrosti 🥰🥰
    Danas je dan prepunjen pregleda, sretno svima. Javite se 🥰🥰

    👩83.g. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑82.g. sve ok 2016. tubarna (lapar., ode prvi jajovod)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (prirodna trudnoća)
    2022. spontani u 7tt
    2023. tubarna (lapar., ode i drugi jajovod)
    03/24 IVF, Cito ?

  • Avatar Minnie_25

    Minnie_25

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Martina261218

    Minnie_25

    Martina261218

    Minnie_25

    Martina261218

    Pozdrav svim lavicama,
    Taman smo počeli proces mpo, rečeno mi je da 2 dan ciklusa si injektiram 150 iu overleapa i 2 ampule menopura 2 dana ciklusa i 5 dana ciklusa da se javim za folikulometriju, međutim meni menga još traje a znam da se folikulometrija vrši transvaginalno, a sigurna sam da ne mogu dok imam mengu. Neznam što mi je činiti, a opet doktor je rekao s razlogom 5 dan ciklusa. Molim Vas savjete! Još jedno pitanje da li netko ima iskustva s mpo u poliklinici Sparac u Splitu? U smislu da Vam se realiziraala trudnoća i nakon kojeg pokušaja? Hvala puno
    Ej, ja sam upravo kod dr. Šparca, prvi nam je postupak pa ti ne mogu puno reć, osim da mi se doktor za sad sviđa, dosta je smiren. Ali jedna moja poznanica je u prvom postupku Ivf-a ostala trudna kod njega i sad nedavno je rodila curicu.. Njoj je najveći problem bio ahm koji je bia oko 2 i nešto… Ne brini za menstruaciju, ja kad sam bila na prvim konzultacijama kod njega isto mi se odužila menga pa mi je napravia uzv bez problema, njima je to sve ko dobar dan…. Sretnooooooo 💪🏻🥰
    Minute25 hvala na odgovoru. Drago mi je čuti da je netko imao pozitivno iskustvo. I nama je isto prvi put kod njega. Nama se isto čini dobar, sve objasni lijepo, i odašilja dobru energiju. Želim ti plusic na testu. Samo pozitivno❤️❤️❤️
    Kad je postupak? Jesi počela s lijekovima?
    Da, upravo takav dojam imamo i mi…. Hvala i ja tebi želim isto i sretnooooooo 🥰🥰🥰 Je je, krenili smo u postupak, bila u petak na uzv, imamo 2 folikula, sutra idemo opet pa ćemo viditi… Je, prvo sam dobila femaru od 2 do 5.dana ciklusa pa 💉 za 3 dana(bemfola 150,menopur 2*75 i orgalutran, njega sam 2 dana uključila) pa će sutra vidit dalje… 🙏🏻🙏🏻
    Odlično, 2 folikulica top❤️. Baš me zanima što će nam reći sutra za folikule. Super. Znači sad će te promatrati ultrazvukom. Kad bi trebala aspiracija biti? Obavezno javljaj kako napreduje❤️🤗

    Da, nadam se da će nešto bit od njih... 🙌🏻🙌🏻 I ja jedva čekam danas vidit kakva je situacija... Da, da sad će pratiti, a za aspiraciju ne znam... Danas nakon pregleda ćemo biti pametniji i znat više!Javim obavezno, i ti isto javi! 💝🥰

    🙆‍♀️ 33 🙆 35 (sve ok, normo) -2015.g operirana cista(endometrioza)
    - AHM 0,55,ostali hormoni✅, papa✅, brisevi✅ kariotip✅
    -03/22 vađenje prvih nalaza, nakon 1,5 g pokušavanja
    -06/22 prve konzultacije, Petrova
    -11/22 prelazak u St, zbog zatvaranja Petrove
    1.IVF kbc Split ⛔ nije došlo do transfera
    2.Inseminacija (došlo do ovulacije, pa da ne propadne ciklus probali) ⛔
    -10/23 dr. Šparac
    *Čuda su moguća, onom koji vjeruje u njih! *

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.