Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Emma05

    Emma05

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    koki_7

    Cure ako dođe menga nakon FET-a dal' se ukidaju estrofem i cyclogest odmah čim je neka naznaka i brljava ali kad baš procur!?

    Ja sam nekako pobornik vađenja bete uvijek.. i ne prekidanja th dok se baš ne uvjeriš.

    💁‍♀️38(endo,🧬Mthfr, Pai)🧔36(normo)
    Amh 21
    15 godina radimo na 🐣😊od 2009 u mpo
    2016.vanmat.(d.jajovod✂️)❌
    1.IVF 2017 ❌
    2.IVF 2017; 2BC/ Op.lpsc✂️6dnt❌
    03/18 FET 2BC❌
    2019 FET 2BC;11dnt-122,14 dnt-305 Op.vnm.✂️ ❌
    3.IVF 2021-2BC❌
    4.IVF 2022/ ET 1 3dn❌️
    06/2023 FET 1BC+embryoglue❌️
    10/2023 FET 1BC+embryog.❌️
    01/24 FET 1BC biok.❌️

  • koki_7

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Emma05

    koki_7

    Cure ako dođe menga nakon FET-a dal' se ukidaju estrofem i cyclogest odmah čim je neka naznaka i brljava ali kad baš procur!?
    Ja sam nekako pobornik vađenja bete uvijek.. i ne prekidanja th dok se baš ne uvjeri


    Tnx......Ma sigurno ništa (provjereno) no rekli su da do bete treba odraditi terapiju samo ne znam jel ne smeta pod menstruacijom stavljati cyclogest?! 🤔 Ili se podrazumijeva prekinut kod početka krvarenja.

  • Avatar Lali28

    Lali28

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Jeste kad osjećale u trbuhu nesto?  Ne znam kako da se izrazim, ali prvi mi je put i posto sutra idem na tu folikulometriju, i racunam da ce reci, kao sto je prognozirala, da ce mi dati štopericu pa da ce ta aspiracija ubrzo, strah me da ti folikuli ne puknu😆 ste to kad osjetile pa se to stvarno i dogodilo? Il je u redu da osjetim nesto a da sve ide kako treba, tipa da rastu samo. Od jucer imam leptirice u trbuhu od pozitive, a strah me kad nesto osjetim da je to kao “bol od ovulacije”  i da ce mi to sve popucat unutra prije vremena 😂 

    👩🏻29 god
    AMH: 0,862µg/L (1,20-9,05)
    🧔🏻‍♂️31 god asthenozoo->normo
    1/2024 - Gonal F
    31.1. aspiracija - 9 st
    3.2. ICSI, 5 oplođenih, ET 3-dnevnog ❌, ostao 1❄️
    11.3. FET blastice—> 8dnt + —> Beta 18dnt 8961, 7+1tj ❤️
    curica🌸

  • Marty124

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Hvala Lali28 na odgovoru. 2 dan ciklusa smo počeli s terapijom... Nzn zbilja, rekao je peti. Ma samo me bilo strah krvoprolića hahahaha, ali sad mi je lakše;-)

    🧑 39 normozoospermia
    👩 39 2010. ruptura žuta tijela
    IVF u procesu poliklinika ŠPARAC, menopur, overleap do 5 d.c. 29.1. Folikulometrija
    Folikula 4 desno 20, 19,15 i lijevo14 mm
    Endometrij 12 mm
    05.02 . Punkcija / 4 jajne stanice/ 2 oplođene

  • Marty124

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Minute25 hvala na odgovoru. Drago mi je čuti da je netko imao pozitivno iskustvo.  I nama je isto prvi put kod njega. Nama se isto čini dobar, sve objasni lijepo, i odašilja dobru energiju. Želim ti plusic na testu. Samo pozitivno❤️❤️❤️

    🧑 39 normozoospermia
    👩 39 2010. ruptura žuta tijela
    IVF u procesu poliklinika ŠPARAC, menopur, overleap do 5 d.c. 29.1. Folikulometrija
    Folikula 4 desno 20, 19,15 i lijevo14 mm
    Endometrij 12 mm
    05.02 . Punkcija / 4 jajne stanice/ 2 oplođene

  • Marty124

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Minnie_25

    Martina261218

    Pozdrav svim lavicama,
    Taman smo počeli proces mpo, rečeno mi je da 2 dan ciklusa si injektiram 150 iu overleapa i 2 ampule menopura 2 dana ciklusa i 5 dana ciklusa da se javim za folikulometriju, međutim meni menga još traje a znam da se folikulometrija vrši transvaginalno, a sigurna sam da ne mogu dok imam mengu. Neznam što mi je činiti, a opet doktor je rekao s razlogom 5 dan ciklusa. Molim Vas savjete! Još jedno pitanje da li netko ima iskustva s mpo u poliklinici Sparac u Splitu? U smislu da Vam se realiziraala trudnoća i nakon kojeg pokušaja? Hvala puno
    Ej, ja sam upravo kod dr. Šparca, prvi nam je postupak pa ti ne mogu puno reć, osim da mi se doktor za sad sviđa, dosta je smiren. Ali jedna moja poznanica je u prvom postupku Ivf-a ostala trudna kod njega i sad nedavno je rodila curicu.. Njoj je najveći problem bio ahm koji je bia oko 2 i nešto… Ne brini za menstruaciju, ja kad sam bila na prvim konzultacijama kod njega isto mi se odužila menga pa mi je napravia uzv bez problema, njima je to sve ko dobar dan…. Sretnooooooo 💪🏻🥰

    Minute25 hvala na odgovoru. Drago mi je čuti da je netko imao pozitivno iskustvo. I nama je isto prvi put kod njega. Nama se isto čini dobar, sve objasni lijepo, i odašilja dobru energiju. Želim ti plusic na testu. Samo pozitivno❤️❤️❤️
    Kad je postupak? Jesi počela s lijekovima?

    🧑 39 normozoospermia
    👩 39 2010. ruptura žuta tijela
    IVF u procesu poliklinika ŠPARAC, menopur, overleap do 5 d.c. 29.1. Folikulometrija
    Folikula 4 desno 20, 19,15 i lijevo14 mm
    Endometrij 12 mm
    05.02 . Punkcija / 4 jajne stanice/ 2 oplođene

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1706

    Prijavi adminu

    Emma sretno da ti ovaj postupak donese plusić na testu.Fashionista čestitam 💗. Imate li ime za nju ili još birate?

    Pokušavamo od 06/22
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera
    06/24 5.stimulirani postupak (Supercur, Pergoveris), 1 js, transfer trodnevne mrve
    08/24 💔💔

  • Lunaa93

    Broj poruka: 214

    Prijavi adminu

    Bebolina, Lucky,
    Sretno vam sutra. 😊Sanjuska,
    Hvala sto si me stavila na listu. 
    ………………..
    Ja sam tako napeta, sreca pa radim, tako da pola dana zaboravim i misliti na postupak. 
    Tako se plasim kakvi ce mi biti rezultati, i da li cu uopste imati sansu da idem u FET. 

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182 23dpt 4692

  • Avatar Minnie_25

    Minnie_25

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Martina261218

    Minnie_25

    Martina261218

    Pozdrav svim lavicama,
    Taman smo počeli proces mpo, rečeno mi je da 2 dan ciklusa si injektiram 150 iu overleapa i 2 ampule menopura 2 dana ciklusa i 5 dana ciklusa da se javim za folikulometriju, međutim meni menga još traje a znam da se folikulometrija vrši transvaginalno, a sigurna sam da ne mogu dok imam mengu. Neznam što mi je činiti, a opet doktor je rekao s razlogom 5 dan ciklusa. Molim Vas savjete! Još jedno pitanje da li netko ima iskustva s mpo u poliklinici Sparac u Splitu? U smislu da Vam se realiziraala trudnoća i nakon kojeg pokušaja? Hvala puno
    Ej, ja sam upravo kod dr. Šparca, prvi nam je postupak pa ti ne mogu puno reć, osim da mi se doktor za sad sviđa, dosta je smiren. Ali jedna moja poznanica je u prvom postupku Ivf-a ostala trudna kod njega i sad nedavno je rodila curicu.. Njoj je najveći problem bio ahm koji je bia oko 2 i nešto… Ne brini za menstruaciju, ja kad sam bila na prvim konzultacijama kod njega isto mi se odužila menga pa mi je napravia uzv bez problema, njima je to sve ko dobar dan…. Sretnooooooo 💪🏻🥰
    Minute25 hvala na odgovoru. Drago mi je čuti da je netko imao pozitivno iskustvo. I nama je isto prvi put kod njega. Nama se isto čini dobar, sve objasni lijepo, i odašilja dobru energiju. Želim ti plusic na testu. Samo pozitivno❤️❤️❤️
    Kad je postupak? Jesi počela s lijekovima?

    Da, upravo takav dojam imamo i mi.... Hvala i ja tebi želim isto i sretnooooooo 🥰🥰🥰 Je je, krenili smo u postupak, bila u petak na uzv, imamo 2 folikula, sutra idemo opet pa ćemo viditi... Je, prvo sam dobila femaru od 2 do 5.dana ciklusa pa 💉 za 3 dana(bemfola 150,menopur 2*75 i orgalutran, njega sam 2 dana uključila) pa će sutra vidit dalje... 🙏🏻🙏🏻

    🙆‍♀️ 33 🙆 35 (sve ok, normo) -2015.g operirana cista(endometrioza)
    - AHM 0,55,ostali hormoni✅, papa✅, brisevi✅ kariotip✅
    -03/22 vađenje prvih nalaza, nakon 1,5 g pokušavanja
    -06/22 prve konzultacije, Petrova
    -11/22 prelazak u St, zbog zatvaranja Petrove
    1.IVF kbc Split ⛔ nije došlo do transfera
    2.Inseminacija (došlo do ovulacije, pa da ne propadne ciklus probali) ⛔
    -10/23 dr. Šparac
    *Čuda su moguća, onom koji vjeruje u njih! *

  • Marty124

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Minnie_25

    Martina261218

    Minnie_25

    Martina261218

    Pozdrav svim lavicama,
    Taman smo počeli proces mpo, rečeno mi je da 2 dan ciklusa si injektiram 150 iu overleapa i 2 ampule menopura 2 dana ciklusa i 5 dana ciklusa da se javim za folikulometriju, međutim meni menga još traje a znam da se folikulometrija vrši transvaginalno, a sigurna sam da ne mogu dok imam mengu. Neznam što mi je činiti, a opet doktor je rekao s razlogom 5 dan ciklusa. Molim Vas savjete! Još jedno pitanje da li netko ima iskustva s mpo u poliklinici Sparac u Splitu? U smislu da Vam se realiziraala trudnoća i nakon kojeg pokušaja? Hvala puno
    Ej, ja sam upravo kod dr. Šparca, prvi nam je postupak pa ti ne mogu puno reć, osim da mi se doktor za sad sviđa, dosta je smiren. Ali jedna moja poznanica je u prvom postupku Ivf-a ostala trudna kod njega i sad nedavno je rodila curicu.. Njoj je najveći problem bio ahm koji je bia oko 2 i nešto… Ne brini za menstruaciju, ja kad sam bila na prvim konzultacijama kod njega isto mi se odužila menga pa mi je napravia uzv bez problema, njima je to sve ko dobar dan…. Sretnooooooo 💪🏻🥰
    Minute25 hvala na odgovoru. Drago mi je čuti da je netko imao pozitivno iskustvo. I nama je isto prvi put kod njega. Nama se isto čini dobar, sve objasni lijepo, i odašilja dobru energiju. Želim ti plusic na testu. Samo pozitivno❤️❤️❤️
    Kad je postupak? Jesi počela s lijekovima?
    Da, upravo takav dojam imamo i mi…. Hvala i ja tebi želim isto i sretnooooooo 🥰🥰🥰 Je je, krenili smo u postupak, bila u petak na uzv, imamo 2 folikula, sutra idemo opet pa ćemo viditi… Je, prvo sam dobila femaru od 2 do 5.dana ciklusa pa 💉 za 3 dana(bemfola 150,menopur 2*75 i orgalutran, njega sam 2 dana uključila) pa će sutra vidit dalje… 🙏🏻🙏🏻

    Odlično, 2 folikulica top❤️. Baš me zanima što će nam reći sutra za folikule. Super. Znači sad će te promatrati ultrazvukom. Kad bi trebala aspiracija biti? Obavezno javljaj kako napreduje❤️🤗

    🧑 39 normozoospermia
    👩 39 2010. ruptura žuta tijela
    IVF u procesu poliklinika ŠPARAC, menopur, overleap do 5 d.c. 29.1. Folikulometrija
    Folikula 4 desno 20, 19,15 i lijevo14 mm
    Endometrij 12 mm
    05.02 . Punkcija / 4 jajne stanice/ 2 oplođene

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.