Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar annboleyn

    annboleyn

    Broj poruka: 519

    Prijavi adminu

    Jurky32

    Koka007, čestitke i brz oporavak 🥳🥰
    Bebolina i Lucky, što reći nego čitamo se na izvještaju sa uzv-a u ponedjeljak 😄 sretnoo 🤞🥰
    Annboleyn, tebi sretno u srijedu 🤞🥰 sad si nam ispala iz ekipe, tvoj uzv se pomaknuo 😄 ali pratit ćemo mi tebe ❤️
    Sretno svima 😘😘

    Hvala ❤️ pratit cu i ja vas, cekam dobre vijesti od sviju u ponedjeljak 🤞

    👩🏻‍🦰 39, 🧔🏻35
    Ja: amh 1,53 ng/ml (ponovljeni nakon 2 sedmice 0,6) fsh 12,9, mthfr i pai mutacije, hipertenzija
    MM: odstranjen testis zbog tumora, nakon operacije radioth., oligozoospermia
    Kariogrami: uredni
    Trudimo se od 2.2018.
    6.2018. missed ab 8GN, kiretaza
    02/2022 💔 12GN
    1.IVF 6/22 Femara, Gonal F (2175), Cetrotide, Ovitrelle, 3🥚, 1🐧 bez tranfera (los PGT-A)
    2.IVF 01/24: Femara, Menopur 300 (16 dana), Cetrotide, 2xDecapeptyl, 7 🥚, 5 oplodjenih, 2 🐧 FET 30.03., dolazi curica ❤️

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1224

    Prijavi adminu

    Lali28, super to izgleda, sretnoo 🤞🥰
    Annboleyn, 🤞❤️
    Stela, sad sam se vraćala natrag da vidim sličicu, Leon je presladak 🥰

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1706

    Prijavi adminu

    Lali28

    Hvala svima na dobrodošlici. :) Citam i dalje, vidim ima i bebica, cestitke 💞
    Ja sam danas 7.dan ciklusa, 6. dan Gonal f 150 jedinica, i bila sam na ultrazvuku. Rekla je da je endometrij prekrasan (ne znam mjere), i da se super sve razvija. 5 velikih folikula, nekoliko manjih. Danas sam dobila i cetrotide i idem u ponedjeljak opet. Prognozira cak da ce mi tad dat štopericu. Sve mi je to sad novo, ali mi jako pozitivno sve zvuci, bas sam uzbudjena. 🥹💫🤞🏻

    Onda si i ti u našoj ekipi u ponedjeljak. Super neka folikuli rastu. Koje su ti sad veličine? U kojoj si bolnici? Sretno!
    Annboleyn vjerujem da i endometrij stigne još zadebljati. Ali ako i ne, FET isto nije loša opcija jer bar je tijelo odmorno. Sretno onda u srijedu 🤞🤞

    Pokušavamo od 06/22
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera
    06/24 5.stimulirani postupak (Supercur, Pergoveris), 1 js, transfer trodnevne mrve
    08/24 💔💔

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,evo da se i ja priključim.🙂
    Krenuli s prvim protokolom IVF, terapija Bemfola 150+Cetrotide i Brevactid. Danas je 4 dan ciklusa. U utorak prva folikolometrija.
    Čestitke svima na bebicama🌺

    👸32.g. AMH - 25, jajovod✂️
    🤵 44g. oligoasthenozoospermia
    kariogrami ✔️
    11/23 missed ab 9tt💔
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 ET - missed ab💔
    6/24 FET✖️
    7/24 FET✖️

  • Avatar koka007

    koka007

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Drage cure, hvala vam svima na cestitkama! Svakoj od vas zelim da dozivite ovu srecu i ljubav ❤️

    👩'83 👨‍🦰'81
    👨‍🦰 prvo asthenozoo, zatim normozoospermia
    09/21 prvi ivf postupak (gonal, cetrotide, ovitrelle)
    16.09. aspiracija - 11 🥚
    21.09. transfer - 2 blastociste, nema 🐧
    02.10. beta ✖
    12/21 polustimulirani, 2js, beta❌️
    11/22 icsi, vracena 2 trodnevna, jedan 🐧; 05/23 FET, test 6.dt ✅️, beta 9.dt 119, beta 11.dt 283, prvi uzv 16.6.

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Stela_M

    Maslačak2 posjeta nema može doći ispred ulaza donijeti stvari i to je to, a bebu ne može vidjeti, nakon rođenja i dok su mene zašili dali su nam cca 20 min da budemo skupa i to je to, dns idemo doma pa će tata malo upregnuti i nadoknaditi 🤭😊
    Anii nisam čula za taj naziv ali ako i nešto nije po planu ili odskače od neke "normale" uvijek ima carski iako ti ja od srca želim prirodan porod jer vidim po ženama koje su tu na odjelu koliko je lakši oporavak, sretno sad čekamo tebe i tvoju bebu L 🤭❤️
    Koka čestitam, tebi želim brz oporavak 🤞🤗
    Lucky, Bebolina, Jurky sretno, koliko sam pohvatala dns imate uzv 🤭🤗🤞❤️
    Moj dodatak odnosno osvrt na odjel babinjača, gdje krenuti… prvo nakon intenzivne nema za mene soba te me smještaju u predrađaonu na neki ležaj koji je u biti ginekološki stol s kojeg je umijeće sići i popeti se nakon cr ali dobro, mene je više nerviralo što nisam Leona vidjela sve dok me nisu smjestili u sobu oko 16 h… sve sobe koje su bile dvokrevetne ili trokrevetne u svaku je dodan po još jedan krevet i sobe su male ali dobro niti to nije toliko bitno, problem je što žene nakon op nemaju adekvatan krevet i što nemaš pomoć u smislu oporavka, a ne mogu niti reći da nešto extra pomognu oko beba, beba je s tobom i tvoja je briga imala ti prirodan porod ili ne, tako da smo nas dvoje od prvog dana zajedno, njemu nije falilo ništa što mi i je najbitnije, a ja sam u ova tri dana "spavala" možda 6 sati u polusjedećem položaju jer je krevet previsok i teško je s njega silaziti i penjati se…. što se tiče rađaone, kao i postoperativnog oporavka na intenzivnoj i ekipe ja sam oduševljena koliko su svi pažljivi i brižni… sestre na odjelu susretljive, pažljive sve što treba oko dojenja voljne su objasniti i 100 puta ako treba, eto samo je mana taj manjak pomoći oko bebe barem prva dva dana nakon cr 🙄 ali sve je to manje bitno kada vidiš to svoje malo čudo koje si toliko čekao i sva bol i muka i eventualno neko loše iskustvo je ne bitno, bitno je da su oni dobro, a svaka od nas će se oporaviti kao bilo koja druga žena 😁 pusa od mene i baby L ❤️❤️❤️ https://ibb.co/Jy95G6j

    Idem ja nakon sto godina kao da mi je netko rekao 😂😍 Pa cestitam draga maleni je premeden 💖😇 Želim ti brz oporavak. 🌷

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Svim curama koje su došle do smotuljka cestitam 🎉💗Onima koje su u borbi želim puno strpljenja i hrabrosti 😇

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • Avatar Ketyx

    Ketyx

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Djevojke drage, danas mi je 5dt i zadnja dva dana me uhvatila neka prehlada, nemam temperaturu ali smrcanje i kihanje stalno. Toliko sam naprezala trbuh kisuci da se nadam da to nije utjecalo na implementaciju 😳 I dosta osjetim jajnike, jel moguce da je to od prolutexa ili clexanea? 

    👸🏻 33 - PCOS, MTHFR heterozigot, PAI-1 homozifot, IR 3.2, adenomioza / 🤵🏻 39 - normozoospermia
    5 IVF-a: 2 Petrova, 3 Škvorc
    1.IVF-20fol❌, 2.IVF-16fol 2trodnevna, 3.IVFp-3fol❌ 4.IVF-3fol❌, 5.IVF-22fol 1 morula, 6 BC (2x3)
    1.ET 2xtrodnevni-beta 0/ 2.ET 1xmorula-beta 0/ 3.FET 2xBC-beta 0/ 4.FET 2xBC-beta 0/ 5.FET 2xBC - beta 0
    09.02.konzultacije dr.G, IVF klinika

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 866

    Prijavi adminu


    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️
    SIJEČANJ 2024.
    29.1.
    GABBY - ultrazvuk
    BEBOLINA2024 - folikulometrija
    JURKI32 - folikulometrija
    LUCKY 🍀 - ultrazvuk fet
    LALI28 - folikulometrija
    30.1.
    TEICH56 - folikulometrija 
    31.1. 
    ANICA! - beta
    BUBICA1 - ultrazvuk
    ANNBOLEYN - folikulometrija
     
    VELJAČA 2024.
    5.2.
    KORNI - ultrazvuk
    SANJUSHKA - dogovor za ivf
    ANERI21 - beta
    6.2.
    FAITH - ultrazvuk
    12.2.
    LUNAA93 - fet
    15.2.
    SRECA3 - ultrazvuk
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite… 
     
    _____________________________________
     
    Dobro jutro! Danas mirna nedjelja, a sutra akcija. 😁
    Nadam se da će vam svima ti folikulići lijepo rasti i da će ih biti što više za aspiraciju 🤞🏻🤞🏻❤️
    Mi smo se jučer poceli seliti i danas nastavljamo. Rekla sam da moramo sve riješiti prije 5.2. tako da će biti napeti tjedan ali bar imam zanimaciju pa ću brže dočekati taj postupak.. 😁

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Ketyx

    Ketyx

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Sanjushka samo bez nerviranja u selidbi, probajte biti sto vise smireni i stalozeni zato sto to utjece na postupak ❤️ mi smo imali ivf par dana nakon preseljenja pa je bio koma 🤣 zato samo smireno i bez nervoze 😁

    👸🏻 33 - PCOS, MTHFR heterozigot, PAI-1 homozifot, IR 3.2, adenomioza / 🤵🏻 39 - normozoospermia
    5 IVF-a: 2 Petrova, 3 Škvorc
    1.IVF-20fol❌, 2.IVF-16fol 2trodnevna, 3.IVFp-3fol❌ 4.IVF-3fol❌, 5.IVF-22fol 1 morula, 6 BC (2x3)
    1.ET 2xtrodnevni-beta 0/ 2.ET 1xmorula-beta 0/ 3.FET 2xBC-beta 0/ 4.FET 2xBC-beta 0/ 5.FET 2xBC - beta 0
    09.02.konzultacije dr.G, IVF klinika

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.