Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sreca3

    Sreca3

    Broj poruka: 640

    Prijavi adminu

    Ali mnogoooooooooooo je sladaaaaaak❤️❤️❤️❤️❤️, hvala ti na odgovoru🥰 bas sam se raznezila.

    Ja 36-on Savršen Amh 2pmol BETA +VTO X 3 = Biohemijske svaki put
    09.2023.Histeroskopija-septum 1cm.Mikrobiologija E. Uredna , NK cells E. Uredne,ERA test-u okviru na 124 sata receptivnost Fet - FERTICARE Prag -27.11.blastica,14dpt 1840,06 12+2 61mm.❤️🙏 Verified✅ devojčica

  • Avatar anii208

    anii208

    Broj poruka: 604

    Prijavi adminu

    Tikvica znaci pre pre predivan ti je baby L😍😍😍
    Mi planiramo sličnu oblekicu za izlazak - isto pleteninu u zelenoj boji😂
    Ja sam se psihicki donekle pripremila da su te sestre na babinjačama takve jer su mi to bas svi rekli i tako bas u svakoj bolnici. Nadam se da me nece oprat hormoni pa da se raspadnem od jada i tuge, pokusat cu bit od pocetka jaka i jasno i glasno ih pitat ili reci sta trebam. Valjda se necu negdje putem raspast. Sva sreca ne traje dugo pa se prezivi tih par dana🙏🏻 Al zalosno da nam je to kao normalno i da to prihvacamo jer jbg🙈

    👩🏻 87. (AMH 2.7, vitamin D 133, hashimoto)
    🧔🏻‍♂️85. (oligoasthenonecrozoospermia⏩️normozoospermia)
    1️⃣02/2023▶️dr.Vrčić ▶️Gonal 150, Pergoveris 150, Orgalutran ⏩️ 4 x🥚▶️3x🐧🐧🐧▶️5.3. ET 1x🐧, ▶️beta❌▶️2x🐧🐧▶️4.5. FET 1x🐧▶️beta❌▶️2.6. FET 1x🐧▶️beta 12.dpt 1278▶️14.dpt 3066▶️uzv 7+1 💗It’s a boy 👶🏻💙

  • Aneri21

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    maslačakx2

    Aneri21

    Tanjanja27

    Anerizelim ti mnogo srece i veliku betu.. savjetovat cu te da uradis ono sto ja nisam mogla, da budes opustena ovih dana 🤭❤ blaga temperatura bi trebala biti dobar znak, bar sam tako citala 🤞
    Mrvice iste zelje i za tebe 😘🤞
    Razumnameni su savjetovali da od prvog dana ciklusa uzmem godisnji..radim u banci i sjedim po 10 sati dnevno, i sumnjam da moze prijati u tim danima kad se prima terapija i nakon transfera provesti dan tako..Jel ti isto tako ili ipak ides na posao?
    Ketyx drzim 🤞 da nesto od toga uspije 🥰😘👫❄
    Sanjuskasrecnooo sutra🤞➕ i pohvale za dobro organizovanu listu..ja cu se prijaviti kada se nesto konkretno pocne desavati
    Jurkysrecno i dalje ❤😘
    Sreca tako mi nesto zaigra u stomaku od srece kad procitam tako nesto..zelim ti da uzivas u svakom momentu.. imam osjecaj da to nikad necu dozivjeti
    Stela srecno i hrabro.. jos samo malo i onda uzivanje za svojom bebicom! 🤱
    Cure mojemozete li mi objasniti sta je kariogram? Evo ja sam ove sedmice pocela pripremu nalaza za drugi pokusaj ali taj nalaz mi nisu dali da radim, trebam li se zabrinuti zbog toga? Samo su mi prosirilli nalaze za trombofiliju i ir cu raditi prvi put
    Hej puno ti hvalaa , i sama si govorim budi opustena sve ce biti dobro , ali nekako i sto drugih misli dođe pa se borim , sve u svemu nadam se najboljem 🙏❤️🥰🤞
    Sritno pupicama, moj savjet je šta više se zaokupirat bilo čim drugim da lakše prođe čekanje do bete, i ne opterećivat se simptomima i sl jer je sve vrlo individualno. Znam da je lako reć, a i sama sam osluškivala svaki detalj u tijelu i analizirala šta se sad to događa i jel dobar ili loš znak hahaha
    Al pomogne knjiga, film, šetnja, druženje i sl. I sretno, sretnooo do nebaaa 😍😍😍

    Hvalaaa ti punoo ❤️🥰

    👩🏻 - sve oke
    👦🏻 - sve ok
    Godinu i pol pokušavanje bez trudnoce ,
    Femara , folacin , duphastone, ovitrelle 7mj’23 - 1 AIH
    Beta ❌
    11mj’23 - 2 AIH
    Beta❌
    1mj’24 IVF prvi postupak
    Ovaleap 200 , Orgalutran,Ovitrelle
    13 oocita iz punkcije
    5 zdravih , 1 vracen
    Prva beta-468,73
    Druga beta-1079,71
    Prvi UZV 22.2

  • Tikvica

    Broj poruka: 1064

    Prijavi adminu

    Anii tako je, samo cvrsto i jasno od pocetka, svakako ako imas mogucnost neka ti patronazna dodje prije i polaze oko dojenja i sve sto trebas, puno znaci…
    Stela jos jednom❤️😘

    👩🏻43/AMH 4,5 👦🏻46 ok
    12/21- 2 fol, ❌02/22-2 fol, ET2❌ 04/22-5 fol, ET 3,12dnt 213, 13 dnt 305, 17dnt 1226, 9+4💔 01/23- 2 fol,ET-2❌ 02/23 - prir. IVF,ET1❌03/23-2 fol,ET 1❌04/23-6 fol,ET 3, beta 14dnt 247, 16dnt 645❤️27.05.-uzv✅03.06.-uzv❤️16.06.-uzv ❤️✅
    28.06- uzv✅ Qualified180✅💙5uzv+MA scan✅ 21.11 Ctg/AS/uzv✅08.01.TA/ CR/
    13.01.2014. Baby L.💙

  • Tikvica

    Broj poruka: 1064

    Prijavi adminu

    Anii i tebi sretno 😘😘😘😘

    👩🏻43/AMH 4,5 👦🏻46 ok
    12/21- 2 fol, ❌02/22-2 fol, ET2❌ 04/22-5 fol, ET 3,12dnt 213, 13 dnt 305, 17dnt 1226, 9+4💔 01/23- 2 fol,ET-2❌ 02/23 - prir. IVF,ET1❌03/23-2 fol,ET 1❌04/23-6 fol,ET 3, beta 14dnt 247, 16dnt 645❤️27.05.-uzv✅03.06.-uzv❤️16.06.-uzv ❤️✅
    28.06- uzv✅ Qualified180✅💙5uzv+MA scan✅ 21.11 Ctg/AS/uzv✅08.01.TA/ CR/
    13.01.2014. Baby L.💙

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1504

    Prijavi adminu

    Tikvice, baš mi je žao što si morala tako nešto doživjeti... Onda kad najviše treba, oni svi zakažu. Mislim, razumijem da je njima to samo posao, ali ženama najviše treba pomoć nakon poroda, pogotovo prvorotkinjama. A što mi je najgore, žene bi nas najviše trebale razumijeti, a gore su od muškaraca... 😕 Uf, ali da mi ne žele nahraniti bebu ili da ih moram tristo puta moliti istu stvar, mislim da bi napravila dar mar, pogotovo pod svim tim hormonima 😁 Uglavnom, hvala Bogu da ste doma i da ste dobro, to je najvažnije. Bebač je preeeedivaaaan, sad samo uživajte 😘❤️🥰
    Maslačak, i ja sam paničarila, ali to zbilja napraviš u jedan dan (bar što se torbe za bolnicu tiče) tako da stigneš još, ne sekiraj se 👍
    Mene probudila zubobolja 😣 Sve sam zube popravila prije trudnoće i ne kužim odakle sad to opet, nemam ni pojma koji me boli, cijela lijeva strana me muči 😭 Moram odmah poslije 7 zvati, nadam se da će me moći primiti...
    Sretno svima danas 😘

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    23.02.2024. Stigla druga curica 🩷

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1785

    Prijavi adminu

    Tikvice pa ovo je baš teško za čitat i teško je povjerovati da se žene koje rade s bebama, mogu tako ponašati. Shvaćam da je posao posao, i da smo mi njima tamo samo neki broj, koji se pomiče kao na traci,ali opet, to stvarno ne bi smjelo biti tako. Trebale bi se sve rodilje tamo udružiti (skupa sa svojim hormonim) i stavit ih na mjesto 😅 najbitnije da ste doma, da je sve sada u redu, baby L.je divan frajer, uživaj i ljubi ga i za nas ❤️
    Stela mislimo svi na tebe ❤️
    Bubice drago mi je da je sve spremno kod tebe 🤗 Pupice, sretno vam od srca, neka bete budu lijepe i  duple 🍀🤞
    Cure koje se pikate, neka pikanje bude uspješno, i onda neka uslijedi dobra berba i za cas ste pupo ❤️ sretno svima ❤️

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar NPelica

    NPelica

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Stela_M sretno draga🤗 neka sve prođe u redu, mislim na Vas 🤗 javi nam se kada uspijes🤗 
    Tikvica znači maleni je pre pre pre🥹🥹 raspekmezila sam se, toliko mi je drago, I toliko sam sretna radi vas, ah 🤗 L.je pravi mali zgodničak🤗 uživajte u njemu dok su tako mali 🤗 Žao mi je što su sestre bile takve, nemam riječi za to. 
    Jurky32 neka se i dalje lijepo razvijaju 🤞❤️ 
    Bubica joj zao mi radi zuba, nadam se da nije ništa strašno, I da će brzo proći. Lijepo si se i ti opremila❤️ sretno ti danas na pregledu 🤗 
    Lotti sretno draga❤️🤗 
    PUPO-ice sretno svima i neka bete rasture🤞❤️ 

    👩91.god. op endo. desni j. dio✂️ AMH- 1.43 ug/L
    🧑86.god. normo➡️OAT
    pokusavamo od 04/2019
    ●Podobnik ➡️ICSI 02/23- 6JS - 2 bc
    02/23- ET 1 bc- BO 💔
    FET 06/23 ❌️
    ●Repromed➡️ ICSI 10/23- 5JS - 2 bc 1❄️ ET-29.10.UZV-24.11. ✔️ 11.12.✔️ ❤️ NIFTY-low risk- It's a girl 🩷 anomaly ✔️ 18.07. Baby N.

    "Bože, neznam kamo me vodiš, ali ti vjerujem."

  • Avatar AngelEyes

    AngelEyes

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Stela, Lotti sretno. Nadam se da ce sve biti u redu i da ce brzo proci ❤️
    Tikvica zao mi je, ne mogu shvatiti kako se netko moze tako ponašati pogotovo prema zenams kad su najosjetljivije i najpotrebnije pomoci ili makar lijepe rijeci. Ja sam se prisjetila svog puta, i uspjesnog dojenja iako je sve bilo protiv nas. Slobodno pitaj za savjet. Bebac je predivan, mali frajer ❤️❤️❤️ uzivajte 😘😘
    Bubica nadam se da nije nista strasno sa zubima, uvijek kad ne treba krenu boliti. Sretno na pregledu.
    Svima sretno!

    👩83.g. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑82.g. sve ok 2016. tubarna (lapar., ode prvi jajovod)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (prirodna trudnoća)
    2022. spontani u 7tt
    2023. tubarna (lapar., ode i drugi jajovod)
    03/24 IVF, Cito ?

  • Faith1509

    Broj poruka: 219

    Prijavi adminu

    Tikvica L. je premeden 😍😍 žao mi je što si imala takvo iskustvo u bolnici, baš grozno 😪 i sama sam medicinski djelatnik i ne mogu zamisliti da se tako odnosim prema pacijentu, takve osobe ne bi ni trebale raditi posao za koji treba imati empatije. Drago mi je da se bolje osjećaš i da imaš pomoć, vjerujem da ti puno znači. 😊

    Beta 9 dnt ➡️ 132 14 dnt ➡️ 991
    Nifty low risk, stiže dečko 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.