Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1233

    Prijavi adminu

    Bebolina2024

    Jurky32

    Bebolina2024

    Jurky32

    Bebolina2024

    Jurky32

    Luna, hvala ti 🥰 ne znam gdje, samo znam da odlazi. Šteta, jer baš mi je sjela..
    Tanjanja, tako je..meni mama kad god joj se požalim kaže: Da je sve dobro, ne bi ti ni trebao ivf. Tako da, idemo dalje do kraja 🤞💪
    Sretno, da ipak bude uspješno. Nije ni moj AMH nešto bolji ali svakako nam ostaje nada da ćemo na kraju puta imati svoje smotuljke. 🤞🤞
    Hvala ti 😘
    Jel tebi danas 1.dc kad krećeš u petak s pikanjem? Možda se budemo pratile s par dana razlike, ja čekam da mi krene danas mi je 28.dc.
    Meni ti je danas 22. dc. Nisam dosad nikad kretala sa pikanjem prije menge.
    Nema veze, možda baš ovo što je skroz drugačije nego prije bude ono što ti treba.

    🙏🙏🙏🙏🙏

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Aneri21

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Faith1509

    Aneri21

    Marisha

    aneri21

    MarishaEvo mene , punkcija obavljena iako je do sada sve vodio dr Škvorc punkciju mi je obavila danas dr.Lana , sve je proslo okej s anestezijom stvarno samo mirno utones u san , daje se venski , traje svega 15-min , probudis se super odmoran 😊
    Ja sam imala 13 satnica i embriologica mi je rekla da je to odlicno , sutra ce me zvati da mi javi kad ide vracanje ..
    nemam nikakvih bolova za sada , sve mi je oke
    Iako je rekla da su moguci bolovi kao grcevi i probadanja nako sto sve popusti … sve u svemu vise sam se uplasila nije stvarno nista strasno … i preporucujem svakako svim curkama ako mogu birati anesteziju svakako , lakse je ..Ahaa ti si sljedeci mjesec super , nadam se da ce sve biti dobro taman da ti se spusti TSH i spremna si , sve ce to biti dobro i nadam se da cemo uskoro imati pozitivnu betu 🙏🥰
    Ajde super, baš mi je drago. 13 je odličan broj, nadam se da će ti se čim više oploditi🤞🏼
    Uredi si potpis da se lakše pratimo.
    I ja se nadam da ce biti sto vise , sutra cemo vidjeti kad me nazovu pa javljam kakav je ishod ..
    nisam skuzila da je potpis nestao sada sam ponovo uredila , hvala ti 🤗
    Meni je sada na zadnja 3 uvz otkriven i miom ali mi je rekla da za sada ne smeta , sada evo
    Ima li koja od vas da je sve bilo oke uz miom ?
    Hvala
    Nisam imala miom, ali sam imala ciste i kako imam endometriozu također žarišta na jajnicima. Rekli su da to nema veze i ušli u postupak, evo nas danas 12 tjedana 🥰

    Hvala ti 🤗 i kod mene su odlucili uci u postupak pa cemo vidjeti ako nista ne bude onda cu ga ici ukloniti jer mi je rekla da ce onda to biti prepreka za zace .

    👩🏻 - sve oke
    👦🏻 - sve ok
    Godinu i pol pokušavanje bez trudnoce ,
    Femara , folacin , duphastone, ovitrelle 7mj’23 - 1 AIH
    Beta ❌
    11mj’23 - 2 AIH
    Beta❌
    1mj’24 IVF prvi postupak
    Ovaleap 200 , Orgalutran,Ovitrelle
    13 oocita iz punkcije
    5 zdravih , 1 vracen
    Prva beta-468,73
    Druga beta-1079,71
    Prvi UZV 22.2

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3113

    Prijavi adminu

    Jurky ahaa ti krećeš od 22 dc, to bi bio kao dugi protokol, imala je moja prija tako isto jer ima niži amh pa je dobila lijep rezultat, držim 🤞🤞❤️

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1233

    Prijavi adminu

    Stela_M

    Jurky ahaa ti krećeš od 22 dc, to bi bio kao dugi protokol, imala je moja prija tako isto jer ima niži amh pa je dobila lijep rezultat, držim 🤞🤞❤️

    Da, i ja sam to shvatila kao dugi protokol, malo sam guglala 😃 hvala ti ❤️ 

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1338

    Prijavi adminu

    Aneri hvala na svim info. I da, stvarno je prekrasno sto ovaj forum okuplja zene koje prolaze iste stvari i mogu se međusobno razumjeti.Sto se tice antralnih folikula, pretpostavljam da si ih ti imala i vise od 18, ali su ti 13 sazrijeli i njih su Izvadili. No kako god, ti svoju bebicu imas za koji dan u busi🥰

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

  • Avatar Anica!

    Anica!

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Cure evo ja danas imala transfer, napokon transfer da iza ne plačem i da mi se ne tresu noge od traume. Baš sam sretna. Doktorica moja uspjela uć s trećim kateterom, ali bila je strpljiva i nije me bolilo 🎉🙏🏻🎉Ima li još neka cura da je nedavno imala transfer? 

    🙎🏻‍♀️95-sve ok, 🙎🏻‍♂️87- oligoasthenozoo -> normo
    1.icsi- 4/2023-Cito
    12 🥚- 7 blastocista - sve ❄️
    1. 12.06 - FET 2 ❄️, jedna odlična, druga loša - ❌
    2. 12.07. - FET 1 ❄️ - ❌
    09- histeroskopija - sve ok
    3. 06.10 - FET 1 ❄️- ❌
    30.10 scratching endometrija
    4. 24.11. - FET 1 ❄️ - ❌
    Kariogrami , trombofilija ✅✅
    5.veljača- FET ❄️ -❌
    Biopsija maternice ✅
    6. 09.04.24 -FET ❄️ - 7dpt ➕ - beta ⏳ 13dpt- 580, 15dnt - 1248

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Tanja, Jurky, tako jeee, nema predaje 🥰🍀🍀
    Stela hvala ti na savjetu, pamtim te detalje, nadam se da će trebati 😊🍀
    Cure sretno svima i samo hrabro ♥️✨️

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    1. 04/24 Beta+, 1 🐧 👉 FET 👉 missed abb 6 tt

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1806

    Prijavi adminu

    Jurky32

    Luna, drago mi je da je sve u redu, neka tako i ostane 🤞🥰
    Aneri, Mrvica, cure super brojke, neka ih se što više oplodi 🤞🥰
    Ja sam cure moje danas cijeli dan u Zagrebu, napokon sam sad na putu kući, pa evo da vam podnesem izvještaj sa pregleda u Beti.. na početku me odmah dočekao nalaz onog nekog GlycanAge istraživanja što sam vam spominjala, uglavnom tamo piše da je moja biološka dob 52 😱 i da je zbog toga moj amh tako nizak. Dalje, na uzv samo dva potencijalna antralca, sve ostalo sitno za sada. Doc kaže jedino što mi možemo sad je probati, tako da dobila sam terapiju Gonal 150 i Menopur 75. Počinjem se pikati u petak i u utorak idem na prvi uzv. Znam i sama da su šanse male. Tko zna hoću li uopće reagirati na terapiju. Ali tako je kako je. Dalje, razlog mog ostanka cijeli dan u Zg je taj što uputnica nije bila u sustavu, pa opet zovi svoju ginekologicu i jedva dobi pravu uputnicu. Jer bez uputnice nema lijekova, logično 🤷‍♀️ I za kraj, dr. Bračun odlazi iz Bete i sad ja ne znam hoće li me do kraja voditi dr. Dmitrović ili nova dr. Belak.. oprostite drage moje na dugom postu.. dan mi je dosta poražavajući, ali valjda će biti bolje. Ljubim vas sve 😘😘😘😘

    Kakav javašluk! Biološka dob 52g 🤯 a ti nemaš ni 33g. Ne vjerujem u to istraživanje.
    Koji god da će te dr voditi mislim da će sve biti dobro. Znam 2 žene za koje je dr Dmitrivic učinila ajmo reci čudo, ali nije bila optimistična i ubijala ih je u pojam svaki put svojom negativom, ali na kraju je bilo rezultata.
    Ja navijam za tebe i vrijeme je za male bebice 🥳💙🥳

    👩‍❤️‍💋‍👨38g
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 😭
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf - transfer 1BC😮‍💨
    7/24-fet 1BC ☹️

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1233

    Prijavi adminu

    Anica, pupice sretno 🤞🥰
    Razumna, hvalaaa ti, ljubim 😘

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar orchid

    orchid

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Cure, molim vas za pomoc ako se neka susrela. Trebali smo  ovaj mjesec u prirodni postupak, al su mi rezultati briseva dosli poztivni na ureaplazmu. Znam da je dosta cesta, al moj rezultat je 10^5 pa me malo brine. Dobila sam odmah terapiju 2x100 mg Doksiklicina. Ako je netko imao slicnu situaciju zanima me kolike su sanse da se toga rijesim do sljedeceg ciklusa. 

    👩🏻 ‘95, AMH 37,8
    👨🏻 ‘88, severe OAT
    Repromed
    04/2024 prekinut postupak
    05/2024 histerskopija
    06/2024 13 js, 2 ❄️ transfer odgodjen zbog hipera

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.