Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Gabby

    Gabby

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Mrvica11

    Gabby

    Mrvica11

    Cure javljam novosti, javili su mi jutros iz klinike gdje sam radila aspiraciju da je od 10 jajnih stanica oplodjeno 9, i da ce sutra znati kad ce mi vracati. Mene je strah ako ih se tako puno oplodilo da nisu dobre kvalitete,jel to moguce?

    Mislim da to nema veze, kod mene se oplodilo 12, 8 razvilo do blaste. Jednu smo vratili, uhvatila se iz prve 💙 ostalih 7 imamo zaleđeno. prije toga probali sa 1 inseminacijom, neuspješnom..
    Kad ih je tako puno najčešće puštaju do 5. dana.
    Drzim 🤞 i vjerujem da ce sve biti super. Sretno!
    Gabby hvala puno na odgovoru 🥰🥰 Vau 8 do blaste to je vrh, joj sad si me ohrabrila bas, a znas li za vracanje,jel ti oni savjetuju koliko ih vracas ili kako to ide? Jedna cura sta je bila na pregledima kad i ja (dok sam ja bila na insem) ceka blizance,jel to znaci da su joj vratili 1 ili vise ?

    Mi smo zamrznuli sve zbog hiperstimulacije, nakon 2 mjeseca vratili 1. To je bio savjet dr. s obzirom da nam je prvi ivf i da imamo jos odličnih smrzlića. Koliko sam shvatila oni nisu fanovi viseplodnih trudnoća.. to je uvijek rizična trudnoća. Ali smo svakako pricali o zamrzavanju. Stavili 2 puta 1, i 3 puta po 2 na slamku. Da nije uspjelo iz prve ili druge, treći put bi vratili 2. 
    Za tu curu.. vjerovatno su bile 2 zametka u pitanju, ali uvijek postoji mogucnost i da se jedan podijeli.. 

    👩‍🦰 ‘92. Hashimoto, policistični jajnici, AMH 30.71 pmol 👨 ‘77 normoz Pokušavamo od 06/2021, 10/2022 HSSG
    Poliklinika IVF
    03/2023 IUI Femara, Gonal, Ovitrelle ❌ 07/2023 1. IVF 16 🥚, 8 blasti ❄️ freeze all -hiper
    02.10.’23. FET 1 blastice 🐧 6dnt ➕ beta 10dnt 494 ➡️ 12dnt 1317 ➡️ 14dnt 4366 07.12. Nifty ✅ It’s a boy 💙

  • Aneri21

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    AngelEyes

    Aneri21

    Evo i meni javili da je 7 zdravih oplođeno , za dvije ce vidjeti jos sutra pa ce mi javiti i kada ce ici transfer , ili sub ili ponedjeljak i rekla mi je da ce vratiti jednu s obzirom da sam 54 kg i 174 visna , kao sitnije grade sam i da mi je to prvi postupak nakon inseminacije , a ostale da cemo smrznuti ..
    Sta vi kazete na to , jel to oke broj oplođenih ili se trebam brinuti , uz to imam jos i miom ?
    Kakva su vasa iskustva cure ?
    Nadam se da ce biti uspjesan transfer ❤️ mislim na tebe!

    Hvala Ti punoo 🙏❤️❤️ 
    Nadam se pozitivnom svima nama cekalicama 🤗

    👩🏻 - sve oke
    👦🏻 - sve ok
    Godinu i pol pokušavanje bez trudnoce ,
    Femara , folacin , duphastone, ovitrelle 7mj’23 - 1 AIH
    Beta ❌
    11mj’23 - 2 AIH
    Beta❌
    1mj’24 IVF prvi postupak
    Ovaleap 200 , Orgalutran,Ovitrelle
    13 oocita iz punkcije
    5 zdravih , 1 vracen
    Prva beta-468,73
    Druga beta-1079,71
    Prvi UZV 22.2

  • Aneri21

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Tanjanja27

    Mrvica Aneri to je tako odlicam rezultat, bit ce sigurno i uspjeh u svemu.. moj prvi pokusaj je bio totalno neuspjesan u poredjenju s vasim oplodjenim jc. Drzim vam 🤞 i zelim i sebi takav rezultat 🙏

    Hvalaa ti punoo 🙏❤️ 
    Zajedno smo u istom , nadam se da ce nam svima doci pozitivan ishod 🥰🤗

    👩🏻 - sve oke
    👦🏻 - sve ok
    Godinu i pol pokušavanje bez trudnoce ,
    Femara , folacin , duphastone, ovitrelle 7mj’23 - 1 AIH
    Beta ❌
    11mj’23 - 2 AIH
    Beta❌
    1mj’24 IVF prvi postupak
    Ovaleap 200 , Orgalutran,Ovitrelle
    13 oocita iz punkcije
    5 zdravih , 1 vracen
    Prva beta-468,73
    Druga beta-1079,71
    Prvi UZV 22.2

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 326

    Prijavi adminu

    Gabby da moguce da oni nisu fanovi vracanja vise zametaka zbog rizika od viseplodne trudnoce,. Tanjanja i Jurky ne bi se slozila da se ne moze postic veci broj jajnih stanica zbog niskog AMH jer cure koje su sa mnom bile na aspiraciji isti dan su imale nizak AMH,PCOS i jos xy toga pa su imale isto vece brojke jajnih stanica, vise bi se slozila da je stvar terapije,kako ti pogode i malo srece uz to,ona nam treba za sve,.Samo strpljenja i srece i doc ce nase mrvice ❤❤ 

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok 4 . AIH = ❌️ ❌️❌️❌️
    1mj 2024 / 1.IVF = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 5mj 2024/ 2.ICSI= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    9mj 2024/ 3.IVF/ ICSI-16JS-2 vracene 3 dan - 0 ❄️ ❌️

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1786

    Prijavi adminu

    Mehro dobro sam, hvala ti 🤗 sve dobro napreduje, ja sam okej, sretni smo i uzbudjeni ☺️ ime imamo, stize curka L. ❤️ Kako si ti, jel spremno sve kod tebe? 🙂🤗
    Mrvica, Aneri sretno 🍀🤞
    Sanjushka nadam se da ce nalazi danas doći 🤞
    Cure sretno 🍀❤️

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1338

    Prijavi adminu

    Aneri svaka cast na kilazi obzirom na visinu😍😬 
    Sto se tice mioma, moja seka ih ima nekoliko od kojih je jedan dosta veliki i rekli su joj da joj preporucuju trudnocu (operacija je druga opcija ako ne dodje do trudnoce), koliko sam shvatila kod mioma se gleda gdje se nalazi - u kojem sloju maternice. No kad je mali, vjerujem da ne smeta gdje god da se nalazi :)
    .
    Anica sretno!
    .
    Tanjatanja mislim da su po 2 af po jajniku ok obzirom na AMH. Ali se ja na tvom mjestu ne bih orjentirala na brojku vec radila na tome da su stanice kvalitetne. 😊

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

  • Avatar NPelica

    NPelica

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Mehro dobro sam 🤗 uživamo.  Imamo ime, stiže nam curka N 🤗 kako si ti? ❤️ 
    Sretno Mrvice i Aneri ❤️❤️ 
    Svima ostalima sretno 🤗❤️ 

    👩91.god. op endo. desni j. dio✂️ AMH- 1.43 ug/L
    🧑86.god. normo➡️OAT
    pokusavamo od 04/2019
    ●Podobnik ➡️ICSI 02/23- 6JS - 2 bc
    02/23- ET 1 bc- BO 💔
    FET 06/23 ❌️
    ●Repromed➡️ ICSI 10/23- 5JS - 2 bc 1❄️ ET-29.10.UZV-24.11. ✔️ 11.12.✔️ ❤️ NIFTY-low risk- It's a girl 🩷 anomaly ✔️ 18.07. Baby N.

    "Bože, neznam kamo me vodiš, ali ti vjerujem."

  • Medic29

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav svim zenicama ovdje koje se trude. Pratim vas vec par godina,pisala sam dosta  ovdje na forumu,u zadnje vrijeme nisam stigla sve pratiti ali uvijek bacim oko i mislim na sve one zene pred kojima je ovaj tezak put. Ovim putem zelim svima vama dati snage i poruciti da nikad ne odustajete ma koliki god tesko bilo. Ja sam prosla trnovit put i puno puta sazaljevala samu sebe,bila na dnu i htjela odustati. Ukratko o mom putu. Od 2017 smo radili na djetetu,nakon dvije vanmatericne trudnoce odnosima i laparaskopske operacije ustanovljena mi je dijagnoza neprohodni jajovodi. Tad smo krenuli na potpmognutu oplodnju. Mislili smo posto su u problem jajaovodi,jajnici i maternica su uredu,uspjet cemo iz prve. Medutim nije bilo tako.Vise ni sama neznam koliko smo postupaka prosli,sto sa smrznutim sto sa svjezim(mislim da smo prosli kroz 7-8 postupaka). Od toga svega dva puta smo dosli do trudnoce ali nazalost oba puta je doslo u 9 ili 10 tjednu do zastoja srca i kiretaze. 12mj/2022 je bio "zadnji postupak" i tu sam sebi rekla dosta,nemogu vise,bila na dnu i pred odustajanje. Ali suprug mi je dao snage da idemo dalje pa smo se odlucili na jos jedan postupak u 1mj.2023,tu je postupak prekinut jel nismo imali JS. U 3mj.2023 smo krenuli ponovno. Imali smo 16 JS i od toga 3 blastociste,jednu su mi vratili a dvije smo smrznuli. I hopla nasa blastocista se primila. Pa ponovo onaj strah od spontanog kod svakog pregleda,razni pregledi i ceste kontrole. Dosli smo do 29.tjedna sto nisam vjerovala ni tad da smo tolko dogurali i tu je ustanovljen skracen cerviks,opasnost od prijevremenog poroda,strogo mirovanje,ugraden serklaz silikonski prsten+progesteron. Strah svaki dan. 01.12.2023 u 39+3tj. prirodnim putem sa 3220kg i 52 cm, dolazi nas sin,nase blago,nase malo čudo,nase sve na svijetu. Malo bice zbog kojeg bi sve ovo jos jednom prosla ako ne i vise. Drage zene,zelim i vama da vam se ostvari vas cilj,a hoce. Saljem vam svima puno pusa i dobre vibre. 
    ❤️❤️❤️Luka❤️❤️❤️

    Ja 31
    Suprug 34
    Vanmatericna ljevi jajovod 2018
    Vanmatericna desni jajovod 2019(obe trudnoce prirodnim putem)
    Dijagnoza neprohodni jajovodi
    1 IVF 2 blastociste beta 0😪25.12.2019
    Smrznute 2 blastociste beta 0😪 3mj.2019
    2 IVF 1 blastocista beta 0😪 3.6.2019
    3 IVF 2 blastociste 7.12.2020 beta 114,
    22.12 beta 19,635 i ❤6+1
    11.01.2021 srce prestalo kucat,kiretaža😥10tjedan
    11 mj. smrznuta blastocista,beta 230
    23.12.2022 srce prestalo kucati,kiretaza 9 tjedan😪

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1706

    Prijavi adminu

    Medic29

    Lijep pozdrav svim zenicama ovdje koje se trude. Pratim vas vec par godina,pisala sam dosta ovdje na forumu,u zadnje vrijeme nisam stigla sve pratiti ali uvijek bacim oko i mislim na sve one zene pred kojima je ovaj tezak put. Ovim putem zelim svima vama dati snage i poruciti da nikad ne odustajete ma koliki god tesko bilo. Ja sam prosla trnovit put i puno puta sazaljevala samu sebe,bila na dnu i htjela odustati. Ukratko o mom putu. Od 2017 smo radili na djetetu,nakon dvije vanmatericne trudnoce odnosima i laparaskopske operacije ustanovljena mi je dijagnoza neprohodni jajovodi. Tad smo krenuli na potpmognutu oplodnju. Mislili smo posto su u problem jajaovodi,jajnici i maternica su uredu,uspjet cemo iz prve. Medutim nije bilo tako.Vise ni sama neznam koliko smo postupaka prosli,sto sa smrznutim sto sa svjezim(mislim da smo prosli kroz 7-8 postupaka). Od toga svega dva puta smo dosli do trudnoce ali nazalost oba puta je doslo u 9 ili 10 tjednu do zastoja srca i kiretaze. 12mj/2022 je bio "zadnji postupak" i tu sam sebi rekla dosta,nemogu vise,bila na dnu i pred odustajanje. Ali suprug mi je dao snage da idemo dalje pa smo se odlucili na jos jedan postupak u 1mj.2023,tu je postupak prekinut jel nismo imali JS. U 3mj.2023 smo krenuli ponovno. Imali smo 16 JS i od toga 3 blastociste,jednu su mi vratili a dvije smo smrznuli. I hopla nasa blastocista se primila. Pa ponovo onaj strah od spontanog kod svakog pregleda,razni pregledi i ceste kontrole. Dosli smo do 29.tjedna sto nisam vjerovala ni tad da smo tolko dogurali i tu je ustanovljen skracen cerviks,opasnost od prijevremenog poroda,strogo mirovanje,ugraden serklaz silikonski prsten+progesteron. Strah svaki dan. 01.12.2023 u 39+3tj. prirodnim putem sa 3220kg i 52 cm, dolazi nas sin,nase blago,nase malo čudo,nase sve na svijetu. Malo bice zbog kojeg bi sve ovo jos jednom prosla ako ne i vise. Drage zene,zelim i vama da vam se ostvari vas cilj,a hoce. Saljem vam svima puno pusa i dobre vibre.
    ❤️❤️❤️Luka❤️❤️❤️

    Hvala što si se javila i ispričala svoju životnu priču. Svašta ste prošli i bolova i suza ali na kraju i vama je zasjalo Sunce. Čestitam na vašoj sreći, mazite se i pazite 🤗
    .
    Vidim da je bilo dobrih rezultata nakon punkcije, sretno cure dalje🤞🤞
    Sretno i našim trudnicama i svim akoje nešto čekamo.
    Meni će izgleda danas biti 1.dc i polako krećemo u naš 3. IVF.
    Pozdrav svima 🤗

    Pokušavamo od 06/22
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera
    06/24 5.stimulirani postupak (Supercur, Pergoveris), 1 js, transfer trodnevne mrve
    08/24 💔💔

  • Medic29

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    Bebolina2024

    Medic29

    Lijep pozdrav svim zenicama ovdje koje se trude. Pratim vas vec par godina,pisala sam dosta ovdje na forumu,u zadnje vrijeme nisam stigla sve pratiti ali uvijek bacim oko i mislim na sve one zene pred kojima je ovaj tezak put. Ovim putem zelim svima vama dati snage i poruciti da nikad ne odustajete ma koliki god tesko bilo. Ja sam prosla trnovit put i puno puta sazaljevala samu sebe,bila na dnu i htjela odustati. Ukratko o mom putu. Od 2017 smo radili na djetetu,nakon dvije vanmatericne trudnoce odnosima i laparaskopske operacije ustanovljena mi je dijagnoza neprohodni jajovodi. Tad smo krenuli na potpmognutu oplodnju. Mislili smo posto su u problem jajaovodi,jajnici i maternica su uredu,uspjet cemo iz prve. Medutim nije bilo tako.Vise ni sama neznam koliko smo postupaka prosli,sto sa smrznutim sto sa svjezim(mislim da smo prosli kroz 7-8 postupaka). Od toga svega dva puta smo dosli do trudnoce ali nazalost oba puta je doslo u 9 ili 10 tjednu do zastoja srca i kiretaze. 12mj/2022 je bio "zadnji postupak" i tu sam sebi rekla dosta,nemogu vise,bila na dnu i pred odustajanje. Ali suprug mi je dao snage da idemo dalje pa smo se odlucili na jos jedan postupak u 1mj.2023,tu je postupak prekinut jel nismo imali JS. U 3mj.2023 smo krenuli ponovno. Imali smo 16 JS i od toga 3 blastociste,jednu su mi vratili a dvije smo smrznuli. I hopla nasa blastocista se primila. Pa ponovo onaj strah od spontanog kod svakog pregleda,razni pregledi i ceste kontrole. Dosli smo do 29.tjedna sto nisam vjerovala ni tad da smo tolko dogurali i tu je ustanovljen skracen cerviks,opasnost od prijevremenog poroda,strogo mirovanje,ugraden serklaz silikonski prsten+progesteron. Strah svaki dan. 01.12.2023 u 39+3tj. prirodnim putem sa 3220kg i 52 cm, dolazi nas sin,nase blago,nase malo čudo,nase sve na svijetu. Malo bice zbog kojeg bi sve ovo jos jednom prosla ako ne i vise. Drage zene,zelim i vama da vam se ostvari vas cilj,a hoce. Saljem vam svima puno pusa i dobre vibre.
    ❤️❤️❤️Luka❤️❤️❤️
    Hvala što si se javila i ispričala svoju životnu priču. Svašta ste prošli i bolova i suza ali na kraju i vama je zasjalo Sunce. Čestitam na vašoj sreći, mazite se i pazite 🤗
    .
    Vidim da je bilo dobrih rezultata nakon punkcije, sretno cure dalje🤞🤞
    Sretno i našim trudnicama i svim akoje nešto čekamo.
    Meni će izgleda danas biti 1.dc i polako krećemo u naš 3. IVF.
    Pozdrav svima 🤗

    Hvala,i vama puno uspjeha a najvise snage❤️❤️

    Ja 31
    Suprug 34
    Vanmatericna ljevi jajovod 2018
    Vanmatericna desni jajovod 2019(obe trudnoce prirodnim putem)
    Dijagnoza neprohodni jajovodi
    1 IVF 2 blastociste beta 0😪25.12.2019
    Smrznute 2 blastociste beta 0😪 3mj.2019
    2 IVF 1 blastocista beta 0😪 3.6.2019
    3 IVF 2 blastociste 7.12.2020 beta 114,
    22.12 beta 19,635 i ❤6+1
    11.01.2021 srce prestalo kucat,kiretaža😥10tjedan
    11 mj. smrznuta blastocista,beta 230
    23.12.2022 srce prestalo kucati,kiretaza 9 tjedan😪

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.