Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 875

    Prijavi adminu

    Joj Jurky sad si me baš ubedirala.. Jel znaš možda kada odlazi dr.Bračun? Mi bi trebali krenuti prvi tjedan u veljači.. 
    Želim ti sreću, da ti ovaj postupak bude dobitan 🤞🏻❤️
    Meni je vidjela jedan antralac sada kada sam bila na ovom uzv-u zbog kašnjenja ali kod mene je i inače tako. 
    Ja još čekam nalaz hormona, naravno da sad nije gotov ni za jedan, ni dva ni tri dana kada treba.. 🙄

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1233

    Prijavi adminu

    Aneri, sretnoo 🤞🥰
    Tanjanja, ja mislim da DO 2af i LO 2af možda znači da na svakoj strani imaš po dva antralna folikula, neka me netko ispravi ako to nije to.
    Sanjushka, ako sam dobro shvatila, ostaje do kraja siječnja i sad više nikoga ona ne vodi, meni je na terapijsku listu kod stavke liječnik napisala i Romanu i novu dr. Belak pa ja sad ne znam tko je od njih dvije moja doc. Joj to tako kad se zareda pa ništa što je hitno ne dođe na vrijeme. Znam kako ti je. Držim fige da sve bude kako treba 🤞🤞🥰

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Jurky htjela bi te samo malo ohrabriti. Ja sam igrom slucaja zavrsila kod dr Dmitrovic (jer ona nije bila preko Hzzo) i mogu reci da mi je to bila lutrija zivota. Vjeruj da sam valjda bila kod svih ginekologa u zg i da je ona best of the best. Draga je dr Bracun i ona mi je radila zasnji transfer (bio je uspjesan takoder) ali dr Dmitrovic je valjda najstrucnija osoba koja bi te mogla zapast. Za dr Belak ne znam, mislim da se ona jos uci ali mozda grijesim. Tako nije svako zlo za zlo i drzim 🤞🏼 da bude uspjesan protokol

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1233

    Prijavi adminu

    Nola_

    Jurky htjela bi te samo malo ohrabriti. Ja sam igrom slucaja zavrsila kod dr Dmitrovic (jer ona nije bila preko Hzzo) i mogu reci da mi je to bila lutrija zivota. Vjeruj da sam valjda bila kod svih ginekologa u zg i da je ona best of the best. Draga je dr Bracun i ona mi je radila zasnji transfer (bio je uspjesan takoder) ali dr Dmitrovic je valjda najstrucnija osoba koja bi te mogla zapast. Za dr Belak ne znam, mislim da se ona jos uci ali mozda grijesim. Tako nije svako zlo za zlo i drzim 🤞🏼 da bude uspjesan protokol

    Hvala ti puno ovim riječima ❤️ stručnjak i je baš ono što meni treba, dosta su me razvlačili, ni 'amo ni tamo.

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Tanjanja27

    Tanjanja27

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Jurky a jesu li po dva dovoljna ili malo? Osjecam se kao totalna neznalica..

    👩 '85 nalazi uredni, amh 1.02
    👦'82 los spermogram
    1 IVF 12/23,menopur, cetrotide, 6 folikula.
    3 jc,oplodjena 1 ,beta ➖
    2 IVF 05/24 Gonal 225,cetrotide..5 folikula
    3 jc, oplodjena 1,beta ➖
    ZA SREĆU OD SVEGA VEĆU...

  • Avatar Tanjanja27

    Tanjanja27

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Mrvica Aneri to je tako odlicam rezultat, bit ce sigurno i uspjeh u svemu.. moj prvi pokusaj je bio totalno neuspjesan u poredjenju s vasim oplodjenim jc. Drzim vam 🤞 i zelim i sebi takav rezultat 🙏

    👩 '85 nalazi uredni, amh 1.02
    👦'82 los spermogram
    1 IVF 12/23,menopur, cetrotide, 6 folikula.
    3 jc,oplodjena 1 ,beta ➖
    2 IVF 05/24 Gonal 225,cetrotide..5 folikula
    3 jc, oplodjena 1,beta ➖
    ZA SREĆU OD SVEGA VEĆU...

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1233

    Prijavi adminu

    Tanjanja27

    Jurky a jesu li po dva dovoljna ili malo? Osjecam se kao totalna neznalica..

    Mi sa niskim AMH ne možemo ni očekivati puno folikula. To bi ti bilo idealno kad bi sva ta 4 folikula sadržavala jajnu stanicu i kada bi sve te stanice bile zrele. Ja sam na zadnjoj aspiraciji imala 7 folikula, od toga su bile 4 jajne i samo 2 su bile zrele. I oplodila se samo jedna. Tako da bolje je ti je ne razbijati glavu s brojkama. Na kraju nam svima ipak treba jedna dobra jajna i jedan dobar spermij da ju oplodi. I najviše u svemu tome nam treba puno sreće. 

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Tanjanja27

    Tanjanja27

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Jurky da, slazem se ali eto ipak razmisljam kako bi bilo dobro imati vece brojeve od 1 oplodjene jc

    👩 '85 nalazi uredni, amh 1.02
    👦'82 los spermogram
    1 IVF 12/23,menopur, cetrotide, 6 folikula.
    3 jc,oplodjena 1 ,beta ➖
    2 IVF 05/24 Gonal 225,cetrotide..5 folikula
    3 jc, oplodjena 1,beta ➖
    ZA SREĆU OD SVEGA VEĆU...

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 875

    Prijavi adminu

    Jurky32

    Aneri, sretnoo 🤞🥰
    Tanjanja, ja mislim da DO 2af i LO 2af možda znači da na svakoj strani imaš po dva antralna folikula, neka me netko ispravi ako to nije to.
    Sanjushka, ako sam dobro shvatila, ostaje do kraja siječnja i sad više nikoga ona ne vodi, meni je na terapijsku listu kod stavke liječnik napisala i Romanu i novu dr. Belak pa ja sad ne znam tko je od njih dvije moja doc. Joj to tako kad se zareda pa ništa što je hitno ne dođe na vrijeme. Znam kako ti je. Držim fige da sve bude kako treba 🤞🤞🥰

    Koliko sam pročitala na fejsu dr.Belak je trenutno za ginekologiju općenito i piše da će provesti dvogodišnju edukaciju za užu specijalizaciju iz humane reprodukcije tako da vjerojatno neće još samostalno voditi pacijente.. 

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1233

    Prijavi adminu

    Tanjanja, naravno da bi, sve mi sanjamo da se jednom desi da dobijemo više.. sretno nam 🤞🤞🥰
    Sanjushka, onda nam ostaje dr. Dmitrović 🤞🤞

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.