Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • fifi_

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Mrvica722

    Meni je smeđarenje bilo implantacijsko 11 dan od transfera, veliko krvarenje sa 6 +nesto tjedana trudnoće kao veliki izljevi od formiranja posteljice tad se isto vidilo da srce kuca. Kako su ti bete rasle?


    Jutro!
    Bete su se fino duplale, 20, 70, 200, 700
    Juce je bila 12878, taman kako treba biti. U petak vadim novu i idem ponovo na ultrazvuk. 

  • Mrvica722

    Broj poruka: 407

    Prijavi adminu

    fifi_

    Mrvica722

    Meni je smeđarenje bilo implantacijsko 11 dan od transfera, veliko krvarenje sa 6 +nesto tjedana trudnoće kao veliki izljevi od formiranja posteljice tad se isto vidilo da srce kuca. Kako su ti bete rasle?

    Jutro!
    Bete su se fino duplale, 20, 70, 200, 700
    Juce je bila 12878, taman kako treba biti. U petak vadim novu i idem ponovo na ultrazvuk.


    Držim fige da bude sve ok 🙏javi kako je prošlo, misli pozitivno ❤️❤️

    💃30 ,pcos
    🧍34 ,sve ok
    Ivf 💙 1,5 god 🍼
    Idemo po bebu NO 2.

  • Mrvica722

    Broj poruka: 407

    Prijavi adminu

    Fifi je si bila kod dr na pregledu? 

    💃30 ,pcos
    🧍34 ,sve ok
    Ivf 💙 1,5 god 🍼
    Idemo po bebu NO 2.

  • fifi_

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Mrvica722

    Fifi je si bila kod dr na pregledu?


    Jutro! Nisam stigla do pregleda, imala sam strasne bolove i završila sam na hitnoj laparoskopiji i kiretazi. Imala sam veliku cistu na jajniku koja se rotirala i stvarala bolove. Jajnik su mi sačuvali.
    Hvala sto brineš… ❤️

  • Mrvica722

    Broj poruka: 407

    Prijavi adminu

    A sta je sa bebicom 😔

    💃30 ,pcos
    🧍34 ,sve ok
    Ivf 💙 1,5 god 🍼
    Idemo po bebu NO 2.

  • fifi_

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Mrvica722

    A sta je sa bebicom 😔


    Kiretaza :-(

  • AnnaVi

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    konacno smo i mi krenuli u postupak, jutros piknut prvi Gonal, sutra UZ i onda sve po redu. 

  • Mrvica722

    Broj poruka: 407

    Prijavi adminu

    fifi_

    Mrvica722

    A sta je sa bebicom 😔

    Kiretaza :-(


    A joj 😔 bas mi je žao, bit ce drugi put treba vjerovat ni meni nije uspilo bas brzo

    💃30 ,pcos
    🧍34 ,sve ok
    Ivf 💙 1,5 god 🍼
    Idemo po bebu NO 2.

  • Jednaobicnacekalica

    Broj poruka: 208

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene lavice, 
    Ponovno se uključujem u razgovor i u nastavak borbe za svima istim ciljem. 
    Da odmah čestitam svima na plusicima i velikim betama, a ostalima želim puno sreće i strpljenja u novim Ivf pokušajima…
    Imala sam FET jučer, odnosno 4.7., te sam na terapiji utrogestanima, estrofemima i sutra si pikam dectapeptyl. 
    Ima li još koja cekalica bete ovdje i kako se psihički nosite sa procesom čekanja?
    Meni je tek prvi dan, a mogu misliti da će mi biti sve teze do ishoda i vađenja bete..🫣

    🙍🏼‍♀️ 30, bez jajovoda
    🙎🏼‍♂️ 40, sve okej
    4/2022 - Ivf - 8 js, oplođeno 6, od toga 4 dobre. 2 vracene, Beta - ništa
    7/2022 - FET - 2 vracene, Beta -ništa
    10/2022 - Ivf- 10 js, 7 oplođeno, 5 dobivenih dobrih.
    2 su vracene - Beta - ništa
    04/2023 - FET u prirodnom ciklusu, dvije vracene
    Beta - ništa
    06/2023 - punkcija, 11 stanica - transfer 2x trodnevna-i 7 zamrznuto- Beta - 14 dan - 940, 16 dan - 2.215 ❤️🙏🏻 Uzv-10.7.-imamo twinse✌🏻❤️❤️

  • Jill

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim hrabrim zenama.Evo ja i suprug zelimo ici u prag na IVF,treba nam donor jajne stanice.Trebala bih pomoc od neke od vas koja je vec bila u tom postupku u pragu,imam nekih pitanja na koja mi nit dok.u Vuk Vrhovcu nije jasno odg. 
    1.Sa kojom klinikom u pragu  hzz-o ima ugovor.
    2.Dali mi trebamo prvo traziti/ispuniti nekakav dokumenat od hzzo_a.
    3.Dali prvo trebam kontaktirati kliniku u pragu pa tek onda nas hzz_o. 
    Ako bi mi i netko mogao i usmeno obijasniti preko telefona bila bih jako zahvalna. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.