Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar petra30

    petra30

    Broj poruka: 1028

    Prijavi adminu

    NanaJ

    Cure vec 10 minuta imam bas jaki pritisak u maternici, za sada ne krvarim ali sam jako uplasena. Da li se koja susrela sa takvim pritiskom, vise ne znam sta je normalno sta nije 😓


    Ja sam često imala pritisak dok sam imala hematom. I to bas jaki pritisak. Znalo mi se reflektirat i na crijeva, pa na momente nisam znala otkud dolazi.
    Dva puta sam nakon par sati pritiska i prokrvarila. Ne pišem ti to da se uplašiš, bas suprotno. Ja sam već znala da postoji mogućnost da hematom počne curiti i bila sam na neki nacin spremna. 
    S druge strane , znala sam imat pritisak i nije se dogodilo nista, proslo je nakon par sati ili drugi dan. 
    Sve bude dobro, nemoj se bojati❤️. Često je taj pritisak tu bezveze, čisto da nas uplaši… 

    Ja-33- papa,brisevi, hormoni✓
    Mm-37- normo✓
    Radimo na bebi 3 godine.
    HSG-jajovodi prohodni-ciljani odnosi.
    IVF-10 mj.-Petrova-ovaleap-cetrotide-ovitrelle-14🥚
    16.10- transfer jedne blastice-biokemijska❌
    Ostalo 6 🐧❤️
    Fet-veljaca -transfer blastice-25.02-1. beta 351❤️2-770❤️ 6+2❤️
    5-12tt hematom+mirovanje
    12tt hematoma nema,nipt uredan-curica💖
    [lilypie.com]

  • Avatar NanaJ

    NanaJ

    Broj poruka: 701

    Prijavi adminu

    petra30

    NanaJ

    Cure vec 10 minuta imam bas jaki pritisak u maternici, za sada ne krvarim ali sam jako uplasena. Da li se koja susrela sa takvim pritiskom, vise ne znam sta je normalno sta nije 😓

    Ja sam često imala pritisak dok sam imala hematom. I to bas jaki pritisak. Znalo mi se reflektirat i na crijeva, pa na momente nisam znala otkud dolazi.
    Dva puta sam nakon par sati pritiska i prokrvarila. Ne pišem ti to da se uplašiš, bas suprotno. Ja sam već znala da postoji mogućnost da hematom počne curiti i bila sam na neki nacin spremna.
    S druge strane , znala sam imat pritisak i nije se dogodilo nista, proslo je nakon par sati ili drugi dan.
    Sve bude dobro, nemoj se bojati❤️. Često je taj pritisak tu bezveze, čisto da nas uplaši…


    Hvala ti na odgovoru ❤️ Tako sam u strahu od svega, takav pritisak sam imala prosli put kad sam prokrvarila, znam sa postoji sansa da se opet do desi ali stvarno me strah 😓

    👩🏻 26 AMH 17,6 PAI-1 5G/4G, MTHER: C677T C/T
    👦🏻 27 psorijatični artritis, asthenozoospermia/ oligozoospermia
    11/20 blighted ovum 7 tt 💔(klasična kiretaža)
    03/21 missed ab 7+2 tt 💔 ( vakuum kiretaža)
    3/22 ICSI, 2 🐧🐧, ET jedan trodnevni ➕
    UZV 5+5; srceko kuca, miny anatomy ✅, Panorama ✅ Stiže dečko 💙
    8.11.2022. Dosao Andrej 💙🙏🏼

  • Avatar petra30

    petra30

    Broj poruka: 1028

    Prijavi adminu

    NanaJ

    petra30

    NanaJ

    Cure vec 10 minuta imam bas jaki pritisak u maternici, za sada ne krvarim ali sam jako uplasena. Da li se koja susrela sa takvim pritiskom, vise ne znam sta je normalno sta nije 😓

    Ja sam često imala pritisak dok sam imala hematom. I to bas jaki pritisak. Znalo mi se reflektirat i na crijeva, pa na momente nisam znala otkud dolazi.
    Dva puta sam nakon par sati pritiska i prokrvarila. Ne pišem ti to da se uplašiš, bas suprotno. Ja sam već znala da postoji mogućnost da hematom počne curiti i bila sam na neki nacin spremna.
    S druge strane , znala sam imat pritisak i nije se dogodilo nista, proslo je nakon par sati ili drugi dan.
    Sve bude dobro, nemoj se bojati❤️. Često je taj pritisak tu bezveze, čisto da nas uplaši…

    Hvala ti na odgovoru ❤️ Tako sam u strahu od svega, takav pritisak sam imala prosli put kad sam prokrvarila, znam sa postoji sansa da se opet do desi ali stvarno me strah 😓


    Sve znam ❤️… Odvratan osjecaj nemoći i straha… Ja na takve dane nisam bila sposobna za ništa, osim gledat u plafon i čekati… 
    Mada su mi svi doktori rekli da je bolje da hematom iscuri, i da se ne uplašim ako krvarenje opet krene. 
    Ali velim, više puta mi je pritisak bio bezazlen nego ono drugo. A imala sam ga često. Drzi se❤️…

    Ja-33- papa,brisevi, hormoni✓
    Mm-37- normo✓
    Radimo na bebi 3 godine.
    HSG-jajovodi prohodni-ciljani odnosi.
    IVF-10 mj.-Petrova-ovaleap-cetrotide-ovitrelle-14🥚
    16.10- transfer jedne blastice-biokemijska❌
    Ostalo 6 🐧❤️
    Fet-veljaca -transfer blastice-25.02-1. beta 351❤️2-770❤️ 6+2❤️
    5-12tt hematom+mirovanje
    12tt hematoma nema,nipt uredan-curica💖
    [lilypie.com]

  • Ivy19

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Curke,gotov uzv u Petrovoj…prepisat cu ga od rijeci do rijeci…“U maternici dva gestacijska mjehurica.Jedan je pravilan,promjera 7mm,drugi djelomicno kolabriran.Embriji se jos nevide.Uz gestacijske mjehurice,nesto odjeka koji mogu odgovarati hematomu.”
    Krvarenje obilno bilo samo u pon.,od tad koja tockica mala,cak i dns,terapiju nastavljam,sad mogu i vaginalno,uzv 01.06.,dr.jos rekao da misli da ce sve bit ok i barem jedna beba,da cu mozda jos krvarit lagano,ako bude obilno i bolovi da se javim na hitnu kod sebe!! 
    Oprostite na duzem postu…😁
    Sretno svima koje dns imaju nesto…🙂

    👱🏻35-sve ok
    👱🏻‍♀️35-PCOS,mala kilaža,nizak secer,nesp.neplodnost🤷🏻‍♀️
    2014 u mpo vode
    2015,2016 AIH-❌
    1.IVF “17-18 oocita-4 blastice
    11.17.stim.FET-2 blastice❌
    05.18.prirodni FET-2 blastice,beta 1265,decko
    2.IVF ”21.-15 oocita-6 blastica,hiper,5 dana bolnice
    02.21-stim.FET,2 blastice,spontani 5tj
    09.21-stim.FET,2 blastice❌
    04.22.-stim.FET,2 blastice,💔💔10tj.
    3.IVF "23-15oocita - 6 blastica,blagi hiper
    3xstim.FET❌
    04.24.-FET uz Femaru⏳

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Ivy Dvije si vracala? Drzimo onda fige da ta jedna bude sigurna 🤞 Drzi se 😘😘😘

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar petra30

    petra30

    Broj poruka: 1028

    Prijavi adminu

    Ivy ❤️ nek od sad bude sve u redu❤️! Drzimo palceve na najjace🤞😍! Super da je krvarenje stalo👌…
    Žene mala pomoć… Ima koja za preporučiti neke tablete od brusnice? Ne mogu više čaj podnesti, tolko sam ga popila da mi se baš jako gadi… Pa bi probala s tabletama i zalijevala se vodom radije 🙈…

    Ja-33- papa,brisevi, hormoni✓
    Mm-37- normo✓
    Radimo na bebi 3 godine.
    HSG-jajovodi prohodni-ciljani odnosi.
    IVF-10 mj.-Petrova-ovaleap-cetrotide-ovitrelle-14🥚
    16.10- transfer jedne blastice-biokemijska❌
    Ostalo 6 🐧❤️
    Fet-veljaca -transfer blastice-25.02-1. beta 351❤️2-770❤️ 6+2❤️
    5-12tt hematom+mirovanje
    12tt hematoma nema,nipt uredan-curica💖
    [lilypie.com]

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    Petra i Miss ivy 😘😘😘😘ljubim vas hvala sto mislite na mene javim  vam sve naravno ❤️❤️❤️

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    Sunny hvala ti za listu draga.Super si to napravila ❤️

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Slavica83

    Broj poruka: 228

    Prijavi adminu

    Mala_mu, jako mi je žao što to po četvrti puta prolaziš. Razumijem sve te emocije, imala sam ih i sama kad već drugi put nije uspjelo. No, to nisu realni osjećaji. Isplači i ovaj gubitak, ali makni od sebe osjećaj krivnje. Ne postoji takvo zakazivanje kakvo spominješ. Samo svaka od nas ima neki svoj put, a u tom polju je nekima od nas teže. 
    Kad se dobro isplačeš, napravi sve moguće pretrage, naći ćeš ovdje na prvoj stranici. Ja se s tim stalno ponavljam, ali trebalo bi napraviti i vitamin D. To je tako jednostavno rješivo, a ako imaš veliki nedostatak i to može biti uzrok nemogućnosti kvalitetne implantacije. Ja sam si nekako objasnila da je tako bilo kod mene najvjerojatnije jer čim se malo povećala razina je došao uspješan postupak. 
    Ali svakako i sve ove ostale pretrage napravi što prije.

    Nanaj, treba baš preživjeti taj prvi trimestar s povećanom brigom… Pritisak uvijek može biti, jer se baš to sve sad lijepo širi, rasteže, a ako postoji hematom, onda naravno i od toga. Vjerujem da će sve biti ok, drži se 💪 

    MissIvy, a da, malo sam se poželila foruma, a i stigla sam baš jučer više zbog tog ležanja. Danas su već noge dobro sad ujutro. Ima to vjerojatno neke veze i s kulama jer sam ja već na +11. I moram reći da je +9 još bilo super, ali sad mi je to već poprilična dodatna težina. Pa ono kad više hodam i sjedim, a tako su se zaredale neke aktivnosti ne stigne to procirkulirati. 
    Tlak je ok, čak niži, pa se ne brinem da je neš opasno, samo je neugodno. 
    Drago mi je da ti dijeta zapravo odgovara za dobar osjećaj i da si na samo +6.5kg. Sigurna sam da super izgledaš ☺️ a igla je igla, nemremo mi bez nje 😁
    Pozdrav Borni ❤️

    🙋 39, AMH 64, 🤵 32 👍
    03.2019. ektopijska trudnoća, lijevi 🥚 vod ex.
    zdjelična endometrioza
    04.2020. s.p. u 6tt
    2021. početak MPO
    03.mj. slabo stim.ciklus, 3🥚, transfer 2 3dnevna, 0🐧❌
    5.mj.puna stimulacija, 22🥚, 11 🐧5d
    7.mj. 1️⃣ FET 1🐧❌
    30.9. 2️⃣FET 2🐧, beta 11.10. 2.41 ❌
    3.12. 3️⃣FET 2🐧, 6dpt +
    7dpt b70, 10dpt b199 🙏 12dpt 434 🙏 14dpt 1252, 1uzv 6+2 4mm ❤️, 2uzv 8+3 1.8 cm, 3uzv 5.2 cm❤️ 🤗🙏
    29.8.'22 rodila se Elena 😊

  • Slavica83

    Broj poruka: 228

    Prijavi adminu

    Ivy19, držim fige da sve bude ok, dobro da se krvarenje stišalo i da su vidjeli odjek hematoma, pa barem znaš od čega je. Sigurno će sve biti dobro ❤️

    🙋 39, AMH 64, 🤵 32 👍
    03.2019. ektopijska trudnoća, lijevi 🥚 vod ex.
    zdjelična endometrioza
    04.2020. s.p. u 6tt
    2021. početak MPO
    03.mj. slabo stim.ciklus, 3🥚, transfer 2 3dnevna, 0🐧❌
    5.mj.puna stimulacija, 22🥚, 11 🐧5d
    7.mj. 1️⃣ FET 1🐧❌
    30.9. 2️⃣FET 2🐧, beta 11.10. 2.41 ❌
    3.12. 3️⃣FET 2🐧, 6dpt +
    7dpt b70, 10dpt b199 🙏 12dpt 434 🙏 14dpt 1252, 1uzv 6+2 4mm ❤️, 2uzv 8+3 1.8 cm, 3uzv 5.2 cm❤️ 🤗🙏
    29.8.'22 rodila se Elena 😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.