Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Leptirica 90🦋

    Cure je alii nemogu više dočekat da idemo kući nikako nije kod mene…stalno je tamo teško mi jee❤❤😊🤗hvala vam cure napodrški


    Bas mi je zao da.nikako niste zajedno…izdrzi 💪 znas da je to za njezino dobro i kad to prode idete zajedno doma i ona cete ce mazit i uzivat i nadoknadit tih par dana sto ste bile razdvojene 🥰 javljaj nam svakako kad izadete 🙏🤞

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    Avocado jucer sam samo smeđarila, nadam se da ce se tako nastavit. Samo da nema vise svjeze krvi🤞 pa nemam nekih simptoma. Sise nista, ujutro mi pri buđenju zna bit kao malo mukica, al prođe za par min 🤷‍♀️ kod tebe? 

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Avatar Lita.1234

    Lita.1234

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Leptirica ❤️❤️❤️💪 brzo cete doma!
    Nikita sretno na operaciji ❤️❤️ I onda dalje borba 💪💪

    2021, 4 mj. 1. stimulirani ivf ❌
    Prirodna trudnoca- biokemijska
    2021/7 mj 2. stimulirani ivf❌
    2021/9 mj FET- ❌ biokemijska
    2021/12 mj 3. stimulirani ivf
    Podobnik 💉🔛 punktirano 17🥚🥚, 11 zrelih idu na oplodnju 🤞🤞
    9 oplodeno 🥰🤞

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    Avocado

    Sunny_

    Avocado jucer sam samo smeđarila, nadam se da ce se tako nastavit. Samo da nema vise svjeze krvi🤞 pa nemam nekih simptoma. Sise nista, ujutro mi pri buđenju zna bit kao malo mukica, al prođe za par min 🤷‍♀️ kod tebe?

    Mene su jucer malo jajnici boljeli pa sam se uplašila… dođe mi neki osjećaj kao da cu dobit mengu… valjda je to normalno.
    Sise su mi se pocele mijenjati, iskocile bradavice, potamnilo i malo su vece, bole sa strane. Kolko sam pročitala, tek sad bi se trebali početi javljati neki simptomi 🤷‍♀️ Ja ih čekam 😂


    Ti bas imas skolske trudnicke simptome 😁 al da jos je rano. Vjerujem da nas nece zaobic u narednim tjednima 😅🥰🤞

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1768

    Prijavi adminu

    Avocado

    Sunny_

    Avocado

    Sunny_

    Avocado jucer sam samo smeđarila, nadam se da ce se tako nastavit. Samo da nema vise svjeze krvi🤞 pa nemam nekih simptoma. Sise nista, ujutro mi pri buđenju zna bit kao malo mukica, al prođe za par min 🤷‍♀️ kod tebe?

    Mene su jucer malo jajnici boljeli pa sam se uplašila… dođe mi neki osjećaj kao da cu dobit mengu… valjda je to normalno.
    Sise su mi se pocele mijenjati, iskocile bradavice, potamnilo i malo su vece, bole sa strane. Kolko sam pročitala, tek sad bi se trebali početi javljati neki simptomi 🤷‍♀️ Ja ih čekam 😂

    Ti bas imas skolske trudnicke simptome 😁 al da jos je rano. Vjerujem da nas nece zaobic u narednim tjednima 😅🥰🤞

    Veselim se! Neka dođe sveeee 😂❤


    Ti  si prava trudnica ♥️ja sam dobro,  u petak sam legla u 2 A digla se u 5 pa smo krenuli na more. Bili smo do 17 h kod rodbine u Zadru pa smo oko 18h došli u apartman. Tad sam se otusirala i zaspala do ponoći, onda sam bila budna do 3 pa sam spavala do 8.
    Boli me lagano glava i dobila sam te pristice po cicama prema pastusima. 
    Sad cijelo vrijeme razmišljam što sam sanjala jer kažu da što sanjas prvi put na nekom mjestu da će se to i dogoditi.
    Ja sam sanjala gluposti tipa da sam neku ženu pocupala, 
    Sanjala sam pokojnog strica kako mi sestricnu vodi pod ruku, i njenu mamu svi troje u crnome…
    Sad ne znam jel me stvarno trbuh zabolio kao da imam mjesecnicu ili sam to sanjala….

    👷🏼‍♀️38👨🏼‍💻37
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 🤷
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf 🤦
    STRPLJEN-SPASEN
    svebidala@gmail.com

  • Avatar Lita.1234

    Lita.1234

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Cure recite mi nesto utjesno!!! 😣😣😳 znaci jucer navecer idem piti Andol i bzvz idem kao brojat tablete da provjerim i skuzim da sam ih trebala do jucer popiti 4 a meni fale 6 😳😳😨 djeca mi nisu sigurno uzela ni nitko drugi, i jedino sto ostaje da sam ocito ludjak popila neke dane duplu dozu. Iskreno to mi je totalno cudno za mene jer sam control freak. I bas pazim. Al nema druge. Koliko veliko sam sr… naoravila??! 😟😟

    2021, 4 mj. 1. stimulirani ivf ❌
    Prirodna trudnoca- biokemijska
    2021/7 mj 2. stimulirani ivf❌
    2021/9 mj FET- ❌ biokemijska
    2021/12 mj 3. stimulirani ivf
    Podobnik 💉🔛 punktirano 17🥚🥚, 11 zrelih idu na oplodnju 🤞🤞
    9 oplodeno 🥰🤞

  • Leptirica 90🦋

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Cure moje drage sve ću vam javit jutros sam ju prvi  držala u  rukama na kratko sve çu vam javljat ja idem kod nje pa ju mazim❤😊🤗😘😘♥️

    Azospermia

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    Lita nisi napravila nista lose. Ali mozda da uzimas tablete svaki dan u isto vrijeme (navij si alarm) i oznaci sa straznje strane dane, kao na kontracepcijskim sto je oznaceno. Onda ces znat da si taj dan popila. Imas svasta u glavi i 100 briga tijekom dana lako se zaboravi.
    Leptirica90 mazite se 🥰

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Avatar Lita.1234

    Lita.1234

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/9bBShcQ [ibb.co]

    Sunny i imam alame kazem ti da sam freak. Jedino bi si to jos mogla napisati iza andola dobra ideja. Uooce ne kuzim kako sam to uspjela. Evo 😩😩

    2021, 4 mj. 1. stimulirani ivf ❌
    Prirodna trudnoca- biokemijska
    2021/7 mj 2. stimulirani ivf❌
    2021/9 mj FET- ❌ biokemijska
    2021/12 mj 3. stimulirani ivf
    Podobnik 💉🔛 punktirano 17🥚🥚, 11 zrelih idu na oplodnju 🤞🤞
    9 oplodeno 🥰🤞

  • Beba4321

    Broj poruka: 279

    Prijavi adminu

    Leptirica90 izdržite još malo pa će te se maziti svaki dan 🥰😘
    Lita1234 tako i ja imam alarme i točno piše što moram popiti 🙈😂
    Curke koje prizivaju simptome, ja nekako razmišljam, ako je sve ok, možda smo samo trudnice koje neće imati te grozne simptome, tako da je možda i bolje bez njih 😊 moja kuma nije niti jedan simptom imala, osim nekad malo žgaravice i evo je sada u terminu 🥰
    Razumna daj napravi taj test 😂 baš imam dobar filing za tebe😘
    A ja prijavljujem simptome da mi je navečer malo vruće, malo hladno.. Jutros u 6 se digla za utriće i legla, bilo mi hladno, probudim se u 8 mokra ko da sam izašla iz tuša i onda je još muž bio kriv za to 😂😂 i još mi je rekao da ga prestanem tući u snu 😮da sam ga valjda usred noći udarila šakom u nogu 🙈🙈

    1IVF 7/20, ET 2 četverodnevna zametka-beta 0
    FET 4/21-2 blastice
    1.beta 80,krvarenje.
    2.beta 5,5 biokemijska
    FET 16.07. - 1blastica
    1.beta 12dnt - 170,3🙏
    2.beta 17dnt - 216
    3.beta 19dnt - 431,3
    18.08.missed ab. - kiretaža

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.