Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3045

    Prijavi adminu

    DOMLeon

    Rita2101

    Hasimoto / Hipo - osjecaj umora, osjecaj kao da ne mozes nikako naspavati, dobivanje na tezini—a nista vise je jedes nego prije… meni su hormoni bili u refer. vrijednostima, a lose sam se osjecala godinu dana.. tek mi je gin uvela lijek od kojeg su tegobe malo lakse.. takoder mozete doci i do hipera .. simp drugaciji…

    Oproati ovu zadnju recenicu nisam shvatila.Hiper ?


    Draga na netu stvarno dns možeš sve naći kao što ti je Rita napisala postoji hipotireoza i hipertireoza ne mora značiti ako imaš Hashimoto da odmah imaš i hipotireozu ali s godinama uz pojačani stres itd itd se mogu razviti simpomi bolesti. Skroz dok ti je Tsh, Ft3 i Ft4 ok nema razloga za brigu, jednostavno trenutno tvoja štitnjača laički rečeno napada samu sebe zbog toga ta povišena antitijela, možeš još napraviti uzv štitnjače čisto da se vidi njeno stanje… malo smanjiti stres,prilagoditi prehranu i bit će sve ok 😉

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    Stela1987

    DOMLeon

    Rita2101

    Hasimoto / Hipo - osjecaj umora, osjecaj kao da ne mozes nikako naspavati, dobivanje na tezini—a nista vise je jedes nego prije… meni su hormoni bili u refer. vrijednostima, a lose sam se osjecala godinu dana.. tek mi je gin uvela lijek od kojeg su tegobe malo lakse.. takoder mozete doci i do hipera .. simp drugaciji…

    Oproati ovu zadnju recenicu nisam shvatila.Hiper ?

    Draga na netu stvarno dns možeš sve naći kao što ti je Rita napisala postoji hipotireoza i hipertireoza ne mora značiti ako imaš Hashimoto da odmah imaš i hipotireozu ali s godinama uz pojačani stres itd itd se mogu razviti simpomi bolesti. Skroz dok ti je Tsh, Ft3 i Ft4 ok nema razloga za brigu, jednostavno trenutno tvoja štitnjača laički rečeno napada samu sebe zbog toga ta povišena antitijela, možeš još napraviti uzv štitnjače čisto da se vidi njeno stanje… malo smanjiti stres,prilagoditi prehranu i bit će sve ok 😉


    Hvala ti 

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    Uglavnom na internetu pise svasta i nista 😒.Bolje ovako kad ti netko sa dijagnozom pojasni pa hvala Rita i Stela ❤

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    Anci kako napreduje tvoj tecaj sto ide s muzem ?U vezi posvojenja 🤔nisam nista vidjela da si komentirala.Jesi zadovoljna ?🤗

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Leia3.0

    Leia3.0

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    Miss_Ivy mozda ako si tako kratko pila i bude ok. Znam da kad sam dosla mislim 8.dc na uzv i tjedan dana pijenja estrofema da mi je dr prokomentirao da je estrofem napravio prvi dio zadatka i sprijecio razvoj vodeceg folikula. Mozda kod tebe jos bude i ok posto si ga jako kratko pila. Ja sam se inace s tim patila 3 tjedna i onda inzistirala da odustanemo od tog mjescea i FETa, nisam to mogla vise fizicki podnijeti. 

    Ribic drzim fige da ti ujutro jave da su se sve oplodile 🤞🏻

    Sto se tice rasprave oko ucinka stimulacije na tijelo - ja nisam u zivotu imala toliko celulita kao ove godine nakon stimulacije. Udebljala se nisam, ali taj celulit mi bas jako smeta. Imam osjecaj da mogu vjezbat i masirat anticelulitne kreme beskrajno, ali nista ne pomaze. 🤦🏻‍♀️

    💁🏻‍♀️35 g., AMH 32 PCO like
    💁🏻‍♂️40 g., astenozospermija
    1. IVF 1/21, kasni OHSS 8dpt , blighted
    2. FET 9/21 - beta negativna
    3.IVF 11/21 1 blastica - FET 12/21 = blighted
    4. sreća 🍀🌈🌟 prirodna trudnoća 🐣🌈☀️
    13dpoß116⚡️15dpoß307💫17dpoß692🌟19dpoß1566
    🍬🦄🧸🌈 nifty uredan💜🧸🐣🌈
    [lilypie.com]

  • Avatar Vekolina87

    Vekolina87

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Vuky čestitam draga, divna vijest! ❤️
    Endo sistericeako slučajno niste vidjele, dijelim link na priču gotovo identičnu mojoj… samo kaj ću ja ostati bez dijela debelog crijeva, jajovoda, tko zna kojih još organa, i bez djece, jer me nitko nije informirao 2007 o opakosti, ponudio da zamrznem js, govorili su mi da mi nije ništa, da umišljam bolove, gurali su me u IVF, a sve je rezultiralo hororom koji sad živim, and for what? Zero babies, milion pain. Pošteno me zajebali, kao i curu na linku, pretužno, preužas, to mora jednom stati…

    https://zivim.gloria.hr/zivim/rastem/ova-bolest-ne-shvaca-se-ozbiljno-a-zbog-nje-sam-ostala-bez-bubrega-jajnika-maternice-15114374 [zivim.gloria.hr]

    Čuvajte se, educirajte, borite se za svoja prava, jer ova endobitchiosis nema milosti. 🙏🏼❤️


    Draga Nikita, i ja pratim sve o endo i procitala sam jucer taj clanak i pomislila kako eto ima i gorih slucajeva od mene makar sam mislila da sam ja najgori… Uglavnom vidim da i ti vodis bitku s tom opakom bitch, i neznam kamo ides na operaciju ali evo ako te mogu utjesiti, ja sam prije 2 g isla na upravo takvu operaciju u KBC RI i sve je dobro proslo.. Izvadili su mi jajovode, slijepo crijevo, dio trbušne maramice, djelove oba jajnika, dio debelog crijeva koji me iskreno najvise brinuo, ali nakon par tjedana sam se potpuno oporavila i mogu rec da zivim kolko-tolko normalan zivot. Samo hrabro i ako ti ja mogu kako pomoci svojim iskustvom tu sam 🤗

    👱‍♀️35👨‍🦱42
    Duboka endometrioza IV stadij, 2018.laparoskopija,
    2019.laparotomija,
    2020.VI. IVF u KBC RI (Bemfola150, Brevactid), 1JS, ICSI oplodena i vracena 3.dan, prokrvarila prije bete, komplikacije nakon mj.dana upala zdjelice i ponovna laparaskopija
    2021.X. IVF u Poliklinici IVF (Gonal 225+menopur 75, ovitrelle) 4JS, 2 oplodene i vracene 3.dan, beta 12dnt 61.5, 14dnt 29.6 😔
    2022.IV. IVF u Poliklinici IVF (Rekovelle12+menopur150,brevactidx2) 4JS, 4 oplodene

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Sen2021 meni je dr Grbavac bez problema prepisao clexan od tranafera ( pai 1 4G/4G heterozigot) 
    Placam ga! Pitati cu svoju gin ako ce mi prepisati nakon uzv! Ne znam niti dal mi moze bez preporuke hematologa pisati? Netko zna?
    VM ja sam sada u IVF poliklinici, bila na par konzultacija i odlucila sam se koristiti jos sanse preko hzzo ali u pvt poliklinici! dr Grbavac je meni kako sjeo jer je empatičan i stručan! Odradila sam inzulinsku i zato terapija za to, a eutirox pijem vec godinama ( imsm anatomski malu stitnjacu a živac sam i nemam mira ) mutacije i otkrili pai 1 i mthfr, torch ( imam antitjela na sve) mm je totalno promjenio zivot sto je popravilo spermiogram na savrsen ( izljecio ureaplasmu i escherichiu c.) i odradili smo histeroskopiju ciklus prije… sad, sto je utjecalo - ne znam! Dal ce ostati- ne znam… ali nama je i ovo veliki korak naprijed

    Meto sve znas… sad se nadam preci tu prepreku i da srdašce kuca pa cemo dalje… 💜 ti si vec u terminu jelda? Jos malo 🤗🥰

    Svim curama hvala na dobrim zeljama, isto se nadam dosadnoj školskoj trudnoci 😎

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1492

    Prijavi adminu

    Leia3.0

    Miss_Ivy mozda ako si tako kratko pila i bude ok. Znam da kad sam dosla mislim 8.dc na uzv i tjedan dana pijenja estrofema da mi je dr prokomentirao da je estrofem napravio prvi dio zadatka i sprijecio razvoj vodeceg folikula. Mozda kod tebe jos bude i ok posto si ga jako kratko pila. Ja sam se inace s tim patila 3 tjedna i onda inzistirala da odustanemo od tog mjescea i FETa, nisam to mogla vise fizicki podnijeti.

    Ribic drzim fige da ti ujutro jave da su se sve oplodile 🤞🏻

    Sto se tice rasprave oko ucinka stimulacije na tijelo - ja nisam u zivotu imala toliko celulita kao ove godine nakon stimulacije. Udebljala se nisam, ali taj celulit mi bas jako smeta. Imam osjecaj da mogu vjezbat i masirat anticelulitne kreme beskrajno, ali nista ne pomaze. 🤦🏻‍♀️


    Nadam se.. Hvala na odgovoru.. Jako sam zabrinuta da sam sjebala sve, cak se pitam dal sam trebala stisnuti zube i trpiti. Ali mislim da treba slušati svoje tijelo..
    Kako tvoj postupak napreduje? 

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.
    [tickerfactory.com]

  • mashkica

    Broj poruka: 368

    Prijavi adminu

    Hellouuu cure. Svaka svoju brigu muci, svaka tu za drugu podrsku da pruzi❤️ 
    Meni 4 tjedna prosla od decapeptila i sutra idem doktoru da uradi pregled i vidimo jel počinjemo sa pripremama za FET, iako ne kužim jer nisam dobila mengu i ne osjećam da ću, iako je danas 28dc. Mada su mi rekli da ću biti kao u menopauzi. Jel se može tako estrofem samo uključiti bez menstruacije?🤔 jel neko prosao tako? 
    Anci meni je doktor neki dan rekao da je ok ova napuhanost i dieta neće pomoci nikakva sad, dok ne izadju svi hormoni iz nas

    🙋🏻‍♀️ 33 godine bez desnog jajovoda, na lijevom jajniku endometriom 28mm,

    🙋🏻‍♂️ 33 sve ok

    1.trudnoća nažalost vanmaterična, operisana 03/21 (uklonjen desni jajovod) i sa lijevog jajnika endometriom koji se vratio za dva mjeseca
    08/21 prve konsultacije za IVF
    09/21 pocetak postupka IVF
    Gonal 300, cetrotide, decapeptyl
    7 ❄️
    22.11.21 FET dvije blaste, biokemijska
    20.01.22 FET dvije blaste, 5dpt +,
    Beta 11dpt 247, 13 dpt 740 ☀️

  • Avatar Iskra💞

    Iskra💞

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Pozzz drage lavice♥️👊,fala Bogu uspila sam se nekako ulogirati na forum🙋🏼‍♀️,nikako nisam mogla,nije mi dalo,kako i zašto nezzzz no nebitno sad,tu sam💪.
    Nije me bilo dvi god.😬.
    Želim Vam svima sreću,i zdravlje te poželiti najbolju sreću koju možete dobiti a to je na početku jedno veliko ♥️ da zakuca ispod Vašeg a onda 😇 u krilu🙏.
    Imam pitanje jedno …. kako ide s smrzlićima???
    Tj.kad se javiti za dalje postupak?
    P.s. imam sina od 1.god i 5.mj 
    Hvalaaaaa na odg.😘

    🧒 sve ok. 1986
    👩 1986. bez jajovoda ( neprohodni uklonuti LPSC)
    1.IVF SO 2019 -pozitivan ishod 2020 rođen 👶( dječak )
    2. FET ( 5. dan blastocista), 2.11.
    HCG - 579 ( 12.dan od Feta )
    HCG - 1869 ( 14.dan od Feta)
    🤞💜🙏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.