Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1459

    Prijavi adminu

    Lita tamnijeeee je! To je super!
    DomLeon nema predaje, samo hrabro do subote!
    Anči sretno sutra, jesi uzbuđena?
    Juricka pročitaj moje afirmacije - dovoljna je samo jedna ;)
    Roxy u takav zen ko Anči ljudi ne odu nakon godina meditacije, ona je prirodni talent :D ali jako mi je drago da ti pomaže!
    Ostale curke, sretno sa svim borbama, beštijama i sl., posebna podrška curama iz Ri 

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Lita Pa bas se dobro koliko je potamnio!

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    Dani30

    Drage moje da se i ja javim malo… Jako mi je zao za sve cure(zene) kojima nije uspjelo ovaj ciklus,nemojte biti pretuzne doci ce i vase vrijeme pa ce vam se ostvariti svaka zelja.. a isto tako mi je drago i veselim se za svaku pozitivnu betu i svaki pozitivan test.. drzim vam fige i neka sve nastavi u najboljem redu🤞🤞🤞🤞🍀🍀🍀.. kod mene ima isto novosti,u petak su me otpustili iz moje klinike, a danas sam imala prvi pregled kod ginekologinje i sve je super proslo.. ❤ kuca,dobila sam trudnicku knjizicu i jako sam sretna sto sve napreduje tako dobro… slj. UZV imam 20.10. Zelim vam srecu kakvu i ja imam, bas svakoj od vas😘😘🥰🥰🥰🙏🙏🙏


    Dani drago mi je zbog tebe ti si primjer ond koja je iz prve uspjela.Kod nekog ide kod nekog ne.Al svi dodu na svoj red.Uzivaj u svojoj trudnoci ❤❤❤😘

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    DOMLeon

    Anči 💕

    DOMLeon

    Anci vidjet cemo kako ce to sve ic do petka jos imam trunku nade krv je smeda mozda je najava M mozda nije,trbuh mi je ko ringispil al necu popustit do bete.Odlucila sam napravit test u petak a u sub 09.10 ic na betu ne u pon i tad cu svs znat i odradit M i u Fet za 15 tak dana po svoje pingvinice 🤭🤭🤭🤗🤗🤗🤗ja sam dobro smijem se ko luda i necu plakat cuvat cu energiju za dragocjene 🐧.Samo jako kao i do sad u zivotu,i ne zelim tonut.ima jedna dobra izreka ☝☝☝NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO,AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ ☝☝☝☝

    Samo hrabro 💪🤞 tvoji 🐧 te čekaju..bit ce sve uredu ❤️

    Anci ja mislim da nase bebe nas cekaju.Nemoze me nitko razuvjeriti.I bas je dobra ekipa na ovom forumu i mislim da cemo jedna drugoj donjet srecu,uz svakodnevnu podrsku i nadu koju dajemo jedna drugoj ☝❤😘❤🧡

    Naravno da nas čekaju..nekog prije, nekog poslje… 🍀
    Kako sam ja rekla mužu, negdje nas ceka nasa mrvica, mozda je vec rođena od druge žene i čeka nas da dodemo po nju, mozda ce se tek roditi, mozda cu ju ja rodit..ali sigurna sam da ne ćemo ostat sami 🤞🍀


    Necete Anci ostat sami.Meni moj muz uvijek kaze i kad nema nikog imamo jedno drugog, a bebice ce nam to sve zaokruzit lijepo.❤😘🤞

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Rainbow_Hope

    Lita tamnijeeee je! To je super!
    DomLeon nema predaje, samo hrabro do subote!
    Anči sretno sutra, jesi uzbuđena?
    Jurickapročitaj moje afirmacije - dovoljna je samo jedna ;)
    Roxy u takav zen ko Anči ljudi ne odu nakon godina meditacije, ona je prirodni talent :D ali jako mi je drago da ti pomaže!
    Ostale curke, sretno sa svim borbama, beštijama i sl., posebna podrška curama iz Ri


    Znači padnem u takav trans da je to show…meni muz kaze jesi ti spavala ili meditirala..kaze tolko nisi mirna ni kad spavaš hahahha…a i zaspem za minutu i tako mirno spavam da ni sama ne mogu vjerovat..
    Jooj jedva čekam 😁🙈 

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    Rainbow_Hope

    Lita tamnijeeee je! To je super!
    DomLeon nema predaje, samo hrabro do subote!
    Anči sretno sutra, jesi uzbuđena?
    Jurickapročitaj moje afirmacije - dovoljna je samo jedna ;)
    Roxy u takav zen ko Anči ljudi ne odu nakon godina meditacije, ona je prirodni talent :D ali jako mi je drago da ti pomaže!
    Ostale curke, sretno sa svim borbama, beštijama i sl., posebna podrška curama iz Ri

    Rainbow_Hope

    Lita tamnijeeee je! To je super!
    DomLeon nema predaje, samo hrabro do subote!
    Anči sretno sutra, jesi uzbuđena?
    Jurickapročitaj moje afirmacije - dovoljna je samo jedna ;)
    Roxy u takav zen ko Anči ljudi ne odu nakon godina meditacije, ona je prirodni talent :D ali jako mi je drago da ti pomaže!
    Ostale curke, sretno sa svim borbama, beštijama i sl., posebna podrška curama iz Ri

    Draga sretno i tebi i hvala ti na podrsci 😘

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    Rainbow_Hope

    Lita tamnijeeee je! To je super!
    DomLeon nema predaje, samo hrabro do subote!
    Anči sretno sutra, jesi uzbuđena?
    Jurickapročitaj moje afirmacije - dovoljna je samo jedna ;)
    Roxy u takav zen ko Anči ljudi ne odu nakon godina meditacije, ona je prirodni talent :D ali jako mi je drago da ti pomaže!
    Ostale curke, sretno sa svim borbama, beštijama i sl., posebna podrška curama iz Ri

    Znači padnem u takav trans da je to show…meni muz kaze jesi ti spavala ili meditirala..kaze tolko nisi mirna ni kad spavaš hahahha…a i zaspem za minutu i tako mirno spavam da ni sama ne mogu vjerovat..
    Jooj jedva čekam 😁🙈


    Lijepo se naspavaj veceras da sto bolje sutra upijes sve.Javi nam sutra kako je proslo,utuske 😉😉😉

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lita.1234

    Lita.1234

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    TINA tek sada vidim tvoju BETURINU 😍😍😍 znaci ono wauu.. 
    Juricka sretno ❤️❤️
    Hrabrica pojesti ces se cijela ovako. Radi test. Sa ovim ovulacijski mtrakicama si samo jedes zivce, a na kraju krajeva nisi ni 100% ziher da pokazuju stvarno. Znam neke cure da su pisale da je test na t bio pozitivan a ovulacijske negativne. Nije svima 100 posto potvrden uzorak. Radi test, ja mislim da imas sve pozitivne simptome 🤞🤞
    Ivy19 sto se tice mijenjaja doktora, znam dosta cura koje su mijenjale doktore ali to je sve vecinom bilo u provatnim klinikama, ne znam kako funkcionira u bol. Al nacelno doktor ti ti nema vise bas nekog ucinka. On je svoje obavio, fet je fet. Uvijek isti, stimulirani ili ne. Embriolog radi posao tu. ❤️
    Domleon sve znas ❤️❤️
    Rainbowhope hvala na afirmacijama, procitam ih u miru kada legnem. Dobro ce doci ❤️
    Cure u Ri, zao mi je. Ja sam iz Rijeke/Opatije, ali obavljam postupke u Zgu, zao mi je  sto je takva situacija. Nadam se da ce dobiti taj pisljivi papir. ❤️❤️

    Cure hvala na smirivanju. ❤️❤️ Ako sam zaboravila nekog ispricavam se. Ancy ti si zen girl. 😍🤞

    2021, 4 mj. 1. stimulirani ivf ❌
    Prirodna trudnoca- biokemijska
    2021/7 mj 2. stimulirani ivf❌
    2021/9 mj FET- ❌ biokemijska
    2021/12 mj 3. stimulirani ivf
    Podobnik 💉🔛 punktirano 17🥚🥚, 11 zrelih idu na oplodnju 🤞🤞
    9 oplodeno 🥰🤞

  • Avatar Lita.1234

    Lita.1234

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Roxy sretno na transfericu uskoro

    Ancia sto je sutra!!?? Ne mogu naci, nisam aktivna danas, lud dan!!

    2021, 4 mj. 1. stimulirani ivf ❌
    Prirodna trudnoca- biokemijska
    2021/7 mj 2. stimulirani ivf❌
    2021/9 mj FET- ❌ biokemijska
    2021/12 mj 3. stimulirani ivf
    Podobnik 💉🔛 punktirano 17🥚🥚, 11 zrelih idu na oplodnju 🤞🤞
    9 oplodeno 🥰🤞

  • Avatar Lita.1234

    Lita.1234

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Joka95 , Malena31, peggy95, Kacusha, Ribic ❤️❤️💫💫 neki crv sumnje je u meni, ali nedam se. ❤️❤️hvala curke

    2021, 4 mj. 1. stimulirani ivf ❌
    Prirodna trudnoca- biokemijska
    2021/7 mj 2. stimulirani ivf❌
    2021/9 mj FET- ❌ biokemijska
    2021/12 mj 3. stimulirani ivf
    Podobnik 💉🔛 punktirano 17🥚🥚, 11 zrelih idu na oplodnju 🤞🤞
    9 oplodeno 🥰🤞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.