Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    marimare

    Sve smo postale mali osobni detektivi.
    Nista mi ne promakne, ni jedan grč, svako odlazenje u wc inspekcija.
    Strasno 😂😂😂😂
    Ali treba betu docekati s glavom na ramenima.
    Sretno svima na kojem god putu do ostvarivanja majcinstva bile.
    Mi to mozemo.
    I, realno, nakon ovoga, nista mi nije prepreka!


    Od dana transfera svaki odlazak na wc traje jer okrenem onaj papir sto puta i gledam iz sto kuteva da nebi nesto promaklo 😂 meni je bilo oko do 6-7 dnt..e onda je krenuo lunapark u glavi..sretnoo  i samo hrabro🤞

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Joka95

    Joka95

    Broj poruka: 685

    Prijavi adminu

    Drago mi je da se sve smirilo! 
    Nemoj zalit ni za cim. Miruj i odmaraj. I pisni test🤭 
    Dani kako si ti? 

    👩‍🦰 - 28, AMH 5.5 ,endometrioza l.jajnika,MTHFR 🧬
    👦 -40, zdrav ko dren
    Poliklinika CITO - 2021./2022. 4 postupka, 3ET ❌️❌️❌️
    Kbc Split : 1.04/23- ET 1 🍀- biokemijska trudnoća💔
    U nove pobjede …💞💞

  • Avatar 🍁Ketrin2604🍁

    🍁Ketrin2604🍁

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Anči, nadam se da je implantacijsko 🙏🙏🙏

    Mali update od mene:ponedjeljak aspiracija.

    Prvo sam uzela Gonal i Cetrotide za danas i sutra, pa su me zvali da ipak bude štoperica danas u 21:15, ludi dan od jutra totalno. 😁

    🙋‍♀️28 hipotireoza/hashimoto
    💁‍♂️28 Hodgkin limfom/oligoastenozoospermija
    🌈1. IVF 9/21🌈Gonal 225, Cetrotide, Ovitrelle-11 folikula/4 oocita/nema 🐧, ET trodnevnog embrija 30.9., beta 0,5 ❌
    🌞2. IVF/2022. 🌞 Menopur 225, Cetrotide, Ovitrelle-3 oocita, 2 blastice, 1 vraćena i 1 🐧; beta 1888 (13), 4073 (15), 7+4 💗

  • Avatar Leia3.0

    Leia3.0

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    Leli zovi doktora i pitaj da li da predes na neku drugu vrstu progesterona (kako je anci rekla) ili da naprosto povecas dozu ili iskombiniras s duphastonima
    Ja sam npr dobila jos dodatna dva duphastona navecer uz uobicajenu dozu utrica (3x2) 
    Za slucaj da ne mozes dobiti nikog jer je vikend, ja bi na tvom mjestu na svoju ruku povecala dozu
    Meni je jednom dr rekao da nikad dosta progesterona u pocetnoj fazi 

    💁🏻‍♀️35 g., AMH 32 PCO like
    💁🏻‍♂️40 g., astenozospermija
    1. IVF 1/21, kasni OHSS 8dpt , blighted
    2. FET 9/21 - beta negativna
    3.IVF 11/21 1 blastica - FET 12/21 = blighted
    4. sreća 🍀🌈🌟 prirodna trudnoća 🐣🌈☀️
    13dpoß116⚡️15dpoß307💫17dpoß692🌟19dpoß1566
    🍬🦄🧸🌈 nifty uredan💜🧸🐣🌈
    [lilypie.com]

  • Avatar elle 🙋‍♀️

    elle 🙋‍♀️

    Broj poruka: 528

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    Joka nemoj gubit nadu…bit ce kod tebe sve ok 🤞🤞
    Ja ću radit svakako sutra test ako ne krene obilno ili svježa krv…nekako me najviše pogada reakcija muza…kaze mi ajde smiri se pa znala si da mozda nece uspijet, a u ostalom ja kad sam ti govorio da ne razmisljas negativno ti me nisi slusala..osjećam se kao da sam ja kriva 😔


    Nisi ti ništa kriva i baš mi je žao što se tako osječaš…
    Ja sam bila oličenje negative, ni mrvicu nade i pozitivnog razmišljanja nisam imala a evo trudna sam. Kad sam čitala forum pun pozitive i nade dok sam čekala betu sve mi je bilo neugodno. Ali evo iz osobnog iskustva ti mogu reć da pozitivno razmišljanje nije sigurno pridonijelo mojoj trudnoći jer ga ja nisam imala. 

    💁‍♀️32g.- nizak amh (1,6)
    💁‍♂️30g.-sve ok
    BETAPLUS
    1.IVF 06/2021 - 3 folikula - 3 oplođene j.stanice,vraćen 1 dvodnenvni 🙃
    12dnt beta 183,2 14dnt beta 364,2
    27.02.2022. 💕💕💕
    [lilypie.com]

  • Avatar elle 🙋‍♀️

    elle 🙋‍♀️

    Broj poruka: 528

    Prijavi adminu

    elle 🙋‍♀️

    Anči 💕

    Joka nemoj gubit nadu…bit ce kod tebe sve ok 🤞🤞
    Ja ću radit svakako sutra test ako ne krene obilno ili svježa krv…nekako me najviše pogada reakcija muza…kaze mi ajde smiri se pa znala si da mozda nece uspijet, a u ostalom ja kad sam ti govorio da ne razmisljas negativno ti me nisi slusala..osjećam se kao da sam ja kriva 😔

    Nisi ti ništa kriva i baš mi je žao što se tako osječaš…
    Ja sam bila oličenje negative, ni mrvicu nade i pozitivnog razmišljanja nisam imala a evo trudna sam. Kad sam čitala forum pun pozitive i nade dok sam čekala betu sve mi je bilo neugodno. Ali evo iz osobnog iskustva ti mogu reć da pozitivno razmišljanje nije sigurno pridonijelo mojoj trudnoći jer ga ja nisam imala.


    I uostalom još ništa ne znaš, čekamo testić 🤞🤞🤞

    💁‍♀️32g.- nizak amh (1,6)
    💁‍♂️30g.-sve ok
    BETAPLUS
    1.IVF 06/2021 - 3 folikula - 3 oplođene j.stanice,vraćen 1 dvodnenvni 🙃
    12dnt beta 183,2 14dnt beta 364,2
    27.02.2022. 💕💕💕
    [lilypie.com]

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    🍁Ketrin2604🍁

    Anči, nadam se da je implantacijsko 🙏🙏🙏

    Mali update od mene:ponedjeljak aspiracija.

    Prvo sam uzela Gonal i Cetrotide za danas i sutra, pa su me zvali da ipak bude štoperica danas u 21:15, ludi dan od jutra totalno. 😁


    Hvala 🤞
    Kolko imas stanica 🤞🤞

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    elle 🙋‍♀️

    Anči 💕

    Joka nemoj gubit nadu…bit ce kod tebe sve ok 🤞🤞
    Ja ću radit svakako sutra test ako ne krene obilno ili svježa krv…nekako me najviše pogada reakcija muza…kaze mi ajde smiri se pa znala si da mozda nece uspijet, a u ostalom ja kad sam ti govorio da ne razmisljas negativno ti me nisi slusala..osjećam se kao da sam ja kriva 😔

    Nisi ti ništa kriva i baš mi je žao što se tako osječaš…
    Ja sam bila oličenje negative, ni mrvicu nade i pozitivnog razmišljanja nisam imala a evo trudna sam. Kad sam čitala forum pun pozitive i nade dok sam čekala betu sve mi je bilo neugodno. Ali evo iz osobnog iskustva ti mogu reć da pozitivno razmišljanje nije sigurno pridonijelo mojoj trudnoći jer ga ja nisam imala.


    Hvala ti ❤️
    Isplakala sam se i sad mi je malo lakše…kako bude bit će…sad se suzdrzavam od wc pa da mogu piškit test 🤞

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Joka95

    Joka95

    Broj poruka: 685

    Prijavi adminu

    Ketrin sretno!!! 🤞🙏🥰 
    Dani odmaraj sto vise moze,drago mi je da si puno bolje. Jesi probala sta za stolicu? Sigurno su svi bolovi uzrok stolice. Beta se jako lijepo dupla,nek tako i nastavi🤞🥰❤🙏
    Ja sam dobro. U cekanju. Bolove sve iste imam. Nadam se i dalje pozitivnom ishodu,mazim busu🥰 nije lako,bas sto ste rekle psihicki najvise nekako nasteti. Al i da zelim i koliko god se trudila misli mi ne moze odvratit ama bas nista. Dok ne prode betaday msm da cu biti luda🤣

    👩‍🦰 - 28, AMH 5.5 ,endometrioza l.jajnika,MTHFR 🧬
    👦 -40, zdrav ko dren
    Poliklinika CITO - 2021./2022. 4 postupka, 3ET ❌️❌️❌️
    Kbc Split : 1.04/23- ET 1 🍀- biokemijska trudnoća💔
    U nove pobjede …💞💞

  • Avatar 🍁Ketrin2604🍁

    🍁Ketrin2604🍁

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Anči, ako sam dobro izbrojila 12, jučer ih je bilo 9. 

    Problem je što nisu sve jednake veličine, ima i ih po 15mm, desni jajnik puno bolje reagirao, lijevi ko da se aktivirao dan kasnije, pa se iskreno nadam da bude to do ponedjeljka taman. Nadam se da bude nešto od svega toga! 🙏

    Joka95, hvala ti!

    Onak, vidim sve vas tu u iščekivanju svega, a ja sam izvan sebe sad zbog aspiracije jer se definitivno nisam nadala da bude u ponedjeljak. 😂

    🙋‍♀️28 hipotireoza/hashimoto
    💁‍♂️28 Hodgkin limfom/oligoastenozoospermija
    🌈1. IVF 9/21🌈Gonal 225, Cetrotide, Ovitrelle-11 folikula/4 oocita/nema 🐧, ET trodnevnog embrija 30.9., beta 0,5 ❌
    🌞2. IVF/2022. 🌞 Menopur 225, Cetrotide, Ovitrelle-3 oocita, 2 blastice, 1 vraćena i 1 🐧; beta 1888 (13), 4073 (15), 7+4 💗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.